Банатски Карловац - Сомборелектро

23/11/2019 19:00 Банатски Карловац


10.коло
Банатски Карловац 38 : 30 Сомборелектро


Играч
гол
2`
дк
мвп
Глоговац Павле
1
0
Савић Новак
0
0
Илић Урош
0
0
Јокић Иван
0
0
Јокић Пеђа
5
1
Голубовић Вукоје
0
0
Мрвош Сањин
7
0
Камберовић Алекса
7
0
Вилотијевић Чедомир
2
0
Јовановић Огњен
1
2
Јефтић Огњен
0
0
Бађу Александар
0
0
Ђорђевић Милан
0
0
Ђекић Јован
3
0
Прчуљ Урош
6
1
Павловић Вук
1
1
Дудић Никола
0
0
Ђурић Стеван
0
0
Векић Жељко
0
0
Лацко Данијел
0
0
Камберовић Никола
0
0
Играч
гол
2`
дк
мвп
Максимовић Марко
0
0
Кузељевић Стефан
2
1
Свилар Драган
0
0
Коларић Илија
5
0
Орос Филип
0
0
Јовић Стефан
5
2
Мискин Сергеј
9
0
Мискин Жарко
4
0
Јокић Лука
5
0
Пејиновић Стефан
0
0
Војводић Милош
0
0
Рњак Лука
0
0
Зељко Лука
0
0
Гајин Душан
0
0
Келић Станко
0
0
Петровић Никола
0
0
Градинац Милан
0
0
Домић Дамјан
0
0
Мијић Вељко
0
0
Терзић Александар
0
0
Купрешанин Михајло
0
0
Веселовски Марко
0
0


Број гледалаца: 160 А судија: Велимир Тошковић
Б судија: Сретен Аврамовић
Делегат: Дејан Перић


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Банатски Карловац-Раднички 1958 33-24
2. Банатски Карловац-Црвена звезда 36-32
3. Апатин-Банатски Карловац 25-38
4. Банатски Карловац-Долово 33-25
5. Инђија-Банатски Карловац 24-23
6. Банатски Карловац-Херцеговина 25-25
7. Нова Пазова 1957-Банатски Карловац 27-37
8. Банатски Карловац-Потисје Плетекс 42-30
9. Младост ТСК-Банатски Карловац 35-35
10. Банатски Карловац-Сомборелектро 38-30
11. Јабука-Банатски Карловац 23-29
12. Раднички 1958-Банатски Карловац 28-31
Коло Утакмица Рез
1. Апатин-Сомборелектро 25-35
2. Сомборелектро-Долово 31-26
3. Инђија-Сомборелектро 33-26
4. Сомборелектро-Херцеговина 29-34
5. Нова Пазова 1957-Сомборелектро 30-23
6. Сомборелектро-Потисје Плетекс 29-27
7. Младост ТСК-Сомборелектро 33-32
8. Раднички 1958-Сомборелектро 37-28
9. Сомборелектро-Јабука 18-31
10. Банатски Карловац-Сомборелектро 38-30
11. Сомборелектро-Црвена звезда 32-28
12. Сомборелектро-Апатин 28-22
13. Долово-Сомборелектро 34-22