Резултати Прва лига ''Војводина''

2022/2023
Мушкарци Жене

Мушкарци


11. коло

61 29 - 25
(13 - 9)
Славија
Нови Сад
02/12/2022 19:00
62
Младост ТСК
Бачки Јарак
21 - 43
(11 - 24)
Лавови БП
Бачка Паланка
03/12/2022 19:00
63
Јединство
Нови Бечеј
37 - 34
(18 - 13)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
04/12/2022 19:00
64
Металац
Футог
28 - 28
(17 - 13)
Војвода Степа
Војвода Степа
03/12/2022 18:30
65 34 - 34
(18 - 17)
Јабука
Јабука
03/12/2022 17:30
66
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
29 - 27
(16 - 16)
03/12/2022 20:30

10. коло

55
Славија
Нови Сад
23 - 29
(14 - 13)
Младост ТСК
Бачки Јарак
26/11/2022 18:00
56
Лавови БП
Бачка Паланка
24 - 20
(11 - 7)
Јединство
Нови Бечеј
26/11/2022 19:00
57
Банатски Карловац
Банатски Карловац
40 - 29
(17 - 15)
Металац
Футог
26/11/2022 19:00
58
Војвода Степа
Војвода Степа
36 - 24
(20 - 11)
27/11/2022 15:00
59
Јабука
Јабука
28 - 19
(15 - 5)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
26/11/2022 19:00
60 21 - 32
(9 - 15)
27/11/2022 18:00

9. коло

49 30 - 38
(13 - 22)
Славија
Нови Сад
17/11/2022 18:00
50
Металац
Футог
27 - 34
(12 - 21)
Лавови БП
Бачка Паланка
20/11/2022 20:00
51 29 - 33
(12 - 15)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
20/11/2022 18:00
52
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
23 - 24
(13 - 13)
Војвода Степа
Војвода Степа
19/11/2022 21:00
53 22 - 21
(11 - 10)
Јабука
Јабука
19/11/2022 20:00
54
Јединство
Нови Бечеј
32 - 26
(16 - 14)
Младост ТСК
Бачки Јарак
19/11/2022 19:00

8. коло

43
Славија
Нови Сад
31 - 40
(19 - 21)
Јединство
Нови Бечеј
12/11/2022 18:00
44
Лавови БП
Бачка Паланка
40 - 32
(21 - 16)
12/11/2022 19:00
45
Банатски Карловац
Банатски Карловац
32 - 28
(15 - 12)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
12/11/2022 19:00
46
Војвода Степа
Војвода Степа
24 - 27
(11 - 13)
13/11/2022 20:00
47
Јабука
Јабука
38 - 29
(22 - 15)
13/11/2022 18:30
48
Младост ТСК
Бачки Јарак
30 - 33
(16 - 18)
Металац
Футог
12/11/2022 20:00

7. коло

37
Јабука
Јабука
36 - 27
(19 - 14)
Славија
Нови Сад
06/11/2022 18:00
38
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 - 22
(13 - 11)
Лавови БП
Бачка Паланка
05/11/2022 19:00
39 42 - 21
(18 - 12)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
05/11/2022 16:00
40 23 - 24
(10 - 11)
Војвода Степа
Војвода Степа
04/11/2022 20:00
41 31 - 33
(16 - 18)
Младост ТСК
Бачки Јарак
06/11/2022 18:00
42
Металац
Футог
26 - 30
(14 - 13)
Јединство
Нови Бечеј
06/11/2022 20:00

6. коло

31
Славија
Нови Сад
33 - 35
(21 - 19)
Металац
Футог
29/10/2022 18:00
32
Лавови БП
Бачка Паланка
29 - 25
(15 - 14)
29/10/2022 19:00
33
Банатски Карловац
Банатски Карловац
32 - 28
(16 - 13)
30/10/2022 17:00
34
Војвода Степа
Војвода Степа
26 - 20
(11 - 9)
Јабука
Јабука
28/10/2022 20:00
35
Младост ТСК
Бачки Јарак
40 - 34
(19 - 14)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
29/10/2022 20:00
36
Јединство
Нови Бечеј
35 - 30
(19 - 14)
30/10/2022 18:00

5. коло

25
Војвода Степа
Војвода Степа
38 - 33
(16 - 14)
Славија
Нови Сад
21/10/2022 20:00
26 29 - 35
(11 - 18)
Лавови БП
Бачка Паланка
22/10/2022 18:00
27
Јабука
Јабука
33 - 24
(15 - 9)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22/10/2022 19:00
28 34 - 32
(15 - 18)
Младост ТСК
Бачки Јарак
22/10/2022 19:00
29
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24 - 27
(11 - 15)
Јединство
Нови Бечеј
21/10/2022 21:00
30 34 - 26
(17 - 16)
Металац
Футог
23/10/2022 18:00

4. коло

19
Славија
Нови Сад
30 - 31
(14 - 16)
08/10/2022 18:00
20
Лавови БП
Бачка Паланка
44 - 20
(23 - 12)
Јабука
Јабука
08/10/2022 19:30
21
Банатски Карловац
Банатски Карловац
29 - 28
(15 - 14)
Војвода Степа
Војвода Степа
07/10/2022 19:00
22
Младост ТСК
Бачки Јарак
37 - 30
(19 - 14)
08/10/2022 17:00
23
Јединство
Нови Бечеј
24 - 24
(12 - 10)
09/10/2022 19:00
24
Металац
Футог
29 - 25
(14 - 11)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
08/10/2022 18:30

3. коло

13
Банатски Карловац
Банатски Карловац
40 - 32
(23 - 11)
Славија
Нови Сад
01/10/2022 18:00
14
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 26
(13 - 14)
Лавови БП
Бачка Паланка
30/09/2022 20:00
15
Јабука
Јабука
35 - 33
(16 - 13)
Младост ТСК
Бачки Јарак
01/10/2022 18:30
16 33 - 31
(14 - 13)
Јединство
Нови Бечеј
02/10/2022 19:00
17 27 - 12
(11 - 6)
Металац
Футог
01/10/2022 19:00
18
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 31
(15 - 16)
01/10/2022 18:00

2. коло

7
Славија
Нови Сад
34 - 31
(17 - 12)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24/09/2022 18:00
8
Лавови БП
Бачка Паланка
36 - 27
(19 - 7)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
23/09/2022 20:00
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
33 - 28
(16 - 13)
Војвода Степа
Војвода Степа
24/09/2022 18:00
10
Јединство
Нови Бечеј
32 - 30
(14 - 15)
Јабука
Јабука
25/09/2022 19:30
11
Металац
Футог
40 - 29
(19 - 11)
24/09/2022 18:30
12 29 - 39
(16 - 18)
25/09/2022 18:00

1. коло

1
Лавови БП
Бачка Паланка
38 - 33
(16 - 17)
Славија
Нови Сад
17/09/2022 20:30
2
Банатски Карловац
Банатски Карловац
40 - 39
(22 - 15)
Младост ТСК
Бачки Јарак
17/09/2022 18:00
3
Војвода Степа
Војвода Степа
31 - 30
(17 - 11)
Јединство
Нови Бечеј
18/09/2022 16:00
4
Јабука
Јабука
28 - 26
(14 - 12)
Металац
Футог
17/09/2022 19:00
5 28 - 33
(12 - 17)
18/09/2022 19:00
6 24 - 14
(15 - 6)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
18/09/2022 19:00

Жене


9. коло

41
Словен
Рума
30 - 29
(18 - 14)
Круле
Сивац
26/11/2022 19:30
43
Железничар 2
Инђија
27 - 26
(12 - 10)
Спартак
Дебељача
28/11/2022 20:00
44
Пролетер (ж)
Зрењанин
27 - 25
(11 - 13)
Младост
Српска Црња
27/11/2022 18:00
45
Рума
Рума
31 - 20
(16 - 9)
Лаки
Црвенка
27/11/2022 16:30

8. коло

36
Круле
Сивац
29 - 33
(16 - 15)
20/11/2022 18:00
38
Спартак
Дебељача
36 - 28
(17 - 11)
Пролетер (ж)
Зрењанин
20/11/2022 19:00
39
Младост
Српска Црња
14 - 32
(6 - 14)
Рума
Рума
24/11/2022 20:00
40
Лаки
Црвенка
17 - 29
(8 - 14)
Словен
Рума
20/11/2022 20:00

7. коло

31
Лаки
Црвенка
27 - 25
(13 - 14)
Круле
Сивац
13/11/2022 18:00
33
Рума
Рума
29 - 25
(18 - 13)
Спартак
Дебељача
13/11/2022 18:00
34
Словен
Рума
23 - 21
(11 - 8)
Младост
Српска Црња
12/11/2022 18:00
35
Железничар 2
Инђија
27 - 19
(15 - 9)
12/11/2022 17:00

6. коло

26
Круле
Сивац
22 - 29
(10 - 14)
Железничар 2
Инђија
06/11/2022 15:30
28
Спартак
Дебељача
20 - 19
(11 - 9)
Словен
Рума
06/11/2022 18:00
29
Младост
Српска Црња
29 - 20
(18 - 10)
Лаки
Црвенка
06/11/2022 18:00
30 24 - 24
(11 - 8)
Пролетер (ж)
Зрењанин
05/11/2022 20:00

5. коло

21
Младост
Српска Црња
24 - 26
(13 - 13)
Круле
Сивац
29/10/2022 19:00
23
Лаки
Црвенка
20 - 28
(11 - 16)
Спартак
Дебељача
30/10/2022 18:00
24
Рума
Рума
48 - 22
(27 - 10)
29/10/2022 20:00
25
Пролетер (ж)
Зрењанин
22 - 25
(7 - 15)
Железничар 2
Инђија
11/11/2022 19:45

4. коло

16
Круле
Сивац
31 - 29
(19 - 14)
Пролетер (ж)
Зрењанин
23/10/2022 12:00
18
Спартак
Дебељача
30 - 14
(11 - 4)
Младост
Српска Црња
23/10/2022 18:00
19 21 - 20
(10 - 8)
Словен
Рума
22/10/2022 16:00
20
Железничар 2
Инђија
21 - 22
(11 - 17)
Рума
Рума
23/10/2022 19:00

3. коло

11
Спартак
Дебељача
33 - 21
(15 - 9)
Круле
Сивац
15/10/2022 19:00
13
Лаки
Црвенка
26 - 38
(12 - 14)
16/10/2022 17:00
14
Словен
Рума
27 - 28
(13 - 16)
Железничар 2
Инђија
19/10/2022 20:30
15
Рума
Рума
39 - 21
(17 - 8)
Пролетер (ж)
Зрењанин
15/10/2022 15:30

2. коло

6
Круле
Сивац
20 - 37
(11 - 18)
Рума
Рума
08/10/2022 15:00
8 22 - 22
(12 - 10)
Младост
Српска Црња
08/10/2022 19:00
9
Железничар 2
Инђија
29 - 13
(13 - 3)
Лаки
Црвенка
12/10/2022 20:30
10
Пролетер (ж)
Зрењанин
28 - 35
(13 - 21)
Словен
Рума
09/10/2022 13:00

1. коло

2
Спартак
Дебељача
34 - 20
(20 - 8)
24/09/2022 19:00
3
Младост
Српска Црња
10 - 28
(3 - 15)
Железничар 2
Инђија
25/09/2022 18:00
4
Лаки
Црвенка
29 - 27
(14 - 11)
Пролетер (ж)
Зрењанин
25/09/2022 20:00
5
Словен
Рума
28 - 32
(9 - 16)
Рума
Рума
24/09/2022 20:00