Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Банатски Карловац

Банатски Карловац
36
(19)

Славија

Нови Сад
(24)
41
11.коло Банатски Карловац 02/12/2023 19:00

Банатски Карловац

Играч гол 2` дк МВП
Вукашин Лукић
0 0
Ђорђе Цветковић
1 0
Јован Ђекић
2 0
Марко Вељковић
7 1
Марко Петровић
3 1
Милош Јандрић
0 0
Милош Ћирковић
4 2
Никола Дудић
5 0
Сањин Мрвош
9 0
Срђан Ћирковић
3 2
Стефан Бугарчић
2 0

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Андреј Јовановић
3 0
Василије Боројевић
5 0
Душан Зекић
0 0
Ђорђе Драшко
9 0
Леон Челекетић
0 0
Марко Јокић
2 0
Милош Лакетић
10 1
Ненад Чавић
4 2
Петар Шимулија
0 1
Андрија Станков
8 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ивко Ракићевић
Б судија: Жељко Јоксовић
Делегат: Драгана Богојевић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
ЖСК 1955-Банатски Карловац
26-27
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Металац-Банатски Карловац
31-32
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Херцеговина-Банатски Карловац
36-33
11.
Банатски Карловац-Славија
36-41
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Банатски Карловац-ЖСК 1955
29-24
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Банатски Карловац-Металац
29-29
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Младост ТСК
32-29
2.
ЖСК 1955-Славија
31-31
3.
Славија-Јабука
35-25
4.
Металац-Славија
29-31
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Црвена звезда-Славија
31-37
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Херцеговина-Славија
34-35
9.
Славија-Јединство
33-36
10.
Славија-Апатин
39-27
11.
Банатски Карловац-Славија
36-41
12.
Младост ТСК-Славија
32-28
13.
Славија-ЖСК 1955
30-34
14.
Јабука-Славија
40-36
15.
Славија-Металац
35-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Славија-Црвена звезда
30-33
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21