Младост ТСК - Црвена звезда

10/11/2018 18:00 Бачки Јарак


8.коло
Младост ТСК 31 : 27 Црвена звезда


Играч
гол
2`
дк
мвп
Мандић Дејан
0
0
Ћетковић Душан
0
0
Богојевић Никола
2
0
Драгољевић Здравко
0
0
Ивановић Вељко
0
0
Родић Драган
0
0
Јелић Димитрије
0
0
Грујичић Ненад
0
0
Кнежевић Рајко
4
0
Марјановић Мирослав
7
0
Љубисављевић Лука
0
0
Миличевић Милан
0
0
Ујић Стефан
0
0
Карлаш Огњен
5
0
Ждрња Марко
0
0
Шкавић Зоран
4
2
Бурић Бранислав
0
0
Гаковић Мирко
0
0
Павлов Јова
0
0
Двизац Никола
2
2
Зорић Мирко
0
0
Анђелковић Лазар
7
0
Играч
гол
2`
дк
мвп
Тунић Немања
0
0
Домазет Лука
1
0
Малуцков Александар
0
0
Блажић Никола
1
0
Ладичорбић Стеван
0
0
Трнић Миодраг
1
0
Туцаков Јован
0
0
Кецман Стефан
0
0
Недељков Дејан
3
1
Ковачић Милош
0
0
Путник Ђорђе
3
0
Карановић Александар
0
0
Лагунџин Слободан
0
0
Радујко Миленко
3
1
Никић Радован
0
0
Дражић Марко
5
0
Јаковљевић Срђан
0
0
Дражић Димитрије
0
0
Лазић Илија
0
0
Косановић Вук
1
0
Скубан Игор
0
0
Блажић Немања
9
0
Степанов Небојша
0
0


Број гледалаца: 100 А судија: Никола Зорић
Б судија: Марко Рачић
Делегат: Вукашин Вујичић


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Младост ТСК-Долово 28-32
2. Банатски Карловац-Младост ТСК 28-32
3. Младост ТСК-Јабука 19-22
4. Младост ТСК-Раднички 1958 35-20
5. Младост-Младост ТСК 18-26
6. Младост ТСК-Сивац 69 25-26
7. Херцеговина-Младост ТСК 34-29
8. Младост ТСК-Црвена звезда 31-27
9. Апатин-Младост ТСК 32-31
10. Младост ТСК-Нова Пазова 1957 31-21
11. Инђија-Младост ТСК 22-22
12. Долово-Младост ТСК 27-29
13. Младост ТСК-Банатски Карловац 37-31
14. Јабука-Младост ТСК 26-20
15. Раднички 1958-Младост ТСК 21-32
16. Младост ТСК-Младост 34-19
17. Сивац 69-Младост ТСК 32-25
18. Младост ТСК-Херцеговина 31-27
19. Црвена звезда-Младост ТСК 28-28
20. Младост ТСК-Апатин 43-22
21. Нова Пазова 1957-Младост ТСК 27-22
22. Младост ТСК-Инђија 27-27
Коло Утакмица Рез
1. Херцеговина-Црвена звезда 27-20
2. Јабука-Црвена звезда 32-23
3. Црвена звезда-Апатин 22-29
4. Нова Пазова 1957-Црвена звезда 28-23
5. Црвена звезда-Инђија 20-32
6. Долово-Црвена звезда 24-23
7. Црвена звезда-Банатски Карловац 39-36
8. Младост ТСК-Црвена звезда 31-27
9. Црвена звезда-Раднички 1958 27-21
10. Младост-Црвена звезда 24-22
11. Црвена звезда-Сивац 69 17-37
12. Црвена звезда-Херцеговина 33-30
13. Црвена звезда-Јабука 28-25
14. Апатин-Црвена звезда 30-26
15. Црвена звезда-Нова Пазова 1957 21-21
16. Инђија-Црвена звезда 33-27
17. Црвена звезда-Долово 35-29
18. Банатски Карловац-Црвена звезда 37-30
19. Црвена звезда-Младост ТСК 28-28
20. Раднички 1958-Црвена звезда 27-27
21. Црвена звезда-Младост 33-17
22. Сивац 69-Црвена звезда 37-25