Табела Друга лига ''Север''

2014/2015
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јабука
Јабука
24 19 2 3 766 586 +180 40
2
Кикинда Grindex
Кикинда
24 19 1 4 727 573 +154 39
3 24 15 1 8 737 667 +70 31
4
Хајдук
Чуруг
24 13 2 9 743 713 +30 28
5
Срем СМ
Сремска Митровица
24 13 1 10 731 701 +30 27
6
Сивац 69
Сивац
24 12 1 11 731 698 +33 25
7
Врбас Carnex 2
Врбас
24 11 0 13 665 693 -28 22
8 24 11 0 13 627 690 -63 22
9
Раднички
Јаша Томић
24 10 1 13 723 745 -22 21
10
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
24 10 1 13 662 704 -42 21
11 24 9 1 14 680 691 -11 19
12
Раднички
Ковин
24 6 1 17 678 775 -97 13
13 24 2 0 22 526 760 -234 4
14
Тител
Тител
0 0 0 0 0 0 0 0

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Тиквара
Бачка Паланка
22 19 0 3 835 585 +250 38
2
Јадран
Фекетић
22 15 3 4 616 533 +83 33
3
Лаки
Црвенка
22 15 1 6 633 463 +170 31
4
Младост
Српска Црња
22 13 2 7 583 484 +99 28
5
Нафтагас (ж)
Елемир
22 14 0 8 581 530 +51 28
6 22 12 0 10 540 497 +43 24
7
Долово (ж)
Долово
22 9 1 12 575 573 +2 19
8
Жеља
Жабаљ
22 8 1 13 582 605 -23 17
9 22 8 1 13 502 590 -88 17
10
Јединство (ж)
Качарево
22 7 1 14 496 611 -115 15
11
Милетић
Мошорин
22 5 1 16 449 635 -186 11
12
Јабука (ж)
Јабука
22 1 1 20 378 664 -286 3