Прва лига “Војводина”
Жене 2021/2022

Темерин

Темерин
39
(21)

Младост

Српска Црња
(9)
25
12.коло Спортска хала Темерин 20/02/2022 19:00

Темерин

Играч гол 2` дк МВП
Ана Петровић
1 1
Крстина Вуковић
0 0
Маријана Зец
0 0
Милица Ловрић
0 0
Милица Телечки
5 1
Милица Цвелф
6 0
Наташа Ћетковић
9 0
Сара Дринић
9 0
Тамара Васиљевић
0 0
Тара Ђилас
3 1
Теодора Кнежевић
5 0
Тијана Боберић
0 0
Тијана Спасојевић
1 1
Јована Јанковић
0 0

Младост

Играч гол 2` дк МВП
Барбара Ћосић
4 0
Ивана Петрић
3 0
Јелена Брборић
1 0
Јована Кулић
3 2
Марија Миленковић
0 0
Марина Стан
0 1
Мина Зечевић
1 0
Наташа Антонић
0 0
Наташа Ротхпфлуг
5 1
Тамара Арсин
5 1
Тамара Ћосић
3 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Јелена Колоски
Б судија: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић
Број гледалаца: 60 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Младост-Темерин
19-20
2.
Темерин-Спартак
25-20
3.
Словен-Темерин
21-33
4.
Темерин-Рума
24-24
5.
Јадран-Темерин
22-30
6.
Темерин-Пролетер (ж)
29-16
7.
Лаки-Темерин
19-38
8.
Темерин-Круле
32-18
9.
Раванград-Темерин
19-33
10.
Мокрин-Темерин
22-23
11.
Темерин-Јабука (ж)
30-23
12.
Темерин-Младост
39-25
13.
Спартак-Темерин
29-25
14.
Темерин-Словен
25-24
15.
Рума-Темерин
24-24
16.
Темерин-Јадран
41-23
17.
Пролетер (ж)-Темерин
22-29
18.
Темерин-Лаки
33-19
19.
Круле-Темерин
24-35
20.
Темерин-Раванград
86-15
21.
Темерин-Мокрин
10-0
22.
Јабука (ж)-Темерин
20-41
Коло Утакмица Рез
1.
Младост-Темерин
19-20
2.
Јабука (ж)-Младост
31-17
3.
Младост-Мокрин
30-28
4.
Младост-Спартак
22-32
5.
Словен-Младост
32-30
6.
Младост-Рума
24-28
7.
Јадран-Младост
27-32
8.
Младост-Пролетер (ж)
31-24
9.
Лаки-Младост
28-36
10.
Младост-Круле
33-27
11.
Раванград-Младост
37-37
12.
Темерин-Младост
39-25
13.
Младост-Јабука (ж)
37-33
14.
Мокрин-Младост
32-35
15.
Спартак-Младост
30-24
16.
Младост-Словен
15-28
17.
Рума-Младост
42-18
18.
Младост-Јадран
36-29
19.
Пролетер (ж)-Младост
24-25
20.
Младост-Лаки
27-29
21.
Круле-Младост
40-34
22.
Младост-Раванград
49-23