ЈОШ ТРИ ДАНА ЗА ПРИЈАВЕ ЕКИПА

Датум: 20/01/2019      Категорија: Лига млађих категорија

Поштовани рукометни радници, преостало је још три дана за пријаве екипа за такмичење у Првим лигама, чији се почетак планира за другу половину фебруара.

Пријава се врши попуњавањем ОБРАСЦА ПРИЈАВЕ ЗА УЧЕШЋЕ и слањем истог на маил: takmicarskakomisijarsv@gmail.com , НАЈКАСНИЈЕ ДО 22. јануара 2019. године.



У наставку можете видети списак пријављених екипа за такмичење у Првој лиги :



М16

1. РК ПИК Пригревица - Пригревица,

2. ОРК Далматинац - Риђице,

3. РК Сомбор - Сомбор,

4. РК Младост ТСК - Бачки Јарак,

5. РК Кикинда Гриндеx - Кикинда,

6. РК Југовић - Каћ,

7. РК Раднички 1958- Шид,

8. РК Локомотива - Брчко,

9. ОРК Зрењанин - Зрењанин,

10. РК Младост - Вршац и

11. РК Растимо - Нови Сад.



Ж16

1. ЖРУ Јабука - Јабука и

2. ЖРК Панчево - Панчево.



М14

1. РК Црвенка - Црвенка,

2. РК Апатин - Апатин,

3. МРК Сомборелектро - Сомбор,

4. РК Сомбор - Сомбор,

5. РК Црвена Звезда - Мокрин,

6. РК Сента - Сента,

7. РК Спартак Војпут - Суботица,

8. РК Херцеговина - Сечањ,

9. РК БСК 2012 - Бачки Брестовац,

10. РК Хајдук - Чуруг,

11. РК Локомотива - Брчко,

12. РК Раднички 1958- Шид,

13. РК Инђија - Инђија,

14. РК Рума - Рума,

15. РК Јабука - Јабука,

16. ОРК Црепаја - Црепаја,

17. РК Војка - Војка,

18. РК Јединство - Нови Бечеј,

19. РК Русин - Руски Крстур и

20. РК Сивац - Сивац.



Ж14

1. РК Херцеговина - Сечањ,

2. ЖРК Раднички - Бајмок,

3. ОРК Маглић - Маглић,

4. ЖРК Врбас - Врбас,

5. ЖРК Мокрин - Мокрин,

6. СД Зитзер - Трешњевац,

7. ОРК Младост - Српска Црња,

8. ЖРК Срем - Сремска Митровица,

9. ЖРК Железничар - Инђија,

10. ОРК Црепаја - Црепаја,

11. ЖРК Спартак - Дебељача,

12. ЖРУ Јабука - Јабука,

13. ЖОРК Кикинда - Кикинда и

14. ЖРК Раванград - Сомбор.



М12

1. РК Врбас Петрол - Врбас,

2. РК БСК 2012 - Бачки Брестовац,

3. МРК Сомборелектро - Сомбор,

4. РК Апатин - Апатин,

5. РК Кањижа - Кањижа

6. РК Кикинда Гриндеx - Кикинда,

7. РК Југовић - Каћ,

8. Младост ТСК - Бачки Јарак,

9. РК Локомотива - Брчко,

10. РК Бијељина - Бијељина,

11. РК Срем СМ - Сремска Митровица,

12. РК Хајдук - Бешка,

13. РК Јабука - Јабука,

14. РК Младост - Вршац,

15. РК Долово - Долово,

16. РК Србобран - Србобран,

17. ОРК Црепаја - Црепаја,

18. РК Рума - Рума,

19. РК Спартак Војпут - Суботица,

20. РК Растимо - Нови Сад и

21. РК Сента - Сента.



Ж12

1. РК БСК 2012 - Бачки Брестовац,

2. РК Кањижа - Кањижа,

3. РК Лехел - Мужља,

4. ЖРК Долово - Долово,

5. ЖРК Панчево - Панчево,

6. ЖРУ Јабука - Јабука,

7. ОЖРК Раднички - Шид,

8. ОРК Црепаја - Црепаја,

9. ЖРК Дероње - Дероње,

10. МРК Сомборелектро - Сомбор и

11. ЖРК Војводина - Нови Сад.



                                                                                                                   Директор ЛМК РСВ

                                                                                                                Владимир Кнежић, с.р.