Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - јесен

2021/2022
М12 - А М12 - Б М12 - В М12 - Г Ж12 - А Ж12 - Б Ж12 - В Ж12 - Г

М12 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Пригревица 23/10/2021
11:30
2
БСК 2012
Бачки Брестовац
Црвенка
Црвенка
Бачки Брестовац

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 07/11/2021
09:00
4
Спартак (м)
Суботица
БСК 2012
Бачки Брестовац
Суботица

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
БСК 2012
Бачки Брестовац
Бачки Брестовац
6
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 09/10/2021
11:20

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Црвенка
Црвенка
Сомбор 09/10/2021
10:30
8
ПИК Пригревица
Пригревица
БСК 2012
Бачки Брестовац
Пригревица

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Спартак (м)
Суботица
Суботица 07/11/2021
11:20
10
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка 07/11/2021
10:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Суботица 09/10/2021
09:50
12
Црвенка
Црвенка
БСК 2012
Бачки Брестовац
Црвенка

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 09/10/2021
09:00
14
БСК 2012
Бачки Брестовац
Спартак (м)
Суботица
Бачки Брестовац

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
БСК 2012
Бачки Брестовац
Сомбор
16
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Суботица 07/11/2021
09:50

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Црвенка
Црвенка
Црвенка 23/10/2021
10:30
18
БСК 2012
Бачки Брестовац
ПИК Пригревица
Пригревица
Бачки Брестовац

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 23/10/2021
09:50
20
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Пригревица 23/10/2021
09:00

М12 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Сента
Сента
Кањижа
Кањижа
Сента 24/10/2021
09:40
2
Јединство
Нови Бечеј
Ада 17/10/2021
11:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Кикинда Grindex
Кикинда
Сента
Сента
Кикинда 06/11/2021
09:00
4
Кањижа
Кањижа
Кањижа 10/10/2021
10:20

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 06/11/2021
10:20
6
Јединство
Нови Бечеј
Кањижа
Кањижа
Нови Бечеј 10/10/2021
09:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кикинда Grindex
Кикинда
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда 24/10/2021
09:00
8
Сента
Сента
Сента 24/10/2021
11:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Кањижа
Кањижа
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа 24/10/2021
11:00
10
Јединство
Нови Бечеј
Сента
Сента
Нови Бечеј 06/11/2021
11:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Кањижа
Кањижа
Сента
Сента
Кањижа 17/10/2021
10:20
12
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 24/10/2021
10:20

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Сента
Сента
Кикинда Grindex
Кикинда
Сента 10/10/2021
09:40
14
Кањижа
Кањижа
Ада 06/11/2021
11:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 10/10/2021
11:40
16
Кањижа
Кањижа
Јединство
Нови Бечеј
Кањижа 06/11/2021
09:40

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Бечеј 17/10/2021
09:40
18
Сента
Сента
Ада 17/10/2021
09:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа
Кањижа
Кикинда 17/10/2021
11:40
20
Сента
Сента
Јединство
Нови Бечеј
Сента 10/10/2021
11:00

М12 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина
Нови Сад
Кленак 06/11/2021
11:00
2
Лавови БП
Бачка Паланка
Темерин 09/10/2021
11:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3 Темерин 06/11/2021
09:40
4
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 24/10/2021
11:40

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5 Темерин 09/10/2021
09:00
6
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина
Нови Сад
Бачка Паланка 09/10/2021
09:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Лавови БП
Бачка Паланка
Темерин 24/10/2021
11:00
8 Кленак 24/10/2021
10:20

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 20/11/2021
09:00
10
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 24/10/2021
09:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 09/10/2021
11:40
12
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 06/11/2021
10:20

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13 Кленак 09/10/2021
10:20
14
Војводина
Нови Сад
Темерин 20/11/2021
10:20

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15 Темерин 06/11/2021
11:40
16
Војводина
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад 06/11/2021
09:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 20/11/2021
11:00
18 Темерин 20/11/2021
11:40

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Војводина
Нови Сад
Темерин 24/10/2021
09:40
20
Лавови БП
Бачка Паланка
Кленак 20/11/2021
09:40

М12 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Динамо
Панчево
Граднулица
Зрењанин
Панчево 10/10/2021
09:00
2
Јабука
Јабука
Јабука 24/10/2021
11:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Граднулица
Зрењанин
Зрењанин 10/10/2021
10:20
4
Динамо
Панчево
Јабука
Јабука
Панчево 06/11/2021
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Јабука
Јабука
Граднулица
Зрењанин
Јабука 24/10/2021
09:00
6
Динамо
Панчево
Бешка 06/11/2021
11:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Граднулица
Зрењанин
Динамо
Панчево
Зрењанин 24/10/2021
10:20
8
Јабука
Јабука
Бешка 10/10/2021
09:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Граднулица
Зрењанин
Бешка 06/11/2021
09:40
10
Јабука
Јабука
Динамо
Панчево
Јабука 10/10/2021
11:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Граднулица
Зрењанин
Јабука
Јабука
Зрењанин 06/11/2021
10:30
12
Динамо
Панчево
Панчево 24/10/2021
09:40

Ж12 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Апатин (ж)
Апатин
Zitzer
Трешњевац
Апатин 24/10/2021
09:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
2
Кањижа
Кањижа
Апатин (ж)
Апатин
Кањижа 24/10/2021
09:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Zitzer
Трешњевац
Кањижа
Кањижа
Трешњевац 24/10/2021
10:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Zitzer
Трешњевац
Апатин (ж)
Апатин
Трешњевац 10/10/2021
09:50

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Апатин (ж)
Апатин
Кањижа
Кањижа
Апатин 10/10/2021
10:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Кањижа
Кањижа
Zitzer
Трешњевац
Кањижа 10/10/2021
09:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Апатин (ж)
Апатин
Zitzer
Трешњевац
Апатин 07/11/2021
10:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Кањижа
Кањижа
Апатин (ж)
Апатин
Кањижа 07/11/2021
09:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Zitzer
Трешњевац
Кањижа
Кањижа
Трешњевац 07/11/2021
09:50

Ж12 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Мокрин
Мокрин
Сента
Сента
Мокрин 21/11/2021
10:40
2 Ада 21/11/2021
11:10

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Сента
Сента
Сента 23/10/2021
11:10
4
Мокрин
Мокрин
Мокрин 23/10/2021
10:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Сента
Сента
Ада 23/10/2021
09:40
6
Мокрин
Мокрин
Ада 23/10/2021
09:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Сента
Сента
Мокрин
Мокрин
Сента 07/11/2021
09:00
8 Ада 07/11/2021
09:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Сента
Сента
Ада 21/11/2021
09:00
10
Мокрин
Мокрин
Ада 21/11/2021
09:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Сента
Сента
Сента 07/11/2021
11:10
12
Мокрин
Мокрин
Мокрин 07/11/2021
10:40

Ж12 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина ж
Нови Сад
Феникс
Петроварадин
Нови Сад 21/11/2021
09:40
2
Лехел
Мужља
Словен
Рума
Мужља 09/10/2021
10:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Феникс
Петроварадин
Словен
Рума
Петроварадин 07/11/2021
10:40
4
Војводина ж
Нови Сад
Лехел
Мужља
Нови Сад 09/10/2021
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Лехел
Мужља
Феникс
Петроварадин
Мужља 21/11/2021
10:40
6
Словен
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Рума 21/11/2021
11:10

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Феникс
Петроварадин
Војводина ж
Нови Сад
Петроварадин 09/10/2021
11:10
8
Словен
Рума
Лехел
Мужља
Рума 21/11/2021
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Словен
Рума
Феникс
Петроварадин
Рума 09/10/2021
09:40
10
Лехел
Мужља
Војводина ж
Нови Сад
Мужља 07/11/2021
11:10

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Феникс
Петроварадин
Лехел
Мужља
Петроварадин 07/11/2021
09:40
12
Војводина ж
Нови Сад
Словен
Рума
Нови Сад 07/11/2021
09:00

Ж12 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
2
ЛСК
Лаћарак
Рума
Рума
Лаћарак 10/10/2021
09:00
1
Јабука (ж)
Јабука
Долово (ж)
Долово
Јабука 11/11/2021
11:10

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Рума
Рума
Долово (ж)
Долово
Рума 10/10/2021
10:30
4
ЛСК
Лаћарак
Јабука (ж)
Јабука
Лаћарак 07/11/2021
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Јабука (ж)
Јабука
Рума
Рума
Јабука 07/11/2021
10:40
5
Долово (ж)
Долово
ЛСК
Лаћарак
Долово 07/11/2021
11:10

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Рума
Рума
ЛСК
Лаћарак
Рума 11/11/2021
10:30
7
Долово (ж)
Долово
Јабука (ж)
Јабука
Долово 10/10/2021
09:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Долово (ж)
Долово
Рума
Рума
Долово 07/11/2021
09:40
9
Јабука (ж)
Јабука
ЛСК
Лаћарак
Јабука 10/10/2021
11:10

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
12
Рума
Рума
Јабука (ж)
Јабука
Рума 11/11/2021
09:00
11
ЛСК
Лаћарак
Долово (ж)
Долово
Лаћарак 11/11/2021
09:50