ПРИЈАВЕ ЕКИПА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВИМ ЛИГАМА

Датум: 29/12/2019      Категорија: Лига млађих категорија

Поштовани рукометни радници, отворена је могућност за пријаву екипа за такмичење у Првим лигама, чији се почетак планира за другу половину фебруара.

Поред екипа, које се нису пласирале у Супер лиге, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ЕКИПЕ, које се нису такмичиле у јесењем делу, МОГУ СЕ ПРИЈАВИТИ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВОЈ ЛИГИ.

Пријава се врши попуњавањем ОБРАСЦА ПРИЈАВЕ ЗА УЧЕШЋЕ и слањем истог на маил: takmicarskakomisijarsv@gmail.com , НАЈКАСНИЈЕ ДО 21. јануара 2020. године.



У наставку можете видети списак пријављених екипа за такмичење у Првој лиги :



М16

1.РК "Инђија"-Инђија

2.РК "Јабука"-Јабука

3.РК "Локомотива"-Брчко

4.РК "Пролетер"-Зрењанин

5.РК "Раднички 1958"-Шид

6.РК "Спартак Војпут"-Суботица

7.РК "Сента"-Сента

8.РК "Рума"-Рума



Ж16

1.ЖРУ "Јабука"-Јабука

2.ЖРК "Раванград"-Сомбор

3.РК "Сивац 69"-Сивац



М14

1.РК "Апатин"-Апатин

2.РК "Бијељина"-Бијељина

3.РК "БСК 2012"-Б. Брестовац

4.РК "Војка"-Војка

5.РК "Графичар"-Бездан

6.РК "Долово"-Долово

7.РК "Дрина"-Зворник

8.РК "Јабука"-Јабука

9.РК "Јединство"-Нови Бечеј

10.РК "Југовић"-Каћ

11.РК "Кањижа"-Кањижа

12.РК "Локомотива"-Брчко

13.РК "Младост"-Вршац

14.РК "Сивац 69"-Сивац

15.РК "Сомбор"-Сомбор

16.МРК "Сомборелектро"-Сомбор

17.РК "Спартак Војпут"-Суботица

18.РК "Србобран"-Србобран

19.РК "Срем СМ"-С. Митровица

20.РК "Хајдук"-Чуруг

21.РК "Црвена Звезда"-Мокрин

22.ОРК "Црепаја"-Црепаја



Ж14

1.ЖРК "Војводина"-Нови Сад

2.ЖРК "Врбас"-Врбас

3.ЖРУ "Јабука"-Јабука

4.РК "Кањижа"-Кањижа

5.РК "Лехел"-Мужља

6.ОРК "Маглић"-Маглић

7.ОРК "Младост"-Српска Црња

8.ЖРК "Панчево"-Панчево

9.ЖРК "Пролетер"-Зрењанин

10.ЖРК "Раванград"-Сомбор

11.ОЖРК "Раднички"-Шид

12.РК "Сивац 69"-Сивац

13.ЖРК "Словен"-Рума

14.СД "Zitzer"-Трешњевац

15.РК "Рума"-Рума

16.РК "Сента"-Сента



М12

1.РК "Бијељина"-Бијељина

2.РК "Динамо"-Панчево

3.РК "Кањижа"-Кањижа

4.МРК "Кикинда"-Кикинда

5.РК "Локомотива"-Брчко

6.РК "Младост ТСК"-Бачки Јарак

7.РК "Пролетер"-Зрењанин

8.РК "Растимо"-Нови Сад

9.МРК "Сомборелектро"-Сомбор

10.РК "Спартак Војпут"-Суботица

11.РК "Срем СМ"-С. Митровица

12.РК "Црвенка"-Црвенка

13.РК "Сента"-Сента

14. ОРК "Младост ТСК 2"-Темерин



Ж12

1.РК "БСК 2012"-Б. Брестовац

2.РК "Војка"-Војка

3.ЖРУ "Јабука"-Јабука

4.РК "Кањижа"-Кањижа

5.ЖРК "Мокрин"-Мокрин

6.РК "Рума"-Рума

7.МРК "Сомборелектро"-Сомбор

8. СД "Zitzer"-Трешњевац

9. СРУ "ЛСК"-Лаћарак

10. ЖРК "Пригревица"-Пригревица

11. РК "Лавови БП"-Бачка Паланка

12. РК "Лехел"-Мужља

13. ЖРК "Дероње"-Дероње

14.РК "Петров-Каћ"-Нови Сад

15.ЖРК "Словен 2"-Рума

16.ЖРК "Војводина 2"-Нови Сад

17.ЖРК "Темерин"-Темерин



                                                                                                                   Такмичарска комисија РСВ