Распоред утакмица - ЛМК РСВ 14 - јесен

2019/2020
(Архива)
М14 - А М14 - Б М14 - В М14 - Г М14 - Д М14 - Ђ Ж14 - А Ж14 - Б Ж14 - В Ж14 - Г

М14 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Апатин
Апатин
Апатин 21/09/2019
10:05
2
БСК 2012
Бачки Брестовац
Сомбор
Сомбор
Бачки Брестовац 21/09/2019
10:05
3
Графичар
Бездан
ПИК Пригревица
Пригревица
Бездан 21/09/2019
10:05

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 21/09/2019
10:04
5
Апатин
Апатин
БСК 2012
Бачки Брестовац
Апатин 21/09/2019
10:04
6
Сомбор
Сомбор
Графичар
Бездан
Сомбор 21/09/2019
10:05

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
БСК 2012
Бачки Брестовац
Бачки Брестовац 05/10/2019
14:23
8
Графичар
Бездан
Апатин
Апатин
Бездан 05/10/2019
14:25
9
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Пригревица 05/10/2019
14:23

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Сомбор
Сомбор
Сомбор 05/10/2019
14:23
11
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин 05/10/2019
14:24
12
БСК 2012
Бачки Брестовац
Графичар
Бездан
Бачки Брестовац 05/10/2019
14:24

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Графичар
Бездан
Бездан 19/10/2019
13:00
14
Сомбор
Сомбор
Апатин
Апатин
Сомбор 19/10/2019
12:59
15
ПИК Пригревица
Пригревица
БСК 2012
Бачки Брестовац
Пригревица 19/10/2019
13:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Апатин
Апатин
Сомбор 19/10/2019
13:01
17
Сомбор
Сомбор
БСК 2012
Бачки Брестовац
Сомбор 19/10/2019
13:01
18
ПИК Пригревица
Пригревица
Графичар
Бездан
Пригревица 19/10/2019
13:02

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 02/11/2019
11:19
20
БСК 2012
Бачки Брестовац
Апатин
Апатин
Бачки Брестовац 02/11/2019
11:20
21
Графичар
Бездан
Сомбор
Сомбор
Бездан 02/11/2019
11:19

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
БСК 2012
Бачки Брестовац
Сомбор 02/11/2019
11:22
23
Апатин
Апатин
Графичар
Бездан
Апатин 02/11/2019
11:21
24
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 02/11/2019
11:21

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Сомбор
Сомбор
Сомбор 17/11/2019
08:31
26
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Пригревица 17/11/2019
08:30
27
Графичар
Бездан
БСК 2012
Бачки Брестовац
Бездан 17/11/2019
08:31

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Графичар
Бездан
Сомбор 17/11/2019
08:29
29
Апатин
Апатин
Сомбор
Сомбор
Апатин 17/11/2019
08:29
30
БСК 2012
Бачки Брестовац
ПИК Пригревица
Пригревица
Бачки Брестовац 17/11/2019
08:28

М14 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1 Врбас
2
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
Сивац 21/09/2019
10:12
3
Спартак (м)
Суботица
Србобран
Србобран
Суботица 17/11/2019
09:25

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Србобран
Србобран
5
Сивац 69
Сивац
Врбас 06/10/2019
10:04
6
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 19/10/2019
12:34

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Сивац 69
Сивац
Сивац
8
Спартак (м)
Суботица
Суботица 19/10/2019
12:35
9
Србобран
Србобран
Црвенка
Црвенка
Србобран 06/10/2019
10:04

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Црвенка
Црвенка
11
Србобран
Србобран
Врбас 06/10/2019
10:02
12
Сивац 69
Сивац
Спартак (м)
Суботица
Сивац 19/10/2019
12:33

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Спартак (м)
Суботица
Суботица
14
Црвенка
Црвенка
Црвенка 21/09/2019
10:11
15
Србобран
Србобран
Сивац 69
Сивац
Србобран 19/10/2019
12:35

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
17
Црвенка
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Црвенка 19/10/2019
12:36
18
Србобран
Србобран
Спартак (м)
Суботица
Србобран 06/10/2019
10:05

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Србобран
Србобран
Србобран
20
Сивац 69
Сивац
Сивац 02/11/2019
08:00
21
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Суботица 21/09/2019
10:13

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Сивац 69
Сивац
23
Спартак (м)
Суботица
Врбас 21/09/2019
10:12
24
Црвенка
Црвенка
Србобран
Србобран
Црвенка 17/11/2019
09:23

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Црвенка
Црвенка
Црвенка
26
Србобран
Србобран
Србобран 21/09/2019
10:13
27
Спартак (м)
Суботица
Сивац 69
Сивац
Суботица 06/10/2019
10:03

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Спартак (м)
Суботица
29
Црвенка
Црвенка
Врбас 02/11/2019
08:02
30
Сивац 69
Сивац
Србобран
Србобран
Сивац 21/09/2019
10:11

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31 Врбас
32
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
Сивац 17/11/2019
09:25
33
Спартак (м)
Суботица
Србобран
Србобран
Суботица 02/11/2019
08:02

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
Србобран
Србобран
35
Сивац 69
Сивац
Врбас 17/11/2019
09:24
36
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 02/11/2019
07:58

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Сивац 69
Сивац
Сивац
38
Спартак (м)
Суботица
Суботица 17/11/2019
09:23
39
Србобран
Србобран
Црвенка
Црвенка
Србобран 02/11/2019
08:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Црвенка
Црвенка
41
Србобран
Србобран
Врбас 19/10/2019
12:34
42
Сивац 69
Сивац
Спартак (м)
Суботица
Сивац 02/11/2019
08:01

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Спартак (м)
Суботица
Суботица
44
Црвенка
Црвенка
Црвенка 06/10/2019
10:06
45
Србобран
Србобран
Сивац 69
Сивац
Србобран 17/11/2019
09:22

М14 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 02/11/2019
08:58
2
Кањижа
Кањижа
Пролетер
Зрењанин
Кањижа 21/09/2019
11:04
3
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 02/11/2019
09:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4 Мокрин 19/10/2019
12:49
5
Јединство
Нови Бечеј
Кањижа
Кањижа
Нови Бечеј 13/10/2019
08:51
6
Пролетер
Зрењанин
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 16/11/2019
12:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кањижа
Кањижа
Кањижа 16/11/2019
12:50
8
Кикинда Grindex
Кикинда
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда 16/11/2019
12:47
9
Пролетер
Зрењанин
Ада 02/11/2019
08:59

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Пролетер
Зрењанин
Мокрин 16/11/2019
12:48
11
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 16/11/2019
12:49
12
Кањижа
Кањижа
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа 19/10/2019
12:48

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 13/10/2019
08:50
14
Пролетер
Зрењанин
Јединство
Нови Бечеј
Зрењанин 21/09/2019
11:03
15
Кањижа
Кањижа
Ада 16/11/2019
12:47

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Јединство
Нови Бечеј
Мокрин 21/09/2019
11:04
17
Пролетер
Зрењанин
Кањижа
Кањижа
Зрењанин 02/11/2019
09:00
18
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 21/09/2019
11:03

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19 Ада 21/09/2019
11:02
20
Кањижа
Кањижа
Јединство
Нови Бечеј
Кањижа 02/11/2019
08:59
21
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 13/10/2019
08:51

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Кањижа
Кањижа
Мокрин 13/10/2019
08:53
23
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Бечеј 19/10/2019
12:50
24
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 13/10/2019
08:50

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 19/10/2019
12:48
26
Јединство
Нови Бечеј
Ада 13/10/2019
08:52
27
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа
Кањижа
Кикинда 21/09/2019
11:03

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Кикинда Grindex
Кикинда
Мокрин 02/11/2019
08:57
29
Јединство
Нови Бечеј
Пролетер
Зрењанин
Нови Бечеј 19/10/2019
12:49
30
Кањижа
Кањижа
Кањижа 19/10/2019
12:47

М14 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Бијељина
Бијељина
Бијељина
2
Дрина
Зворник
Зворник 22/09/2019
11:10
3
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 05/10/2019
14:37

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
5
Бијељина
Бијељина
Дрина
Зворник
Бијељина 05/10/2019
14:36
6
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид 05/10/2019
14:36

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Дрина
Зворник
Зворник
8
Лавови БП
Бачка Паланка
Бијељина
Бијељина
Бачка Паланка 22/09/2019
11:10
9 Брчко 22/09/2019
11:10

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
11
Бијељина
Бијељина
Бијељина 22/09/2019
11:09
12
Дрина
Зворник
Лавови БП
Бачка Паланка
Зворник 22/09/2019
11:09

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
14
Бијељина
Бијељина
Шид 22/09/2019
11:08
15
Дрина
Зворник
Брчко 05/10/2019
14:35

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Бијељина
Бијељина
17
Дрина
Зворник
Шид 19/10/2019
12:27
18
Лавови БП
Бачка Паланка
Брчко 02/11/2019
11:07

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19 Брчко
20
Дрина
Зворник
Бијељина
Бијељина
Зворник 02/11/2019
11:10
21
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 02/11/2019
11:10

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Дрина
Зворник
23
Бијељина
Бијељина
Лавови БП
Бачка Паланка
Бијељина 19/10/2019
12:24
24 Шид 05/10/2019
14:37

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25 Шид
26
Бијељина
Бијељина
Брчко 19/10/2019
12:26
27
Лавови БП
Бачка Паланка
Дрина
Зворник
Бачка Паланка 19/10/2019
12:26

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Лавови БП
Бачка Паланка
29
Бијељина
Бијељина
Бијељина 02/11/2019
11:12
30
Дрина
Зворник
Зворник 02/11/2019
11:11

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Бијељина
Бијељина
Бијељина
32
Дрина
Зворник
Зворник 02/11/2019
11:06
33
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 16/11/2019
12:36

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
35
Бијељина
Бијељина
Дрина
Зворник
Бијељина 16/11/2019
12:35
36
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид 16/11/2019
12:34

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Дрина
Зворник
Зворник
38
Лавови БП
Бачка Паланка
Бијељина
Бијељина
Бачка Паланка 05/10/2019
14:35
39 Брчко 19/10/2019
12:25

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
41
Бијељина
Бијељина
Бијељина 16/11/2019
12:33
42
Дрина
Зворник
Лавови БП
Бачка Паланка
Зворник 16/11/2019
12:32

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
44
Бијељина
Бијељина
Шид 16/11/2019
12:37
45
Дрина
Зворник
Брчко 19/10/2019
12:24

М14 - Д


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина
Нови Сад
Хајдук
Чуруг
Нови Сад 19/10/2019
12:13
2
Војка
Војка
Срем СМ
Сремска Митровица
Војка 02/11/2019
16:40
3 Каћ 19/10/2019
12:14

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Хајдук
Чуруг
Чуруг 02/11/2019
16:42
5
Војводина
Нови Сад
Војка
Војка
Нови Сад 19/10/2019
12:15
6
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 16/11/2019
13:01

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Војка
Војка
Хајдук
Чуруг
Војка 16/11/2019
13:00
8
Војводина
Нови Сад
Каћ 21/09/2019
09:38
9
Срем СМ
Сремска Митровица
Темерин 16/11/2019
12:59

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Хајдук
Чуруг
Срем СМ
Сремска Митровица
Чуруг 21/09/2019
09:36
11
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 16/11/2019
13:00
12
Војка
Војка
Војка 19/10/2019
12:13

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Хајдук
Чуруг
Каћ 02/11/2019
16:45
14
Срем СМ
Сремска Митровица
Војводина
Нови Сад
Сремска Митровица 02/11/2019
16:43
15
Војка
Војка
Темерин 02/11/2019
16:44

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Хајдук
Чуруг
Војводина
Нови Сад
Чуруг 16/11/2019
12:58
17
Срем СМ
Сремска Митровица
Војка
Војка
Сремска Митровица 21/09/2019
09:38
18 Темерин 21/09/2019
09:35

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Хајдук
Чуруг
Темерин 21/09/2019
09:37
20
Војка
Војка
Војводина
Нови Сад
Војка 21/09/2019
09:37
21
Срем СМ
Сремска Митровица
Каћ 06/10/2019
09:57

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Хајдук
Чуруг
Војка
Војка
Чуруг 06/10/2019
09:56
23
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 02/11/2019
16:41
24
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 19/10/2019
12:12

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Срем СМ
Сремска Митровица
Хајдук
Чуруг
Сремска Митровица 19/10/2019
12:14
26
Војводина
Нови Сад
Темерин 06/10/2019
09:56
27
Војка
Војка
Каћ 16/11/2019
12:59

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Хајдук
Чуруг
Чуруг 06/10/2019
09:55
29
Војводина
Нови Сад
Срем СМ
Сремска Митровица
Нови Сад 06/10/2019
09:55
30
Војка
Војка
Војка 06/10/2019
09:54

М14 - Ђ


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Динамо
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево 05/10/2019
14:50
2
Долово
Долово
Долово 03/11/2019
10:37
3
Јабука
Јабука
Младост
Вршац
Јабука 05/10/2019
14:49

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Црепаја 20/10/2019
19:38
5
Динамо
Панчево
Долово
Долово
Панчево 03/11/2019
10:35
6
Јабука
Јабука
Бешка 05/10/2019
14:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Долово 05/10/2019
14:51
8
Јабука
Јабука
Динамо
Панчево
Јабука 21/09/2019
09:45
9
Младост
Вршац
Вршац 21/09/2019
09:46

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Црепаја
Црепаја
Црепаја 20/10/2019
19:42
11
Динамо
Панчево
Младост
Вршац
Панчево 16/11/2019
09:16
12
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Долово 16/11/2019
09:15

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Јабука
Јабука
Црепаја
Црепаја
Јабука 03/11/2019
10:34
14
Динамо
Панчево
Бешка 16/11/2019
09:12
15
Младост
Вршац
Долово
Долово
Вршац 21/09/2019
09:44

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Црепаја
Црепаја
Динамо
Панчево
Црепаја 03/11/2019
10:36
17
Долово
Долово
Бешка 05/10/2019
14:49
18
Младост
Вршац
Јабука
Јабука
Вршац 03/11/2019
10:36

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Вршац 16/11/2019
09:13
20
Долово
Долово
Динамо
Панчево
Долово 21/09/2019
09:46
21
Јабука
Јабука
Јабука 16/11/2019
09:16

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Црепаја 16/11/2019
09:17
23
Динамо
Панчево
Јабука
Јабука
Панчево 20/10/2019
19:43
24
Младост
Вршац
Бешка 03/11/2019
10:35

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Црепаја
Црепаја
Бешка 21/09/2019
09:45
26
Младост
Вршац
Динамо
Панчево
Вршац 05/10/2019
14:51
27
Јабука
Јабука
Долово
Долово
Јабука 20/10/2019
19:38

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Црепаја
Црепаја
Јабука
Јабука
Црепаја 21/09/2019
09:47
29
Динамо
Панчево
Панчево 20/10/2019
19:39
30
Долово
Долово
Младост
Вршац
Долово 20/10/2019
19:41

Ж14 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Врбас
Врбас
Темерин
Темерин
Врбас 21/09/2019
10:19
2
Јадран
Фекетић
Сивац 69
Сивац
Фекетић 16/11/2019
14:22
3
Лаки
Црвенка
Раванград
Сомбор
Црвенка 02/11/2019
11:35

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Темерин
Темерин
Раванград
Сомбор
Темерин 21/09/2019
10:21
5
Врбас
Врбас
Јадран
Фекетић
Врбас 02/11/2019
11:35
6
Сивац 69
Сивац
Лаки
Црвенка
Сивац 21/09/2019
10:19

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јадран
Фекетић
Темерин
Темерин
Фекетић 19/10/2019
19:58
8
Лаки
Црвенка
Врбас
Врбас
Црвенка 19/10/2019
19:57
9
Раванград
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Сомбор 19/10/2019
19:59

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Темерин
Темерин
Сивац 69
Сивац
Темерин 02/11/2019
11:33
11
Врбас
Врбас
Раванград
Сомбор
Врбас 12/10/2019
08:42
12
Јадран
Фекетић
Лаки
Црвенка
Фекетић 02/11/2019
11:34

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Лаки
Црвенка
Темерин
Темерин
Црвенка 16/11/2019
14:22
14
Сивац 69
Сивац
Врбас
Врбас
Сивац 02/11/2019
11:35
15
Раванград
Сомбор
Јадран
Фекетић
Сомбор 19/10/2019
20:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Темерин
Темерин
Врбас
Врбас
Темерин 19/10/2019
19:59
17
Сивац 69
Сивац
Јадран
Фекетић
Сивац 12/10/2019
08:42
18
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Сомбор 12/10/2019
08:41

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Раванград
Сомбор
Темерин
Темерин
Сомбор 02/11/2019
11:34
20
Јадран
Фекетић
Врбас
Врбас
Фекетић 12/10/2019
08:40
21
Лаки
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Црвенка 19/10/2019
20:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Темерин
Темерин
Јадран
Фекетић
Темерин 16/11/2019
14:20
23
Врбас
Врбас
Лаки
Црвенка
Врбас 16/11/2019
14:19
24
Сивац 69
Сивац
Раванград
Сомбор
Сивац 16/11/2019
14:18

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Сивац 69
Сивац
Темерин
Темерин
Сивац 12/10/2019
08:41
26
Раванград
Сомбор
Врбас
Врбас
Сомбор 16/11/2019
14:21
27
Лаки
Црвенка
Јадран
Фекетић
Црвенка 21/09/2019
10:22

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Темерин 12/10/2019
08:43
29
Врбас
Врбас
Сивац 69
Сивац
Врбас 21/09/2019
10:21
30
Јадран
Фекетић
Раванград
Сомбор
Фекетић 21/09/2019
10:20

Ж14 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Кањижа
Кањижа
Кањижа
2
Кикинда
Кикинда
Zitzer
Трешњевац
Кикинда 09/11/2019
14:35
3
Младост
Српска Црња
Српска Црња 03/11/2019
15:57

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
5
Кањижа
Кањижа
Кикинда
Кикинда
Кањижа 22/09/2019
10:27
6
Zitzer
Трешњевац
Младост
Српска Црња
Трешњевац 20/10/2019
20:20

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кикинда
Кикинда
Кикинда
8
Младост
Српска Црња
Кањижа
Кањижа
Српска Црња 09/11/2019
14:36
9
Zitzer
Трешњевац
Ада 20/10/2019
20:20

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Zitzer
Трешњевац
11
Кањижа
Кањижа
Кањижа 22/09/2019
10:28
12
Кикинда
Кикинда
Младост
Српска Црња
Кикинда 22/09/2019
10:29

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Младост
Српска Црња
Српска Црња
14
Zitzer
Трешњевац
Кањижа
Кањижа
Трешњевац 20/10/2019
20:19
15
Кикинда
Кикинда
Ада 20/10/2019
20:21

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Кањижа
Кањижа
17
Zitzer
Трешњевац
Кикинда
Кикинда
Трешњевац 03/11/2019
15:56
18
Младост
Српска Црња
Ада 22/09/2019
10:27

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19 Ада
20
Кикинда
Кикинда
Кањижа
Кањижа
Кикинда 20/10/2019
20:20
21
Младост
Српска Црња
Zitzer
Трешњевац
Српска Црња 22/09/2019
10:28

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Кикинда
Кикинда
23
Кањижа
Кањижа
Младост
Српска Црња
Кањижа 03/11/2019
15:56
24
Zitzer
Трешњевац
Трешњевац 22/09/2019
10:29

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Zitzer
Трешњевац
Трешњевац
26
Кањижа
Кањижа
Ада 09/11/2019
14:33
27
Младост
Српска Црња
Кикинда
Кикинда
Српска Црња 20/10/2019
20:19

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Младост
Српска Црња
29
Кањижа
Кањижа
Zitzer
Трешњевац
Кањижа 03/11/2019
15:58
30
Кикинда
Кикинда
Кикинда 03/11/2019
15:59

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Кањижа
Кањижа
Кањижа
32
Кикинда
Кикинда
Zitzer
Трешњевац
Кикинда 16/11/2019
14:42
33
Младост
Српска Црња
Српска Црња 09/11/2019
14:35

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
35
Кањижа
Кањижа
Кикинда
Кикинда
Кањижа 16/11/2019
14:39
36
Zitzer
Трешњевац
Младост
Српска Црња
Трешњевац 16/11/2019
14:40

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Кикинда
Кикинда
Кикинда
38
Младост
Српска Црња
Кањижа
Кањижа
Српска Црња 16/11/2019
14:41
39
Zitzer
Трешњевац
Ада 03/11/2019
15:55

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Zitzer
Трешњевац
41
Кањижа
Кањижа
Кањижа 16/11/2019
14:42
42
Кикинда
Кикинда
Младост
Српска Црња
Кикинда 09/11/2019
14:39

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Младост
Српска Црња
Српска Црња
44
Zitzer
Трешњевац
Кањижа
Кањижа
Трешњевац 09/11/2019
14:38
45
Кикинда
Кикинда
Ада 16/11/2019
14:40

Ж14 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина ж
Нови Сад
Срем
Сремска Митровица
Нови Сад 22/09/2019
10:48
2
Железничар
Инђија
Словен
Рума
Инђија 17/11/2019
19:41
3
Маглић
Маглић
Маглић 06/10/2019
10:13

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица 19/10/2019
20:11
5
Војводина ж
Нови Сад
Железничар
Инђија
Нови Сад 19/10/2019
20:11
6
Словен
Рума
Маглић
Маглић
Рума 19/10/2019
20:11

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Железничар
Инђија
Срем
Сремска Митровица
Инђија 06/10/2019
10:14
8
Маглић
Маглић
Војводина ж
Нови Сад
Маглић 06/10/2019
10:16
9
Словен
Рума
Шид 03/11/2019
15:43

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
Сремска Митровица 06/10/2019
10:13
11
Војводина ж
Нови Сад
Нови Сад 17/11/2019
19:41
12
Железничар
Инђија
Маглић
Маглић
Инђија 22/09/2019
10:50

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Маглић
Маглић
Срем
Сремска Митровица
Маглић 17/11/2019
19:43
14
Словен
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Рума 17/11/2019
19:43
15
Железничар
Инђија
Шид 06/10/2019
10:16

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Срем
Сремска Митровица
Војводина ж
Нови Сад
Сремска Митровица 03/11/2019
15:44
17
Словен
Рума
Железничар
Инђија
Рума 19/10/2019
20:08
18
Маглић
Маглић
Шид 17/11/2019
19:44

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Срем
Сремска Митровица
Шид 22/09/2019
10:49
20
Железничар
Инђија
Војводина ж
Нови Сад
Инђија 22/09/2019
10:47
21
Маглић
Маглић
Словен
Рума
Маглић 22/09/2019
10:48

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Срем
Сремска Митровица
Железничар
Инђија
Сремска Митровица 17/11/2019
19:42
23
Војводина ж
Нови Сад
Маглић
Маглић
Нови Сад 03/11/2019
15:43
24
Словен
Рума
Рума 22/09/2019
10:48

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
Рума 03/11/2019
15:42
26
Војводина ж
Нови Сад
Шид 19/10/2019
20:09
27
Маглић
Маглић
Железничар
Инђија
Маглић 03/11/2019
15:45

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Срем
Сремска Митровица
Маглић
Маглић
Сремска Митровица 19/10/2019
20:10
29
Војводина ж
Нови Сад
Словен
Рума
Нови Сад 06/10/2019
10:15
30
Железничар
Инђија
Инђија 03/11/2019
15:46

Ж14 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Долово (ж)
Долово
Спартак
Дебељача
Долово 22/09/2019
10:35
2
Јабука (ж)
Јабука
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јабука 19/10/2019
19:51
3
Лехел
Мужља
Панчево (ж)
Панчево
Мужља 22/09/2019
10:35

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Спартак
Дебељача
Панчево (ж)
Панчево
Дебељача 27/10/2019
13:03
5
Долово (ж)
Долово
Јабука (ж)
Јабука
Долово 19/10/2019
19:50
6
Пролетер (ж)
Зрењанин
Лехел
Мужља
Зрењанин 22/09/2019
10:36

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јабука (ж)
Јабука
Спартак
Дебељача
Јабука 22/09/2019
10:35
8
Лехел
Мужља
Долово (ж)
Долово
Мужља 27/10/2019
13:04
9
Панчево (ж)
Панчево
Пролетер (ж)
Зрењанин
Панчево 19/10/2019
19:50

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Спартак
Дебељача
Пролетер (ж)
Зрењанин
Дебељача 16/11/2019
14:50
11
Долово (ж)
Долово
Панчево (ж)
Панчево
Долово 02/11/2019
11:42
12
Јабука (ж)
Јабука
Лехел
Мужља
Јабука 02/11/2019
11:44

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Лехел
Мужља
Спартак
Дебељача
Мужља 16/11/2019
14:48
14
Пролетер (ж)
Зрењанин
Долово (ж)
Долово
Зрењанин 02/11/2019
11:44
15
Панчево (ж)
Панчево
Јабука (ж)
Јабука
Панчево 27/10/2019
13:01

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Спартак
Дебељача
Долово (ж)
Долово
Дебељача 19/10/2019
19:52
17
Пролетер (ж)
Зрењанин
Јабука (ж)
Јабука
Зрењанин 22/09/2019
10:37
18
Панчево (ж)
Панчево
Лехел
Мужља
Панчево 19/10/2019
19:51

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Панчево (ж)
Панчево
Спартак
Дебељача
Панчево 02/11/2019
11:43
20
Јабука (ж)
Јабука
Долово (ж)
Долово
Јабука 16/11/2019
14:49
21
Лехел
Мужља
Пролетер (ж)
Зрењанин
Мужља 02/11/2019
11:42

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Спартак
Дебељача
Јабука (ж)
Јабука
Дебељача 02/11/2019
11:42
23
Долово (ж)
Долово
Лехел
Мужља
Долово 16/11/2019
14:50
24
Пролетер (ж)
Зрењанин
Панчево (ж)
Панчево
Зрењанин 16/11/2019
14:49

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Пролетер (ж)
Зрењанин
Спартак
Дебељача
Зрењанин 27/10/2019
13:01
26
Панчево (ж)
Панчево
Долово (ж)
Долово
Панчево 22/09/2019
10:36
27
Лехел
Мужља
Јабука (ж)
Јабука
Мужља 27/10/2019
13:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Спартак
Дебељача
Лехел
Мужља
Дебељача 19/10/2019
19:50
29
Долово (ж)
Долово
Пролетер (ж)
Зрењанин
Долово 27/10/2019
13:03
30
Јабука (ж)
Јабука
Панчево (ж)
Панчево
Јабука 16/11/2019
14:51