Резултати ЛМК РСВ 16 - јесен

2021/2022
М16 - А М16 - Б М16 - В М16 - Г Ж16 - А Ж16 - Б Ж16 - В

М16 - А


1. коло

1 -
Црвенка
Црвенка
2
Сомбор
Сомбор
19 - 12
(9 - 7)
Сивац 69
Сивац
25/09/2021 12:20
3
Апатин
Апатин
-
ПИК Пригревица
Пригревица

2. коло

4
Црвенка
Црвенка
-
ПИК Пригревица
Пригревица
5 -
Сомбор
Сомбор
6
Сивац 69
Сивац
17 - 23
(10 - 7)
Апатин
Апатин
25/09/2021 09:50

3. коло

7
Сомбор
Сомбор
-
Црвенка
Црвенка
8
Апатин
Апатин
17 - 29
(5 - 15)
25/09/2021 11:30
9
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Сивац 69
Сивац

4. коло

10
Црвенка
Црвенка
-
Сивац 69
Сивац
11 -
ПИК Пригревица
Пригревица
12
Сомбор
Сомбор
-
Апатин
Апатин

5. коло

13
Апатин
Апатин
-
Црвенка
Црвенка
14
Сивац 69
Сивац
-
15
ПИК Пригревица
Пригревица
22 - 19
(10 - 10)
Сомбор
Сомбор
25/09/2021 10:40

6. коло

16
Црвенка
Црвенка
14 - 28
(8 - 10)
25/09/2021 13:10
17
Сивац 69
Сивац
-
Сомбор
Сомбор
18
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Апатин
Апатин

7. коло

19
ПИК Пригревица
Пригревица
20 - 21
(9 - 13)
Црвенка
Црвенка
25/09/2021 09:00
20
Сомбор
Сомбор
-
21
Апатин
Апатин
-
Сивац 69
Сивац

8. коло

22
Црвенка
Црвенка
-
Сомбор
Сомбор
23 -
Апатин
Апатин
24
Сивац 69
Сивац
-
ПИК Пригревица
Пригревица

9. коло

25
Сивац 69
Сивац
-
Црвенка
Црвенка
26
ПИК Пригревица
Пригревица
-
27
Апатин
Апатин
-
Сомбор
Сомбор

10. коло

28
Црвенка
Црвенка
-
Апатин
Апатин
29 -
Сивац 69
Сивац
30
Сомбор
Сомбор
-
ПИК Пригревица
Пригревица

М16 - Б


1. коло

1 -
Јединство
Нови Бечеј
2
Кикинда Grindex
Кикинда
-
Хајдук
Чуруг
3
Пролетер
Зрењанин
-
Спартак (м)
Суботица

2. коло

4
Јединство
Нови Бечеј
-
Спартак (м)
Суботица
5 -
Кикинда Grindex
Кикинда
6
Хајдук
Чуруг
-
Пролетер
Зрењанин

3. коло

7
Кикинда Grindex
Кикинда
-
Јединство
Нови Бечеј
8
Пролетер
Зрењанин
-
9
Спартак (м)
Суботица
-
Хајдук
Чуруг

4. коло

10
Јединство
Нови Бечеј
-
Хајдук
Чуруг
11 -
Спартак (м)
Суботица
12
Кикинда Grindex
Кикинда
-
Пролетер
Зрењанин

5. коло

13
Пролетер
Зрењанин
-
Јединство
Нови Бечеј
14
Хајдук
Чуруг
-
15
Спартак (м)
Суботица
-
Кикинда Grindex
Кикинда

6. коло

16
Јединство
Нови Бечеј
-
17
Хајдук
Чуруг
-
Кикинда Grindex
Кикинда
18
Спартак (м)
Суботица
-
Пролетер
Зрењанин

7. коло

19
Спартак (м)
Суботица
-
Јединство
Нови Бечеј
20
Кикинда Grindex
Кикинда
-
21
Пролетер
Зрењанин
-
Хајдук
Чуруг

8. коло

22
Јединство
Нови Бечеј
-
Кикинда Grindex
Кикинда
23 -
Пролетер
Зрењанин
24
Хајдук
Чуруг
-
Спартак (м)
Суботица

9. коло

25
Хајдук
Чуруг
-
Јединство
Нови Бечеј
26
Спартак (м)
Суботица
-
27
Пролетер
Зрењанин
-
Кикинда Grindex
Кикинда

10. коло

28
Јединство
Нови Бечеј
-
Пролетер
Зрењанин
29 -
Хајдук
Чуруг
30
Кикинда Grindex
Кикинда
-
Спартак (м)
Суботица

М16 - В


1. коло

1
Лавови БП
Бачка Паланка
-
Војводина
Нови Сад
2 -
ЖСК
Жабаљ

2. коло

3 -
Лавови БП
Бачка Паланка
4
Војводина
Нови Сад
-

3. коло

5 -
6
ЖСК
Жабаљ
-
Војводина
Нови Сад

4. коло

7 -
ЖСК
Жабаљ
8
Лавови БП
Бачка Паланка
-

5. коло

9
Војводина
Нови Сад
-
10
ЖСК
Жабаљ
-
Лавови БП
Бачка Паланка

6. коло

11
Војводина
Нови Сад
-
Лавови БП
Бачка Паланка
12
ЖСК
Жабаљ
-

7. коло

13
Лавови БП
Бачка Паланка
-
14 -
Војводина
Нови Сад

8. коло

15 -
16
Војводина
Нови Сад
-
ЖСК
Жабаљ

9. коло

17
ЖСК
Жабаљ
-
18 -
Лавови БП
Бачка Паланка

10. коло

19 -
Војводина
Нови Сад
20
Лавови БП
Бачка Паланка
-
ЖСК
Жабаљ

М16 - Г


1. коло

1 -
Долово
Долово
2
Младост
Вршац
-
Динамо
Панчево
3
Црепаја
Црепаја
-
Јабука
Јабука

2. коло

4
Долово
Долово
-
Јабука
Јабука
5 22 - 8
(10 - 1)
Младост
Вршац
25/09/2021 12:20
6
Динамо
Панчево
-
Црепаја
Црепаја

3. коло

7
Младост
Вршац
-
Долово
Долово
8
Црепаја
Црепаја
-
9
Јабука
Јабука
9 - 28
(5 - 11)
Динамо
Панчево
25/09/2021 09:00

4. коло

10
Долово
Долово
-
Динамо
Панчево
11 -
Јабука
Јабука
12
Младост
Вршац
13 - 24
(8 - 14)
Црепаја
Црепаја
25/09/2021 10:40

5. коло

13
Црепаја
Црепаја
-
Долово
Долово
14
Динамо
Панчево
-
15
Јабука
Јабука
-
Младост
Вршац

6. коло

16
Долово
Долово
13 - 31
(4 - 20)
25/09/2021 09:50
17
Динамо
Панчево
-
Младост
Вршац
18
Јабука
Јабука
13 - 21
(8 - 11)
Црепаја
Црепаја
25/09/2021 13:10

7. коло

19
Јабука
Јабука
-
Долово
Долово
20
Младост
Вршац
-
21
Црепаја
Црепаја
-
Динамо
Панчево

8. коло

22
Долово
Долово
-
Младост
Вршац
23 -
Црепаја
Црепаја
24
Динамо
Панчево
-
Јабука
Јабука

9. коло

25
Динамо
Панчево
23 - 9
(11 - 5)
Долово
Долово
25/09/2021 11:30
26
Јабука
Јабука
-
27
Црепаја
Црепаја
-
Младост
Вршац

10. коло

28
Долово
Долово
-
Црепаја
Црепаја
29 -
Динамо
Панчево
30
Младост
Вршац
-
Јабука
Јабука

Ж16 - А


1. коло

1
Раднички
Бајмок
-
Пригревица
Пригревица
2
Апатин (ж)
Апатин
-
Раванград
Сомбор

2. коло

3
Лаки
Црвенка
-
Раднички
Бајмок
4
Пригревица
Пригревица
-
Апатин (ж)
Апатин

3. коло

5
Апатин (ж)
Апатин
-
Лаки
Црвенка
6
Раванград
Сомбор
-
Пригревица
Пригревица

4. коло

7
Лаки
Црвенка
-
Раванград
Сомбор
8
Раднички
Бајмок
-
Апатин (ж)
Апатин

5. коло

9
Пригревица
Пригревица
-
Лаки
Црвенка
10
Раванград
Сомбор
-
Раднички
Бајмок

6. коло

11
Пригревица
Пригревица
-
Раднички
Бајмок
12
Раванград
Сомбор
-
Апатин (ж)
Апатин

7. коло

13
Раднички
Бајмок
-
Лаки
Црвенка
14
Апатин (ж)
Апатин
-
Пригревица
Пригревица

8. коло

15
Лаки
Црвенка
-
Апатин (ж)
Апатин
16
Пригревица
Пригревица
-
Раванград
Сомбор

9. коло

17
Раванград
Сомбор
-
Лаки
Црвенка
18
Апатин (ж)
Апатин
-
Раднички
Бајмок

10. коло

19
Лаки
Црвенка
-
Пригревица
Пригревица
20
Раднички
Бајмок
-
Раванград
Сомбор

Ж16 - Б


1. коло

1
Железничар
Инђија
-
Војводина ж
Нови Сад
2
Словен
Рума
-
3
Милетић
Мошорин
-
Срем
Сремска Митровица

2. коло

4
Војводина ж
Нови Сад
-
Срем
Сремска Митровица
5
Железничар
Инђија
-
Словен
Рума
6 -
Милетић
Мошорин

3. коло

7
Словен
Рума
-
Војводина ж
Нови Сад
8
Милетић
Мошорин
-
Железничар
Инђија
9
Срем
Сремска Митровица
-

4. коло

10
Војводина ж
Нови Сад
-
11
Железничар
Инђија
-
Срем
Сремска Митровица
12
Словен
Рума
-
Милетић
Мошорин

5. коло

13
Милетић
Мошорин
-
Војводина ж
Нови Сад
14 -
Железничар
Инђија
15
Срем
Сремска Митровица
-
Словен
Рума

6. коло

16
Војводина ж
Нови Сад
-
Железничар
Инђија
17 -
Словен
Рума
18
Срем
Сремска Митровица
-
Милетић
Мошорин

7. коло

19
Срем
Сремска Митровица
-
Војводина ж
Нови Сад
20
Словен
Рума
-
Железничар
Инђија
21
Милетић
Мошорин
-

8. коло

22
Војводина ж
Нови Сад
-
Словен
Рума
23
Железничар
Инђија
-
Милетић
Мошорин
24 -
Срем
Сремска Митровица

9. коло

25 -
Војводина ж
Нови Сад
26
Срем
Сремска Митровица
-
Железничар
Инђија
27
Милетић
Мошорин
-
Словен
Рума

10. коло

28
Војводина ж
Нови Сад
-
Милетић
Мошорин
29
Железничар
Инђија
-
30
Словен
Рума
-
Срем
Сремска Митровица

Ж16 - В


1. коло

1
Панчево (ж)
Панчево
-
Темерин
Темерин
2
Спартак
Дебељача
-
Кикинда
Кикинда

2. коло

3
Лехел
Мужља
-
Панчево (ж)
Панчево
4
Темерин
Темерин
-
Спартак
Дебељача

3. коло

5
Спартак
Дебељача
-
Лехел
Мужља
6
Кикинда
Кикинда
-
Темерин
Темерин

4. коло

7
Лехел
Мужља
-
Кикинда
Кикинда
8
Панчево (ж)
Панчево
-
Спартак
Дебељача

5. коло

9
Темерин
Темерин
-
Лехел
Мужља
10
Кикинда
Кикинда
-
Панчево (ж)
Панчево

6. коло

11
Темерин
Темерин
-
Панчево (ж)
Панчево
12
Кикинда
Кикинда
-
Спартак
Дебељача

7. коло

13
Панчево (ж)
Панчево
-
Лехел
Мужља
14
Спартак
Дебељача
-
Темерин
Темерин

8. коло

15
Лехел
Мужља
-
Спартак
Дебељача
16
Темерин
Темерин
-
Кикинда
Кикинда

9. коло

17
Кикинда
Кикинда
-
Лехел
Мужља
18
Спартак
Дебељача
-
Панчево (ж)
Панчево

10. коло

19
Лехел
Мужља
-
Темерин
Темерин
20
Панчево (ж)
Панчево
-
Кикинда
Кикинда