Резултати Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

1 Банатски Карловац - Раднички 1958
33 - 24 21/09/2019 19:00
2 Црвена звезда - Јабука
21 - 22 22/09/2019 20:00
3 Апатин - Сомборелектро
25 - 35 21/09/2019 19:00
4 Долово - Младост ТСК
33 - 21 22/09/2019 16:00
5 Инђија - Потисје Плетекс
39 - 22 21/09/2019 19:00
6 Херцеговина - Нова Пазова 1957
30 - 25 21/09/2019 19:30

2. коло

7 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
31 - 25 28/09/2019 19:00
8 Банатски Карловац - Црвена звезда
36 - 32 28/09/2019 19:00
9 Јабука - Апатин
40 - 24 29/09/2019 18:00
10 Сомборелектро - Долово
31 - 26 28/09/2019 19:00
11 Младост ТСК - Инђија
22 - 19 28/09/2019 18:00
12 Потисје Плетекс - Херцеговина
29 - 26 29/09/2019 19:00

3. коло

13 Црвена звезда - Раднички 1958
29 - 28 05/10/2019 20:00
14 Апатин - Банатски Карловац
25 - 38 05/10/2019 20:00
15 Долово - Јабука
30 - 32 06/10/2019 16:00
16 Инђија - Сомборелектро
33 - 26 05/10/2019 19:00
17 Херцеговина - Младост ТСК
30 - 27 05/10/2019 19:00
18 Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
23 - 22 06/10/2019 19:00

4. коло

19 Раднички 1958 - Потисје Плетекс
33 - 30 12/10/2019 17:00
20 Банатски Карловац - Долово
33 - 25 13/10/2019 19:00
21 Црвена звезда - Апатин
31 - 24 13/10/2019 19:00
22 Јабука - Инђија
23 - 29 12/10/2019 19:00
23 Сомборелектро - Херцеговина
29 - 34 12/10/2019 19:00
24 Младост ТСК - Нова Пазова 1957
33 - 25 13/10/2019 20:00

5. коло

25 Апатин - Раднички 1958
29 - 31 18/10/2019 19:00
26 Инђија - Банатски Карловац
24 - 23 19/10/2019 19:00
27 Долово - Црвена звезда
23 - 23 19/10/2019 16:00
28 Херцеговина - Јабука
23 - 24 20/10/2019 19:00
29 Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
30 - 23 20/10/2019 20:00
30 Потисје Плетекс - Младост ТСК
30 - 23 20/10/2019 19:00

6. коло

31 Раднички 1958 - Младост ТСК
39 - 35 26/10/2019 16:00
32 Банатски Карловац - Херцеговина
25 - 25 26/10/2019 19:00
33 Црвена звезда - Инђија
24 - 34 26/10/2019 18:00
34 Апатин - Долово
20 - 19 25/10/2019 19:45
35 Јабука - Нова Пазова 1957
27 - 20 26/10/2019 21:00
36 Сомборелектро - Потисје Плетекс
29 - 27 26/10/2019 19:30

7. коло

37 Долово - Раднички 1958
33 - 26 02/11/2019 16:30
38 Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац
27 - 37 03/11/2019 17:00
39 Херцеговина - Црвена звезда
46 - 30 02/11/2019 20:00
40 Инђија - Апатин
44 - 20 02/11/2019 19:00
41 Потисје Плетекс - Јабука
27 - 26 03/11/2019 18:00
42 Младост ТСК - Сомборелектро
33 - 32 02/11/2019 18:00

8. коло

43 Раднички 1958 - Сомборелектро
37 - 28 09/11/2019 19:00
44 Банатски Карловац - Потисје Плетекс
42 - 30 09/11/2019 19:00
45 Црвена звезда - Нова Пазова 1957
27 - 26 10/11/2019 20:00
46 Апатин - Херцеговина
25 - 28 09/11/2019 17:00
47 Долово - Инђија
28 - 28 10/11/2019 16:00
48 Јабука - Младост ТСК
40 - 31 09/11/2019 19:00

9. коло

49 Инђија - Раднички 1958
40 - 29 16/11/2019 19:00
50 Младост ТСК - Банатски Карловац
35 - 35 15/11/2019 19:00
51 Потисје Плетекс - Црвена звезда
30 - 21 17/11/2019 18:00
52 Нова Пазова 1957 - Апатин
28 - 26 17/11/2019 15:00
53 Херцеговина - Долово
27 - 22 15/11/2019 20:00
54 Сомборелектро - Јабука
18 - 31 16/11/2019 19:00

10. коло

55 Раднички 1958 - Јабука
26 - 26 24/11/2019 20:00
56 Банатски Карловац - Сомборелектро
38 - 30 23/11/2019 19:00
57 Црвена звезда - Младост ТСК
24 - 27 24/11/2019 19:00
58 Апатин - Потисје Плетекс
24 - 39 23/11/2019 17:00
59 Долово - Нова Пазова 1957
30 - 22 24/11/2019 19:00
60 Инђија - Херцеговина
24 - 21 23/11/2019 16:00

11. коло

61 Херцеговина - Раднички 1958
32 - 21 01/12/2019 18:00
62 Јабука - Банатски Карловац
23 - 29 30/11/2019 20:00
63 Сомборелектро - Црвена звезда
32 - 28 30/11/2019 20:00
64 Младост ТСК - Апатин
36 - 26 30/11/2019 19:00
65 Потисје Плетекс - Долово
32 - 25 01/12/2019 18:00
66 Нова Пазова 1957 - Инђија
26 - 35 01/12/2019 20:00

12. коло

67 Раднички 1958 - Банатски Карловац
28 - 31 06/03/2020 21:44
68 Јабука - Црвена звезда
36 - 24 07/03/2020 20:00
69 Сомборелектро - Апатин
28 - 22 07/03/2020 19:00
70 Младост ТСК - Долово
46 - 28 07/03/2020 18:00
71 Потисје Плетекс - Инђија
28 - 29 07/03/2020 19:00
72 Нова Пазова 1957 - Херцеговина
21 - 21 07/03/2020 19:30

13. коло

73 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
29 - 25 13/03/2020 20:00
74 Црвена звезда - Банатски Карловац
-
75 Апатин - Јабука
21 - 30 15/03/2020 17:00
76 Долово - Сомборелектро
34 - 22 14/03/2020 19:00
77 Инђија - Младост ТСК
32 - 26 14/03/2020 19:00
78 Херцеговина - Потисје Плетекс
34 - 30 14/03/2020 19:00

14. коло

79 Раднички 1958 - Црвена звезда
-
80 Банатски Карловац - Апатин
-
81 Јабука - Долово
-
82 Сомборелектро - Инђија
-
83 Младост ТСК - Херцеговина
-
84 Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
-

15. коло

85 Потисје Плетекс - Раднички 1958
-
86 Долово - Банатски Карловац
-
87 Апатин - Црвена звезда
-
88 Инђија - Јабука
-
89 Херцеговина - Сомборелектро
-
90 Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
-

16. коло

91 Раднички 1958 - Апатин
-
92 Банатски Карловац - Инђија
-
93 Црвена звезда - Долово
-
94 Јабука - Херцеговина
-
95 Сомборелектро - Нова Пазова 1957
-
96 Младост ТСК - Потисје Плетекс
-

17. коло

97 Младост ТСК - Раднички 1958
-
98 Херцеговина - Банатски Карловац
-
99 Инђија - Црвена звезда
-
100 Долово - Апатин
-
101 Нова Пазова 1957 - Јабука
-
102 Потисје Плетекс - Сомборелектро
-

18. коло

103 Раднички 1958 - Долово
-
104 Банатски Карловац - Нова Пазова 1957
-
105 Црвена звезда - Херцеговина
-
106 Апатин - Инђија
-
107 Јабука - Потисје Плетекс
-
108 Сомборелектро - Младост ТСК
-

19. коло

109 Сомборелектро - Раднички 1958
-
110 Потисје Плетекс - Банатски Карловац
-
111 Нова Пазова 1957 - Црвена звезда
-
112 Херцеговина - Апатин
-
113 Инђија - Долово
-
114 Младост ТСК - Јабука
-

20. коло

115 Раднички 1958 - Инђија
-
116 Банатски Карловац - Младост ТСК
-
117 Црвена звезда - Потисје Плетекс
-
118 Апатин - Нова Пазова 1957
-
119 Долово - Херцеговина
-
120 Јабука - Сомборелектро
-

21. коло

121 Јабука - Раднички 1958
-
122 Сомборелектро - Банатски Карловац
-
123 Младост ТСК - Црвена звезда
-
124 Потисје Плетекс - Апатин
-
125 Нова Пазова 1957 - Долово
-
126 Херцеговина - Инђија
-

22. коло

127 Раднички 1958 - Херцеговина
-
128 Банатски Карловац - Јабука
-
129 Црвена звезда - Сомборелектро
-
130 Апатин - Младост ТСК
-
131 Долово - Потисје Плетекс
-
132 Инђија - Нова Пазова 1957
-

Жене


1. коло

1 Младост - Словен
30 - 27 21/09/2019 19:00
2 Раднички - Спартак
26 - 36 22/09/2019 17:00
3 Петроварадин - Долово (ж)
30 - 18 22/09/2019 19:30
4 Пролетер (ж) - Јадран
28 - 30 02/10/2019 19:30
5 Срем - Мокрин
24 - 24 21/09/2019 13:30
6 Халас Јожеф - Темерин
36 - 20 22/09/2019 20:00

2. коло

7 Словен - Темерин
28 - 28 02/10/2019 20:00
8 Младост - Раднички
39 - 32 29/09/2019 20:00
9 Спартак - Петроварадин
24 - 19 28/09/2019 19:00
10 Долово (ж) - Пролетер (ж)
28 - 28 28/09/2019 10:30
11 Јадран - Срем
31 - 28 29/09/2019 18:00
12 Мокрин - Халас Јожеф
18 - 23 09/10/2019 20:00

3. коло

13 Раднички - Словен
28 - 39 09/10/2019 20:00
14 Петроварадин - Младост
26 - 26 06/10/2019 19:00
15 Пролетер (ж) - Спартак
20 - 22 06/10/2019 14:00
16 Срем - Долово (ж)
43 - 29 06/10/2019 18:30
17 Халас Јожеф - Јадран
30 - 23 06/10/2019 20:00
18 Темерин - Мокрин
30 - 26 05/10/2019 11:00

4. коло

19 Словен - Мокрин
24 - 20 13/10/2019 20:00
20 Младост - Пролетер (ж)
28 - 24 12/10/2019 20:00
21 Раднички - Петроварадин
17 - 27 13/10/2019 16:00
22 Спартак - Срем
32 - 27 12/10/2019 19:00
23 Долово (ж) - Халас Јожеф
21 - 32 12/10/2019 17:30
24 Јадран - Темерин
37 - 21 13/10/2019 18:00

5. коло

25 Петроварадин - Словен
24 - 32 20/10/2019 19:00
26 Срем - Младост
32 - 28 20/10/2019 13:30
27 Пролетер (ж) - Раднички
37 - 22 19/10/2019 17:00
28 Халас Јожеф - Спартак
20 - 23 19/10/2019 18:00
29 Темерин - Долово (ж)
31 - 26 20/10/2019 18:00
30 Мокрин - Јадран
27 - 26 19/10/2019 19:00

6. коло

31 Словен - Јадран
19 - 23 26/10/2019 16:00
32 Младост - Халас Јожеф
30 - 42 26/10/2019 20:00
33 Раднички - Срем
16 - 32 27/10/2019 17:00
34 Петроварадин - Пролетер (ж)
27 - 19 26/10/2019 19:00
35 Спартак - Темерин
32 - 27 26/10/2019 19:00
36 Долово (ж) - Мокрин
29 - 19 26/10/2019 16:30

7. коло

37 Пролетер (ж) - Словен
28 - 30 02/11/2019 15:30
38 Темерин - Младост
28 - 32 03/11/2019 17:00
39 Халас Јожеф - Раднички
39 - 11 02/11/2019 18:00
40 Срем - Петроварадин
33 - 26 03/11/2019 15:30
41 Мокрин - Спартак
21 - 21 02/11/2019 20:00
42 Јадран - Долово (ж)
34 - 29 03/11/2019 18:00

8. коло

43 Словен - Долово (ж)
32 - 26 09/11/2019 18:00
44 Младост - Мокрин
39 - 34 10/11/2019 20:00
45 Раднички - Темерин
26 - 45 09/11/2019 17:30
46 Петроварадин - Халас Јожеф
27 - 29 09/11/2019 19:00
47 Пролетер (ж) - Срем
25 - 28 09/11/2019 17:00
48 Спартак - Јадран
28 - 20 09/11/2019 19:00

9. коло

49 Срем - Словен
26 - 22 18/11/2019 19:30
50 Јадран - Младост
40 - 36 17/11/2019 18:00
51 Мокрин - Раднички
37 - 23 17/11/2019 19:00
52 Темерин - Петроварадин
24 - 26 17/11/2019 15:00
53 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
28 - 16 16/11/2019 18:00
54 Долово (ж) - Спартак
16 - 29 17/11/2019 19:00

10. коло

55 Словен - Спартак
23 - 27 23/11/2019 18:00
56 Младост - Долово (ж)
32 - 23 24/11/2019 19:30
57 Раднички - Јадран
34 - 40 23/11/2019 17:00
58 Петроварадин - Мокрин
32 - 25 23/11/2019 20:00
59 Пролетер (ж) - Темерин
31 - 27 24/11/2019 17:00
60 Срем - Халас Јожеф
30 - 25 24/11/2019 15:30

11. коло

61 Халас Јожеф - Словен
26 - 24 07/12/2019 19:00
62 Спартак - Младост
22 - 20 30/11/2019 19:00
63 Долово (ж) - Раднички
21 - 18 30/11/2019 17:00
64 Јадран - Петроварадин
24 - 35 01/12/2019 18:00
65 Мокрин - Пролетер (ж)
20 - 31 01/12/2019 20:00
66 Темерин - Срем
30 - 35 29/11/2019 20:20

12. коло

67 Словен - Младост
33 - 30 08/03/2020 20:00
68 Спартак - Раднички
42 - 20 07/03/2020 18:00
69 Долово (ж) - Петроварадин
19 - 30 08/03/2020 20:30
70 Јадран - Пролетер (ж)
31 - 24 10/03/2020 19:00
71 Мокрин - Срем
17 - 29 07/03/2020 19:30
72 Темерин - Халас Јожеф
21 - 31 08/03/2020 18:00

13. коло

73 Темерин - Словен
19 - 30 13/03/2020 20:00
74 Раднички - Младост
28 - 30 15/03/2020 20:00
75 Петроварадин - Спартак
26 - 25 14/03/2020 19:30
76 Пролетер (ж) - Долово (ж)
32 - 22 14/03/2020 19:00
77 Срем - Јадран
10 - 0
78 Халас Јожеф - Мокрин
24 - 16 14/03/2020 20:00

14. коло

79 Словен - Раднички
-
80 Младост - Петроварадин
-
81 Спартак - Пролетер (ж)
-
82 Долово (ж) - Срем
-
83 Јадран - Халас Јожеф
-
84 Мокрин - Темерин
-

15. коло

85 Мокрин - Словен
-
86 Пролетер (ж) - Младост
-
87 Петроварадин - Раднички
-
88 Срем - Спартак
-
89 Халас Јожеф - Долово (ж)
-
90 Темерин - Јадран
-

16. коло

91 Словен - Петроварадин
-
92 Младост - Срем
-
93 Раднички - Пролетер (ж)
-
94 Спартак - Халас Јожеф
-
95 Долово (ж) - Темерин
-
96 Јадран - Мокрин
-

17. коло

97 Јадран - Словен
-
98 Халас Јожеф - Младост
-
99 Срем - Раднички
34 - 20 02/03/2020 19:15
100 Пролетер (ж) - Петроварадин
-
101 Темерин - Спартак
-
102 Мокрин - Долово (ж)
-

18. коло

103 Словен - Пролетер (ж)
-
104 Младост - Темерин
-
105 Раднички - Халас Јожеф
-
106 Петроварадин - Срем
-
107 Спартак - Мокрин
-
108 Долово (ж) - Јадран
-

19. коло

109 Долово (ж) - Словен
-
110 Мокрин - Младост
-
111 Темерин - Раднички
-
112 Халас Јожеф - Петроварадин
-
113 Срем - Пролетер (ж)
-
114 Јадран - Спартак
-

20. коло

115 Словен - Срем
-
116 Младост - Јадран
-
117 Раднички - Мокрин
-
118 Петроварадин - Темерин
-
119 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
-
120 Спартак - Долово (ж)
-

21. коло

121 Спартак - Словен
-
122 Долово (ж) - Младост
-
123 Јадран - Раднички
-
124 Мокрин - Петроварадин
-
125 Темерин - Пролетер (ж)
-
126 Халас Јожеф - Срем
-

22. коло

127 Словен - Халас Јожеф
-
128 Младост - Спартак
-
129 Раднички - Долово (ж)
-
130 Петроварадин - Јадран
-
131 Пролетер (ж) - Мокрин
-
132 Срем - Темерин
-