Прва лига “Војводина”
Жене 2021/2022

Јабука (ж)

Јабука
33
(18)

Раванград

Сомбор
(12)
28
10.коло Хала спортова Јабука 29/11/2021 20:00

Јабука (ж)

Играч гол 2` дк МВП
Азра Бећировић
9 0
Андреа Стојоски
0 0
Андреа Цветановски
0 0
Анђела Дрча
2 1
Анђела Цветановски
0 0
Биљана Вељановски
0 0
Бојана Антић
0 0
Ивана Пешић
1 0
Ивана Танелов
5 0
Марија Ристић
9 0
Марта Димчић
7 0
Милица Богоевска
0 0

Раванград

Играч гол 2` дк МВП
Ања Трифуновић
1 0
Бојана Митровић
3 2
Душанка Орлић
1 0
Јелена Мачкић
5 0
Лана Јосиповић
0 0
Лана Ћирић
0 1
Мелани Бењак
0 0
Милица Цветковић
3 0
Нађа Докманов
0 0
Сандра Ловре
1 0
Сара Демир
0 0
Сара Јурић
0 0
Слободанка Бандобрански
12 0
Данијела Латас
0 0
Мирјана Крстоношић
2 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Вујацков
Б судија: Јован Ристић
Контролор: Милан Репија
Број гледалаца: 60 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Јабука (ж)-Мокрин
34-20
2.
Јабука (ж)-Младост
31-17
3.
Спартак-Јабука (ж)
34-25
4.
Јабука (ж)-Словен
25-33
5.
Рума-Јабука (ж)
39-18
6.
Јабука (ж)-Јадран
22-18
7.
Пролетер (ж)-Јабука (ж)
27-22
8.
Јабука (ж)-Лаки
25-24
9.
Круле-Јабука (ж)
37-24
10.
Јабука (ж)-Раванград
33-28
11.
Темерин-Јабука (ж)
30-23
12.
Мокрин-Јабука (ж)
25-25
13.
Младост-Јабука (ж)
37-33
14.
Јабука (ж)-Спартак
22-32
15.
Словен-Јабука (ж)
33-20
16.
Јабука (ж)-Рума
17-40
17.
Јадран-Јабука (ж)
26-23
18.
Јабука (ж)-Пролетер (ж)
31-26
19.
Лаки-Јабука (ж)
20-19
20.
Јабука (ж)-Круле
25-22
21.
Раванград-Јабука (ж)
25-35
22.
Јабука (ж)-Темерин
20-41
Коло Утакмица Рез
1.
Спартак-Раванград
40-19
2.
Раванград-Словен
22-29
3.
Рума-Раванград
33-19
4.
Раванград-Јадран
29-23
5.
Пролетер (ж)-Раванград
28-26
6.
Раванград-Лаки
33-21
7.
Круле-Раванград
33-29
8.
Мокрин-Раванград
26-30
9.
Раванград-Темерин
19-33
10.
Јабука (ж)-Раванград
33-28
11.
Раванград-Младост
37-37
12.
Раванград-Спартак
23-29
13.
Словен-Раванград
46-22
14.
Раванград-Рума
17-34
15.
Јадран-Раванград
28-21
16.
Раванград-Пролетер (ж)
24-17
17.
Лаки-Раванград
36-20
18.
Раванград-Круле
21-25
19.
Раванград-Мокрин
26-24
21.
Раванград-Јабука (ж)
25-35
22.
Младост-Раванград
49-23