Делегирање - Друга лига ''Војводина''

2022/2023
Мушкарци Жене

Мушкарци


13. коло

Јабука
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Милан Репија


Број утакмице: 13085
25/12/2022
18:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Рума
Рума
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 13086
24/12/2022
18:00
Мокрин
Долово
Долово
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 13087
22/12/2022
20:45
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 13088
24/12/2022
12:30
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 13089
24/12/2022
18:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 13090
24/12/2022
17:30
Рума
Путинци
Путинци
Будућност
Алибунар
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 13091

12. коло

18/12/2022
19:00
Ада
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 12078
15/12/2022
20:30
Рума
Рума
Рума
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 12079
17/12/2022
15:30
Јабука
Долово
Долово
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 12080
17/12/2022
13:00
Зрењанин, Медисон
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 12081
17/12/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 12082
18/12/2022
20:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Путинци
Путинци
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 12083
18/12/2022
20:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Црепаја
Црепаја
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 12084

11. коло

10/12/2022
19:00
Мокрин
Далматинац
Риђица
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 11071
10/12/2022
14:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 11072
10/12/2022
18:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 11073
10/12/2022
12:30
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Долово
Долово
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 11074
10/12/2022
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 11075
11/12/2022
16:30
Платичево
Путинци
Путинци
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 11076
11/12/2022
20:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Сомбор
Сомбор
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 11077

10. коло

13/12/2022
20:30
Риђица
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 10064
03/12/2022
17:00
Мокрин
Сента
Сента
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 10065
04/12/2022
16:30
Хртковци
Рума
Рума
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 10066
04/12/2022
19:00
Јабука
Долово
Долово
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 10067
08/12/2022
19:45
Зрењанин
Путинци
Путинци
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 10068
03/12/2022
20:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 10069
04/12/2022
20:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Будућност
Алибунар
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 10070

9. коло

26/11/2022
15:30
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Далматинац
Риђица
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Небојша Марковић


Број утакмице: 09057
26/11/2022
18:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 09058
26/11/2022
20:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Сента
Сента
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 09059
26/11/2022
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума
Рума
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 09060
27/11/2022
17:00
Платичево
Путинци
Путинци
Долово
Долово
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 09061
27/11/2022
20:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 09062
27/11/2022
15:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 09063

8. коло

20/11/2022
17:00
Риђица
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 08050
20/11/2022
18:00
Мокрин
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 08051
20/11/2022
20:00
Сента
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 08052
30/11/2022
20:00
Хртковци
Рума
Рума
Путинци
Путинци
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Небојша Марковић


Број утакмице: 08053
19/11/2022
19:00
Дебељача, замена домаћинства
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 08054
20/11/2022
17:00
Хала Медисон, Зрењанин
Будућност
Алибунар
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 08055
19/11/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Сомбор
Сомбор
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 08056

7. коло

13/11/2022
16:30
Војка
Путинци
Путинци
Далматинац
Риђица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 07043
12/11/2022
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 07044
13/11/2022
12:30
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 07045
13/11/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 07046
15/11/2022
20:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Рума
Рума
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 07047
13/11/2022
18:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Долово
Долово
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 07048
12/11/2022
19:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 07049

6. коло

05/11/2022
19:00
Мокрин
Путинци
Путинци
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 06036
15/11/2022
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 06037
06/11/2022
17:00
Сента
Сента
Сента
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 06038
06/11/2022
17:00
Хртковци
Рума
Рума
Будућност
Алибунар
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 06039
05/11/2022
16:00
Долово
Долово
Долово
Сомбор
Сомбор
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Небојша Марковић


Број утакмице: 06040
05/11/2022
15:00
Зрењанин - Медисон
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Зоран Марјановић


Број утакмице: 06041
06/11/2022
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 06042

5. коло

30/10/2022
16:30
Војка
Путинци
Путинци
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Мирко Перендија


Број утакмице: 05029
29/10/2022
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 05030
30/10/2022
16:00
Зрењанин
Сента
Сента
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 05031
30/10/2022
18:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Рума
Рума
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Бранислав Гргуревић


Број утакмице: 05032
29/10/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Долово
Долово
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 05033
30/10/2022
20:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 05034
30/10/2022
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 05035

4. коло

23/10/2022
12:30
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Путинци
Путинци
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 04022
23/10/2022
20:00
Сента
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 04023
22/10/2022
20:00
Хртковци
Рума
Рума
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 04024
22/10/2022
17:00
Долово
Долово
Долово
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Небојша Марковић


Број утакмице: 04025
22/10/2022
18:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Сомбор
Сомбор
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 04026
22/10/2022
19:00
Мокрин
Будућност
Алибунар
Судија А: Владимир Вучић
Судија Б: Марко Обрадовић
Делегат: Милан Милиновић


Број утакмице: 04027
21/10/2022
21:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
Црепаја
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 04028

3. коло

09/10/2022
20:00
Путинци
Путинци
Путинци
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 03015
09/10/2022
17:00
Долово
Долово
Долово
Сента
Сента
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Небојша Марковић


Број утакмице: 03016
09/10/2022
16:00
Зрењанин
Рума
Рума
Судија А: Владимир Вучић
Судија Б: Марко Обрадовић
Делегат: Зоран Марјановић


Број утакмице: 03017
09/10/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 03018
08/10/2022
19:30
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 03019
09/10/2022
19:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 03020
09/10/2022
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Давор Петровић


Број утакмице: 03021

2. коло

02/10/2022
18:00
Сента
Сента
Сента
Путинци
Путинци
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Милан Милиновић

Број утакмице: 02008
02/10/2022
18:00
Рума
Рума
Рума
Долово
Долово
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 02009
01/10/2022
21:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 0210
01/10/2022
20:00
Мокрин
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 02011
01/10/2022
18:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Сомбор
Сомбор
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 02012
02/10/2022
13:00
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Будућност
Алибунар
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Мирко Перендија

Број утакмице: 02013
02/10/2022
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 02014

1. коло

25/09/2022
18:00
Рума
Рума
Рума
Сента
Сента
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирко Перендија

Број утакмице: 01001
24/09/2022
19:00
Долово
Долово
Долово
Далматинац
Риђица
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Михајло Марковић

Број утакмице: 01002
24/09/2022
15:30
Зрењанин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Драган Јосифоски

Број утакмице: 01003
24/09/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 01004
29/09/2022
20:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 01005
25/09/2022
12:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Михајло Миловац


Број утакмице: 01006
25/09/2022
16:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Путинци
Путинци
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Небојша Марковић

Број утакмице: 01007

Жене


9. коло

27/11/2022
19:30
Мокрин
Мокрин
Мокрин
Јадран
Фекетић
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 09041
27/11/2022
16:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 09042
26/11/2022
16:30
Ада
Врбас
Врбас
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 09043
25/11/2022
20:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Давор Хорват


Број утакмице: 09044
26/11/2022
15:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 09045

8. коло

18/11/2022
20:00
Фекетић
Јадран
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Наташа Јовић


Број утакмице: 08036
19/11/2022
14:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Михајло Миловац


Број утакмице: 08037
19/11/2022
12:00
Врбас
Врбас
Врбас
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 08038
19/11/2022
16:00
Хала Медисон, Зрењанин
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 08039
25/11/2022
19:15
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Мокрин
Мокрин
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 08040

7. коло

12/11/2022
19:00
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Јадран
Фекетић
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 07031
13/11/2022
15:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 07032
12/11/2022
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Врбас
Врбас
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Бранислав Гргуревић


Број утакмице: 07033
13/11/2022
17:30
Мокрин
Мокрин
Мокрин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 07034
13/11/2022
16:30
Мол
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 07035

6. коло

05/11/2022
17:00
Фекетић
Јадран
Фекетић
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 06026
05/11/2022
13:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Михајло Миловац


Број утакмице: 06027
05/11/2022
18:00
Врбас
Врбас
Врбас
Мокрин
Мокрин
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 06028
05/11/2022
17:00
Зрењанин - Медисон
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци
Оџаци
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 06029
06/11/2022
16:30
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Раднички
Бајмок
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 06030

5. коло

28/10/2022
19:45
Зрењанин - Медисон
Нафтагас (ж)
Елемир
Јадран
Фекетић
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Зоран Марјановић


Број утакмице: 05021
30/10/2022
18:00
Мокрин
Мокрин
Мокрин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 05022
10/11/2022
19:00
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Врбас
Врбас
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 05023
29/10/2022
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 05024
28/10/2022
20:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 05025

4. коло

22/10/2022
15:00
Фекетић
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 04016
23/10/2022
20:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 04017
22/10/2022
18:00
Врбас
Врбас
Врбас
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 04018
23/10/2022
20:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Мокрин
Мокрин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 04019
22/10/2022
16:30
Мол
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Зоран Марјановић


Број утакмице: 04020

3. коло

16/10/2022
20:00
Врбас
Врбас
Врбас
Јадран
Фекетић
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 03011
16/10/2022
15:00
Зрењанин - Медисон
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 03012
15/10/2022
16:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Ања Пантић


Број утакмице: 03013
15/10/2022
18:00
Мокрин
Мокрин
Мокрин
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 03014
16/10/2022
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Миловац


Број утакмице: 03015

2. коло

09/10/2022
17:00
Фекетић
Јадран
Фекетић
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 02006
11/10/2022
18:30
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Врбас
Врбас
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Михајло Марковић


Број утакмице: 02007
09/10/2022
17:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 02008
08/10/2022
17:00
Мол
Оџаци
Оџаци
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Драган Јосифоски


Број утакмице: 02009
09/10/2022
19:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Мокрин
Мокрин
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 0210

1. коло

25/09/2022
12:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Јадран
Фекетић
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 01001
25/09/2022
17:00
Врбас
Врбас
Врбас
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 01002
24/09/2022
13:00
Хала Медисон, Зрењанин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Миодраг Миловац

Број утакмице: 01003
06/10/2022
18:00
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Раднички
Бајмок
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 01004
25/09/2022
17:00
Мокрин
Мокрин
Мокрин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 01005