Делегирање - Друга лига ''Војводина''

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


13. коло

11/12/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211413085
12/12/2021
17:00
Ада
Сента
Сента
Граничар
Гаково
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211413087
11/12/2021
20:00
Мокрин
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211413088
12/12/2021
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211413089
15/12/2021
20:00
Рума
Рума
Рума
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211413090
11/12/2021
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211413091

12. коло

04/12/2021
19:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сента
Сента
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211412079
05/12/2021
20:00
Риђица
Граничар
Гаково
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211412080
15/12/2021
19:30
Зрењанин - Кристална дворана
Зрењанин
Зрењанин
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211412081
05/12/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
Рума
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211412082
05/12/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Црепаја
Црепаја
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211412083
04/12/2021
15:30
Банатски Карловац, Пролетерска бб
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 211412084

11. коло

27/11/2021
20:00
Банатски Карловац, Пролетерска бб
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211411072
28/11/2021
20:00
Мокрин
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 211411073
26/11/2021
20:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Граничар
Гаково
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211411074
28/11/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211411075
27/11/2021
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211411076
28/11/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Металац
Футог
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 211411077

10. коло

20/11/2021
18:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211410065
21/11/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211410066
21/11/2021
12:00
Риђица
Граничар
Гаково
Рума
Рума
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 211410067
20/11/2021
19:00
Дебељача
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211410068
21/11/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211410069
21/11/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Будућност
Алибунар
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211410070

9. коло

14/11/2021
17:00
Мокрин
Сента
Сента
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 211409057
14/11/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211409058
14/11/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211409059
13/11/2021
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Граничар
Гаково
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211409060
12/11/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211409061
14/11/2021
17:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211409062

8. коло

06/11/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211408050
07/10/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Црепаја
Црепаја
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211408051
05/11/2021
21:00
Риђица
Граничар
Гаково
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 211408052
07/11/2021
17:00
Зрењанин - Кристална дворана
Зрењанин
Зрењанин
Будућност
Алибунар
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211408053
07/11/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211408054
06/11/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211408056

7. коло

30/10/2021
17:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211407043
29/10/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 211407044
31/10/2021
20:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Граничар
Гаково
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211407045
31/10/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 211407046
31/10/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Сента
Сента
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211407048
30/10/2021
20:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211407049

6. коло

23/10/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211406036
24/10/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Будућност
Алибунар
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211406037
24/10/2021
12:00
Гаково
Граничар
Гаково
Металац
Футог
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211406038
24/10/2021
18:00
Зрењанин, Медисон
Зрењанин
Зрењанин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211406039
24/10/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211406041
24/10/2021
19:00
Мокрин
Рума
Рума
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211406042

5. коло

17/10/2021
18:00
Зрењанин - Хала спортова "Медисон"
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211405029
17/11/2021
19:30
Футог
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211405030
17/10/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Граничар
Гаково
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211405031
16/10/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211405033
16/10/2021
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211405034
17/10/2021
13:30
Рума
Рума
Рума
Далматинац
Риђица
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 211405035

4. коло

10/10/2021
20:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Рума
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211404022
10/10/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211404023
10/10/2021
14:00
Сомбор, Градска хала "Мостонга"
Граничар
Гаково
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 211404024
09/10/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211404026
10/10/2021
19:00
Мокрин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211404027
09/10/2021
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211404028

3. коло

03/10/2021
12:00
Гаково
Граничар
Гаково
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211403015
03/10/2021
18:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211403016
03/10/2021
16:30
Футог
Металац
Футог
Сента
Сента
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211403018
03/10/2021
20:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211403019
03/10/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211403020
02/10/2021
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Рума
Рума
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211403021

2. коло

25/09/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211402008
26/09/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Граничар
Гаково
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211402009
26/09/2021
20:00
Сента
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211402011
26/09/2021
19:00
Мокрин
Металац
Футог
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211402012
26/09/2021
14:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211402013
25/09/2021
20:00
Рума
Рума
Рума
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211402014

1. коло

06/10/2021
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211401001
18/09/2021
00:00
Гаково
Граничар
Гаково
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211401002
18/09/2021
17:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Сента
Сента
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Игор Скубан
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211401003
30/09/2021
21:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211401004
29/09/2021
19:30
Футог
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211401005
19/09/2021
15:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Рума
Рума
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211401006
19/09/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211401007

Жене


9. коло

03/12/2021
19:15
Инђија, УСЦ Инђија
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211509041
21/11/2021
17:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211509042
21/11/2021
13:00
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Тријумф
Србобран
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211509044
20/11/2021
16:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211509045

8. коло

13/11/2021
13:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Оџаци
Оџаци
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211508036
14/11/2021
14:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211508037
14/11/2021
15:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Раднички
Бајмок
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211508039
14/11/2021
16:00
Ада
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211508040

7. коло

01/12/2021
17:30
Ада
Железничар 2
Инђија
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211507031
27/11/2021
13:30
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211507032
07/11/2021
19:00
Зрењанин - Кристална дворана
Тријумф
Србобран
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211507034
07/11/2021
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211507035

6. коло

31/10/2021
14:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211506026
30/10/2021
17:30
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Раднички
Бајмок
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211506027
30/10/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211506029
26/11/2021
20:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211506030

5. коло

23/10/2021
17:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211505021
24/10/2021
16:00
Зрењанин, Медисон
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211505022
22/10/2021
20:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Оџаци
Оџаци
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211505024
23/10/2021
13:00
Зрењанин, Медисон
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Белош
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211505025

4. коло

16/10/2021
16:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211504016
17/10/2021
16:30
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211504017
16/10/2021
15:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211504019
16/10/2021
20:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 211504020

3. коло

09/10/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211503012
09/10/2021
16:00
Ада
Оџаци
Оџаци
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211503013
09/10/2021
15:30
Зрењанин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211503014
10/10/2021
18:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211503015

2. коло

03/10/2021
17:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Раднички
Бајмок
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211502006
03/10/2021
19:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Тријумф
Србобран
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211502008
02/10/2021
20:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211502009
03/10/2021
15:30
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 21150210

1. коло

26/09/2021
13:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211501001
25/09/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211501003
26/09/2021
16:00
Ада
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 211501004
25/09/2021
16:00
Зрењанин
Раднички
Бајмок
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211501005