Графичар - Суботица Унит

09/02/2019 14:23 Бачка Паланка


14.коло
Графичар 21 : 15 Суботица Унит


Играч
гол
2`
дк
мвп
Половина Лука
0
0
Егић Страхиња
1
0
Томашев Денис
0
0
Фејеш Лео
4
0
Драгојевић Никола
4
0
Тот Атила
0
0
Капитањ Корнел
0
0
Тубањски Кристиан
3
0
Чабрило Војин
3
0
Матин Алекс
1
0
Дубаић Александар
1
0
Леполт Кристијан
0
0
Павлов Саво
0
0
Клинец Кевин
0
0
Галић Никола
0
0
Вичик Адриан
0
0
Крушковић Александар
0
0
Келе Норберт
0
0
Олујић Александар
2
0
Олујић Немања
2
0
Играч
гол
2`
дк
мвп
Милићевић Никола
6
1
Латковић Немања
2
0
Радовановић Лазар
3
0
Дворнић Стеван
1
0
Бешић Дарио
0
0
Лазић Дамјан
0
0
Марјановић Љубан
1
0
Баић Лука
0
0
Галић Никола
0
0
Шевер Милан
0
0
Бенак Маћаш
1
0
Милутин Милош
1
0
Илић Урош
0
0
Копуновић Синиша
0
0
Вујичић Лука
0
0
Ајдарић Матеј
0
0
Грекша Страхиња
0
0
Мутабџија Растко
0
0
Анђеловић Угљеша
0
0
Анђеловић Вукашин
0
0
Ивковић Ивандекић Срђан
0
1
Радовић Дејан
0
0


Број гледалаца: 23 А судија: Александар Ђоровић
Б судија: Душан Деспотовић
Делегат:


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Графичар-Динамо 14-18
2. ПИК Пригревица-Графичар 19-17
3. Графичар-Пролетер 16-16
4. Графичар-Потисје Плетекс 24-17
5. Суботица Унит-Графичар 11-25
6. Графичар-Врбас Петрол 15-23
7. Младост ТСК ОРК-Графичар 20-18
8. Графичар-Војводина 13-21
9. Лавови БП-Графичар 14-20
10. Динамо-Графичар 22-10
11. Графичар-ПИК Пригревица 18-17
12. Пролетер-Графичар 22-22
13. Потисје Плетекс-Графичар 16-19
14. Графичар-Суботица Унит 21-15
15. Врбас Петрол-Графичар 16-18
16. Графичар-Младост ТСК ОРК 15-17
17. Војводина-Графичар 21-13
18. Графичар-Лавови БП 16-14
Коло Утакмица Рез
1. Суботица Унит-Војводина 10-20
2. Лавови БП-Суботица Унит 21-14
3. Суботица Унит-Динамо 16-21
4. ПИК Пригревица-Суботица Унит 28-10
5. Суботица Унит-Графичар 11-25
6. Потисје Плетекс-Суботица Унит 21-15
7. Суботица Унит-Пролетер 15-12
8. Суботица Унит-Врбас Петрол 7-24
9. Младост ТСК ОРК-Суботица Унит 32-7
10. Војводина-Суботица Унит 21-8
11. Суботица Унит-Лавови БП 12-19
12. Динамо-Суботица Унит 15-5
13. Суботица Унит-ПИК Пригревица 17-20
14. Графичар-Суботица Унит 21-15
15. Суботица Унит-Потисје Плетекс 17-16
16. Пролетер-Суботица Унит 17-7
17. Врбас Петрол-Суботица Унит 28-15
18. Суботица Унит-Младост ТСК ОРК 9-14