Распоред утакмица - Трећа лига Војводина “Север''

2021/2022
Мушкарци

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Кљајићево
Кљајићево
Бања Кањижа 03/11/2021
20:30
2
Сомбор
Сомбор
Борац
Бачки Грачац
Сомбор 04/11/2021
19:30
3
Сивац 69/2
Сивац
Графичар
Бездан
Сивац 26/09/2021
10:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Русин
Руски Крстур
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Руски Крстур 02/10/2021
18:00
5
Кљајићево
Кљајићево
Сомбор
Сомбор
Кљајићево 03/10/2021
17:00
6
Борац
Бачки Грачац
Сивац 69/2
Сивац
Бачки Грачац 03/10/2021
17:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Сомбор
Сомбор
Русин
Руски Крстур
Сомбор 10/10/2021
19:30
8
Сивац 69/2
Сивац
Кљајићево
Кљајићево
Сивац 06/10/2021
20:00
9
Графичар
Бездан
Борац
Бачки Грачац
Бездан 21/10/2021
16:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Русин
Руски Крстур
Сивац 69/2
Сивац
Руски Крстур 19/10/2021
19:30
11
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Сомбор
Сомбор
Бања Кањижа 16/10/2021
17:00
12
Кљајићево
Кљајићево
Графичар
Бездан
Кљајићево 17/10/2021
16:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Графичар
Бездан
Русин
Руски Крстур
Бездан 23/10/2021
15:00
14
Сивац 69/2
Сивац
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Сивац 23/10/2021
19:00
15
Борац
Бачки Грачац
Кљајићево
Кљајићево
Бачки Грачац 28/10/2021
16:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Русин
Руски Крстур
Борац
Бачки Грачац
Руски Крстур 31/10/2021
17:00
17
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Графичар
Бездан
Бања Кањижа 27/10/2021
20:30
18
Сомбор
Сомбор
Сивац 69/2
Сивац
Сомбор 01/11/2021
20:45

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Кљајићево
Кљајићево
Русин
Руски Крстур
Кљајићево 06/11/2021
15:30
20
Борац
Бачки Грачац
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Оџаци 07/11/2021
13:30
21
Графичар
Бездан
Сомбор
Сомбор
Бездан 07/11/2021
14:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Кљајићево
Кљајићево
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Кљајићево
23
Борац
Бачки Грачац
Сомбор
Сомбор
Бачки Грачац
24
Графичар
Бездан
Сивац 69/2
Сивац
Бездан

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Русин
Руски Крстур
Нови Кнежевац
26
Сомбор
Сомбор
Кљајићево
Кљајићево
Сомбор
27
Сивац 69/2
Сивац
Борац
Бачки Грачац
Сивац

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Русин
Руски Крстур
Сомбор
Сомбор
Руски Крстур
29
Кљајићево
Кљајићево
Сивац 69/2
Сивац
Кљајићево
30
Борац
Бачки Грачац
Графичар
Бездан
Бачки Грачац

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Сивац 69/2
Сивац
Русин
Руски Крстур
Сивац
32
Сомбор
Сомбор
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Сомбор
33
Графичар
Бездан
Кљајићево
Кљајићево
Бездан

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
Русин
Руски Крстур
Графичар
Бездан
Руски Крстур
35
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Сивац 69/2
Сивац
Нови Кнежевац
36
Кљајићево
Кљајићево
Борац
Бачки Грачац
Кљајићево

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Борац
Бачки Грачац
Русин
Руски Крстур
Бачки Грачац
38
Графичар
Бездан
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Бездан
39
Сивац 69/2
Сивац
Сомбор
Сомбор
Сивац

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Русин
Руски Крстур
Кљајићево
Кљајићево
Руски Крстур
41
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Борац
Бачки Грачац
Нови Кнежевац
42
Сомбор
Сомбор
Графичар
Бездан
Сомбор