Распоред утакмица - Друга лига ''Војводина''

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Раднички
Јаша Томић
Нова Пазова
2
Граничар
Гаково
Гаково 18/09/2021
3
Зрењанин
Зрењанин
Сента
Сента
Зрењанин 18/09/2021
17:00
4
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ
5
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Футог
6
Будућност
Алибунар
Рума
Рума
Банатски Карловац 19/09/2021
15:00
7
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Пригревица 19/09/2021
20:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Јаша Томић 25/09/2021
19:30
9
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Граничар
Гаково
Нова Пазова 26/09/2021
20:00
10
Зрењанин
Зрењанин
Сомбор
11
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента 26/09/2021
20:00
12
Металац
Футог
Мокрин 26/09/2021
19:00
13
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Риђица 26/09/2021
14:00
14
Рума
Рума
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума 25/09/2021
20:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Граничар
Гаково
Раднички
Јаша Томић
Гаково
16
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Зрењанин
17
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ
18
Металац
Футог
Сента
Сента
Футог
19
Будућност
Алибунар
Алибунар
20
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Пригревица
21
Црепаја
Црепаја
Рума
Рума
Црепаја

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Раднички
Јаша Томић
Рума
Рума
Јаша Томић
23
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ЖСК 1955
Жабаљ
Нова Пазова
24
Граничар
Гаково
Зрењанин
Зрењанин
Гаково
25
Металац
Футог
Сомбор
26
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Сента
27
ПИК Пригревица
Пригревица
Мокрин
28
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Риђица

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин
30
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Футог
31
ЖСК 1955
Жабаљ
Граничар
Гаково
Жабаљ
32
Будућност
Алибунар
Алибунар
33
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Пригревица
34
Црепаја
Црепаја
Црепаја
35
Рума
Рума
Далматинац
Риђица
Рума

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
36
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Јаша Томић
37
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Будућност
Алибунар
Нова Пазова
38
Граничар
Гаково
Металац
Футог
Гаково
39
Зрењанин
Зрењанин
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин
40
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
41
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Сента
42
Рума
Рума
Мокрин

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
ЖСК 1955
Жабаљ
Раднички
Јаша Томић
Жабаљ
44
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Пригревица
45
Будућност
Алибунар
Граничар
Гаково
Алибунар
46
Металац
Футог
Зрењанин
Зрењанин
Футог
47
Црепаја
Црепаја
Црепаја
48
Рума
Рума
Сента
Сента
Рума
49
Далматинац
Риђица
Риђица

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
50
Раднички
Јаша Томић
Јаша Томић
51
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Црепаја
Црепаја
Нова Пазова
52
Граничар
Гаково
ПИК Пригревица
Пригревица
Гаково
53
Зрењанин
Зрењанин
Будућност
Алибунар
Зрењанин
54
ЖСК 1955
Жабаљ
Металац
Футог
Жабаљ
55
Рума
Рума
Сомбор
56
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Сента

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
58
Металац
Футог
Раднички
Јаша Томић
Футог
59
Рума
Рума
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Рума
60
Црепаја
Црепаја
Граничар
Гаково
Црепаја
61
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
Зрењанин
Пригревица
62
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Алибунар
63
Далматинац
Риђица
Риђица
57
Сента
Сента
Мокрин

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
65
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Јаша Томић
66
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Далматинац
Риђица
Нова Пазова
67
Граничар
Гаково
Рума
Рума
Гаково
68
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Зрењанин
69
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Жабаљ
70
Металац
Футог
Будућност
Алибунар
Футог
64 Сомбор

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
72
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Алибунар
73
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Мокрин
74
Далматинац
Риђица
Граничар
Гаково
Риђица
75
Рума
Рума
Зрењанин
Зрењанин
Рума
76
Црепаја
Црепаја
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
77
ПИК Пригревица
Пригревица
Металац
Футог
Пригревица
71
Сента
Сента
Сента

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
78
Раднички
Јаша Томић
Јаша Томић
79
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сента
Сента
Нова Пазова
80
Граничар
Гаково
Гаково
81
Зрењанин
Зрењанин
Далматинац
Риђица
Зрењанин
82
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
Рума
Жабаљ
83
Металац
Футог
Црепаја
Црепаја
Футог
84
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Алибунар

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Јаша Томић
Пригревица
86
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сомбор
87
Сента
Сента
Граничар
Гаково
Сента
88
Зрењанин
Зрењанин
Мокрин
89
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Риђица
90
Рума
Рума
Металац
Футог
Рума
91
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Црепаја

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
92
Раднички
Јаша Томић
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јаша Томић
93
Граничар
Гаково
Сомбор
94
Сента
Сента
Зрењанин
Зрењанин
Сента
95
ЖСК 1955
Жабаљ
Мокрин
96
Далматинац
Риђица
Металац
Футог
Риђица
97
Рума
Рума
Будућност
Алибунар
Рума
98
Црепаја
Црепаја
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
99
Црепаја
Црепаја
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
100
Граничар
Гаково
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Гаково
101
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
102
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента
Сента
Жабаљ
103
Металац
Футог
Футог
104
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Алибунар
105
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума
Рума
Пригревица

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
106
Раднички
Јаша Томић
Граничар
Гаково
Јаша Томић
107
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова
108
ЖСК 1955
Жабаљ
Сомбор
109
Сента
Сента
Металац
Футог
Сента
110
Будућност
Алибунар
Мокрин
111
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Риђица
112
Рума
Рума
Црепаја
Црепаја
Рума

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
113
Рума
Рума
Раднички
Јаша Томић
Рума
114
ЖСК 1955
Жабаљ
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Жабаљ
115
Зрењанин
Зрењанин
Граничар
Гаково
Зрењанин
116
Металац
Футог
Футог
117
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Алибунар
118
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
119
Црепаја
Црепаја
Далматинац
Риђица
Црепаја

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
120
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин
Зрењанин
Јаша Томић
121
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Металац
Футог
Нова Пазова
122
Граничар
Гаково
ЖСК 1955
Жабаљ
Гаково
123
Будућност
Алибунар
Сомбор
124
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
125
Црепаја
Црепаја
Мокрин
126
Далматинац
Риђица
Рума
Рума
Риђица

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Далматинац
Риђица
Раднички
Јаша Томић
Риђица
128
Будућност
Алибунар
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Алибунар
129
Металац
Футог
Граничар
Гаково
Футог
130
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин
Зрењанин
Жабаљ
131
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
132
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Црепаја
133
Рума
Рума
Рума

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
134
Раднички
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Јаша Томић
135
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова
136
Граничар
Гаково
Будућност
Алибунар
Гаково
137
Зрењанин
Зрењанин
Металац
Футог
Зрењанин
138
Црепаја
Црепаја
Сомбор
139
Сента
Сента
Рума
Рума
Сента
140
Далматинац
Риђица
Мокрин

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
141
Раднички
Јаша Томић
Мокрин
142
Црепаја
Црепаја
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Црепаја
143
ПИК Пригревица
Пригревица
Граничар
Гаково
Пригревица
144
Будућност
Алибунар
Зрењанин
Зрењанин
Алибунар
145
Металац
Футог
ЖСК 1955
Жабаљ
Футог
146
Рума
Рума
Рума
147
Далматинац
Риђица
Сента
Сента
Риђица

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
150
Раднички
Јаша Томић
Металац
Футог
Јаша Томић
151
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Рума
Рума
Нова Пазова
152
Граничар
Гаково
Црепаја
Црепаја
Гаково
153
Зрењанин
Зрењанин
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
154
ЖСК 1955
Жабаљ
Будућност
Алибунар
Жабаљ
148
Далматинац
Риђица
Сомбор
149
Сента
Сента
Сента

23. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
156
Сента
Сента
Раднички
Јаша Томић
Сента
157
Далматинац
Риђица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Риђица
158
Рума
Рума
Граничар
Гаково
Рума
159
Црепаја
Црепаја
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
160
ПИК Пригревица
Пригревица
ЖСК 1955
Жабаљ
Пригревица
161
Будућност
Алибунар
Металац
Футог
Алибунар
155 Мокрин

24. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
163
Раднички
Јаша Томић
Будућност
Алибунар
Јаша Томић
164
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова
165
Граничар
Гаково
Далматинац
Риђица
Гаково
166
Зрењанин
Зрењанин
Рума
Рума
Зрењанин
167
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
Црепаја
Жабаљ
168
Металац
Футог
ПИК Пригревица
Пригревица
Футог
162
Сента
Сента
Сомбор

25. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
169
Раднички
Јаша Томић
Сомбор
170
Сента
Сента
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сента
171
Граничар
Гаково
Мокрин
172
Далматинац
Риђица
Зрењанин
Зрењанин
Риђица
173
Рума
Рума
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
174
Црепаја
Црепаја
Металац
Футог
Црепаја
175
ПИК Пригревица
Пригревица
Будућност
Алибунар
Пригревица

26. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
176
Раднички
Јаша Томић
ПИК Пригревица
Пригревица
Јаша Томић
177
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова
178
Граничар
Гаково
Сента
Сента
Гаково
179
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
180
ЖСК 1955
Жабаљ
Далматинац
Риђица
Жабаљ
181
Металац
Футог
Рума
Рума
Футог
182
Будућност
Алибунар
Црепаја
Црепаја
Алибунар

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Беочин 1959
Беочин
Железничар 2
Инђија
Беочин 26/09/2021
13:00
2
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Оџаци
Оџаци
Нови Кнежевац
3
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Србобран 25/09/2021
20:00
4
Нафтагас (ж)
Елемир
Ада 26/09/2021
16:00
5
Граднулица
Зрењанин
Раднички
Бајмок
Зрењанин 25/09/2021
16:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Железничар 2
Инђија
Раднички
Бајмок
Инђија
7
Беочин 1959
Беочин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Беочин
8
Оџаци
Оџаци
Тријумф
Србобран
Оџаци
9
Апатин (ж)
Апатин
Апатин 02/10/2021
20:00
10
Нафтагас (ж)
Елемир
Граднулица
Зрењанин
Елемир

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Железничар 2
Инђија
Нови Кнежевац
12
Тријумф
Србобран
Беочин 1959
Беочин
Србобран
13
Оџаци
Оџаци
Ада
14
Граднулица
Зрењанин
Апатин (ж)
Апатин
Зрењанин
15
Раднички
Бајмок
Нафтагас (ж)
Елемир
Бајмок

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Железничар 2
Инђија
Нафтагас (ж)
Елемир
Инђија
17
Беочин 1959
Беочин
Беочин
18
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Тријумф
Србобран
Нови Кнежевац
19
Оџаци
Оџаци
Граднулица
Зрењанин
Оџаци
20
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Апатин

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Тријумф
Србобран
Железничар 2
Инђија
Србобран
22
Граднулица
Зрењанин
Беочин 1959
Беочин
Зрењанин
23
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Ада
24
Раднички
Бајмок
Оџаци
Оџаци
Бајмок
25
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Елемир

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
26
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Инђија
27
Беочин 1959
Беочин
Раднички
Бајмок
Беочин
28
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Граднулица
Зрењанин
Нови Кнежевац
29
Тријумф
Србобран
Србобран
30
Оџаци
Оџаци
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Железничар 2
Инђија
Ада
32
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Елемир
33
Раднички
Бајмок
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Бајмок
34
Граднулица
Зрењанин
Тријумф
Србобран
Зрењанин
35
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Апатин

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
36
Железничар 2
Инђија
Оџаци
Оџаци
Инђија
37
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Беочин
38
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нафтагас (ж)
Елемир
Нови Кнежевац
39
Тријумф
Србобран
Раднички
Бајмок
Србобран
40
Граднулица
Зрењанин
Ада

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Граднулица
Зрењанин
Железничар 2
Инђија
Зрењанин
42
Оџаци
Оџаци
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
43
Апатин (ж)
Апатин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Апатин
44
Нафтагас (ж)
Елемир
Тријумф
Србобран
Елемир
45
Раднички
Бајмок
Бајмок

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
46
Железничар 2
Инђија
Беочин 1959
Беочин
Инђија
47
Оџаци
Оџаци
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Оџаци
48
Апатин (ж)
Апатин
Тријумф
Србобран
Апатин
49
Нафтагас (ж)
Елемир
Елемир
50
Раднички
Бајмок
Граднулица
Зрењанин
Бајмок

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
51
Раднички
Бајмок
Железничар 2
Инђија
Бајмок
52
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Беочин 1959
Беочин
Нови Кнежевац
53
Тријумф
Србобран
Оџаци
Оџаци
Србобран
54
Апатин (ж)
Апатин
Ада
55
Граднулица
Зрењанин
Нафтагас (ж)
Елемир
Зрењанин

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
56
Железничар 2
Инђија
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Инђија
57
Беочин 1959
Беочин
Тријумф
Србобран
Беочин
58
Оџаци
Оџаци
Оџаци
59
Апатин (ж)
Апатин
Граднулица
Зрењанин
Апатин
60
Нафтагас (ж)
Елемир
Раднички
Бајмок
Елемир

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Нафтагас (ж)
Елемир
Железничар 2
Инђија
Елемир
62
Беочин 1959
Беочин
Ада
63
Тријумф
Србобран
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Србобран
64
Граднулица
Зрењанин
Оџаци
Оџаци
Зрењанин
65
Раднички
Бајмок
Апатин (ж)
Апатин
Бајмок

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
66
Железничар 2
Инђија
Тријумф
Србобран
Инђија
67
Беочин 1959
Беочин
Граднулица
Зрењанин
Беочин
68
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нови Кнежевац
69
Оџаци
Оџаци
Раднички
Бајмок
Оџаци
70
Апатин (ж)
Апатин
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
71
Апатин (ж)
Апатин
Железничар 2
Инђија
Апатин
72
Раднички
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Бајмок
73
Граднулица
Зрењанин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Зрењанин
74
Тријумф
Србобран
Ада
75
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци
Оџаци
Елемир

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
76
Железничар 2
Инђија
Инђија
77
Беочин 1959
Беочин
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин
78
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Раднички
Бајмок
Нови Кнежевац
79
Тријумф
Србобран
Граднулица
Зрењанин
Србобран
80
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
81
Оџаци
Оџаци
Железничар 2
Инђија
Оџаци
82
Апатин (ж)
Апатин
Беочин 1959
Беочин
Апатин
83
Нафтагас (ж)
Елемир
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Елемир
84
Раднички
Бајмок
Тријумф
Србобран
Бајмок
85
Граднулица
Зрењанин
Зрењанин

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
86
Железничар 2
Инђија
Граднулица
Зрењанин
Инђија
87
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
Оџаци
Беочин
88
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Апатин (ж)
Апатин
Нови Кнежевац
89
Тријумф
Србобран
Нафтагас (ж)
Елемир
Србобран
90
Раднички
Бајмок
Ада