Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2022/2023

Јабука

Јабука
28
(14)

Металац

Футог
(12)
26
1.коло Јабука 17/09/2022 19:00

Јабука

Играч гол 2` дк МВП
Никола Митановски
0 0
Душан Петровски
4 0
Војислав Витас
3 0
Лазар Грујовски
0 0
Милан Спасић
11 1
Немања Трајковић
2 0
Милош Текић
3 1
Божидар Витас
4 1
Лука Маџовски
0 0
Душко Ђурков
0 0
Данијел Брзевски
0 0
Лазар Петровски
0 0
Милош Кузмановић
1 0
Огњен Стојановић
0 0
Алекса Димитријевски
0 0
Милан Вујасиновић
0 0

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Марко Ђокић
0 0
Дејан Јакшић
3 0
Никола Кокић
4 0
Марко Пенезић
1 0
Лазар Мандић
0 0
Ђорђе Станојев
1 0
Лука Стојановић
4 0
Филип Грдинић
2 1
Вукашин Нинковић
3 1
Марко Мандић
7 0
Жарко Корчок
0 0
Алекса Максимовић
0 0
Стефан Беланчић
0 0
Огњен Варајић
0 0
Лазар Леђанац
0 0
Никола Јовичић
1 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Велимир Тошковић
Б судија: Сретен Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић
Број гледалаца: 200 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Јабука-Металац
28-26
2.
Јединство-Јабука
32-30
3.
Јабука-Младост ТСК
35-33
4.
Лавови БП-Јабука
44-20
5.
Јабука-Банатски Карловац
33-24
6.
Војвода Степа-Јабука
26-20
7.
Јабука-Славија
36-27
8.
Јабука-Раднички 1958
38-29
9.
Потисје Плетекс-Јабука
22-21
10.
Јабука-Нова Пазова 1957
28-19
11.
Херцеговина-Јабука
34-34
12.
Металац-Јабука
29-29
13.
Јабука-Јединство
24-26
14.
Младост ТСК-Јабука
34-24
15.
Јабука-Лавови БП
22-29
16.
Банатски Карловац-Јабука
18-20
17.
Јабука-Војвода Степа
30-18
18.
Славија-Јабука
30-23
19.
Раднички 1958-Јабука
21-35
20.
Јабука-Потисје Плетекс
22-31
21.
Нова Пазова 1957-Јабука
23-24
22.
Јабука-Херцеговина
28-22
Коло Утакмица Рез
1.
Јабука-Металац
28-26
2.
Металац-Раднички 1958
40-29
3.
Потисје Плетекс-Металац
27-12
4.
Металац-Нова Пазова 1957
29-25
5.
Херцеговина-Металац
34-26
6.
Славија-Металац
33-35
7.
Металац-Јединство
26-30
8.
Младост ТСК-Металац
30-33
9.
Металац-Лавови БП
27-34
10.
Банатски Карловац-Металац
40-29
11.
Металац-Војвода Степа
28-28
12.
Металац-Јабука
29-29
13.
Раднички 1958-Металац
26-26
14.
Металац-Потисје Плетекс
33-29
15.
Нова Пазова 1957-Металац
28-27
16.
Металац-Херцеговина
30-23
17.
Металац-Славија
21-24
18.
Јединство-Металац
25-28
19.
Металац-Младост ТСК
32-25
20.
Лавови БП-Металац
32-23
21.
Металац-Банатски Карловац
25-29
22.
Војвода Степа-Металац
27-29