Резултати Прва лига “Војводина”

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


22. коло

127 39 - 42
(18 - 19)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
18/05/2022 19:30
129
Јабука
Јабука
29 - 29
(10 - 16)
20/05/2022 20:00
130
Херцеговац
Гајдобра
33 - 27
(14 - 8)
Лавови БП
Бачка Паланка
21/05/2022 19:00
131 38 - 34
(21 - 19)
Славија
Нови Сад
19/05/2022 20:30
132
Младост ТСК
Бачки Јарак
37 - 39
(19 - 18)
Јединство
Нови Бечеј
20/05/2022 19:30

21. коло

122 39 - 31
(19 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
13/05/2022 19:30
123
Лавови БП
Бачка Паланка
34 - 24
(19 - 14)
Јабука
Јабука
14/05/2022 19:30
124
Славија
Нови Сад
24 - 22
(15 - 12)
Херцеговац
Гајдобра
14/05/2022 17:00
125
Јединство
Нови Бечеј
43 - 37
(20 - 18)
14/05/2022 19:30
126
Банатски Карловац
Банатски Карловац
30 - 33
(14 - 14)
Младост ТСК
Бачки Јарак
14/05/2022 19:00

20. коло

115 33 - 29
(15 - 14)
Младост ТСК
Бачки Јарак
08/05/2022 18:00
116
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 35
(12 - 15)
Лавови БП
Бачка Паланка
05/05/2022 19:00
117
Јабука
Јабука
27 - 30
(16 - 15)
Славија
Нови Сад
07/05/2022 19:00
118
Херцеговац
Гајдобра
37 - 28
(19 - 18)
Јединство
Нови Бечеј
08/05/2022 18:00
119 37 - 37
(16 - 19)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
07/05/2022 19:00

19. коло

109 32 - 22
(15 - 13)
29/04/2022 20:00
110
Славија
Нови Сад
25 - 23
(10 - 13)
Војвода Степа
Војвода Степа
29/04/2022 21:30
111
Јединство
Нови Бечеј
40 - 23
(19 - 9)
Јабука
Јабука
29/04/2022 20:00
112
Банатски Карловац
Банатски Карловац
32 - 36
(19 - 20)
Херцеговац
Гајдобра
27/04/2022 19:00
113
Младост ТСК
Бачки Јарак
42 - 34
(24 - 17)
28/04/2022 19:30

18. коло

103 30 - 29
(17 - 14)
10/04/2022 18:00
104
Војвода Степа
Војвода Степа
22 - 37
(7 - 14)
Јединство
Нови Бечеј
09/04/2022 19:00
105
Јабука
Јабука
23 - 27
(13 - 12)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
10/04/2022 18:00
106
Херцеговац
Гајдобра
36 - 26
(17 - 12)
Младост ТСК
Бачки Јарак
09/04/2022 18:00
108 28 - 27
(14 - 11)
Лавови БП
Бачка Паланка
14/04/2022 19:00

17. коло

97
Лавови БП
Бачка Паланка
42 - 31
(22 - 14)
02/04/2022 18:00
98
Банатски Карловац
Банатски Карловац
39 - 33
(17 - 16)
Војвода Степа
Војвода Степа
01/04/2022 19:00
99
Младост ТСК
Бачки Јарак
30 - 23
(16 - 12)
Јабука
Јабука
03/04/2022 19:00
100 31 - 31
(14 - 15)
Херцеговац
Гајдобра
01/04/2022 19:00
102
Славија
Нови Сад
23 - 31
(9 - 17)
03/04/2022 17:00

16. коло

91 27 - 31
(12 - 16)
Херцеговац
Гајдобра
06/04/2022 18:00
92
Војвода Степа
Војвода Степа
26 - 32
(15 - 14)
Младост ТСК
Бачки Јарак
26/03/2022 19:00
93
Јабука
Јабука
25 - 29
(15 - 15)
26/03/2022 19:00
95 26 - 20
(14 - 10)
Јединство
Нови Бечеј
27/03/2022 19:00
96
Лавови БП
Бачка Паланка
36 - 23
(15 - 12)
Славија
Нови Сад
26/03/2022 17:30

15. коло

85
Славија
Нови Сад
38 - 30
(19 - 14)
12/03/2022 20:00
86 31 - 24
(16 - 11)
Војвода Степа
Војвода Степа
12/03/2022 17:00
87
Херцеговац
Гајдобра
39 - 26
(17 - 8)
Јабука
Јабука
13/03/2022 18:00
89
Банатски Карловац
Банатски Карловац
25 - 28
(11 - 13)
12/03/2022 19:00
90
Јединство
Нови Бечеј
32 - 27
(13 - 14)
Лавови БП
Бачка Паланка
12/03/2022 19:30

14. коло

79 29 - 28
(13 - 13)
Јабука
Јабука
05/03/2022 17:00
80
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 24
(17 - 16)
Херцеговац
Гајдобра
06/03/2022 12:00
82 32 - 26
(15 - 9)
Младост ТСК
Бачки Јарак
05/03/2022 19:00
83
Лавови БП
Бачка Паланка
44 - 38
(23 - 13)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
06/03/2022 18:00
84
Славија
Нови Сад
28 - 30
(12 - 16)
Јединство
Нови Бечеј
06/03/2022 17:00

13. коло

73
Јединство
Нови Бечеј
33 - 27
(16 - 14)
26/02/2022 20:00
74
Јабука
Јабука
21 - 21
(11 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
26/02/2022 19:00
76 27 - 24
(11 - 14)
26/02/2022 17:00
77
Младост ТСК
Бачки Јарак
31 - 36
(11 - 16)
Лавови БП
Бачка Паланка
26/02/2022 20:00
78
Банатски Карловац
Банатски Карловац
33 - 31
(15 - 19)
Славија
Нови Сад
26/02/2022 19:00

12. коло

67 29 - 25
(12 - 17)
Војвода Степа
Војвода Степа
20/02/2022 19:00
69 24 - 21
(13 - 9)
Херцеговац
Гајдобра
20/02/2022 18:00
70
Лавови БП
Бачка Паланка
35 - 36
(17 - 14)
20/02/2022 18:00
71
Славија
Нови Сад
18 - 26
(11 - 14)
Младост ТСК
Бачки Јарак
19/02/2022 20:00
72
Јединство
Нови Бечеј
36 - 26
(15 - 15)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
19/02/2022 19:30

11. коло

61
Банатски Карловац
Банатски Карловац
30 - 29
(11 - 16)
04/12/2021 19:00
63 28 - 25
(14 - 10)
Јабука
Јабука
03/12/2021 20:00
64
Лавови БП
Бачка Паланка
27 - 27
(12 - 11)
Херцеговац
Гајдобра
05/12/2021 18:00
65
Славија
Нови Сад
33 - 28
(14 - 13)
04/12/2021 17:00
66
Јединство
Нови Бечеј
31 - 29
(14 - 15)
Младост ТСК
Бачки Јарак
04/12/2021 19:30

10. коло

56
Војвода Степа
Војвода Степа
20 - 30
(11 - 16)
28/11/2021 19:30
57
Јабука
Јабука
20 - 23
(9 - 14)
Лавови БП
Бачка Паланка
28/11/2021 19:00
58
Херцеговац
Гајдобра
35 - 28
(16 - 16)
Славија
Нови Сад
27/11/2021 16:30
59 37 - 37
(16 - 17)
Јединство
Нови Бечеј
28/11/2021 19:00
60
Младост ТСК
Бачки Јарак
38 - 36
(19 - 19)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
28/11/2021 20:00

9. коло

49
Младост ТСК
Бачки Јарак
32 - 26
(14 - 13)
20/11/2021 18:00
50
Лавови БП
Бачка Паланка
44 - 34
(22 - 17)
Војвода Степа
Војвода Степа
19/11/2021 20:30
51
Славија
Нови Сад
33 - 27
(23 - 12)
Јабука
Јабука
20/11/2021 20:00
52
Јединство
Нови Бечеј
30 - 38
(18 - 14)
Херцеговац
Гајдобра
19/11/2021 20:00
53
Банатски Карловац
Банатски Карловац
41 - 33
(17 - 16)
20/11/2021 19:00

8. коло

43 29 - 28
(12 - 11)
13/11/2021 12:00
44
Војвода Степа
Војвода Степа
25 - 26
(11 - 11)
Славија
Нови Сад
13/11/2021 19:00
45
Јабука
Јабука
29 - 25
(11 - 9)
Јединство
Нови Бечеј
13/11/2021 19:00
46
Херцеговац
Гајдобра
40 - 34
(19 - 18)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
14/11/2021 19:30
47 37 - 34
(18 - 18)
Младост ТСК
Бачки Јарак
13/11/2021 19:00

7. коло

37 38 - 24
(15 - 7)
30/10/2021 19:00
38
Јединство
Нови Бечеј
24 - 20
(16 - 8)
Војвода Степа
Војвода Степа
30/10/2021 19:30
39
Банатски Карловац
Банатски Карловац
40 - 33
(20 - 12)
Јабука
Јабука
30/10/2021 19:00
40
Младост ТСК
Бачки Јарак
27 - 34
(12 - 19)
Херцеговац
Гајдобра
30/10/2021 20:00
42
Лавови БП
Бачка Паланка
32 - 24
(13 - 12)
29/10/2021 20:00

6. коло

31 29 - 32
(11 - 12)
Лавови БП
Бачка Паланка
24/10/2021 17:00
32
Војвода Степа
Војвода Степа
35 - 40
(17 - 17)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
24/10/2021 18:00
33
Јабука
Јабука
34 - 31
(18 - 17)
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/10/2021 18:00
34
Херцеговац
Гајдобра
39 - 36
(24 - 20)
22/10/2021 20:30
36 28 - 20
(16 - 10)
Славија
Нови Сад
24/10/2021 18:00

5. коло

25
Херцеговац
Гајдобра
33 - 27
(16 - 14)
16/10/2021 15:00
26
Младост ТСК
Бачки Јарак
37 - 30
(14 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
16/10/2021 20:00
27 33 - 28
(19 - 11)
Јабука
Јабука
17/10/2021 19:00
29
Јединство
Нови Бечеј
22 - 23
(9 - 12)
16/10/2021 19:30
30
Славија
Нови Сад
35 - 25
(17 - 14)
Лавови БП
Бачка Паланка
17/10/2021 17:00

4. коло

19 23 - 30
(14 - 15)
Славија
Нови Сад
10/10/2021 17:00
20
Војвода Степа
Војвода Степа
39 - 21
(20 - 11)
09/10/2021 19:00
21
Јабука
Јабука
22 - 27
(10 - 13)
Херцеговац
Гајдобра
09/10/2021 19:00
23 36 - 28
(20 - 11)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
10/10/2021 19:00
24
Лавови БП
Бачка Паланка
22 - 23
(10 - 9)
Јединство
Нови Бечеј
10/10/2021 20:30

3. коло

13
Јабука
Јабука
29 - 25
(17 - 13)
03/10/2021 18:00
14
Херцеговац
Гајдобра
33 - 27
(17 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
01/10/2021 18:45
16
Младост ТСК
Бачки Јарак
28 - 31
(15 - 16)
02/10/2021 18:00
17
Банатски Карловац
Банатски Карловац
29 - 32
(14 - 18)
Лавови БП
Бачка Паланка
02/10/2021 20:00
18
Јединство
Нови Бечеј
28 - 25
(17 - 13)
Славија
Нови Сад
02/10/2021 19:30

2. коло

7 27 - 25
(13 - 16)
Јединство
Нови Бечеј
25/09/2021 17:00
8
Војвода Степа
Војвода Степа
27 - 29
(14 - 11)
Јабука
Јабука
26/09/2021 16:00
10 31 - 16
(20 - 7)
26/09/2021 19:00
11
Лавови БП
Бачка Паланка
40 - 35
(18 - 15)
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/09/2021 19:30
12
Славија
Нови Сад
30 - 29
(16 - 12)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
26/09/2021 17:00

1. коло

1
Војвода Степа
Војвода Степа
27 - 30
(12 - 17)
18/09/2021 17:00
3
Херцеговац
Гајдобра
33 - 32
(15 - 15)
18/09/2021 20:00
4 33 - 33
(16 - 19)
Лавови БП
Бачка Паланка
19/09/2021 19:00
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
30 - 29
(13 - 12)
Славија
Нови Сад
18/09/2021 19:00
6
Банатски Карловац
Банатски Карловац
39 - 28
(20 - 16)
Јединство
Нови Бечеј
29/09/2021 19:30

Жене


22. коло

127
Мокрин
Мокрин
16 - 23
(5 - 11)
Јадран
Фекетић
22/05/2022 19:00
128
Јабука (ж)
Јабука
20 - 41
(10 - 24)
Темерин
Темерин
22/05/2022 17:00
129
Младост
Српска Црња
49 - 23
(19 - 10)
Раванград
Сомбор
22/05/2022 17:00
130
Спартак
Дебељача
35 - 34
(21 - 12)
Круле
Сивац
18/05/2022 20:00
131
Словен
Рума
40 - 26
(20 - 9)
Лаки
Црвенка
19/05/2022 20:00
132
Рума
Рума
41 - 21
(21 - 12)
Пролетер (ж)
Зрењанин
19/05/2022 18:00

21. коло

121
Темерин
Темерин
10 - 0
Мокрин
Мокрин
122
Раванград
Сомбор
25 - 35
(10 - 15)
Јабука (ж)
Јабука
14/05/2022 18:00
123
Круле
Сивац
40 - 34
(23 - 13)
Младост
Српска Црња
14/05/2022 18:00
124
Лаки
Црвенка
28 - 33
(18 - 16)
Спартак
Дебељача
14/05/2022 18:00
125
Пролетер (ж)
Зрењанин
0 - 10
Словен
Рума
126
Јадран
Фекетић
20 - 41
(9 - 17)
Рума
Рума
14/05/2022 18:00

20. коло

115
Мокрин
Мокрин
18 - 47
(6 - 33)
Рума
Рума
01/05/2022 12:00
116
Јабука (ж)
Јабука
25 - 22
(14 - 12)
Круле
Сивац
30/04/2022 19:00
117
Младост
Српска Црња
27 - 29
(13 - 13)
Лаки
Црвенка
29/04/2022 20:00
118
Спартак
Дебељача
36 - 23
(17 - 15)
Пролетер (ж)
Зрењанин
30/04/2022 19:00
119
Словен
Рума
34 - 23
(19 - 13)
Јадран
Фекетић
30/04/2022 20:00
120
Темерин
Темерин
86 - 15
(43 - 5)
Раванград
Сомбор
30/04/2022 16:00

19. коло

109
Раванград
Сомбор
26 - 24
(9 - 11)
Мокрин
Мокрин
16/04/2022 20:30
110
Лаки
Црвенка
20 - 19
(10 - 11)
Јабука (ж)
Јабука
16/04/2022 18:00
111
Пролетер (ж)
Зрењанин
24 - 25
(15 - 10)
Младост
Српска Црња
17/04/2022 18:00
112
Јадран
Фекетић
29 - 38
(13 - 20)
Спартак
Дебељача
16/04/2022 12:00
113
Рума
Рума
23 - 24
(11 - 9)
Словен
Рума
17/04/2022 18:00
114
Круле
Сивац
24 - 35
(11 - 19)
Темерин
Темерин
17/04/2022 17:00

18. коло

103
Мокрин
Мокрин
30 - 40
(18 - 23)
Словен
Рума
10/04/2022 18:30
104
Јабука (ж)
Јабука
31 - 26
(17 - 12)
Пролетер (ж)
Зрењанин
07/04/2022 17:30
105
Младост
Српска Црња
36 - 29
(14 - 16)
Јадран
Фекетић
10/04/2022 18:00
106
Спартак
Дебељача
23 - 29
(13 - 13)
Рума
Рума
09/04/2022 19:00
107
Темерин
Темерин
33 - 19
(18 - 7)
Лаки
Црвенка
10/04/2022 19:00
108
Раванград
Сомбор
21 - 25
(14 - 14)
Круле
Сивац
10/04/2022 19:00

17. коло

97
Круле
Сивац
33 - 17
(20 - 10)
Мокрин
Мокрин
02/04/2022 14:30
98
Јадран
Фекетић
26 - 23
(16 - 11)
Јабука (ж)
Јабука
02/04/2022 12:00
99
Рума
Рума
42 - 18
(23 - 8)
Младост
Српска Црња
31/03/2022 18:30
100
Словен
Рума
19 - 22
(12 - 12)
Спартак
Дебељача
03/04/2022 19:30
101
Пролетер (ж)
Зрењанин
22 - 29
(13 - 15)
Темерин
Темерин
03/04/2022 18:00
102
Лаки
Црвенка
36 - 20
(17 - 9)
Раванград
Сомбор
02/04/2022 20:00

16. коло

91
Мокрин
Мокрин
31 - 36
(20 - 17)
Спартак
Дебељача
27/03/2022 18:00
92
Јабука (ж)
Јабука
17 - 40
(9 - 19)
Рума
Рума
26/03/2022 15:30
93
Младост
Српска Црња
15 - 28
(5 - 12)
Словен
Рума
27/03/2022 18:00
94
Темерин
Темерин
41 - 23
(21 - 10)
Јадран
Фекетић
26/03/2022 20:00
95
Раванград
Сомбор
24 - 17
(13 - 10)
Пролетер (ж)
Зрењанин
27/03/2022 19:00
96
Круле
Сивац
31 - 28
(12 - 14)
Лаки
Црвенка
26/03/2022 18:00

15. коло

85
Лаки
Црвенка
33 - 25
(18 - 9)
Мокрин
Мокрин
19/03/2022 18:00
86
Словен
Рума
33 - 20
(15 - 10)
Јабука (ж)
Јабука
19/03/2022 20:00
87
Спартак
Дебељача
30 - 24
(17 - 11)
Младост
Српска Црња
19/03/2022 19:00
88
Рума
Рума
24 - 24
(12 - 9)
Темерин
Темерин
20/03/2022 16:30
89
Јадран
Фекетић
28 - 21
(12 - 14)
Раванград
Сомбор
19/03/2022 12:00
90
Пролетер (ж)
Зрењанин
30 - 29
(14 - 18)
Круле
Сивац
20/03/2022 18:00

14. коло

79
Мокрин
Мокрин
32 - 35
(13 - 17)
Младост
Српска Црња
13/03/2022 18:00
80
Јабука (ж)
Јабука
22 - 32
(9 - 17)
Спартак
Дебељача
13/03/2022 18:00
81
Темерин
Темерин
25 - 24
(10 - 12)
Словен
Рума
13/03/2022 20:00
82
Раванград
Сомбор
17 - 34
(9 - 21)
Рума
Рума
13/03/2022 19:00
83
Круле
Сивац
29 - 26
(12 - 12)
Јадран
Фекетић
12/03/2022 18:00
84
Лаки
Црвенка
27 - 26
(16 - 13)
Пролетер (ж)
Зрењанин
13/03/2022 16:00

13. коло

73
Пролетер (ж)
Зрењанин
10 - 0
Мокрин
Мокрин
26/02/2022 15:00
74
Младост
Српска Црња
37 - 33
(17 - 14)
Јабука (ж)
Јабука
27/02/2022 18:00
75
Спартак
Дебељача
29 - 25
(14 - 12)
Темерин
Темерин
23/03/2022 20:00
76
Словен
Рума
46 - 22
(23 - 7)
Раванград
Сомбор
26/02/2022 20:00
77
Рума
Рума
37 - 28
(18 - 15)
Круле
Сивац
26/02/2022 17:00
78
Јадран
Фекетић
32 - 29
(15 - 11)
Лаки
Црвенка
26/02/2022 18:00

12. коло

67
Мокрин
Мокрин
25 - 25
(14 - 14)
Јабука (ж)
Јабука
21/02/2022 18:30
68
Темерин
Темерин
39 - 25
(21 - 9)
Младост
Српска Црња
20/02/2022 19:00
69
Раванград
Сомбор
23 - 29
(8 - 16)
Спартак
Дебељача
20/02/2022 18:30
70
Круле
Сивац
23 - 24
(12 - 9)
Словен
Рума
20/02/2022 18:00
71
Лаки
Црвенка
11 - 43
(8 - 24)
Рума
Рума
19/02/2022 15:00
72
Пролетер (ж)
Зрењанин
27 - 26
(16 - 14)
Јадран
Фекетић
05/03/2022 16:00

11. коло

61
Јадран
Фекетић
42 - 28
(19 - 13)
Мокрин
Мокрин
05/12/2021 18:00
62
Темерин
Темерин
30 - 23
(18 - 10)
Јабука (ж)
Јабука
04/12/2021 19:30
63
Раванград
Сомбор
37 - 37
(22 - 18)
Младост
Српска Црња
04/12/2021 18:00
64
Круле
Сивац
26 - 36
(11 - 17)
Спартак
Дебељача
05/12/2021 19:00
65
Лаки
Црвенка
25 - 32
(10 - 17)
Словен
Рума
04/12/2021 13:00
66
Пролетер (ж)
Зрењанин
23 - 31
(9 - 18)
Рума
Рума
05/12/2021 19:00

10. коло

55
Мокрин
Мокрин
22 - 23
(11 - 13)
Темерин
Темерин
28/11/2021 17:30
56
Јабука (ж)
Јабука
33 - 28
(18 - 12)
Раванград
Сомбор
29/11/2021 20:00
57
Младост
Српска Црња
33 - 27
(17 - 13)
Круле
Сивац
28/11/2021 17:00
58
Спартак
Дебељача
38 - 22
(20 - 11)
Лаки
Црвенка
27/11/2021 19:00
59
Словен
Рума
22 - 16
(11 - 9)
Пролетер (ж)
Зрењанин
28/11/2021 20:00
60
Рума
Рума
32 - 26
(16 - 12)
Јадран
Фекетић
28/11/2021 15:30

9. коло

49
Рума
Рума
37 - 26
(14 - 16)
Мокрин
Мокрин
21/11/2021 12:30
50
Круле
Сивац
37 - 24
(16 - 12)
Јабука (ж)
Јабука
21/11/2021 17:00
51
Лаки
Црвенка
28 - 36
(13 - 14)
Младост
Српска Црња
20/11/2021 18:00
52
Пролетер (ж)
Зрењанин
26 - 31
(13 - 19)
Спартак
Дебељача
20/11/2021 15:00
53
Јадран
Фекетић
30 - 31
(16 - 15)
Словен
Рума
11/12/2021 18:00
54
Раванград
Сомбор
19 - 33
(8 - 15)
Темерин
Темерин
12/12/2021 18:00

8. коло

43
Мокрин
Мокрин
26 - 30
(14 - 16)
Раванград
Сомбор
14/11/2021 12:00
44
Јабука (ж)
Јабука
25 - 24
(14 - 10)
Лаки
Црвенка
14/11/2021 20:00
45
Младост
Српска Црња
31 - 24
(19 - 17)
Пролетер (ж)
Зрењанин
14/11/2021 18:00
46
Спартак
Дебељача
33 - 26
(14 - 6)
Јадран
Фекетић
13/11/2021 19:00
47
Словен
Рума
20 - 28
(7 - 13)
Рума
Рума
13/11/2021 20:00
48
Темерин
Темерин
32 - 18
(17 - 7)
Круле
Сивац
13/11/2021 19:30

7. коло

37
Словен
Рума
41 - 29
(21 - 15)
Мокрин
Мокрин
06/11/2021 20:00
38
Пролетер (ж)
Зрењанин
27 - 22
(13 - 4)
Јабука (ж)
Јабука
06/11/2021 17:30
39
Јадран
Фекетић
27 - 32
(12 - 13)
Младост
Српска Црња
07/11/2021 13:30
40
Рума
Рума
25 - 20
(12 - 11)
Спартак
Дебељача
07/11/2021 15:30
41
Лаки
Црвенка
19 - 38
(9 - 22)
Темерин
Темерин
06/11/2021 19:30
42
Круле
Сивац
33 - 29
(16 - 13)
Раванград
Сомбор
07/11/2021 18:00

6. коло

31
Мокрин
Мокрин
27 - 28
(15 - 12)
Круле
Сивац
31/10/2021 18:00
32
Јабука (ж)
Јабука
22 - 18
(10 - 11)
Јадран
Фекетић
30/10/2021 12:00
33
Младост
Српска Црња
24 - 28
(15 - 16)
Рума
Рума
30/10/2021 15:30
34
Спартак
Дебељача
36 - 30
(20 - 12)
Словен
Рума
30/10/2021 19:00
35
Темерин
Темерин
29 - 16
(14 - 5)
Пролетер (ж)
Зрењанин
30/10/2021 18:00
36
Раванград
Сомбор
33 - 21
(16 - 8)
Лаки
Црвенка
31/10/2021 19:00

5. коло

25
Спартак
Дебељача
42 - 15
(24 - 7)
Мокрин
Мокрин
23/10/2021 19:00
26
Рума
Рума
39 - 18
(19 - 8)
Јабука (ж)
Јабука
24/10/2021 12:30
27
Словен
Рума
32 - 30
(18 - 14)
Младост
Српска Црња
23/10/2021 20:00
28
Јадран
Фекетић
22 - 30
(9 - 14)
Темерин
Темерин
24/10/2021 18:00
29
Пролетер (ж)
Зрењанин
28 - 26
(15 - 11)
Раванград
Сомбор
23/10/2021 15:30
30
Лаки
Црвенка
29 - 26
(16 - 13)
Круле
Сивац
25/10/2021 19:00

4. коло

19
Мокрин
Мокрин
30 - 23
(17 - 11)
Лаки
Црвенка
17/10/2021 18:00
20
Јабука (ж)
Јабука
25 - 33
(12 - 16)
Словен
Рума
16/10/2021 20:00
21
Младост
Српска Црња
22 - 32
(12 - 19)
Спартак
Дебељача
17/10/2021 17:00
22
Темерин
Темерин
24 - 24
(14 - 12)
Рума
Рума
16/10/2021 18:00
23
Раванград
Сомбор
29 - 23
(14 - 9)
Јадран
Фекетић
17/10/2021 20:00
24
Круле
Сивац
20 - 35
(7 - 15)
Пролетер (ж)
Зрењанин
17/10/2021 18:00

3. коло

13
Младост
Српска Црња
30 - 28
(14 - 16)
Мокрин
Мокрин
10/11/2021 20:30
14
Спартак
Дебељача
34 - 25
(23 - 12)
Јабука (ж)
Јабука
03/10/2021 19:00
15
Словен
Рума
21 - 33
(15 - 18)
Темерин
Темерин
02/10/2021 20:00
16
Рума
Рума
33 - 19
(18 - 11)
Раванград
Сомбор
30/09/2021 18:30
17
Јадран
Фекетић
27 - 27
(16 - 14)
Круле
Сивац
02/10/2021 20:00
18
Пролетер (ж)
Зрењанин
30 - 23
(18 - 7)
Лаки
Црвенка
02/10/2021 17:00

2. коло

7
Мокрин
Мокрин
18 - 28
(7 - 12)
Пролетер (ж)
Зрењанин
26/09/2021 16:00
8
Јабука (ж)
Јабука
31 - 17
(18 - 7)
Младост
Српска Црња
25/09/2021 19:00
9
Темерин
Темерин
25 - 20
(12 - 13)
Спартак
Дебељача
26/09/2021 13:00
10
Раванград
Сомбор
22 - 29
(11 - 16)
Словен
Рума
26/09/2021 19:00
11
Круле
Сивац
22 - 29
(10 - 13)
Рума
Рума
26/09/2021 18:00
12
Лаки
Црвенка
27 - 34
(9 - 16)
Јадран
Фекетић
25/09/2021 20:00

1. коло

1
Јабука (ж)
Јабука
34 - 20
(17 - 8)
Мокрин
Мокрин
19/09/2021 16:30
2
Младост
Српска Црња
19 - 20
(9 - 10)
Темерин
Темерин
03/11/2021 21:00
3
Спартак
Дебељача
40 - 19
(22 - 13)
Раванград
Сомбор
18/09/2021 19:00
4
Словен
Рума
30 - 23
(14 - 10)
Круле
Сивац
18/09/2021 20:00
5
Рума
Рума
39 - 20
(21 - 9)
Лаки
Црвенка
17/09/2021 19:15
6
Јадран
Фекетић
22 - 25
(10 - 14)
Пролетер (ж)
Зрењанин
22/09/2021 20:00