Распоред утакмица - Друга лига ''Војводина''

2022/2023
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Рума
Рума
Сента
Сента
Рума
2
Долово
Долово
Далматинац
Риђица
Долово
3
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
4
Раднички
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Јаша Томић
5
Сомбор
Сомбор
РА "Динамо"
Панчево
Сомбор
6
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Алибунар
7
Црепаја
Црепаја
Путинци
Путинци
Црепаја

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Сента
Сента
Путинци
Путинци
Сента
9
Рума
Рума
Долово
Долово
Рума
10
Далматинац
Риђица
Зрењанин
Зрењанин
Риђица
11
Раднички
Јаша Томић
Мокрин
12
ЖСК 1955
Жабаљ
Сомбор
Сомбор
Жабаљ
13
РА "Динамо"
Панчево
Будућност
Алибунар
Панчево
14
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Пригревица

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Долово
Долово
Сента
Сента
Долово
17
Зрењанин
Зрењанин
Рума
Рума
Зрењанин
18
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Јаша Томић
19
Сомбор
Сомбор
Сомбор
20
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Алибунар
21
Црепаја
Црепаја
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја
15
Путинци
Путинци
ПИК Пригревица
Пригревица
Путинци

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
23
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
24
Рума
Рума
Раднички
Јаша Томић
Рума
25
Долово
Долово
Зрењанин
Зрењанин
Долово
26
Далматинац
Риђица
Сомбор
Сомбор
Риђица
27
Будућност
Алибунар
Мокрин
28
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
Црепаја
Жабаљ
22
РА "Динамо"
Панчево
Путинци
Путинци
Панчево

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Зрењанин
Зрењанин
Сента
Сента
Зрењанин
32
Сомбор
Сомбор
Рума
Рума
Сомбор
33
Раднички
Јаша Томић
Долово
Долово
Јаша Томић
34
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Алибунар
35
Црепаја
Црепаја
Црепаја
29
Путинци
Путинци
ЖСК 1955
Жабаљ
Путинци
30
ПИК Пригревица
Пригревица
РА "Динамо"
Панчево
Пригревица

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
38
Сента
Сента
РА "Динамо"
Панчево
Сента
39
Рума
Рума
Будућност
Алибунар
Рума
40
Долово
Долово
Сомбор
Сомбор
Долово
41
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин
42
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Риђица
36
Путинци
Путинци
Мокрин
37
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Жабаљ

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
46
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Јаша Томић
47
Црепаја
Црепаја
Рума
Рума
Црепаја
48
Будућност
Алибунар
Долово
Долово
Алибунар
49
Сомбор
Сомбор
Зрењанин
Зрењанин
Сомбор
43
Путинци
Путинци
Далматинац
Риђица
Путинци
44
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
45
РА "Динамо"
Панчево
ЖСК 1955
Жабаљ
Панчево

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
52
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента
53
Рума
Рума
Путинци
Путинци
Рума
54
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Долово
55
Зрењанин
Зрењанин
Будућност
Алибунар
Зрењанин
56
Раднички
Јаша Томић
Сомбор
Сомбор
Јаша Томић
50
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Риђица
51
РА "Динамо"
Панчево
Мокрин

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
59
Сомбор
Сомбор
Сента
Сента
Сомбор
60
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума
Рума
Пригревица
61
Путинци
Путинци
Долово
Долово
Путинци
62
Црепаја
Црепаја
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
63
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Алибунар
57
РА "Динамо"
Панчево
Далматинац
Риђица
Панчево
58
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
65
Сента
Сента
Сента
66
Рума
Рума
РА "Динамо"
Панчево
Рума
67
Долово
Долово
ПИК Пригревица
Пригревица
Долово
68
Зрењанин
Зрењанин
Путинци
Путинци
Зрењанин
69
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Јаша Томић
70
Сомбор
Сомбор
Будућност
Алибунар
Сомбор
64
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Риђица

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
72
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Алибунар
73
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
Рума
Жабаљ
74
РА "Динамо"
Панчево
Долово
Долово
Панчево
75
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
Зрењанин
Пригревица
76
Путинци
Путинци
Раднички
Јаша Томић
Путинци
77
Црепаја
Црепаја
Сомбор
Сомбор
Црепаја
71
Далматинац
Риђица
Мокрин

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
78
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Сента
79
Рума
Рума
Рума
80
Долово
Долово
ЖСК 1955
Жабаљ
Долово
81
Зрењанин
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Зрењанин
82
Раднички
Јаша Томић
ПИК Пригревица
Пригревица
Јаша Томић
83
Сомбор
Сомбор
Путинци
Путинци
Сомбор
84
Будућност
Алибунар
Црепаја
Црепаја
Алибунар

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Црепаја
86
Далматинац
Риђица
Рума
Рума
Риђица
87
Долово
Долово
Мокрин
88
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин
Зрењанин
Жабаљ
89
РА "Динамо"
Панчево
Раднички
Јаша Томић
Панчево
90
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Пригревица
91
Путинци
Путинци
Будућност
Алибунар
Путинци

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
92
Сента
Сента
Рума
Рума
Сента
93
Далматинац
Риђица
Долово
Долово
Риђица
94
Зрењанин
Зрењанин
Мокрин
95
ЖСК 1955
Жабаљ
Раднички
Јаша Томић
Жабаљ
96
РА "Динамо"
Панчево
Сомбор
Сомбор
Панчево
97
ПИК Пригревица
Пригревица
Будућност
Алибунар
Пригревица
98
Путинци
Путинци
Црепаја
Црепаја
Путинци

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
99
Путинци
Путинци
Сента
Сента
Путинци
100
Долово
Долово
Рума
Рума
Долово
101
Зрењанин
Зрењанин
Далматинац
Риђица
Зрењанин
102
Раднички
Јаша Томић
Јаша Томић
103
Сомбор
Сомбор
ЖСК 1955
Жабаљ
Сомбор
104
Будућност
Алибунар
РА "Динамо"
Панчево
Алибунар
105
Црепаја
Црепаја
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
107
Сента
Сента
Долово
Долово
Сента
108
Рума
Рума
Зрењанин
Зрењанин
Рума
109
Далматинац
Риђица
Раднички
Јаша Томић
Риђица
110
Сомбор
Сомбор
Мокрин
111
ЖСК 1955
Жабаљ
Будућност
Алибунар
Жабаљ
112
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево
106
ПИК Пригревица
Пригревица
Путинци
Путинци
Пригревица

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
114
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Пригревица
115
Раднички
Јаша Томић
Рума
Рума
Јаша Томић
116
Зрењанин
Зрењанин
Долово
Долово
Зрењанин
117
Сомбор
Сомбор
Далматинац
Риђица
Сомбор
118
Будућност
Алибунар
Алибунар
119
Црепаја
Црепаја
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
113
Путинци
Путинци
РА "Динамо"
Панчево
Путинци

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
122
Сента
Сента
Зрењанин
Зрењанин
Сента
123
Рума
Рума
Сомбор
Сомбор
Рума
124
Долово
Долово
Раднички
Јаша Томић
Долово
125
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Риђица
126
Црепаја
Црепаја
Мокрин
120
ЖСК 1955
Жабаљ
Путинци
Путинци
Жабаљ
121
РА "Динамо"
Панчево
ПИК Пригревица
Пригревица
Панчево

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
129
РА "Динамо"
Панчево
Сента
Сента
Панчево
130
Будућност
Алибунар
Рума
Рума
Алибунар
131
Сомбор
Сомбор
Долово
Долово
Сомбор
132
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин
Зрењанин
Јаша Томић
133
Црепаја
Црепаја
Далматинац
Риђица
Црепаја
127
Путинци
Путинци
Путинци
128
ПИК Пригревица
Пригревица
ЖСК 1955
Жабаљ
Пригревица

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
137
Сента
Сента
Раднички
Јаша Томић
Сента
138
Рума
Рума
Црепаја
Црепаја
Рума
139
Долово
Долово
Будућност
Алибунар
Долово
140
Зрењанин
Зрењанин
Сомбор
Сомбор
Зрењанин
134
Далматинац
Риђица
Путинци
Путинци
Риђица
135
ПИК Пригревица
Пригревица
Мокрин
136
ЖСК 1955
Жабаљ
РА "Динамо"
Панчево
Жабаљ

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
143
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента
Сента
Жабаљ
144
Путинци
Путинци
Рума
Рума
Путинци
145
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Црепаја
146
Будућност
Алибунар
Зрењанин
Зрењанин
Алибунар
147
Сомбор
Сомбор
Раднички
Јаша Томић
Сомбор
141
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Пригревица
142
РА "Динамо"
Панчево
Панчево

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
150
Сента
Сента
Сомбор
Сомбор
Сента
151
Рума
Рума
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума
152
Долово
Долово
Путинци
Путинци
Долово
153
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Зрењанин
154
Раднички
Јаша Томић
Будућност
Алибунар
Јаша Томић
148
Далматинац
Риђица
РА "Динамо"
Панчево
Риђица
149
ЖСК 1955
Жабаљ
Мокрин

23. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
156
Сента
Сента
Мокрин
157
РА "Динамо"
Панчево
Рума
Рума
Панчево
158
ПИК Пригревица
Пригревица
Долово
Долово
Пригревица
159
Путинци
Путинци
Зрењанин
Зрењанин
Путинци
160
Црепаја
Црепаја
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
161
Будућност
Алибунар
Сомбор
Сомбор
Алибунар
155
ЖСК 1955
Жабаљ
Далматинац
Риђица
Жабаљ

24. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
163
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Сента
164
Рума
Рума
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
165
Долово
Долово
РА "Динамо"
Панчево
Долово
166
Зрењанин
Зрењанин
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
167
Раднички
Јаша Томић
Путинци
Путинци
Јаша Томић
168
Сомбор
Сомбор
Црепаја
Црепаја
Сомбор
162
Далматинац
Риђица
Риђица

25. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
169
Далматинац
Риђица
Сента
Сента
Риђица
170
Рума
Рума
Мокрин
171
ЖСК 1955
Жабаљ
Долово
Долово
Жабаљ
172
РА "Динамо"
Панчево
Зрењанин
Зрењанин
Панчево
173
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Јаша Томић
Пригревица
174
Путинци
Путинци
Сомбор
Сомбор
Путинци
175
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Црепаја

26. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
176
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Сента
177
Рума
Рума
Далматинац
Риђица
Рума
178
Долово
Долово
Долово
179
Зрењанин
Зрењанин
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин
180
Раднички
Јаша Томић
РА "Динамо"
Панчево
Јаша Томић
181
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
182
Будућност
Алибунар
Путинци
Путинци
Алибунар

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Беочин 1959
Беочин
Беочин
2
Врбас
Врбас
Раднички
Бајмок
Врбас
3
Нафтагас (ж)
Елемир
Тријумф
Србобран
Елемир
4
Оџаци
Оџаци
Мокрин
Мокрин
Оџаци

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Апатин (ж)
Апатин
Беочин 1959
Беочин
Апатин
6
Врбас
Врбас
Ада
7
Раднички
Бајмок
Нафтагас (ж)
Елемир
Бајмок
8
Тријумф
Србобран
Оџаци
Оџаци
Србобран

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Врбас
Врбас
Апатин (ж)
Апатин
Врбас
10
Нафтагас (ж)
Елемир
Елемир
11
Оџаци
Оџаци
Раднички
Бајмок
Оџаци
12
Мокрин
Мокрин
Тријумф
Србобран
Мокрин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Апатин (ж)
Апатин
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин
14
Беочин 1959
Беочин
Врбас
Врбас
Беочин
15
Оџаци
Оџаци
Ада
16
Раднички
Бајмок
Мокрин
Мокрин
Бајмок

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
18
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Елемир
19
Мокрин
Мокрин
Мокрин
20
Тријумф
Србобран
Раднички
Бајмок
Србобран

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Апатин (ж)
Апатин
Мокрин
Мокрин
Апатин
22
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
Оџаци
Беочин
23
Врбас
Врбас
Нафтагас (ж)
Елемир
Врбас
24
Тријумф
Србобран
Ада

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Србобран
26
Мокрин
Мокрин
Беочин 1959
Беочин
Мокрин
27
Оџаци
Оџаци
Врбас
Врбас
Оџаци
28
Раднички
Бајмок
Бајмок

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Апатин
30
Беочин 1959
Беочин
Тријумф
Србобран
Беочин
31
Врбас
Врбас
Мокрин
Мокрин
Врбас
32
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци
Оџаци
Елемир

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
33
Апатин (ж)
Апатин
Ада
34
Раднички
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Бајмок
35
Тријумф
Србобран
Врбас
Врбас
Србобран
36
Мокрин
Мокрин
Нафтагас (ж)
Елемир
Мокрин

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Беочин 1959
Беочин
Ада
38
Раднички
Бајмок
Врбас
Врбас
Бајмок
39
Тријумф
Србобран
Нафтагас (ж)
Елемир
Србобран
40
Мокрин
Мокрин
Оџаци
Оџаци
Мокрин

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Беочин
42
Врбас
Врбас
Врбас
43
Нафтагас (ж)
Елемир
Раднички
Бајмок
Елемир
44
Оџаци
Оџаци
Тријумф
Србобран
Оџаци

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
45
Апатин (ж)
Апатин
Врбас
Врбас
Апатин
46
Нафтагас (ж)
Елемир
Ада
47
Раднички
Бајмок
Оџаци
Оџаци
Бајмок
48
Тријумф
Србобран
Мокрин
Мокрин
Србобран

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Елемир
50
Врбас
Врбас
Беочин 1959
Беочин
Врбас
51
Оџаци
Оџаци
Оџаци
52
Мокрин
Мокрин
Раднички
Бајмок
Мокрин

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
53
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Апатин
54
Беочин 1959
Беочин
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин
55
Мокрин
Мокрин
Ада
56
Раднички
Бајмок
Тријумф
Србобран
Бајмок

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
57
Мокрин
Мокрин
Апатин (ж)
Апатин
Мокрин
58
Оџаци
Оџаци
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
59
Нафтагас (ж)
Елемир
Врбас
Врбас
Елемир
60
Тријумф
Србобран
Србобран

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Апатин (ж)
Апатин
Тријумф
Србобран
Апатин
62
Беочин 1959
Беочин
Мокрин
Мокрин
Беочин
63
Врбас
Врбас
Оџаци
Оџаци
Врбас
64
Раднички
Бајмок
Ада

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
65
Раднички
Бајмок
Апатин (ж)
Апатин
Бајмок
66
Тријумф
Србобран
Беочин 1959
Беочин
Србобран
67
Мокрин
Мокрин
Врбас
Врбас
Мокрин
68
Оџаци
Оџаци
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
69
Апатин (ж)
Апатин
Апатин
70
Беочин 1959
Беочин
Раднички
Бајмок
Беочин
71
Врбас
Врбас
Тријумф
Србобран
Врбас
72
Нафтагас (ж)
Елемир
Мокрин
Мокрин
Елемир