13-03-2021 12:20
|
ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 ПЛ - Б група |
Нови Сад, Нови Сад -
Нова Пазова 1957, Нова Пазова |
2369
|
31,080
|
0
|
60
|
212
|
0
|
13-03-2021 10:40
|
ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 ПЛ - Б група |
Граднулица ОЖРК, Зрењанин -
Нови Сад, Нови Сад |
2368
|
31,068
|
0
|
60
|
212
|
0
|
13-03-2021 09:00
|
ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 ПЛ - Б група |
Раднички 1958, Шид -
Младост ТСК ОРК 2, Темерин |
2367
|
31,046
|
0
|
60
|
212
|
0
|
07-03-2021 12:20
|
ЛМК РСВ 14 - пролеће - М14 ПЛ - Б група |
Пролетер, Зрењанин -
Младост ТСК ОРК, Темерин |
2217
|
31,162
|
0
|
209
|
212
|
0
|
07-03-2021 11:30
|
ЛМК РСВ 14 - пролеће - М14 ПЛ - Б група |
ЖСК 1955, Жабаљ -
Хајдук, Чуруг |
2216
|
31,142
|
0
|
209
|
212
|
0
|
07-03-2021 10:40
|
ЛМК РСВ 14 - пролеће - М14 ПЛ - Б група |
Младост, Вршац -
Пролетер, Зрењанин |
2215
|
31,164
|
0
|
103
|
212
|
0
|
07-03-2021 09:50
|
ЛМК РСВ 14 - пролеће - М14 ПЛ - Б група |
Младост ТСК ОРК, Темерин -
Југовић, Каћ |
2214
|
31,166
|
0
|
103
|
212
|
0
|
07-03-2021 09:00
|
ЛМК РСВ 14 - пролеће - М14 ПЛ - Б група |
Хајдук, Чуруг -
Југовић, Каћ |
2213
|
31,154
|
0
|
103
|
212
|
0
|
27-02-2021 12:30
|
ЛМК РСВ 16 - пролеће - М16 ПЛ - В група |
Нова Пазова 1957, Нова Пазова -
Долово, Долово |
2167
|
31,211
|
0
|
25
|
212
|
0
|
27-02-2021 11:40
|
ЛМК РСВ 16 - пролеће - М16 ПЛ - В група |
Црепаја, Црепаја -
Рума, Рума |
2166
|
31,221
|
0
|
51
|
212
|
0
|
27-02-2021 10:50
|
ЛМК РСВ 16 - пролеће - М16 ПЛ - В група |
Долово, Долово -
Рума, Рума |
2165
|
31,215
|
0
|
202
|
212
|
0
|
27-02-2021 10:00
|
ЛМК РСВ 16 - пролеће - М16 ПЛ - В група |
Нова Пазова 1957, Нова Пазова -
Црепаја, Црепаја |
2164
|
31,217
|
0
|
25
|
212
|
0
|
16-11-2019 17:00
|
Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци |
Тител, Тител -
Србобран, Србобран |
1651
|
23,149
|
0
|
54
|
212
|
0
|
10-11-2019 17:30
|
Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци |
Хајдук, Чуруг -
ЛСК, Лаћарак |
1489
|
23,125
|
0
|
54
|
212
|
0
|
02-11-2019 18:00
|
Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци |
Тител, Тител -
Хајдук, Чуруг |
1474
|
23,123
|
0
|
10
|
212
|
0
|
26-10-2019 14:00
|
Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци |
Рума, Рума -
Тител, Тител |
1391
|
23,181
|
0
|
202
|
212
|
0
|
22-10-2019 17:30
|
Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) |
Тријумф, Србобран -
Халас Јожеф, Ада |
1418
|
20,506
|
0
|
190
|
212
|
0
|
09-10-2019 20:30
|
Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) |
Сента, Сента -
Црвена звезда, Мокрин |
1423
|
20,598
|
0
|
8
|
212
|
0
|
09-10-2019 19:30
|
Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) |
Сента, Сента -
Нафтагас, Елемир |
1410
|
20,471
|
0
|
8
|
212
|
0
|
28-09-2019 19:30
|
Трећа лига Север "Север" - Мушкарци |
Русин, Руски Крстур -
Графичар, Бездан |
1270
|
22,043
|
0
|
40
|
212
|
0
|