ПРИЈАВЕ ЕКИПА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВИМ ЛИГАМА

Датум: 22/12/2020      Категорија: Лига млађих категорија

Поштовани рукометни радници, отворена је могућност за пријаву екипа за такмичење у Првим лигама, чији се почетак планира за другу половину фебруара.

Поред екипа, које се нису пласирале у Супер лиге, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ЕКИПЕ, које се нису такмичиле у јесењем делу, МОГУ СЕ ПРИЈАВИТИ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВОЈ ЛИГИ.

Пријава се врши попуњавањем ОБРАСЦА ПРИЈАВЕ ЗА УЧЕШЋЕ и слањем истог на маил: takmicarskakomisijarsv@gmail.com , НАЈКАСНИЈЕ ДО 21. јануара 2021. године.


У наставку можете видети списак пријављених екипа за такмичење у Првој лиги:



M16

1. РК "Спартак" - Суботица
2. МРК "Кикинда Grindex" - Кикинда
3. РК "Хајдук" - Чуруг
4. РК "Потисје Плетекс" - Ада
5. РК "Нова Пазова 1957" - Нова Пазова
6. РК "Рума" - Рума
7. РК "ПИК Пригревица" - Пригревица
8. РК "Сивац 69" - Сивац
9. РК "Сомборелектро" - Сомбор
10. РК "Сомбор" - Сомбор
11. РК "Апатин" - Апатин
12. ОРК "Црепаја" - Црепаја
13. РК "Долово" - Долово
14. ОРК "Зрењанин" - Зрењанин


Ж16

1. ЖРУ "Јабука" - Јабука
2. ОРК "Апатин" - Апатин
3. ЖРК "Раванград" - Сомбор


М14

1. РК "Графичар" - Бездан
2. РК "БСК 2012" - Бачки Брестовац
3. ОРК "Младост ТСК" - Темерин
4. РК "Хајдук" - Чуруг
5. РК "Сивац 69" - Сивац
6. РК "Спартак" - Суботица
7. РК "Кањижа" - Кањижа
8. РК "Јединство" - Нови Бечеј
9. РК "Југовић" - Каћ
10. РК "Пролетер" - Зрењанин
11. РК "Младост" - Вршац
12. РК "ЖСК 1955" - Жабаљ


Ж14

1. СУЖР "Круле" - Сивац
2. РК "БСК 2012" - Бачки Брестовац
3. ЖРК "Раванград" - Сомбор
4. ЖОРК "Кикинда" - Кикинда
5. РК "Милетић" - Мошорин
6. РК "Лехел" - Мужља
7. ОРК "Црепаја" - Црепаја
8. ЖРУ "Јабука" - Јабука
9. РК "Лавови БП" - Бачка Паланка
10. РК "Рума" - Рума
11. ЖРК "Раднички" - Шид
12. ОРК "Апатин" - Апатин
13. СД "Zitzer" - Трешњевац



М12

1. РК "Црвенка" - Црвенка
2. РК "Потисје Плетекс 2" - Ада
3. РК" Сента" - Сента
4. РК "Граднулица" - Зрењанин
5. РК "Спартак" - Суботица
6. РК "Јединство" - Нови Бечеј
7. РК "Бијељина" - Бијељина
8. РК "Раднички 1958" - Шид
9. РК "Младост ТСК" - Бачки Јарак
10. ОРК "Младост ТСК" - Темерин
11. РК "Нова Пазова 1957" - Нова Пазова
12. РК "Нови Сад" - Нови Сад
13. МРК "Кикинда Grindex" - Кикинда


Ж12

1. ЖРК "Темерин" - Темерин
2. РК "Халас Јожеф 2" - Ада
3. РК "Лехел" - Мужља
4. РК "Рума" - Рума
5. РК "ЛСК" - Лаћарак
6. РК "Кањижа" - Кањижа
7. ЖРК "Словен 2" - Рума
8. СД "Zitzer" - Трешњевац
9. ОРК "Апатин" - Апатин
10. ЖРК "Пригревица" - Пригревица


 


Такмичарска комисија РСВ