Табела Прва лига “Војводина”

2021/2022
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Херцеговац
Гајдобра
20 15 2 3 649 563 +86 32
2 20 15 1 4 584 504 +80 31
3
Лавови БП
Бачка Паланка
20 12 2 6 653 593 +60 26
4
Јединство
Нови Бечеј
20 12 1 7 611 579 +32 25
5
Славија
Нови Сад
20 10 0 10 563 574 -11 20
6 20 8 4 8 641 664 -23 20
7
Банатски Карловац
Банатски Карловац
20 9 1 10 675 674 +1 19
8
Младост ТСК
Бачки Јарак
20 9 0 11 633 635 -2 18
9 20 7 0 13 566 633 -67 14
10
Јабука
Јабука
20 4 2 14 525 600 -75 10
11
Војвода Степа
Војвода Степа
20 2 1 17 545 626 -81 5
12
Долово
Долово
0 0 0 0 0 0 0 0

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Темерин
Темерин
22 19 2 1 705 448 +257 40
2
Рума
Рума
22 19 2 1 746 463 +283 40
3
Спартак
Дебељача
22 19 0 3 705 548 +157 38
4
Словен
Рума
22 17 0 5 643 526 +117 34
5
Младост
Српска Црња
22 10 1 11 636 663 -27 21
6
Пролетер (ж)
Зрењанин
22 9 0 13 504 553 -49 18
7
Круле
Сивац
22 8 1 13 605 643 -38 17
8
Јабука (ж)
Јабука
22 8 1 13 552 634 -82 17
9
Јадран
Фекетић
22 6 1 15 582 651 -69 13
10
Лаки
Црвенка
22 6 0 16 547 690 -143 12
11
Раванград
Сомбор
22 5 1 16 528 745 -217 11
12
Мокрин
Мокрин
22 1 1 20 487 676 -189 3