Младост ТСК - Инђија

25/05/2019 18:00 Бачки Јарак


22.коло
Младост ТСК 27 : 27 Инђија


Играч
гол
2`
дк
мвп
Мандић Дејан
0
0
Ујић Стефан
0
0
Карлаш Огњен
5
1
Ждрња Марко
0
0
Шкавић Зоран
3
0
Бурић Бранислав
0
0
Гаковић Мирко
5
0
Павлов Јова
0
0
Двизац Никола
4
1
Зорић Мирко
0
0
Миличевић Милан
0
0
Љубисављевић Лука
0
0
Ћетковић Душан
0
0
Богојевић Никола
1
0
Драгољевић Здравко
0
0
Ивановић Вељко
0
0
Родић Драган
0
0
Јелић Димитрије
0
0
Грујичић Ненад
0
0
Кнежевић Рајко
0
0
Марјановић Мирослав
5
0
Анђелковић Лазар
4
0
Стојичић Стефан
0
0
Радић Немања
0
0
Милиновић Давид
0
0
Планчак Владимир
0
0
Играч
гол
2`
дк
мвп
Бубало Зоран
5
0
Дробац Стефан
0
0
Живковић Александар
0
0
Новаковић Никола
4
0
Живковић Бошко
0
0
Аћимов Растко
0
0
Петровић Душан
5
2
Ђурић Милош
0
0
Душанић Урош
0
0
Прецеп Борис
0
0
Павловић Немања
0
0
Црнчевић Марко
0
0
Сушић Милош
0
0
Баљак Милан
1
0
Живковић Урош
1
0
Вучковић Милош
0
0
Балић Дарко
1
0
Јанковић Младен
0
0
Вукас Милан
0
0
Шотра Ђорђе
0
0
Рикало Данило
0
0
Маринковић Бошко
5
2
Маричић Стефан
5
0
Петровић Станко
0
0
Баљак Милан
0
0


Број гледалаца: 50 А судија: Милица Антић
Б судија: Данијела Ковачевић
Делегат: Драгана Богојевић


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Младост ТСК-Долово 28-32
2. Банатски Карловац-Младост ТСК 28-32
3. Младост ТСК-Јабука 19-22
4. Младост ТСК-Раднички 1958 35-20
5. Младост-Младост ТСК 18-26
6. Младост ТСК-Сивац 69 25-26
7. Херцеговина-Младост ТСК 34-29
8. Младост ТСК-Црвена звезда 31-27
9. Апатин-Младост ТСК 32-31
10. Младост ТСК-Нова Пазова 1957 31-21
11. Инђија-Младост ТСК 22-22
12. Долово-Младост ТСК 27-29
13. Младост ТСК-Банатски Карловац 37-31
14. Јабука-Младост ТСК 26-20
15. Раднички 1958-Младост ТСК 21-32
16. Младост ТСК-Младост 34-19
17. Сивац 69-Младост ТСК 32-25
18. Младост ТСК-Херцеговина 31-27
19. Црвена звезда-Младост ТСК 28-28
20. Младост ТСК-Апатин 43-22
21. Нова Пазова 1957-Младост ТСК 27-22
22. Младост ТСК-Инђија 27-27
Коло Утакмица Рез
1. Раднички 1958-Инђија 17-25
2. Инђија-Младост 35-21
3. Сивац 69-Инђија 28-15
4. Инђија-Херцеговина 30-22
5. Црвена звезда-Инђија 20-32
6. Инђија-Апатин 31-20
7. Нова Пазова 1957-Инђија 24-18
8. Јабука-Инђија 26-23
9. Инђија-Долово 27-24
10. Банатски Карловац-Инђија 24-21
11. Инђија-Младост ТСК 22-22
12. Инђија-Раднички 1958 34-13
13. Младост-Инђија 20-30
14. Инђија-Сивац 69 26-29
15. Херцеговина-Инђија 23-23
16. Инђија-Црвена звезда 33-27
17. Апатин-Инђија 24-32
18. Инђија-Нова Пазова 1957 23-15
19. Инђија-Јабука 25-24
20. Долово-Инђија 24-26
21. Инђија-Банатски Карловац 34-29
22. Младост ТСК-Инђија 27-27