Друга лига ''Војводина''
Мушкарци 2021/2022

Црепаја

Црепаја
32
(14)

Рума

Рума
(12)
26
3.коло Дебељача 02/10/2021 16:00

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Данијел Свирчев
0 0
Далибор Георгијевски
0 0
Данијел Алексић
3 1
Лазар Гајић
2 0
Иван Јовић
1 0
Стефан Бугарчић
4 0
Душан Цветановски
5 3
Милутин Ивков
0 1
Немања Раденковић
9 1
Лука Остојић
2 0
Марко Георгијевски
1 0
Лука Кукић
5 0
Душан Пешић
0 0

Рума

Играч гол 2` дк МВП
Александар Попески
0 0
Владимир Ћетојевић
3 1
Дејан Вујанић
10 0
Јован Лековић
0 1
Александар Мојсиловић
2 0
Марко Ђурић
0 0
Срђан Дражић
0 0
Коста Кречковић
4 0
Милош Јовановић
6 0
Александар Војиновић
0 0
Алекса Орлић
0 1
Бојан Живановић
1 0
Анђелко Грковић
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Младен Крстић
Б судија: Филип Михајловић
Контролор: Миодраг Миловац
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
ПИК Пригревица-Црепаја
45-30
2.
Раднички-Црепаја
34-26
3.
Црепаја-Рума
32-26
4.
Далматинац-Црепаја
30-35
5.
Црепаја-Црвена звезда
36-29
6.
Сента-Црепаја
25-26
8.
Нова Пазова 1957-Црепаја
34-26
9.
Црепаја-Граничар
29-26
10.
Зрењанин - Пролетер 2-Црепаја
30-31
11.
Црепаја-ЖСК 1955
26-32
12.
Металац-Црепаја
29-25
13.
Црепаја-Будућност
0-10
14.
Црепаја-ПИК Пригревица
0-10
15.
Црепаја-Раднички
35-28
16.
Рума-Црепаја
26-30
17.
Црепаја-Далматинац
34-32
18.
Црвена звезда-Црепаја
39-35
19.
Црепаја-Сента
24-27
21.
Црепаја-Нова Пазова 1957
27-28
22.
Граничар-Црепаја
47-39
23.
Црепаја-Зрењанин - Пролетер 2
30-36
24.
ЖСК 1955-Црепаја
37-34
25.
Црепаја-Металац
25-35
26.
Будућност-Црепаја
28-24
Коло Утакмица Рез
1.
Будућност-Рума
30-30
2.
Рума-ПИК Пригревица
28-32
3.
Црепаја-Рума
32-26
4.
Раднички-Рума
31-32
5.
Рума-Далматинац
40-29
6.
Црвена звезда-Рума
33-31
7.
Рума-Сента
40-31
9.
Рума-Нова Пазова 1957
23-35
10.
Граничар-Рума
27-22
11.
Рума-Зрењанин - Пролетер 2
30-35
12.
ЖСК 1955-Рума
36-29
13.
Рума-Металац
31-27
14.
Рума-Будућност
35-31
15.
ПИК Пригревица-Рума
32-30
16.
Рума-Црепаја
26-30
17.
Рума-Раднички
35-24
18.
Далматинац-Рума
36-32
19.
Рума-Црвена звезда
30-35
20.
Сента-Рума
35-28
22.
Нова Пазова 1957-Рума
28-25
23.
Рума-Граничар
40-32
24.
Зрењанин - Пролетер 2-Рума
31-33
25.
Рума-ЖСК 1955
30-29
26.
Металац-Рума
34-17