Сећања: Таркет бољи од Партизана у Београду

У дербију кола, у сезони 2007/2008, Таркет је био бољи од Партизана у Београду, у утакмици са пуно голова и неизвесности. Прво полувреме, као у правом дербију, завршено је нерешеним резултатом 19:19, али су Бачкопаланчани у другом полувремену, ношени сјајним одбранама Владимира Абаџића, успели да заврше друго полувреме у своју корист и на крају славе резултатом 32:35. Партизан је тиме прекинуо низ од 5 узастопних победа, док су изабраници Александра Савића избили на треће место на табели.

Спортска хала СЦ Вождовац, судије: Рајић-Драгомировић

Партизан: Стојковић, Радосављевић, Марјанац, Лазовић, Милошевић, Кладарин, Абутовић, Тубић, Маленчић, Радановић, Суџум, Пејчиновић. Тренер: Саша Бошковић

Таркет: Синадиновић, В. Абаџић, Кнежевић, Кекезовић, Лончар, Агић, Мирило, Костелац, Бељански, Максимовић, Санчанин, Чупковић, С. Абаџић. Тренер: Александар Савић

Интересантно је истаћи да су у редовима Таркета сви играчи, осим Мирило Бојана, били из општине Бачка Паланка. Ову интересантну утакмицу можете погледати на ЛИНКУ