Распоред утакмица - Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

1 Банатски Карловац - Раднички 1958
Банатски Карловац
21/09/2019
19:00
2 Црвена звезда - Јабука
Мокрин
22/09/2019
20:00
3 Апатин - Сомборелектро
Апатин
21/09/2019
19:00
4 Долово - Младост ТСК
Долово
22/09/2019
16:00
5 Инђија - Потисје Плетекс
Инђија
21/09/2019
19:00
6 Херцеговина - Нова Пазова 1957
Сечањ
21/09/2019
19:30

2. коло

7 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
28/09/2019
19:00
8 Банатски Карловац - Црвена звезда
Банатски Карловац
28/09/2019
19:00
9 Јабука - Апатин
Јабука
29/09/2019
18:00
10 Сомборелектро - Долово
Сомбор
28/09/2019
19:00
11 Младост ТСК - Инђија
Бачки Јарак
28/09/2019
18:00
12 Потисје Плетекс - Херцеговина
Ада
29/09/2019
19:00

3. коло

13 Црвена звезда - Раднички 1958
Мокрин
05/10/2019
20:00
14 Апатин - Банатски Карловац
Апатин
05/10/2019
20:00
15 Долово - Јабука
Долово
06/10/2019
16:00
16 Инђија - Сомборелектро
Инђија
05/10/2019
19:00
17 Херцеговина - Младост ТСК
Сечањ
05/10/2019
19:00
18 Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
Нова Пазова
06/10/2019
19:00

4. коло

19 Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид
12/10/2019
17:00
20 Банатски Карловац - Долово
Банатски Карловац
13/10/2019
19:00
21 Црвена звезда - Апатин
Мокрин
13/10/2019
19:00
22 Јабука - Инђија
Јабука
12/10/2019
19:00
23 Сомборелектро - Херцеговина
Сомбор
12/10/2019
19:00
24 Младост ТСК - Нова Пазова 1957
Темерин
13/10/2019
20:00

5. коло

25 Апатин - Раднички 1958
Апатин
18/10/2019
19:00
26 Инђија - Банатски Карловац
Инђија
19/10/2019
19:00
27 Долово - Црвена звезда
Долово
19/10/2019
16:00
28 Херцеговина - Јабука
Сечањ
20/10/2019
19:00
29 Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
Нова Пазова
20/10/2019
20:00
30 Потисје Плетекс - Младост ТСК
Ада
20/10/2019
19:00

6. коло

31 Раднички 1958 - Младост ТСК
Шид
26/10/2019
16:00
32 Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац
26/10/2019
19:00
33 Црвена звезда - Инђија
Мокрин
26/10/2019
18:00
34 Апатин - Долово
Апатин
25/10/2019
19:45
35 Јабука - Нова Пазова 1957
Јабука
26/10/2019
21:00
36 Сомборелектро - Потисје Плетекс
Сомбор
26/10/2019
19:30

7. коло

37 Долово - Раднички 1958
Долово
02/11/2019
16:30
38 Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац
Нова Пазова
03/11/2019
17:00
39 Херцеговина - Црвена звезда
Сечањ
02/11/2019
20:00
40 Инђија - Апатин
Инђија
02/11/2019
19:00
41 Потисје Плетекс - Јабука
Ада
03/11/2019
18:00
42 Младост ТСК - Сомборелектро
Бачки Јарак
02/11/2019
18:00

8. коло

43 Раднички 1958 - Сомборелектро
Шид
09/11/2019
19:00
44 Банатски Карловац - Потисје Плетекс
Банатски Карловац
09/11/2019
19:00
45 Црвена звезда - Нова Пазова 1957
Мокрин
10/11/2019
20:00
46 Апатин - Херцеговина
Апатин
09/11/2019
17:00
47 Долово - Инђија
Долово
10/11/2019
16:00
48 Јабука - Младост ТСК
Јабука
09/11/2019
19:00

9. коло

49 Инђија - Раднички 1958
Инђија
16/11/2019
19:00
50 Младост ТСК - Банатски Карловац
Темерин
15/11/2019
19:00
51 Потисје Плетекс - Црвена звезда
Ада
17/11/2019
18:00
52 Нова Пазова 1957 - Апатин
Нова Пазова
17/11/2019
15:00
53 Херцеговина - Долово
Сечањ
15/11/2019
20:00
54 Сомборелектро - Јабука
Сомбор
16/11/2019
19:00

10. коло

55 Раднички 1958 - Јабука
Шид
56 Банатски Карловац - Сомборелектро
Банатски Карловац
57 Црвена звезда - Младост ТСК
Мокрин
58 Апатин - Потисје Плетекс
Апатин
59 Долово - Нова Пазова 1957
Долово
60 Инђија - Херцеговина
Инђија

11. коло

61 Херцеговина - Раднички 1958
Сечањ
62 Јабука - Банатски Карловац
Јабука
63 Сомборелектро - Црвена звезда
Сомбор
64 Младост ТСК - Апатин
Бачки Јарак
65 Потисје Плетекс - Долово
Ада
66 Нова Пазова 1957 - Инђија
Нова Пазова

12. коло

67 Раднички 1958 - Банатски Карловац
Шид
68 Јабука - Црвена звезда
Јабука
69 Сомборелектро - Апатин
Сомбор
70 Младост ТСК - Долово
Бачки Јарак
71 Потисје Плетекс - Инђија
Ада
72 Нова Пазова 1957 - Херцеговина
Нова Пазова

13. коло

73 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Нова Пазова
74 Црвена звезда - Банатски Карловац
Мокрин
75 Апатин - Јабука
Апатин
76 Долово - Сомборелектро
Долово
77 Инђија - Младост ТСК
Инђија
78 Херцеговина - Потисје Плетекс
Сечањ

14. коло

79 Раднички 1958 - Црвена звезда
Шид
80 Банатски Карловац - Апатин
Банатски Карловац
81 Јабука - Долово
Јабука
82 Сомборелектро - Инђија
Сомбор
83 Младост ТСК - Херцеговина
Бачки Јарак
84 Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
Ада

15. коло

85 Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада
86 Долово - Банатски Карловац
Долово
87 Апатин - Црвена звезда
Апатин
88 Инђија - Јабука
Инђија
89 Херцеговина - Сомборелектро
Сечањ
90 Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
Нова Пазова

16. коло

91 Раднички 1958 - Апатин
Шид
92 Банатски Карловац - Инђија
Банатски Карловац
93 Црвена звезда - Долово
Мокрин
94 Јабука - Херцеговина
Јабука
95 Сомборелектро - Нова Пазова 1957
Сомбор
96 Младост ТСК - Потисје Плетекс
Бачки Јарак

17. коло

97 Младост ТСК - Раднички 1958
Бачки Јарак
98 Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ
99 Инђија - Црвена звезда
Инђија
100 Долово - Апатин
Долово
101 Нова Пазова 1957 - Јабука
Нова Пазова
102 Потисје Плетекс - Сомборелектро
Ада

18. коло

103 Раднички 1958 - Долово
Шид
104 Банатски Карловац - Нова Пазова 1957
Банатски Карловац
105 Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
106 Апатин - Инђија
Апатин
107 Јабука - Потисје Плетекс
Јабука
108 Сомборелектро - Младост ТСК
Сомбор

19. коло

109 Сомборелектро - Раднички 1958
Сомбор
110 Потисје Плетекс - Банатски Карловац
Ада
111 Нова Пазова 1957 - Црвена звезда
Нова Пазова
112 Херцеговина - Апатин
Сечањ
113 Инђија - Долово
Инђија
114 Младост ТСК - Јабука
Бачки Јарак

20. коло

115 Раднички 1958 - Инђија
Шид
116 Банатски Карловац - Младост ТСК
Банатски Карловац
117 Црвена звезда - Потисје Плетекс
Мокрин
118 Апатин - Нова Пазова 1957
Апатин
119 Долово - Херцеговина
Долово
120 Јабука - Сомборелектро
Јабука

21. коло

121 Јабука - Раднички 1958
Јабука
122 Сомборелектро - Банатски Карловац
Сомбор
123 Младост ТСК - Црвена звезда
Бачки Јарак
124 Потисје Плетекс - Апатин
Ада
125 Нова Пазова 1957 - Долово
Нова Пазова
126 Херцеговина - Инђија
Сечањ

22. коло

127 Раднички 1958 - Херцеговина
Шид
128 Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
129 Црвена звезда - Сомборелектро
Мокрин
130 Апатин - Младост ТСК
Апатин
131 Долово - Потисје Плетекс
Долово
132 Инђија - Нова Пазова 1957
Инђија

Жене



1. коло

1 Младост - Словен
Српска Црња
21/09/2019
19:00
2 Раднички - Спартак
Бајмок
22/09/2019
17:00
3 Петроварадин - Долово (ж)
Петроварадин
22/09/2019
19:30
4 Пролетер (ж) - Јадран
Зрењанин
02/10/2019
19:30
5 Срем - Мокрин
Сремска Митровица
21/09/2019
13:30
6 Халас Јожеф - Темерин
Ада
22/09/2019
20:00

2. коло

7 Словен - Темерин
Рума
02/10/2019
20:00
8 Младост - Раднички
Српска Црња
29/09/2019
20:00
9 Спартак - Петроварадин
Дебељача
28/09/2019
19:00
10 Долово (ж) - Пролетер (ж)
Долово
28/09/2019
10:30
11 Јадран - Срем
Фекетић
29/09/2019
18:00
12 Мокрин - Халас Јожеф
Мокрин
09/10/2019
20:00

3. коло

13 Раднички - Словен
Бајмок
09/10/2019
20:00
14 Петроварадин - Младост
Петроварадин
06/10/2019
19:00
15 Пролетер (ж) - Спартак
Зрењанин
06/10/2019
14:00
16 Срем - Долово (ж)
Сремска Митровица
06/10/2019
18:30
17 Халас Јожеф - Јадран
Ада
06/10/2019
20:00
18 Темерин - Мокрин
Темерин
05/10/2019
11:00

4. коло

19 Словен - Мокрин
Рума
13/10/2019
20:00
20 Младост - Пролетер (ж)
Српска Црња
12/10/2019
20:00
21 Раднички - Петроварадин
Бајмок
13/10/2019
16:00
22 Спартак - Срем
Дебељача
12/10/2019
19:00
23 Долово (ж) - Халас Јожеф
Долово
12/10/2019
17:30
24 Јадран - Темерин
Фекетић
13/10/2019
18:00

5. коло

25 Петроварадин - Словен
Петроварадин
20/10/2019
19:00
26 Срем - Младост
Сремска Митровица
20/10/2019
13:30
27 Пролетер (ж) - Раднички
Зрењанин
19/10/2019
17:00
28 Халас Јожеф - Спартак
Ада
19/10/2019
18:00
29 Темерин - Долово (ж)
Темерин
20/10/2019
18:00
30 Мокрин - Јадран
Мокрин
19/10/2019
19:00

6. коло

31 Словен - Јадран
Рума
26/10/2019
16:00
32 Младост - Халас Јожеф
Српска Црња
26/10/2019
20:00
33 Раднички - Срем
Бајмок
27/10/2019
17:00
34 Петроварадин - Пролетер (ж)
Петроварадин
26/10/2019
19:00
35 Спартак - Темерин
Дебељача
26/10/2019
19:00
36 Долово (ж) - Мокрин
Долово
26/10/2019
16:30

7. коло

37 Пролетер (ж) - Словен
Зрењанин
02/11/2019
15:30
38 Темерин - Младост
Темерин
03/11/2019
17:00
39 Халас Јожеф - Раднички
Ада
02/11/2019
18:00
40 Срем - Петроварадин
Сремска Митровица
03/11/2019
15:30
41 Мокрин - Спартак
Мокрин
02/11/2019
20:00
42 Јадран - Долово (ж)
Фекетић
03/11/2019
18:00

8. коло

43 Словен - Долово (ж)
Рума
09/11/2019
18:00
44 Младост - Мокрин
Српска Црња
10/11/2019
20:00
45 Раднички - Темерин
Бајмок
09/11/2019
17:30
46 Петроварадин - Халас Јожеф
Петроварадин
09/11/2019
19:00
47 Пролетер (ж) - Срем
Зрењанин
09/11/2019
17:00
48 Спартак - Јадран
Дебељача
09/11/2019
19:00

9. коло

49 Срем - Словен
Сремска Митровица
18/11/2019
19:30
50 Јадран - Младост
Фекетић
17/11/2019
18:00
51 Мокрин - Раднички
Мокрин
17/11/2019
19:00
52 Темерин - Петроварадин
Темерин
17/11/2019
15:00
53 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
Ада
16/11/2019
18:00
54 Долово (ж) - Спартак
Долово
17/11/2019
19:00

10. коло

55 Словен - Спартак
Рума
56 Младост - Долово (ж)
Српска Црња
57 Раднички - Јадран
Бајмок
58 Петроварадин - Мокрин
Петроварадин
59 Пролетер (ж) - Темерин
Зрењанин
60 Срем - Халас Јожеф
Сремска Митровица

11. коло

61 Халас Јожеф - Словен
Ада
62 Спартак - Младост
Дебељача
63 Долово (ж) - Раднички
Долово
64 Јадран - Петроварадин
Фекетић
65 Мокрин - Пролетер (ж)
Мокрин
66 Темерин - Срем
Темерин

12. коло

67 Словен - Младост
Рума
68 Спартак - Раднички
Дебељача
69 Долово (ж) - Петроварадин
Долово
70 Јадран - Пролетер (ж)
Фекетић
71 Мокрин - Срем
Мокрин
72 Темерин - Халас Јожеф
Темерин

13. коло

73 Темерин - Словен
Темерин
74 Раднички - Младост
Бајмок
75 Петроварадин - Спартак
Петроварадин
76 Пролетер (ж) - Долово (ж)
Зрењанин
77 Срем - Јадран
Сремска Митровица
78 Халас Јожеф - Мокрин
Ада

14. коло

79 Словен - Раднички
Рума
80 Младост - Петроварадин
Српска Црња
81 Спартак - Пролетер (ж)
Дебељача
82 Долово (ж) - Срем
Долово
83 Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
84 Мокрин - Темерин
Мокрин

15. коло

85 Мокрин - Словен
Мокрин
86 Пролетер (ж) - Младост
Зрењанин
87 Петроварадин - Раднички
Петроварадин
88 Срем - Спартак
Сремска Митровица
89 Халас Јожеф - Долово (ж)
Ада
90 Темерин - Јадран
Темерин

16. коло

91 Словен - Петроварадин
Рума
92 Младост - Срем
Српска Црња
93 Раднички - Пролетер (ж)
Бајмок
94 Спартак - Халас Јожеф
Дебељача
95 Долово (ж) - Темерин
Долово
96 Јадран - Мокрин
Фекетић

17. коло

97 Јадран - Словен
Фекетић
98 Халас Јожеф - Младост
Ада
99 Срем - Раднички
Сремска Митровица
100 Пролетер (ж) - Петроварадин
Зрењанин
101 Темерин - Спартак
Темерин
102 Мокрин - Долово (ж)
Мокрин

18. коло

103 Словен - Пролетер (ж)
Рума
104 Младост - Темерин
Српска Црња
105 Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
106 Петроварадин - Срем
Петроварадин
107 Спартак - Мокрин
Дебељача
108 Долово (ж) - Јадран
Долово

19. коло

109 Долово (ж) - Словен
Долово
110 Мокрин - Младост
Мокрин
111 Темерин - Раднички
Темерин
112 Халас Јожеф - Петроварадин
Ада
113 Срем - Пролетер (ж)
Сремска Митровица
114 Јадран - Спартак
Фекетић

20. коло

115 Словен - Срем
Рума
116 Младост - Јадран
Српска Црња
117 Раднички - Мокрин
Бајмок
118 Петроварадин - Темерин
Петроварадин
119 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
Зрењанин
120 Спартак - Долово (ж)
Дебељача

21. коло

121 Спартак - Словен
Дебељача
122 Долово (ж) - Младост
Долово
123 Јадран - Раднички
Фекетић
124 Мокрин - Петроварадин
Мокрин
125 Темерин - Пролетер (ж)
Темерин
126 Халас Јожеф - Срем
Ада

22. коло

127 Словен - Халас Јожеф
Рума
128 Младост - Спартак
Српска Црња
129 Раднички - Долово (ж)
Бајмок
130 Петроварадин - Јадран
Петроварадин
131 Пролетер (ж) - Мокрин
Зрењанин
132 Срем - Темерин
Сремска Митровица