Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16

2022/2023
М16 - ГРУПА А М16 - ГРУПА Б М16 - ГРУПА В М16 - ГРУПА Г Ж16 - ГРУПА А Ж16 - ГРУПА Б

М16 - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Спартак (м)
Суботица
Сомбор
Сомбор
Суботица
2
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац 69
Сивац
Пригревица

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
4
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Пригревица
6
Сивац 69
Сивац
Сомбор
Сомбор
Сивац

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Црвенка
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Црвенка
8
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Суботица

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Сомбор
Сомбор
Црвенка
Црвенка
Сомбор
10
Сивац 69
Сивац
Спартак (м)
Суботица
Сивац

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Сомбор
Сомбор
Спартак (м)
Суботица
Сомбор
12
Сивац 69
Сивац
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Суботица
14
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Пригревица

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
16
Сомбор
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Сомбор

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
Сивац
18
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Пригревица

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Црвенка
Црвенка
Сомбор
Сомбор
Црвенка
20
Спартак (м)
Суботица
Сивац 69
Сивац
Суботица

М16 - ГРУПА Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина
Нови Сад
Нови Сад
2
Растимо
Нови Сад
Врбас
Врбас
Нови Сад

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Врбас
Врбас
Кленак
4
Војводина
Нови Сад
Растимо
Нови Сад
Нови Сад

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Растимо
Нови Сад
Нови Сад
6
Врбас
Врбас
Војводина
Нови Сад
Врбас

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Војводина
Нови Сад
Кленак
8
Врбас
Врбас
Растимо
Нови Сад
Врбас

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Врбас
Врбас
Врбас
10
Растимо
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Нови Сад

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Растимо
Нови Сад
Кленак
12
Војводина
Нови Сад
Врбас
Врбас
Нови Сад

М16 - ГРУПА В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Црепаја
2
РА "Динамо"
Панчево
Пролетер
Зрењанин
Панчево

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Вршац
3
Долово
Долово
РА "Динамо"
Панчево
Долово

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
РА "Динамо"
Панчево
Младост
Вршац
Панчево
5
Пролетер
Зрењанин
Долово
Долово
Зрењанин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Младост
Вршац
Пролетер
Зрењанин
Вршац
8
Црепаја
Црепаја
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Долово
Долово
Младост
Вршац
Долово
10
Пролетер
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Зрењанин

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Долово
12
Пролетер
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Зрењанин

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
14
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Црепаја
13
РА "Динамо"
Панчево
Долово
Долово
Панчево

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Младост
Вршац
РА "Динамо"
Панчево
Вршац
15
Долово
Долово
Пролетер
Зрењанин
Долово

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Пролетер
Зрењанин
Младост
Вршац
Зрењанин
18
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Младост
Вршац
Долово
Долово
Вршац
20
Црепаја
Црепаја
Пролетер
Зрењанин
Црепаја

М16 - ГРУПА Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Нафтагас
Елемир
Младост ТСК
Бачки Јарак
Елемир
2 Бешка

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
ЖСК 1955
Жабаљ
Нафтагас
Елемир
Жабаљ
4
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
ЖСК 1955
Жабаљ
Бешка
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
Каћ

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ
8
Нафтагас
Елемир
Елемир

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК 1955
Жабаљ
Бачки Јарак
10
Нафтагас
Елемир
Каћ

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нафтагас
Елемир
Бачки Јарак
12 Каћ

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Нафтагас
Елемир
ЖСК 1955
Жабаљ
Елемир
14
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бешка

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ
16
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
ЖСК 1955
Жабаљ
Каћ
18
Нафтагас
Елемир
Бешка

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
ЖСК 1955
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Жабаљ
20
Нафтагас
Елемир
Елемир

Ж16 - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Панчево
Панчево
Младост
Вршац
Панчево
2
Кикинда
Кикинда
Словен
Рума
Кикинда
3
Темерин
Темерин
Срем
Сремска Митровица
Темерин

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Младост
Вршац
Срем
Сремска Митровица
Вршац
5
Панчево
Панчево
Кикинда
Кикинда
Панчево
6
Словен
Рума
Темерин
Темерин
Рума

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кикинда
Кикинда
Младост
Вршац
Кикинда
8
Темерин
Темерин
Панчево
Панчево
Темерин
9
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
Сремска Митровица

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Младост
Вршац
Словен
Рума
Вршац
11
Панчево
Панчево
Срем
Сремска Митровица
Панчево
12
Кикинда
Кикинда
Темерин
Темерин
Кикинда

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Темерин
Темерин
Младост
Вршац
Темерин
14
Словен
Рума
Панчево
Панчево
Рума
15
Срем
Сремска Митровица
Кикинда
Кикинда
Сремска Митровица

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Младост
Вршац
Панчево
Панчево
Вршац
17
Словен
Рума
Кикинда
Кикинда
Рума
18
Срем
Сремска Митровица
Темерин
Темерин
Сремска Митровица

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Срем
Сремска Митровица
Младост
Вршац
Сремска Митровица
20
Кикинда
Кикинда
Панчево
Панчево
Кикинда
21
Темерин
Темерин
Словен
Рума
Темерин

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Младост
Вршац
Кикинда
Кикинда
Вршац
23
Панчево
Панчево
Темерин
Темерин
Панчево
24
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
Рума

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Словен
Рума
Младост
Вршац
Рума
26
Срем
Сремска Митровица
Панчево
Панчево
Сремска Митровица
27
Темерин
Темерин
Кикинда
Кикинда
Темерин

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Младост
Вршац
Темерин
Темерин
Вршац
29
Панчево
Панчево
Словен
Рума
Панчево
30
Кикинда
Кикинда
Срем
Сремска Митровица
Кикинда

Ж16 - ГРУПА Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Апатин (ж)
Апатин
Железничар
Инђија
Апатин
2
Лаки
Црвенка
Војводина ж
Нови Сад
Црвенка

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Пригревица
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
4
Железничар
Инђија
Лаки
Црвенка
Инђија

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Лаки
Црвенка
Пригревица
Пригревица
Црвенка
6
Војводина ж
Нови Сад
Железничар
Инђија
Нови Сад

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Пригревица
Пригревица
Војводина ж
Нови Сад
Пригревица
8
Апатин (ж)
Апатин
Лаки
Црвенка
Апатин

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Железничар
Инђија
Пригревица
Пригревица
Инђија
10
Војводина ж
Нови Сад
Апатин (ж)
Апатин
Нови Сад

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Железничар
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Инђија
12
Војводина ж
Нови Сад
Лаки
Црвенка
Нови Сад

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
Пригревица
Апатин
14
Лаки
Црвенка
Железничар
Инђија
Црвенка

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Пригревица
Пригревица
Лаки
Црвенка
Пригревица
16
Железничар
Инђија
Војводина ж
Нови Сад
Инђија

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Војводина ж
Нови Сад
Пригревица
Пригревица
Нови Сад
18
Лаки
Црвенка
Апатин (ж)
Апатин
Црвенка

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Пригревица
Пригревица
Железничар
Инђија
Пригревица
20
Апатин (ж)
Апатин
Војводина ж
Нови Сад
Апатин