Распоред утакмица - Прва лига ''Војводина''

2022/2023
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Лавови БП
Бачка Паланка
Славија
Нови Сад
Бачка Паланка 17/09/2022
2
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац 17/09/2022
3
Војвода Степа
Војвода Степа
Јединство
Нови Бечеј
Српска Црња 17/09/2022
4
Јабука
Јабука
Металац
Футог
Јабука 17/09/2022
5 Шид 17/09/2022
6
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Ада 17/09/2022

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Славија
Нови Сад
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нови Сад
8
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Бачка Паланка
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војвода Степа
Војвода Степа
Бачки Јарак
10
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Нови Бечеј
11
Металац
Футог
Футог
12 Сечањ

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Славија
Нови Сад
Банатски Карловац
14
Војвода Степа
Војвода Степа
Лавови БП
Бачка Паланка
Војвода Степа
15
Јабука
Јабука
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука
16
Јединство
Нови Бечеј
Шид
17
Металац
Футог
Ада
18
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Славија
Нови Сад
Нови Сад
20
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
Јабука
Бачка Паланка
21
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац
22
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
23
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
24
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Футог

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
26
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид
27
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
28
Младост ТСК
Бачки Јарак
Ада
29
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јединство
Нови Бечеј
Нова Пазова
30
Металац
Футог
Сечањ

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Славија
Нови Сад
Металац
Футог
Нови Сад
32
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
33
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
34
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
Јабука
Војвода Степа
35
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Бачки Јарак
36
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Јабука
Јабука
Славија
Нови Сад
Јабука
38
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Лавови БП
Бачка Паланка
Нова Пазова
39
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Ада
40
Војвода Степа
Војвода Степа
Шид
41
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сечањ
42
Металац
Футог
Јединство
Нови Бечеј
Футог

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Славија
Нови Сад
Јединство
Нови Бечеј
Нови Сад
44
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
45
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Банатски Карловац
46
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
47
Јабука
Јабука
Јабука
48
Младост ТСК
Бачки Јарак
Металац
Футог
Бачки Јарак

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Славија
Нови Сад
Шид
50
Металац
Футог
Лавови БП
Бачка Паланка
Футог
51
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сечањ
52
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Војвода Степа
Војвода Степа
Нова Пазова
53
Јабука
Јабука
Ада
54
Јединство
Нови Бечеј
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Бечеј

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
55
Славија
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад
56
Лавови БП
Бачка Паланка
Јединство
Нови Бечеј
Бачка Паланка
57
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Металац
Футог
Банатски Карловац
58
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
59
Јабука
Јабука
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јабука
60 Шид

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Славија
Нови Сад
Ада
62
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачки Јарак
63
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Бечеј
64
Металац
Футог
Војвода Степа
Војвода Степа
Футог
65
Јабука
Јабука
Сечањ
66
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
67
Славија
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад
68
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Бачки Јарак
69
Јединство
Нови Бечеј
Војвода Степа
Војвода Степа
Нови Бечеј
70
Металац
Футог
Јабука
Јабука
Футог
71 Сечањ
72
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
73
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Славија
Нови Сад
Нова Пазова
74
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац
75
Војвода Степа
Војвода Степа
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војвода Степа
76
Јабука
Јабука
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
77
Металац
Футог
Шид
78 Ада

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
79
Славија
Нови Сад
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Сад
80
Лавови БП
Бачка Паланка
Војвода Степа
Војвода Степа
Бачка Паланка
81
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука
Јабука
Бачки Јарак
82
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
83
Металац
Футог
Футог
84
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сечањ

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
Славија
Нови Сад
Сечањ
86
Јабука
Јабука
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
87
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
88
Младост ТСК
Бачки Јарак
Шид
89
Јединство
Нови Бечеј
Ада
90
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Металац
Футог
Нова Пазова

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
91
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Нови Сад
92
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
93
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
94
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
95
Јединство
Нови Бечеј
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нови Бечеј
96
Металац
Футог
Футог

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
97
Металац
Футог
Славија
Нови Сад
Футог
98
Лавови БП
Бачка Паланка
Ада
99
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Шид
100
Јабука
Јабука
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
101
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нова Пазова
102
Јединство
Нови Бечеј
Сечањ

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
103
Славија
Нови Сад
Јабука
Јабука
Нови Сад
104
Лавови БП
Бачка Паланка
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Бачка Паланка
105
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
106
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
107
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
108
Јединство
Нови Бечеј
Металац
Футог
Нови Бечеј

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
109
Јединство
Нови Бечеј
Славија
Нови Сад
Нови Бечеј
110
Лавови БП
Бачка Паланка
Сечањ
111
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нова Пазова
112
Војвода Степа
Војвода Степа
Ада
113
Јабука
Јабука
Шид
114
Металац
Футог
Младост ТСК
Бачки Јарак
Футог

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
115
Славија
Нови Сад
Нови Сад
116
Лавови БП
Бачка Паланка
Металац
Футог
Бачка Паланка
117
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
118
Војвода Степа
Војвода Степа
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Војвода Степа
119
Јабука
Јабука
Јабука
120
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јединство
Нови Бечеј
Бачки Јарак

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
121
Младост ТСК
Бачки Јарак
Славија
Нови Сад
Бачки Јарак
122
Јединство
Нови Бечеј
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Бечеј
123
Металац
Футог
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Футог
124
Војвода Степа
Војвода Степа
Сечањ
125
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јабука
Јабука
Нова Пазова
126 Ада

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Славија
Нови Сад
Нови Сад
128
Лавови БП
Бачка Паланка
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачка Паланка
129
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
130
Војвода Степа
Војвода Степа
Металац
Футог
Војвода Степа
131
Јабука
Јабука
Јабука
132
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Шид

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Раванград
Сомбор
Круле
Сивац
Сомбор 17/09/2022
2
Спартак
Дебељача
Дебељача 17/09/2022
3
Јадран
Фекетић
Железничар 2
Инђија
Фекетић 17/09/2022
4
Младост
Српска Црња
Пролетер (ж)
Зрењанин
Српска Црња 17/09/2022
5
Јабука (ж)
Јабука
Рума
Рума
Јабука 17/09/2022
6
Лаки
Црвенка
Словен
Рума
Црвенка 17/09/2022

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Круле
Сивац
Словен
Рума
Сивац
8
Раванград
Сомбор
Спартак
Дебељача
Сомбор
9
Јадран
Фекетић
Зрењанин
10
Железничар 2
Инђија
Младост
Српска Црња
Инђија
11
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јабука (ж)
Јабука
Зрењанин
12
Рума
Рума
Лаки
Црвенка
Рума

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Спартак
Дебељача
Круле
Сивац
Дебељача
14
Јадран
Фекетић
Раванград
Сомбор
Фекетић
15
Младост
Српска Црња
Српска Црња
16
Јабука (ж)
Јабука
Железничар 2
Инђија
Јабука
17
Лаки
Црвенка
Пролетер (ж)
Зрењанин
Црвенка
18
Словен
Рума
Рума
Рума
Рума

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Круле
Сивац
Рума
Рума
Сивац
20
Раванград
Сомбор
Младост
Српска Црња
Сомбор
21
Спартак
Дебељача
Јадран
Фекетић
Дебељача
22
Јабука (ж)
Јабука
Зрењанин
23
Железничар 2
Инђија
Лаки
Црвенка
Инђија
24
Пролетер (ж)
Зрењанин
Словен
Рума
Зрењанин

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Јадран
Фекетић
Круле
Сивац
Фекетић
26
Јабука (ж)
Јабука
Раванград
Сомбор
Јабука
27
Младост
Српска Црња
Спартак
Дебељача
Српска Црња
28
Лаки
Црвенка
Црвенка
29
Словен
Рума
Железничар 2
Инђија
Рума
30
Рума
Рума
Пролетер (ж)
Зрењанин
Рума

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Круле
Сивац
Пролетер (ж)
Зрењанин
Сивац
32
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Сомбор
33
Спартак
Дебељача
Јабука (ж)
Јабука
Дебељача
34
Јадран
Фекетић
Младост
Српска Црња
Фекетић
35
Словен
Рума
Зрењанин
36
Железничар 2
Инђија
Рума
Рума
Инђија

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Младост
Српска Црња
Круле
Сивац
Српска Црња
38
Словен
Рума
Раванград
Сомбор
Рума
39
Лаки
Црвенка
Спартак
Дебељача
Црвенка
40
Јабука (ж)
Јабука
Јадран
Фекетић
Јабука
41
Рума
Рума
Рума
42
Пролетер (ж)
Зрењанин
Железничар 2
Инђија
Зрењанин

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Круле
Сивац
Железничар 2
Инђија
Сивац
44
Раванград
Сомбор
Рума
Рума
Сомбор
45
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
Дебељача
46
Јадран
Фекетић
Лаки
Црвенка
Фекетић
47
Младост
Српска Црња
Јабука (ж)
Јабука
Српска Црња
48
Пролетер (ж)
Зрењанин
Зрењанин

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Јабука (ж)
Јабука
Круле
Сивац
Јабука
50
Пролетер (ж)
Зрењанин
Раванград
Сомбор
Зрењанин
51
Рума
Рума
Спартак
Дебељача
Рума
52
Словен
Рума
Јадран
Фекетић
Рума
53
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
Црвенка
54
Железничар 2
Инђија
Инђија

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
55
Круле
Сивац
Сивац
56
Раванград
Сомбор
Железничар 2
Инђија
Сомбор
57
Спартак
Дебељача
Пролетер (ж)
Зрењанин
Дебељача
58
Јадран
Фекетић
Рума
Рума
Фекетић
59
Младост
Српска Црња
Словен
Рума
Српска Црња
60
Јабука (ж)
Јабука
Лаки
Црвенка
Јабука

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Лаки
Црвенка
Круле
Сивац
Црвенка
62
Раванград
Сомбор
Зрењанин
63
Железничар 2
Инђија
Спартак
Дебељача
Инђија
64
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јадран
Фекетић
Зрењанин
65
Рума
Рума
Младост
Српска Црња
Рума
66
Словен
Рума
Јабука (ж)
Јабука
Рума

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
67
Круле
Сивац
Раванград
Сомбор
Сивац
68
Спартак
Дебељача
Зрењанин
69
Железничар 2
Инђија
Јадран
Фекетић
Инђија
70
Пролетер (ж)
Зрењанин
Младост
Српска Црња
Зрењанин
71
Рума
Рума
Јабука (ж)
Јабука
Рума
72
Словен
Рума
Лаки
Црвенка
Рума

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
73
Словен
Рума
Круле
Сивац
Рума
74
Спартак
Дебељача
Раванград
Сомбор
Дебељача
75
Јадран
Фекетић
Фекетић
76
Младост
Српска Црња
Железничар 2
Инђија
Српска Црња
77
Јабука (ж)
Јабука
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јабука
78
Лаки
Црвенка
Рума
Рума
Црвенка

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
79
Круле
Сивац
Спартак
Дебељача
Сивац
80
Раванград
Сомбор
Јадран
Фекетић
Сомбор
81
Младост
Српска Црња
Зрењанин
82
Железничар 2
Инђија
Јабука (ж)
Јабука
Инђија
83
Пролетер (ж)
Зрењанин
Лаки
Црвенка
Зрењанин
84
Рума
Рума
Словен
Рума
Рума

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
Рума
Рума
Круле
Сивац
Рума
86
Младост
Српска Црња
Раванград
Сомбор
Српска Црња
87
Јадран
Фекетић
Спартак
Дебељача
Фекетић
88
Јабука (ж)
Јабука
Јабука
89
Лаки
Црвенка
Железничар 2
Инђија
Црвенка
90
Словен
Рума
Пролетер (ж)
Зрењанин
Рума

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
91
Круле
Сивац
Јадран
Фекетић
Сивац
92
Раванград
Сомбор
Јабука (ж)
Јабука
Сомбор
93
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Дебељача
94
Лаки
Црвенка
Зрењанин
95
Железничар 2
Инђија
Словен
Рума
Инђија
96
Пролетер (ж)
Зрењанин
Рума
Рума
Зрењанин

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
97
Пролетер (ж)
Зрењанин
Круле
Сивац
Зрењанин
98
Лаки
Црвенка
Раванград
Сомбор
Црвенка
99
Јабука (ж)
Јабука
Спартак
Дебељача
Јабука
100
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
Српска Црња
101
Словен
Рума
Рума
102
Рума
Рума
Железничар 2
Инђија
Рума

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
103
Круле
Сивац
Младост
Српска Црња
Сивац
104
Раванград
Сомбор
Словен
Рума
Сомбор
105
Спартак
Дебељача
Лаки
Црвенка
Дебељача
106
Јадран
Фекетић
Јабука (ж)
Јабука
Фекетић
107
Рума
Рума
Зрењанин
108
Железничар 2
Инђија
Пролетер (ж)
Зрењанин
Инђија

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
109
Железничар 2
Инђија
Круле
Сивац
Инђија
110
Рума
Рума
Раванград
Сомбор
Рума
111
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
Рума
112
Лаки
Црвенка
Јадран
Фекетић
Црвенка
113
Јабука (ж)
Јабука
Младост
Српска Црња
Јабука
114
Пролетер (ж)
Зрењанин
Зрењанин

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
115
Круле
Сивац
Јабука (ж)
Јабука
Сивац
116
Раванград
Сомбор
Пролетер (ж)
Зрењанин
Сомбор
117
Спартак
Дебељача
Рума
Рума
Дебељача
118
Јадран
Фекетић
Словен
Рума
Фекетић
119
Младост
Српска Црња
Лаки
Црвенка
Српска Црња
120
Железничар 2
Инђија
Зрењанин

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
121
Круле
Сивац
Зрењанин
122
Железничар 2
Инђија
Раванград
Сомбор
Инђија
123
Пролетер (ж)
Зрењанин
Спартак
Дебељача
Зрењанин
124
Рума
Рума
Јадран
Фекетић
Рума
125
Словен
Рума
Младост
Српска Црња
Рума
126
Лаки
Црвенка
Јабука (ж)
Јабука
Црвенка

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Круле
Сивац
Лаки
Црвенка
Сивац
128
Раванград
Сомбор
Сомбор
129
Спартак
Дебељача
Железничар 2
Инђија
Дебељача
130
Јадран
Фекетић
Пролетер (ж)
Зрењанин
Фекетић
131
Младост
Српска Црња
Рума
Рума
Српска Црња
132
Јабука (ж)
Јабука
Словен
Рума
Јабука