Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - јесен Штампање

М12 - Група А М12 - Група Б М12 - Група В М12 - Група Г Ж12 - Група А Ж12 - Група Б Ж12 - Група В

М12 - Група А



1. коло

1 Апатин - Црвенка
Апатин
20/10/2018
13:20
2 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
23/09/2018
14:00
3 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
23/09/2018
14:40

2. коло

4 Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
20/10/2018
10:40
5 Апатин - БСК 2012
Апатин
20/10/2018
11:20
6 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
20/10/2018
10:00

3. коло

7 БСК 2012 - Црвенка
Бачки Брестовац
06/10/2018
12:00
8 Врбас Петрол - Апатин
Врбас
06/10/2018
12:40
9 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
06/10/2018
13:20

4. коло

10 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
03/11/2018
09:00
11 Апатин - ПИК Пригревица
Апатин
03/11/2018
09:40
12 БСК 2012 - Врбас Петрол
Бачки Брестовац
03/11/2018
10:20

5. коло

13 Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
03/11/2018
11:40
14 Сомборелектро - Апатин
Сомбор
03/11/2018
11:00
15 ПИК Пригревица - БСК 2012
Пригревица
03/11/2018
12:20

6. коло

16 Црвенка - Апатин
Црвенка
23/09/2018
15:20
17 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор
20/10/2018
12:40
18 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
20/10/2018
12:00

7. коло

19 ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
18/11/2018
11:20
20 БСК 2012 - Апатин
Бачки Брестовац
18/11/2018
10:00
21 Врбас Петрол - Сомборелектро
Врбас
18/11/2018
10:40

8. коло

22 Црвенка - БСК 2012
Црвенка
18/11/2018
12:40
23 Апатин - Врбас Петрол
Апатин
18/11/2018
12:00
24 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
18/11/2018
13:20

9. коло

25 Сомборелектро - Црвенка
Сомбор
23/09/2018
16:40
26 ПИК Пригревица - Апатин
Пригревица
23/09/2018
17:20
27 Врбас Петрол - БСК 2012
Врбас
23/09/2018
16:00

10. коло

28 Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
06/10/2018
10:00
29 Апатин - Сомборелектро
Апатин
06/10/2018
11:20
30 БСК 2012 - ПИК Пригревица
Бачки Брестовац
06/10/2018
10:40

М12 - Група Б



1. коло

1 Југовић - Потисје Плетекс
Каћ
14/10/2018
09:00
2 Кањижа - Младост ТСК
Кањижа
20/10/2018
11:40
3 Кикинда Grindex - Младост ТСК ОРК
Кикинда
22/09/2018
11:40

2. коло

4 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада
14/10/2018
11:40
5 Југовић - Кањижа
Каћ
04/11/2018
09:00
6 Младост ТСК - Кикинда Grindex
Бачки Јарак
14/10/2018
09:40

3. коло

7 Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
20/10/2018
10:20
8 Кикинда Grindex - Југовић
Кикинда
17/11/2018
10:20
9 Младост ТСК ОРК - Младост ТСК
Темерин
20/10/2018
09:40

4. коло

10 Потисје Плетекс - Младост ТСК
Ада
22/09/2018
11:00
11 Југовић - Младост ТСК ОРК
Каћ
22/09/2018
10:20
12 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
17/11/2018
12:20

5. коло

13 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
Кикинда
20/10/2018
09:00
14 Младост ТСК - Југовић
Бачки Јарак
14/10/2018
11:00
15 Младост ТСК ОРК - Кањижа
Темерин
14/10/2018
10:20

6. коло

16 Потисје Плетекс - Југовић
Ада
04/11/2018
11:40
17 Младост ТСК - Кањижа
Бачки Јарак
22/09/2018
09:40
18 Младост ТСК ОРК - Кикинда Grindex
Темерин
04/11/2018
09:40

7. коло

19 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин
17/11/2018
11:00
20 Кањижа - Југовић
Кањижа
22/09/2018
12:20
21 Кикинда Grindex - Младост ТСК
Кикинда
04/11/2018
12:20

8. коло

22 Потисје Плетекс - Кањижа
Ада
17/11/2018
09:40
23 Југовић - Кикинда Grindex
Каћ
20/10/2018
12:20
24 Младост ТСК - Младост ТСК ОРК
Бачки Јарак
17/11/2018
09:00

9. коло

25 Младост ТСК - Потисје Плетекс
Бачки Јарак
04/11/2018
10:20
26 Младост ТСК ОРК - Југовић
Темерин
20/10/2018
11:00
27 Кикинда Grindex - Кањижа
Кикинда
14/10/2018
12:20

10. коло

28 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Ада
22/09/2018
09:00
29 Југовић - Младост ТСК
Каћ
17/11/2018
11:40
30 Кањижа - Младост ТСК ОРК
Кањижа
04/11/2018
11:00

М12 - Група В



1. коло

1 Бијељина - Хајдук
Бијељина
03/11/2018
11:00
2 Војводина - Срем СМ
Нови Сад
06/10/2018
10:00
3 Лавови БП - Локомотива
Бачка Паланка
03/11/2018
12:20

2. коло

4 Хајдук - Локомотива
Бешка
21/10/2018
09:40
5 Бијељина - Војводина
Бијељина
23/09/2018
12:20
6 Срем СМ - Лавови БП
Сремска Митровица
23/09/2018
09:00

3. коло

7 Војводина - Хајдук
Нови Сад
23/09/2018
10:20
8 Лавови БП - Бијељина
Бачка Паланка
06/10/2018
13:20
9 Локомотива - Срем СМ
Брчко
03/11/2018
10:20

4. коло

10 Хајдук - Срем СМ
Бешка
18/11/2018
13:00
11 Бијељина - Локомотива
Бијељина
21/10/2018
11:40
12 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
21/10/2018
09:00

5. коло

13 Лавови БП - Хајдук
Бачка Паланка
23/09/2018
11:40
14 Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
18/11/2018
11:40
15 Локомотива - Војводина
Брчко
06/10/2018
12:00

6. коло

16 Хајдук - Бијељина
Бешка
06/10/2018
11:20
17 Срем СМ - Војводина
Сремска Митровица
03/11/2018
11:40
18 Локомотива - Лавови БП
Брчко
06/10/2018
10:40

7. коло

19 Локомотива - Хајдук
Брчко
18/11/2018
11:00
20 Војводина - Бијељина
Нови Сад
03/11/2018
09:00
21 Лавови БП - Срем СМ
Бачка Паланка
21/10/2018
12:20

8. коло

22 Хајдук - Војводина
Бешка
21/10/2018
11:00
23 Бијељина - Лавови БП
Бијељина
18/11/2018
14:20
24 Срем СМ - Локомотива
Сремска Митровица
23/09/2018
11:00

9. коло

25 Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица
06/10/2018
12:40
26 Локомотива - Бијељина
Брчко
23/09/2018
09:40
27 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
18/11/2018
12:20

10. коло

28 Хајдук - Лавови БП
Бешка
03/11/2018
09:40
29 Бијељина - Срем СМ
Бијељина
21/10/2018
10:20
30 Војводина - Локомотива
Нови Сад
18/11/2018
13:40

М12 - Група Г



1. коло

1 Војка - Пролетер
Војка
07/10/2018
13:20
2 Динамо - Младост
Панчево
17/11/2018
12:00
3 Долово - Јабука
Долово
07/10/2018
12:00

2. коло

4 Пролетер - Јабука
Зрењанин
23/09/2018
13:20
5 Војка - Динамо
Војка
23/09/2018
12:40
6 Младост - Долово
Вршац
23/09/2018
12:00

3. коло

7 Динамо - Пролетер
Панчево
07/10/2018
11:20
8 Долово - Војка
Долово
07/10/2018
10:40
9 Јабука - Младост
Јабука
07/10/2018
10:00

4. коло

10 Пролетер - Младост
Зрењанин
21/10/2018
09:00
11 Војка - Јабука
Војка
17/11/2018
11:20
12 Динамо - Долово
Панчево
21/10/2018
10:20

5. коло

13 Долово - Пролетер
Долово
23/09/2018
10:40
14 Младост - Војка
Вршац
23/09/2018
10:00
15 Јабука - Динамо
Јабука
23/09/2018
11:20

6. коло

16 Пролетер - Војка
Зрењанин
17/11/2018
13:20
17 Младост - Динамо
Вршац
07/10/2018
12:40
18 Јабука - Долово
Јабука
17/11/2018
12:40

7. коло

19 Јабука - Пролетер
Јабука
03/11/2018
09:00
20 Динамо - Војка
Панчево
03/11/2018
09:40
21 Долово - Младост
Долово
03/11/2018
10:20

8. коло

22 Пролетер - Динамо
Зрењанин
03/11/2018
11:00
23 Војка - Долово
Војка
03/11/2018
12:20
24 Младост - Јабука
Вршац
03/11/2018
11:40

9. коло

25 Младост - Пролетер
Вршац
17/11/2018
10:40
26 Јабука - Војка
Јабука
21/10/2018
09:40
27 Долово - Динамо
Долово
17/11/2018
10:00

10. коло

28 Пролетер - Долово
Зрењанин
21/10/2018
11:40
29 Војка - Младост
Војка
21/10/2018
11:00
30 Динамо - Јабука
Панчево
21/10/2018
12:20

Ж12 - Група А



1. коло

1 БСК 2012 - Кањижа
Бачки Брестовац
20/10/2018
12:00
2 Халас Јожеф - Лаки
Ада
23/09/2018
15:00

2. коло

3 Кањижа - Лаки
Кањижа
20/10/2018
10:00
4 БСК 2012 - Халас Јожеф
Бачки Брестовац
07/10/2018
10:00

3. коло

5 Халас Јожеф - Кањижа
Ада
23/09/2018
13:00
6 Лаки - БСК 2012
Црвенка
23/09/2018
13:40

4. коло

7 Кањижа - БСК 2012
Кањижа
23/09/2018
14:20
8 Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
04/11/2018
14:40

5. коло

9 Лаки - Кањижа
Црвенка
07/10/2018
10:40
10 Халас Јожеф - БСК 2012
Ада
23/09/2018
15:40

6. коло

11 Кањижа - Халас Јожеф
Кањижа
07/10/2018
11:20
12 БСК 2012 - Лаки
Бачки Брестовац
07/10/2018
12:00

7. коло

13 БСК 2012 - Кањижа
Бачки Брестовац
04/11/2018
14:00
14 Халас Јожеф - Лаки
Ада
20/10/2018
11:40

8. коло

15 Кањижа - Лаки
Кањижа
04/11/2018
16:10
16 БСК 2012 - Халас Јожеф
Бачки Брестовац
04/11/2018
15:30

9. коло

17 Халас Јожеф - Кањижа
Ада
20/10/2018
11:20
18 Лаки - БСК 2012
Црвенка
20/10/2018
10:40

Ж12 - Група Б



1. коло

1 Лехел - СЛОБОДАН
Мужља
2 Темерин - Словен
Темерин
20/10/2018
10:40

2. коло

3 Словен - СЛОБОДАН
 
4 Лехел - Темерин
Мужља
20/10/2018
11:20

3. коло

5 Темерин - СЛОБОДАН
Темерин
6 Словен - Лехел
Рума
20/10/2018
10:00

4. коло

7 Лехел - СЛОБОДАН
 
8 Словен - Темерин
Рума
06/10/2018
11:20

5. коло

9 Словен - СЛОБОДАН
Рума
10 Темерин - Лехел
Темерин
06/10/2018
10:00

6. коло

11 Темерин - СЛОБОДАН
 
12 Лехел - Словен
Мужља
06/10/2018
10:40

7. коло

13 Лехел - СЛОБОДАН
Мужља
14 Темерин - Словен
Темерин
04/11/2018
10:00

8. коло

15 Словен - СЛОБОДАН
 
16 Лехел - Темерин
Мужља
04/11/2018
10:50

9. коло

17 Темерин - СЛОБОДАН
Темерин
18 Словен - Лехел
Рума
04/11/2018
11:40

Ж12 - Група В



1. коло

1 Долово (ж) - СЛОБОДАН
Долово
2 Јабука (ж) - Спартак
Јабука
22/09/2018
11:20
3 Јединство (ж) - Панчево (ж)
Качарево
21/10/2018
10:40

2. коло

4 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
 
5 Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
03/11/2018
09:40
6 Спартак - Јединство (ж)
Дебељача
07/10/2018
12:10

3. коло

7 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
8 Јединство (ж) - Долово (ж)
Качарево
07/10/2018
14:10
9 Панчево (ж) - Спартак
Панчево
03/11/2018
10:20

4. коло

10 Спартак - СЛОБОДАН
 
11 Долово (ж) - Панчево (ж)
Долово
22/09/2018
12:00
12 Јабука (ж) - Јединство (ж)
Јабука
21/10/2018
12:00

5. коло

13 Јединство (ж) - СЛОБОДАН
Качарево
14 Спартак - Долово (ж)
Дебељача
21/10/2018
11:20
15 Панчево (ж) - Јабука (ж)
Панчево
07/10/2018
11:30

6. коло

16 Долово (ж) - СЛОБОДАН
 
17 Спартак - Јабука (ж)
Дебељача
21/10/2018
10:00
18 Панчево (ж) - Јединство (ж)
Панчево
22/09/2018
10:40

7. коло

19 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
Панчево
20 Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
07/10/2018
12:50
21 Јединство (ж) - Спартак
Качарево
03/11/2018
09:00

8. коло

22 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
23 Долово (ж) - Јединство (ж)
Долово
03/11/2018
11:00
24 Спартак - Панчево (ж)
Дебељача
07/10/2018
13:30

9. коло

25 Спартак - СЛОБОДАН
Дебељача
26 Панчево (ж) - Долово (ж)
Панчево
21/10/2018
12:40
27 Јединство (ж) - Јабука (ж)
Качарево
22/09/2018
12:40

10. коло

28 Јединство (ж) - СЛОБОДАН
 
29 Долово (ж) - Спартак
Долово
22/09/2018
10:00
30 Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
03/11/2018
11:40