Делегирање - Прва лига ''Војводина''

2022/2023
Мушкарци Жене

Мушкарци


11. коло

02/12/2022
19:00
Ада
Славија
Нови Сад
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 11061
03/12/2022
19:00
Замена домаћинства - Бачка Паланка
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 11062
04/12/2022
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 11063
03/12/2022
18:30
Футог
Металац
Футог
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 11064
03/12/2022
17:30
Јаша Томић
Јабука
Јабука
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Милан Репија


Број утакмице: 11065
03/12/2022
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Миливој Секулић


Број утакмице: 11066

10. коло

26/11/2022
18:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 10055
26/11/2022
19:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Радомир Остојић


Број утакмице: 10056
26/11/2022
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Металац
Футог
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 10057
27/11/2022
15:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 10058
26/11/2022
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 10059
27/11/2022
18:00
Шид
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Дејан Перић


Број утакмице: 10060

9. коло

17/11/2022
18:00
Шид
Славија
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 09049
20/11/2022
20:00
Футог
Металац
Футог
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 09050
20/11/2022
18:00
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Бошко Крстић


Број утакмице: 09051
19/11/2022
21:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 09052
19/11/2022
20:00
Мол
Јабука
Јабука
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Бранислав Гргуревић


Број утакмице: 09053
19/11/2022
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 09054

8. коло

12/11/2022
18:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 08043
12/11/2022
19:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 08044
12/11/2022
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миливој Секулић


Број утакмице: 08045
13/11/2022
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Радомир Остојић


Број утакмице: 08046
13/11/2022
18:30
Јабука
Јабука
Јабука
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 08047
12/11/2022
20:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Металац
Футог
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 08048

7. коло

06/11/2022
18:00
Јабука
Јабука
Јабука
Славија
Нови Сад
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Дејан Перић


Број утакмице: 07037
05/11/2022
19:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 07038
05/11/2022
16:00
Кикинда, СЦ"Језеро"
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 07039
04/11/2022
20:00
Шид
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 07040
06/11/2022
18:00
Јаша Томић
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Бранислав Гргуревић


Број утакмице: 07041
06/11/2022
20:00
Футог
Металац
Футог
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 07042

6. коло

29/10/2022
18:00
Нови Сад - Слана бара
Славија
Нови Сад
Металац
Футог
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 06031
29/10/2022
19:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Бориша Милосављевић
Судија Б: Данијел Тривковић
Делегат: Бранка Марић


Број утакмице: 06032
30/10/2022
17:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 06033
28/10/2022
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
Јабука
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 06034
29/10/2022
20:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 06035
30/10/2022
18:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 06036

5. коло

21/10/2022
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 05025
22/10/2022
18:00
Шид
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 05026
22/10/2022
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Бранислав Ћирковић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 05027
22/10/2022
19:00
Мол
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 05028
21/10/2022
21:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 05029
23/10/2022
18:00
Јаша Томић
Металац
Футог
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Радомир Остојић


Број утакмице: 05030

4. коло

08/10/2022
18:00
Нови Сад - Слана бара
Славија
Нови Сад
Судија А: Сретен Аврамовић
Судија Б: Велимир Тошковић
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 04019
08/10/2022
19:30
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
Јабука
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 04020
07/10/2022
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 04021
08/10/2022
17:00
Спортска хала Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 04022
09/10/2022
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Милан Репија


Број утакмице: 04023
08/10/2022
18:30
Футог
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 04024

3. коло

01/10/2022
18:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Славија
Нови Сад
Судија А: Владимир Вучић
Судија Б: Марко Обрадовић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 03013
30/09/2022
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 03014
01/10/2022
18:30
Јабука
Јабука
Јабука
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Дејан Перић


Број утакмице: 03015
02/10/2022
19:00
Шид
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 03016
01/10/2022
19:00
Мол
Металац
Футог
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 03017
01/10/2022
18:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 03018

2. коло

24/09/2022
18:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 02007
23/09/2022
20:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 02008
24/09/2022
18:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 02009
25/09/2022
19:30
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 0210
24/09/2022
18:30
Футог
Металац
Футог
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 02011
25/09/2022
18:00
Сечањ
Судија А: Бориша Милосављевић
Судија Б: Данијел Тривковић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 02012

1. коло

17/09/2022
20:30
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Славија
Нови Сад
Судија А: Марко Обрадовић
Судија Б: Владимир Вучић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 01001
17/09/2022
18:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 01002
18/09/2022
16:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 01003
17/09/2022
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Металац
Футог
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 01004
18/09/2022
19:00
Шид
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 01005
18/09/2022
19:00
Мол
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 01006

Жене


9. коло

26/11/2022
19:30
Хртковци
Словен
Рума
Круле
Сивац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 09041
28/11/2022
20:00
Замена домаћинства - ДЕБЕЉАЧА
Железничар 2
Инђија
Спартак
Дебељача
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 09043
27/11/2022
18:00
Медисон, Зрењанин
Пролетер (ж)
Зрењанин
Младост
Српска Црња
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Бошко Крстић


Број утакмице: 09044
27/11/2022
16:30
Хртковци
Рума
Рума
Лаки
Црвенка
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 09045

8. коло

20/11/2022
18:00
Сивац
Круле
Сивац
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 08036
20/11/2022
19:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Пролетер (ж)
Зрењанин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 08038
24/11/2022
20:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Рума
Рума
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 08039
20/11/2022
20:00
Црвенка
Лаки
Црвенка
Словен
Рума
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 08040

7. коло

13/11/2022
18:00
Црвенка
Лаки
Црвенка
Круле
Сивац
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 07031
13/11/2022
18:00
Сремска Митровица, ПСЦ "ПИНК"
Рума
Рума
Спартак
Дебељача
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 07033
12/11/2022
18:00
Српска Црња - замена домаћинства
Словен
Рума
Младост
Српска Црња
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 07034
12/11/2022
17:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 07035

6. коло

06/11/2022
15:30
Сивац
Круле
Сивац
Железничар 2
Инђија
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 06026
06/11/2022
18:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 06028
06/11/2022
18:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Лаки
Црвенка
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 06029
05/11/2022
20:00
Медисон, Зрењанин
Пролетер (ж)
Зрењанин
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 06030

5. коло

29/10/2022
19:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Круле
Сивац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Бошко Крстић


Број утакмице: 05021
30/10/2022
18:00
Црвенка
Лаки
Црвенка
Спартак
Дебељача
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 05023
29/10/2022
20:00
Хртковци
Рума
Рума
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 05024
11/11/2022
19:45
Медисон, Зрењанин
Пролетер (ж)
Зрењанин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 05025

4. коло

23/10/2022
12:00
Сивац
Круле
Сивац
Пролетер (ж)
Зрењанин
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 04016
23/10/2022
18:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 04018
22/10/2022
16:00
Медисон, Зрењанин
Словен
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 04019
23/10/2022
19:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Рума
Рума
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 04020

3. коло

15/10/2022
19:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Круле
Сивац
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 03011
16/10/2022
17:00
Црвенка
Лаки
Црвенка
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 03013
19/10/2022
20:30
Инђија - Замена домаћинства
Словен
Рума
Железничар 2
Инђија
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Бранислав Гргуревић


Број утакмице: 03014
15/10/2022
15:30
Хртковци
Рума
Рума
Пролетер (ж)
Зрењанин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 03015

2. коло

08/10/2022
15:00
Сивац
Круле
Сивац
Рума
Рума
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 02006
08/10/2022
19:00
Зрењанин, Медисон
Младост
Српска Црња
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 02008
12/10/2022
20:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Лаки
Црвенка
Судија А: Марко Батинић
Судија Б: Александар Сокић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 02009
09/10/2022
13:00
Зрењанин, Медисон
Пролетер (ж)
Зрењанин
Словен
Рума
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 0210

1. коло

24/09/2022
19:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 01002
25/09/2022
18:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Железничар 2
Инђија
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 01003
25/09/2022
20:00
Црвенка
Лаки
Црвенка
Пролетер (ж)
Зрењанин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 01004
24/09/2022
20:00
Рума
Словен
Рума
Рума
Рума
Судија А: Горан Ристић
Судија Б: Зоран Попов
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 01005