Табела Прва лига ''Војводина''

2022/2023
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
22 19 1 2 723 558 +165 39
2 22 17 1 4 672 530 +142 35
3
Јединство
Нови Бечеј
22 12 2 8 678 629 +49 26
4
Војвода Степа
Војвода Степа
22 12 1 9 613 621 -8 25
5
Јабука
Јабука
22 11 2 9 604 597 +7 24
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 11 0 11 678 680 -2 22
7
Славија
Нови Сад
22 11 0 11 675 646 +29 22
8
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 11 0 11 678 707 -29 22
9
Металац
Футог
22 9 3 10 614 635 -21 21
10 22 5 2 15 643 728 -85 12
11
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 4 1 17 561 635 -74 9
12 22 3 1 18 590 777 -187 7

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Рума
Рума
16 14 1 1 506 329 +177 29
2
Спартак
Дебељача
16 12 1 3 474 381 +93 25
3
Железничар 2
Инђија
16 12 0 4 456 353 +103 24
4
Словен
Рума
16 11 1 4 467 371 +96 23
5 16 6 2 8 411 499 -88 14
6
Круле
Сивац
16 5 1 10 429 488 -59 11
7
Младост
Српска Црња
16 4 1 11 380 449 -69 9
8
Пролетер (ж)
Зрењанин
16 2 1 13 419 521 -102 5
9
Лаки
Црвенка
16 2 0 14 350 501 -151 4
10
Раванград
Сомбор
0 0 0 0 0 0 0 0