Распоред утакмица - Прва лига “Војводина”

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војвода Степа
Војвода Степа
Српска Црња 18/09/2021
17:00
2
Јабука
Јабука
Долово
Долово
Јабука 18/09/2021
19:00
3
Херцеговац
Гајдобра
Гајдобра 18/09/2021
20:00
4
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид 19/09/2021
19:00
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
Славија
Нови Сад
Темерин 18/09/2021
19:00
6
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јединство
Нови Бечеј
Јаша Томић 25/09/2021
17:00
8
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
Јабука
Српска Црња 26/09/2021
16:00
9
Долово
Долово
Херцеговац
Гајдобра
Јабука 25/09/2021
16:00
10 Ада 26/09/2021
19:00
11
Лавови БП
Бачка Паланка
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачка Паланка 24/09/2021
19:30
12
Славија
Нови Сад
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Сад 26/09/2021
17:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Јабука
Јабука
Јабука
14
Херцеговац
Гајдобра
Војвода Степа
Војвода Степа
Гајдобра
15
Долово
Долово
Шид
16
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
17
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац
18
Јединство
Нови Бечеј
Славија
Нови Сад
Нови Бечеј

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Славија
Нови Сад
Сечањ
20
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
21
Јабука
Јабука
Херцеговац
Гајдобра
Јабука
22
Долово
Долово
Младост ТСК
Бачки Јарак
Долово
23
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Ада
24
Лавови БП
Бачка Паланка
Јединство
Нови Бечеј
Бачка Паланка

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Херцеговац
Гајдобра
Гајдобра
26
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војвода Степа
Војвода Степа
Бачки Јарак
27
Јабука
Јабука
Шид
28
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Долово
Долово
Банатски Карловац
29
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
30
Славија
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Лавови БП
Бачка Паланка
Сечањ
32
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
33
Јабука
Јабука
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука
34
Херцеговац
Гајдобра
Гајдобра
35
Долово
Долово
Јединство
Нови Бечеј
Долово
36
Славија
Нови Сад
Ада

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37 Шид
38
Јединство
Нови Бечеј
Војвода Степа
Војвода Степа
Нови Бечеј
39
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
40
Младост ТСК
Бачки Јарак
Херцеговац
Гајдобра
Бачки Јарак
41
Славија
Нови Сад
Долово
Долово
Нови Сад
42
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43 Сечањ
44
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
45
Јабука
Јабука
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
46
Херцеговац
Гајдобра
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Гајдобра
47
Младост ТСК
Бачки Јарак
Шид
48
Долово
Долово
Лавови БП
Бачка Паланка
Долово

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
50
Лавови БП
Бачка Паланка
Војвода Степа
Војвода Степа
Бачка Паланка
51
Славија
Нови Сад
Јабука
Јабука
Нови Сад
52
Јединство
Нови Бечеј
Херцеговац
Гајдобра
Нови Бечеј
53
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
54
Долово
Долово
Ада

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
55
Долово
Долово
Сечањ
56
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
57
Јабука
Јабука
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
58
Херцеговац
Гајдобра
Славија
Нови Сад
Гајдобра
59
Јединство
Нови Бечеј
Шид
60
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Бачки Јарак

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
62
Долово
Долово
Војвода Степа
Војвода Степа
Долово
63
Јабука
Јабука
Ада
64
Лавови БП
Бачка Паланка
Херцеговац
Гајдобра
Бачка Паланка
65
Славија
Нови Сад
Нови Сад
66
Јединство
Нови Бечеј
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Бечеј

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
67
Војвода Степа
Војвода Степа
Сечањ
68
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Долово
69
Херцеговац
Гајдобра
Ада
70
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
71
Славија
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад
72
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Бечеј

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
73
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
74
Јабука
Јабука
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
75
Херцеговац
Гајдобра
Долово
Долово
Гајдобра
76 Шид
77
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачки Јарак
78
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Славија
Нови Сад
Банатски Карловац

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
79
Јабука
Јабука
Сечањ
80
Војвода Степа
Војвода Степа
Херцеговац
Гајдобра
Војвода Степа
81
Долово
Долово
Долово
82
Младост ТСК
Бачки Јарак
Ада
83
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Бачка Паланка
84
Славија
Нови Сад
Јединство
Нови Бечеј
Нови Сад

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
Славија
Нови Сад
Нови Сад
86
Војвода Степа
Војвода Степа
Шид
87
Херцеговац
Гајдобра
Јабука
Јабука
Гајдобра
88
Младост ТСК
Бачки Јарак
Долово
Долово
Бачки Јарак
89
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
90
Јединство
Нови Бечеј
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Бечеј

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
91
Херцеговац
Гајдобра
Сечањ
92
Војвода Степа
Војвода Степа
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војвода Степа
93
Јабука
Јабука
Јабука
94
Долово
Долово
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Долово
95
Јединство
Нови Бечеј
Ада
96
Лавови БП
Бачка Паланка
Славија
Нови Сад
Бачка Паланка

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
97
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
98
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац
99
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука
Јабука
Бачки Јарак
100
Херцеговац
Гајдобра
Шид
101
Јединство
Нови Бечеј
Долово
Долово
Нови Бечеј
102
Славија
Нови Сад
Нови Сад

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
103 Сечањ
104
Војвода Степа
Војвода Степа
Јединство
Нови Бечеј
Војвода Степа
105
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
106
Херцеговац
Гајдобра
Младост ТСК
Бачки Јарак
Гајдобра
107
Долово
Долово
Славија
Нови Сад
Долово
108
Лавови БП
Бачка Паланка
Ада

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
109 Ада
110
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Нови Сад
111
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Нови Бечеј
112
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Херцеговац
Гајдобра
Банатски Карловац
113
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
114
Лавови БП
Бачка Паланка
Долово
Долово
Бачка Паланка

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
115
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сечањ
116
Војвода Степа
Војвода Степа
Лавови БП
Бачка Паланка
Војвода Степа
117
Јабука
Јабука
Славија
Нови Сад
Јабука
118
Херцеговац
Гајдобра
Јединство
Нови Бечеј
Гајдобра
119
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Шид
120
Долово
Долово
Долово

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
121
Долово
Долово
Долово
122
Војвода Степа
Војвода Степа
Ада
123
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
Јабука
Бачка Паланка
124
Славија
Нови Сад
Херцеговац
Гајдобра
Нови Сад
125
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
126
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сечањ
128
Војвода Степа
Војвода Степа
Долово
Долово
Војвода Степа
129
Јабука
Јабука
Јабука
130
Херцеговац
Гајдобра
Лавови БП
Бачка Паланка
Гајдобра
131
Славија
Нови Сад
Шид
132
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јединство
Нови Бечеј
Бачки Јарак

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јабука (ж)
Јабука
Мокрин
Мокрин
Јабука 19/09/2021
16:30
2
Младост
Српска Црња
Темерин
Темерин
Српска Црња
3
Спартак
Дебељача
Раванград
Сомбор
Дебељача 18/09/2021
19:00
4
Словен
Рума
Круле
Сивац
Рума 18/09/2021
20:00
5
Рума
Рума
Лаки
Црвенка
Рума 17/09/2021
19:15
6
Јадран
Фекетић
Пролетер (ж)
Зрењанин
Фекетић 22/09/2021
20:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Мокрин
Мокрин
Пролетер (ж)
Зрењанин
Мокрин 26/09/2021
16:00
8
Јабука (ж)
Јабука
Младост
Српска Црња
Јабука 25/09/2021
19:00
9
Темерин
Темерин
Спартак
Дебељача
Темерин 26/09/2021
13:00
10
Раванград
Сомбор
Словен
Рума
Сомбор 26/09/2021
19:00
11
Круле
Сивац
Рума
Рума
Сивац 26/09/2021
18:00
12
Лаки
Црвенка
Јадран
Фекетић
Црвенка 25/09/2021
20:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Младост
Српска Црња
Мокрин
Мокрин
Српска Црња
14
Спартак
Дебељача
Јабука (ж)
Јабука
Дебељача
15
Словен
Рума
Темерин
Темерин
Рума
16
Рума
Рума
Раванград
Сомбор
Рума
17
Јадран
Фекетић
Круле
Сивац
Фекетић
18
Пролетер (ж)
Зрењанин
Лаки
Црвенка
Зрењанин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Мокрин
Мокрин
Лаки
Црвенка
Мокрин
20
Јабука (ж)
Јабука
Словен
Рума
Јабука
21
Младост
Српска Црња
Спартак
Дебељача
Српска Црња
22
Темерин
Темерин
Рума
Рума
Темерин
23
Раванград
Сомбор
Јадран
Фекетић
Сомбор
24
Круле
Сивац
Пролетер (ж)
Зрењанин
Сивац

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Спартак
Дебељача
Мокрин
Мокрин
Дебељача
26
Рума
Рума
Јабука (ж)
Јабука
Рума
27
Словен
Рума
Младост
Српска Црња
Рума
28
Јадран
Фекетић
Темерин
Темерин
Фекетић
29
Пролетер (ж)
Зрењанин
Раванград
Сомбор
Зрењанин
30
Лаки
Црвенка
Круле
Сивац
Црвенка

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Мокрин
Мокрин
Круле
Сивац
Мокрин
32
Јабука (ж)
Јабука
Јадран
Фекетић
Јабука
33
Младост
Српска Црња
Рума
Рума
Српска Црња
34
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
Дебељача
35
Темерин
Темерин
Пролетер (ж)
Зрењанин
Темерин
36
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Сомбор

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Словен
Рума
Мокрин
Мокрин
Рума
38
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јабука (ж)
Јабука
Зрењанин
39
Јадран
Фекетић
Младост
Српска Црња
Фекетић
40
Рума
Рума
Спартак
Дебељача
Рума
41
Лаки
Црвенка
Темерин
Темерин
Црвенка
42
Круле
Сивац
Раванград
Сомбор
Сивац

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Мокрин
Мокрин
Раванград
Сомбор
Мокрин
44
Јабука (ж)
Јабука
Лаки
Црвенка
Јабука
45
Младост
Српска Црња
Пролетер (ж)
Зрењанин
Српска Црња
46
Спартак
Дебељача
Јадран
Фекетић
Дебељача
47
Словен
Рума
Рума
Рума
Рума
48
Темерин
Темерин
Круле
Сивац
Темерин

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Рума
Рума
Мокрин
Мокрин
Рума
50
Круле
Сивац
Јабука (ж)
Јабука
Сивац
51
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
Црвенка
52
Пролетер (ж)
Зрењанин
Спартак
Дебељача
Зрењанин
53
Јадран
Фекетић
Словен
Рума
Фекетић
54
Раванград
Сомбор
Темерин
Темерин
Сомбор

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
55
Мокрин
Мокрин
Темерин
Темерин
Мокрин
56
Јабука (ж)
Јабука
Раванград
Сомбор
Јабука
57
Младост
Српска Црња
Круле
Сивац
Српска Црња
58
Спартак
Дебељача
Лаки
Црвенка
Дебељача
59
Словен
Рума
Пролетер (ж)
Зрењанин
Рума
60
Рума
Рума
Јадран
Фекетић
Рума

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Јадран
Фекетић
Мокрин
Мокрин
Фекетић
62
Темерин
Темерин
Јабука (ж)
Јабука
Темерин
63
Раванград
Сомбор
Младост
Српска Црња
Сомбор
64
Круле
Сивац
Спартак
Дебељача
Сивац
65
Лаки
Црвенка
Словен
Рума
Црвенка
66
Пролетер (ж)
Зрењанин
Рума
Рума
Зрењанин

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
67
Мокрин
Мокрин
Јабука (ж)
Јабука
Мокрин
68
Темерин
Темерин
Младост
Српска Црња
Темерин
69
Раванград
Сомбор
Спартак
Дебељача
Сомбор
70
Круле
Сивац
Словен
Рума
Сивац
71
Лаки
Црвенка
Рума
Рума
Црвенка
72
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јадран
Фекетић
Зрењанин

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
73
Пролетер (ж)
Зрењанин
Мокрин
Мокрин
Зрењанин
74
Младост
Српска Црња
Јабука (ж)
Јабука
Српска Црња
75
Спартак
Дебељача
Темерин
Темерин
Дебељача
76
Словен
Рума
Раванград
Сомбор
Рума
77
Рума
Рума
Круле
Сивац
Рума
78
Јадран
Фекетић
Лаки
Црвенка
Фекетић

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
79
Мокрин
Мокрин
Младост
Српска Црња
Мокрин
80
Јабука (ж)
Јабука
Спартак
Дебељача
Јабука
81
Темерин
Темерин
Словен
Рума
Темерин
82
Раванград
Сомбор
Рума
Рума
Сомбор
83
Круле
Сивац
Јадран
Фекетић
Сивац
84
Лаки
Црвенка
Пролетер (ж)
Зрењанин
Црвенка

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
Лаки
Црвенка
Мокрин
Мокрин
Црвенка
86
Словен
Рума
Јабука (ж)
Јабука
Рума
87
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Дебељача
88
Рума
Рума
Темерин
Темерин
Рума
89
Јадран
Фекетић
Раванград
Сомбор
Фекетић
90
Пролетер (ж)
Зрењанин
Круле
Сивац
Зрењанин

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
91
Мокрин
Мокрин
Спартак
Дебељача
Мокрин
92
Јабука (ж)
Јабука
Рума
Рума
Јабука
93
Младост
Српска Црња
Словен
Рума
Српска Црња
94
Темерин
Темерин
Јадран
Фекетић
Темерин
95
Раванград
Сомбор
Пролетер (ж)
Зрењанин
Сомбор
96
Круле
Сивац
Лаки
Црвенка
Сивац

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
97
Круле
Сивац
Мокрин
Мокрин
Сивац
98
Јадран
Фекетић
Јабука (ж)
Јабука
Фекетић
99
Рума
Рума
Младост
Српска Црња
Рума
100
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
Рума
101
Пролетер (ж)
Зрењанин
Темерин
Темерин
Зрењанин
102
Лаки
Црвенка
Раванград
Сомбор
Црвенка

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
103
Мокрин
Мокрин
Словен
Рума
Мокрин
104
Јабука (ж)
Јабука
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јабука
105
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
Српска Црња
106
Спартак
Дебељача
Рума
Рума
Дебељача
107
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Темерин
108
Раванград
Сомбор
Круле
Сивац
Сомбор

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
109
Раванград
Сомбор
Мокрин
Мокрин
Сомбор
110
Лаки
Црвенка
Јабука (ж)
Јабука
Црвенка
111
Пролетер (ж)
Зрењанин
Младост
Српска Црња
Зрењанин
112
Јадран
Фекетић
Спартак
Дебељача
Фекетић
113
Рума
Рума
Словен
Рума
Рума
114
Круле
Сивац
Темерин
Темерин
Сивац

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
115
Мокрин
Мокрин
Рума
Рума
Мокрин
116
Јабука (ж)
Јабука
Круле
Сивац
Јабука
117
Младост
Српска Црња
Лаки
Црвенка
Српска Црња
118
Спартак
Дебељача
Пролетер (ж)
Зрењанин
Дебељача
119
Словен
Рума
Јадран
Фекетић
Рума
120
Темерин
Темерин
Раванград
Сомбор
Темерин

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
121
Темерин
Темерин
Мокрин
Мокрин
Темерин
122
Раванград
Сомбор
Јабука (ж)
Јабука
Сомбор
123
Круле
Сивац
Младост
Српска Црња
Сивац
124
Лаки
Црвенка
Спартак
Дебељача
Црвенка
125
Пролетер (ж)
Зрењанин
Словен
Рума
Зрењанин
126
Јадран
Фекетић
Рума
Рума
Фекетић

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Мокрин
Мокрин
Јадран
Фекетић
Мокрин
128
Јабука (ж)
Јабука
Темерин
Темерин
Јабука
129
Младост
Српска Црња
Раванград
Сомбор
Српска Црња
130
Спартак
Дебељача
Круле
Сивац
Дебељача
131
Словен
Рума
Лаки
Црвенка
Рума
132
Рума
Рума
Пролетер (ж)
Зрењанин
Рума