Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Јабука

Јабука
31
(15)

Херцеговина

Сечањ
(15)
27
2.коло Јабука 30/09/2023 19:00

Јабука

Играч гол 2` дк МВП
Александар Димитријевић
3 0
Вељко Андревски
0 0
Војислав Витас
6 0
Кристијан Зувић
0 0
Лазар Гаћеша
3 0
Лазар Грујовски
6 1
Милан Вујасиновић
0 0
Милан Ђурић
0 0
Милан Спасић
2 1
Милош Кузмановић
0 0
Милош Павић
2 1
Ненад Грујевски
2 2
Никола Митановски
0 0
Стефан Станић
7 1
Страхиња Ристовски
0 0
Филип Пантовић
0 0

Херцеговина

Играч гол 2` дк МВП
Божидар Витас
4 3
Бојан Зубац
4 0
Борислав Аћимовић
2 3
Давид Трајковски
0 0
Далибор Миладинов
2 0
Кристијан Грабовац
0 0
Марко Авдаловић
0 0
Марко Шару
1 0
Немања Поповић
0 0
Немања Себастијанов
10 3
Никола Милошевић
0 0
Стефан Вукоје
4 0
Милован Попара
0 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ивко Ракићевић
Б судија: Жељко Јоксовић
Контролор: Михајло Марковић
Број гледалаца: 70 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Јабука-Херцеговина
31-27
3.
Славија-Јабука
35-25
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
ЖСК 1955-Јабука
32-29
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Јабука-Металац
29-25
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Херцеговина-Јабука
26-35
14.
Јабука-Славија
40-36
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Јабука-ЖСК 1955
33-30
19.
Јабука-Јединство
40-35
Коло Утакмица Рез
1.
Херцеговина-ЖСК 1955
39-36
2.
Јабука-Херцеговина
31-27
3.
Херцеговина-Металац
33-18
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Херцеговина-Црвена звезда
32-29
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Херцеговина-Славија
34-35
9.
Апатин-Херцеговина
30-26
10.
Херцеговина-Банатски Карловац
36-33
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
ЖСК 1955-Херцеговина
36-24
13.
Херцеговина-Јабука
26-35
14.
Металац-Херцеговина
33-23
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Црвена звезда-Херцеговина
43-32
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Јединство-Херцеговина
36-30
19.
Славија-Херцеговина
39-30