Друга лига ''Војводина''
Мушкарци 2022/2023

Сомбор

Сомбор
28
(16)

Далматинац

Риђица
(16)
28
17.коло Сомбор 04/03/2023 19:30

Сомбор

Играч гол 2` дк МВП
Аћић Страхиња
3 1
Веселовски Марко
1 1
Гајин Душан
2 1
Гардијан Марко
0 1
Јокић Лука
5 0
Келић Станко
0 0
Корил Матеја
0 0
Митровић Алексеј
0 0
Нешковски Илија
0 0
Павловић Вељко
13 0
Павловић Сергеј
3 1
Плећаш Лука
0 0
Рожић Стефан
1 0
Стокућа Дејан
0 0
Тодоровић Александар
0 0
Марјанац Предраг
0 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Вагић Милан
1 0
Војводић Марко
2 0
Гарајски Бранко
6 1
Глушчевић Лука
0 0
Граовац Филип
7 0
Лежајић Страхиња
6 1
Мацура Александар
0 0
Мацура Страхиња
5 0
Олујић Марко
0 0
Паић Бошко
0 0
Радмиловић Божидар
0 0
Рикало Данило
0 0
Ћујић Зоран
0 1
Шајин Петар
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Мила Аврамовић
Б судија: Ана Марчетић
Делегат: Дијана Константиновић
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сомбор-РА "Динамо"
28-28
2.
ЖСК 1955-Сомбор
56-22
3.
Сомбор-Црвена звезда
29-40
4.
Далматинац-Сомбор
47-32
5.
Сомбор-Рума
32-34
6.
Долово-Сомбор
33-17
7.
Сомбор-Зрењанин
31-32
8.
Раднички-Сомбор
34-25
9.
Сомбор-Сента
28-25
10.
Сомбор-Будућност
33-26
11.
Црепаја-Сомбор
42-35
12.
Сомбор-Путинци
34-37
13.
ПИК Пригревица-Сомбор
41-27
14.
РА "Динамо"-Сомбор
34-22
15.
Сомбор-ЖСК 1955
37-41
16.
Црвена звезда-Сомбор
35-24
17.
Сомбор-Далматинац
28-28
18.
Рума-Сомбор
35-30
19.
Сомбор-Долово
35-24
20.
Зрењанин-Сомбор
34-28
21.
Сомбор-Раднички
36-27
22.
Сента-Сомбор
32-28
23.
Будућност-Сомбор
35-22
24.
Сомбор-Црепаја
32-37
25.
Путинци-Сомбор
23-24
26.
Сомбор-ПИК Пригревица
32-29
Коло Утакмица Рез
1.
Долово-Далматинац
29-26
2.
Далматинац-Зрењанин
36-32
3.
Раднички-Далматинац
36-31
4.
Далматинац-Сомбор
47-32
5.
Будућност-Далматинац
27-24
6.
Далматинац-Црепаја
36-29
7.
Путинци-Далматинац
28-33
8.
Далматинац-ПИК Пригревица
33-39
9.
РА "Динамо"-Далматинац
40-32
10.
Далматинац-ЖСК 1955
38-25
11.
Црвена звезда-Далматинац
44-42
12.
Сента-Далматинац
31-26
13.
Далматинац-Рума
34-21
14.
Далматинац-Долово
57-21
15.
Зрењанин-Далматинац
25-32
16.
Далматинац-Раднички
39-27
17.
Сомбор-Далматинац
28-28
18.
Далматинац-Будућност
38-25
19.
Црепаја-Далматинац
30-37
20.
Далматинац-Путинци
44-18
21.
ПИК Пригревица-Далматинац
34-32
22.
Далматинац-РА "Динамо"
28-38
23.
ЖСК 1955-Далматинац
43-25
24.
Далматинац-Црвена звезда
32-26
25.
Далматинац-Сента
36-25
26.
Рума-Далматинац
34-33