Прва лига “Војводина”
Жене 2021/2022

Спартак

Дебељача
36
(20)

Словен

Рума
(12)
30
6.коло Спортска хала, Дебељача 30/10/2021 19:00

Спартак

Играч гол 2` дк МВП
Вера Петровић
0 0
Јелена Славковић
1 0
Јована Пандуровић
4 2
Катарина Хорти
0 0
Клаудија Солноки
4 0
Кристина Горчић
7 1
Ксенија Верески
0 0
Марија Лазаревски
0 0
Марија Маринковић
2 0
Маша Ракић
0 0
Сунчица Чучак
0 0
Тања Милићев
6 2
Тања Ристић
7 0
Теодора Ђуричков
1 2
Теодора Патаки
0 0
Шара Фекете
4 1

Словен

Играч гол 2` дк МВП
Александра Иванчевић
0 0
Ана Радовић
3 0
Анђела Мартинац
7 1
Драгана Опачић
1 0
Драгана Чакмак
3 1
Ивана Миљуш
4 1
Инес Албуљ
0 1
Јулија Ибраимов
0 0
Лана Алексић
0 0
Маја Вртача
3 0
Марија Почуча
0 0
Милица Аћимовић
6 1
Наташа Веселиновић
1 1
Николина Ивошевић
0 0
Селена Нулеши
0 0
Теодора Петровић
2 2

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Владимир Тасић
Б судија: Тадеј Добријевић
Делегат: Драгана Богојевић
Број гледалаца: 80 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Спартак-Раванград
40-19
2.
Темерин-Спартак
25-20
3.
Спартак-Јабука (ж)
34-25
4.
Младост-Спартак
22-32
5.
Спартак-Мокрин
42-15
6.
Спартак-Словен
36-30
7.
Рума-Спартак
25-20
8.
Спартак-Јадран
33-26
9.
Пролетер (ж)-Спартак
26-31
10.
Спартак-Лаки
38-22
11.
Круле-Спартак
26-36
12.
Раванград-Спартак
23-29
13.
Спартак-Темерин
29-25
14.
Јабука (ж)-Спартак
22-32
15.
Спартак-Младост
30-24
16.
Мокрин-Спартак
31-36
17.
Словен-Спартак
19-22
18.
Спартак-Рума
23-29
19.
Јадран-Спартак
29-38
20.
Спартак-Пролетер (ж)
36-23
21.
Лаки-Спартак
28-33
22.
Спартак-Круле
35-34
Коло Утакмица Рез
1.
Словен-Круле
30-23
2.
Раванград-Словен
22-29
3.
Словен-Темерин
21-33
4.
Јабука (ж)-Словен
25-33
5.
Словен-Младост
32-30
6.
Спартак-Словен
36-30
7.
Словен-Мокрин
41-29
8.
Словен-Рума
20-28
9.
Јадран-Словен
30-31
10.
Словен-Пролетер (ж)
22-16
11.
Лаки-Словен
25-32
12.
Круле-Словен
23-24
13.
Словен-Раванград
46-22
14.
Темерин-Словен
25-24
15.
Словен-Јабука (ж)
33-20
16.
Младост-Словен
15-28
17.
Словен-Спартак
19-22
18.
Мокрин-Словен
30-40
19.
Рума-Словен
23-24
20.
Словен-Јадран
34-23
22.
Словен-Лаки
40-26