Делегирање - Друга лига ''Војводина''

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


2. коло

25/09/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211402008
26/09/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Граничар
Гаково
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211402009
26/09/2021
20:00
Сента
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211402011
26/09/2021
19:00
Мокрин
Металац
Футог
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211402012
26/09/2021
14:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211402013
25/09/2021
20:00
Рума
Рума
Рума
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211402014

1. коло

Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211401001
18/09/2021
00:00
Гаково
Граничар
Гаково
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211401002
18/09/2021
17:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Сента
Сента
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Игор Скубан
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211401003
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211401004
Футог
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211401005
19/09/2021
15:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Рума
Рума
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211401006
19/09/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211401007

Жене


1. коло

26/09/2021
13:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211501001
25/09/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211501003
26/09/2021
16:00
Ада
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 211501004
25/09/2021
16:00
Зрењанин
Граднулица
Зрењанин
Раднички
Бајмок
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211501005