Резултати ЛМК РСВ 14 - пролеће Штампање

М14 - Супер лига Ж14 - Супер лига М14 ПЛ - А група М14 ПЛ - Б група Ж14 ПЛ - А група Ж14 ПЛ - Б група Ж14 ПЛ - В група Ж14 - Прва лига 1. - 3. Ж14 - Прва лига 4. - 6.

М14 - Супер лига


1. коло

1 ПИК Пригревица - Хајдук
19 - 25
(8 - 12)
30/01/2021 10:00
2 Сомборелектро - РА "Динамо"
15 - 23
(4 - 12)
30/01/2021 12:30
3 Врбас Петрол - Војводина
9 - 43
(3 - 22)
08/05/2021 13:10
4 Црвенка - Лавови БП
11 - 25
(4 - 15)
06/03/2021 12:30
5 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
18 - 22
(9 - 11)
31/01/2021 09:50

2. коло

6 Хајдук - Кикинда Grindex
31 - 15
(16 - 7)
08/05/2021 11:30
7 ПИК Пригревица - Сомборелектро
27 - 14
(18 - 5)
20/02/2021 09:50
8 РА "Динамо" - Врбас Петрол
25 - 8
(13 - 4)
03/04/2021 10:40
9 Војводина - Црвенка
28 - 3
(17 - 1)
24/01/2021 09:50
10 Лавови БП - Потисје Плетекс
23 - 16
(11 - 6)
20/02/2021 12:50

3. коло

11 Сомборелектро - Хајдук
14 - 33
(5 - 17)
06/03/2021 11:40
12 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
6 - 18
(4 - 12)
17/04/2021 11:30
13 Црвенка - РА "Динамо"
8 - 22
(5 - 16)
20/03/2021 09:00
14 Потисје Плетекс - Војводина
14 - 27
(7 - 14)
06/02/2021 10:00
15 Кикинда Grindex - Лавови БП
12 - 20
(4 - 11)
03/04/2021 09:50

4. коло

16 Хајдук - Лавови БП
23 - 13
(13 - 3)
03/04/2021 11:30
17 ПИК Пригревица - Црвенка
25 - 7
(11 - 5)
03/04/2021 09:00
18 Сомборелектро - Врбас Петрол
20 - 8
(10 - 4)
20/03/2021 10:40
19 РА "Динамо" - Потисје Плетекс
17 - 12
(8 - 6)
20/03/2021 11:30
20 Војводина - Кикинда Grindex
20 - 9
(15 - 3)
17/04/2021 10:40

5. коло

21 Врбас Петрол - Хајдук
9 - 25
(3 - 14)
06/02/2021 11:30
22 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
18 - 22
(7 - 13)
08/05/2021 09:50
23 Црвенка - Сомборелектро
10 - 25
(6 - 20)
03/04/2021 11:30
24 Кикинда Grindex - РА "Динамо"
10 - 22
(6 - 15)
03/04/2021 12:20
25 Лавови БП - Војводина
23 - 20
(12 - 9)
31/01/2021 09:00

6. коло

26 Хајдук - Војводина
19 - 19
(8 - 10)
24/01/2021 11:30
27 ПИК Пригревица - Кикинда Grindex
22 - 14
(12 - 11)
20/03/2021 09:50
28 Сомборелектро - Потисје Плетекс
20 - 20
(10 - 10)
03/04/2021 09:50
29 Врбас Петрол - Црвенка
13 - 23
(10 - 11)
31/01/2021 10:40
30 РА "Динамо" - Лавови БП
21 - 17
(12 - 8)
20/02/2021 10:40

7. коло

31 Црвенка - Хајдук
7 - 31
(4 - 17)
17/04/2021 10:40
32 Лавови БП - ПИК Пригревица
27 - 23
(14 - 11)
24/01/2021 11:30
33 Кикинда Grindex - Сомборелектро
15 - 19
(9 - 12)
20/03/2021 12:20
34 Потисје Плетекс - Врбас Петрол
21 - 11
(8 - 6)
07/03/2021 15:20
35 Војводина - РА "Динамо"
15 - 22
(8 - 10)
07/03/2021 12:00

8. коло

36 Хајдук - РА "Динамо"
14 - 19
(8 - 11)
20/02/2021 09:00
37 ПИК Пригревица - Војводина
17 - 19
(11 - 11)
06/02/2021 11:40
38 Сомборелектро - Лавови БП
14 - 26
(8 - 11)
06/03/2021 10:00
39 Врбас Петрол - Кикинда Grindex
17 - 18
(9 - 8)
17/04/2021 09:00
40 Црвенка - Потисје Плетекс
17 - 17
(12 - 8)
20/02/2021 09:50

9. коло

41 Потисје Плетекс - Хајдук
11 - 20
(6 - 12)
20/03/2021 09:50
42 РА "Динамо" - ПИК Пригревица
25 - 18
(16 - 10)
07/03/2021 14:30
43 Војводина - Сомборелектро
30 - 15
(14 - 8)
20/02/2021 12:20
44 Лавови БП - Врбас Петрол
21 - 7
(13 - 3)
20/03/2021 09:00
45 Кикинда Grindex - Црвенка
30 - 13
(17 - 6)
08/05/2021 09:00

10. коло

46 Хајдук - ПИК Пригревица
23 - 24
(6 - 9)
30/01/2021 11:40
47 РА "Динамо" - Сомборелектро
22 - 15
(11 - 5)
30/01/2021 10:50
48 Војводина - Врбас Петрол
24 - 10
(11 - 5)
07/03/2021 13:40
49 Лавови БП - Црвенка
26 - 12
(12 - 5)
08/05/2021 10:40
50 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
16 - 29
(12 - 15)
31/01/2021 12:20

11. коло

51 Кикинда Grindex - Хајдук
10 - 31
(5 - 10)
06/03/2021 13:20
52 Сомборелектро - ПИК Пригревица
10 - 20
(3 - 12)
17/04/2021 09:50
53 Врбас Петрол - РА "Динамо"
10 - 29
(4 - 16)
06/02/2021 09:00
54 Црвенка - Војводина
7 - 25
(3 - 15)
20/03/2021 10:40
55 Потисје Плетекс - Лавови БП
21 - 20
(12 - 7)
17/04/2021 11:30

12. коло

56 Хајдук - Сомборелектро
28 - 14
(12 - 7)
08/05/2021 15:40
57 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
21 - 7
(10 - 4)
20/02/2021 11:30
58 РА "Динамо" - Црвенка
27 - 14
(13 - 4)
24/01/2021 12:20
59 Војводина - Потисје Плетекс
23 - 13
(9 - 6)
03/04/2021 12:20
60 Лавови БП - Кикинда Grindex
18 - 13
(8 - 6)
06/02/2021 12:20

13. коло

61 Лавови БП - Хајдук
10 - 15
(3 - 7)
06/02/2021 09:50
62 Црвенка - ПИК Пригревица
16 - 28
(9 - 17)
06/02/2021 13:20
63 Врбас Петрол - Сомборелектро
18 - 19
(12 - 9)
24/01/2021 12:20
64 Потисје Плетекс - РА "Динамо"
14 - 27
(9 - 12)
24/01/2021 10:40
65 Кикинда Grindex - Војводина
11 - 21
(3 - 10)
20/02/2021 10:40

14. коло

66 Хајдук - Врбас Петрол
24 - 12
(17 - 7)
03/04/2021 09:00
67 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
23 - 21
(14 - 9)
07/03/2021 12:50
68 Сомборелектро - Црвенка
27 - 12
(13 - 8)
06/02/2021 10:50
69 РА "Динамо" - Кикинда Grindex
20 - 14
(12 - 7)
06/02/2021 10:40
70 Војводина - Лавови БП
26 - 15
(8 - 8)
31/01/2021 11:30

15. коло

71 Војводина - Хајдук
20 - 19
(8 - 8)
20/03/2021 12:20
72 Кикинда Grindex - ПИК Пригревица
15 - 19
(6 - 12)
24/01/2021 09:00
73 Потисје Плетекс - Сомборелектро
31 - 20
(17 - 10)
06/02/2021 12:30
74 Црвенка - Врбас Петрол
21 - 16
(12 - 5)
31/01/2021 13:10
75 Лавови БП - РА "Динамо"
20 - 21
(12 - 9)
17/04/2021 09:50

16. коло

76 Хајдук - Црвенка
23 - 9
(14 - 4)
20/02/2021 11:30
77 ПИК Пригревица - Лавови БП
27 - 25
(14 - 13)
20/03/2021 11:30
78 Сомборелектро - Кикинда Grindex
19 - 27
(10 - 15)
24/01/2021 10:40
79 Врбас Петрол - Потисје Плетекс
15 - 28
(7 - 15)
08/05/2021 14:50
80 РА "Динамо" - Војводина
13 - 19
(6 - 10)
08/05/2021 16:30

17. коло

81 РА "Динамо" - Хајдук
22 - 16
(10 - 8)
17/04/2021 12:20
82 Војводина - ПИК Пригревица
22 - 16
(11 - 10)
03/04/2021 10:40
83 Лавови БП - Сомборелектро
20 - 19
(10 - 8)
08/05/2021 12:20
84 Кикинда Grindex - Врбас Петрол
25 - 11
(13 - 9)
20/02/2021 09:00
85 Потисје Плетекс - Црвенка
26 - 11
(17 - 5)
17/04/2021 09:00

18. коло

86 Хајдук - Потисје Плетекс
29 - 18
(14 - 7)
24/01/2021 09:00
87 ПИК Пригревица - РА "Динамо"
21 - 18
(10 - 9)
08/05/2021 14:00
88 Сомборелектро - Војводина
12 - 25
(3 - 15)
17/04/2021 12:20
89 Врбас Петрол - Лавови БП
6 - 22
(4 - 13)
24/01/2021 09:50
90 Црвенка - Кикинда Grindex
17 - 14
(10 - 8)
06/03/2021 10:50

Ж14 - Супер лига


1. коло

1 Лаки - Железничар
11 - 21
(4 - 11)
18/04/2021 12:30
2 Врбас - Словен
10 - 23
(8 - 12)
18/04/2021 11:50
3 Халас Јожеф - Панчево (ж)
17 - 16
(8 - 9)
18/04/2021 11:50
4 Војводина ж - Спартак
17 - 17
(10 - 10)
18/04/2021 12:30

2. коло

5 Железничар - Спартак
22 - 16
(10 - 8)
03/04/2021 10:50
6 Лаки - Врбас
17 - 3
(10 - 2)
21/03/2021 13:40
7 Словен - Халас Јожеф
12 - 12
(5 - 5)
08/05/2021 11:20
8 Панчево (ж) - Војводина ж
17 - 17
(10 - 9)
18/04/2021 10:00

3. коло

9 Врбас - Железничар
7 - 16
(2 - 11)
20/02/2021 12:40
10 Халас Јожеф - Лаки
20 - 21
(8 - 11)
03/04/2021 10:00
11 Војводина ж - Словен
9 - 18
(5 - 8)
07/02/2021 09:00
12 Спартак - Панчево (ж)
17 - 8
(7 - 2)
21/03/2021 12:30

4. коло

13 Железничар - Панчево (ж)
22 - 19
(11 - 9)
03/04/2021 11:50
14 Лаки - Војводина ж
19 - 16
(9 - 7)
07/03/2021 09:00
15 Врбас - Халас Јожеф
8 - 13
(6 - 8)
07/03/2021 09:50
16 Словен - Спартак
24 - 15
(10 - 7)
03/04/2021 12:30

5. коло

17 Халас Јожеф - Железничар
18 - 20
(9 - 14)
07/02/2021 09:50
18 Спартак - Лаки
18 - 26
(7 - 11)
08/05/2021 12:10
19 Војводина ж - Врбас
26 - 11
(16 - 6)
03/04/2021 10:50
20 Панчево (ж) - Словен
20 - 20
(9 - 10)
06/03/2021 11:30

6. коло

21 Железничар - Словен
15 - 14
(8 - 5)
21/03/2021 12:00
22 Лаки - Панчево (ж)
20 - 12
(10 - 6)
06/02/2021 11:50
23 Врбас - Спартак
9 - 22
(4 - 11)
06/02/2021 12:40
24 Халас Јожеф - Војводина ж
25 - 20
(11 - 10)
21/03/2021 11:40

7. коло

25 Војводина ж - Железничар
15 - 21
(6 - 9)
07/02/2021 10:40
26 Словен - Лаки
21 - 15
(13 - 7)
20/02/2021 11:50
27 Панчево (ж) - Врбас
21 - 14
(12 - 6)
08/05/2021 08:00
28 Спартак - Халас Јожеф
17 - 13
(9 - 7)
18/04/2021 10:50

8. коло

29 Железничар - Лаки
29 - 18
(14 - 7)
21/03/2021 14:30
30 Словен - Врбас
19 - 9
(13 - 6)
21/03/2021 12:50
31 Панчево (ж) - Халас Јожеф
11 - 13
(3 - 6)
21/03/2021 10:50
32 Спартак - Војводина ж
20 - 14
(13 - 5)
21/03/2021 10:00

9. коло

33 Спартак - Железничар
18 - 19
(10 - 11)
06/03/2021 10:50
34 Врбас - Лаки
8 - 25
(5 - 8)
20/02/2021 10:00
35 Халас Јожеф - Словен
12 - 15
(6 - 9)
07/02/2021 11:30
36 Војводина ж - Панчево (ж)
13 - 17
(8 - 11)
24/04/2021 09:00

10. коло

37 Железничар - Врбас
19 - 13
(10 - 3)
18/04/2021 10:50
38 Лаки - Халас Јожеф
20 - 19
(10 - 11)
07/03/2021 11:40
39 Словен - Војводина ж
21 - 18
(10 - 7)
08/05/2021 13:00
40 Панчево (ж) - Спартак
18 - 19
(9 - 8)
24/04/2021 09:50

11. коло

41 Панчево (ж) - Железничар
8 - 14
(6 - 7)
06/03/2021 09:00
42 Војводина ж - Лаки
18 - 26
(8 - 13)
03/04/2021 11:50
43 Халас Јожеф - Врбас
24 - 9
(13 - 4)
03/04/2021 12:30
44 Спартак - Словен
19 - 19
(12 - 7)
06/03/2021 09:50

12. коло

45 Железничар - Халас Јожеф
24 - 19
(12 - 8)
08/05/2021 13:50
46 Лаки - Спартак
15 - 17
(8 - 8)
06/02/2021 10:00
47 Врбас - Војводина ж
9 - 18
(3 - 7)
07/03/2021 10:50
48 Словен - Панчево (ж)
19 - 15
(9 - 8)
03/04/2021 10:00

13. коло

49 Словен - Железничар
17 - 19
(8 - 10)
20/02/2021 10:50
50 Панчево (ж) - Лаки
17 - 22
(9 - 9)
08/05/2021 10:30
51 Спартак - Врбас
23 - 10
(12 - 4)
08/05/2021 09:40
52 Војводина ж - Халас Јожеф
22 - 22
(12 - 11)
24/04/2021 10:40

14. коло

53 Железничар - Војводина ж
23 - 18
(15 - 8)
08/05/2021 08:50
54 Лаки - Словен
11 - 22
(3 - 15)
18/04/2021 10:00
55 Врбас - Панчево (ж)
9 - 13
(3 - 6)
06/02/2021 10:50
56 Халас Јожеф - Спартак
20 - 21
(11 - 12)
24/04/2021 11:30

М14 ПЛ - А група


1. коло

1 Сивац 69 - Спартак (м)
25 - 20
(13 - 12)
20/03/2021 11:40
2 БСК 2012 - Графичар
13 - 20
(9 - 11)
06/03/2021 11:30
3 Јединство - Кањижа
0 - 10 06/03/2021 10:40

2. коло

4 Спартак (м) - Кањижа
11 - 17
(5 - 9)
04/04/2021 10:40
5 Сивац 69 - БСК 2012
20 - 12
(11 - 5)
04/04/2021 09:00
6 Графичар - Јединство
10 - 0 04/04/2021 09:50

3. коло

7 БСК 2012 - Спартак (м)
10 - 12
(4 - 4)
04/04/2021 13:10
8 Јединство - Сивац 69
0 - 10 21/02/2021 10:50
9 Кањижа - Графичар
9 - 18
(7 - 10)
17/04/2021 11:30

4. коло

10 Спартак (м) - Графичар
18 - 22
(10 - 12)
20/03/2021 13:20
11 Сивац 69 - Кањижа
19 - 15
(10 - 7)
17/04/2021 09:00
12 БСК 2012 - Јединство
10 - 0 17/04/2021 12:20

5. коло

13 Јединство - Спартак (м)
0 - 10 17/04/2021 10:40
14 Графичар - Сивац 69
10 - 11
(5 - 8)
04/04/2021 11:30
15 Кањижа - БСК 2012
29 - 14
(13 - 7)
21/02/2021 10:00

6. коло

16 Спартак (м) - Сивац 69
7 - 16
(6 - 7)
17/04/2021 13:10
17 Графичар - БСК 2012
17 - 13
(9 - 6)
17/04/2021 09:50
18 Кањижа - Јединство
10 - 0 04/04/2021 12:20

7. коло

19 Кањижа - Спартак (м)
19 - 29
(10 - 16)
21/02/2021 14:10
20 БСК 2012 - Сивац 69
17 - 30
(7 - 17)
21/02/2021 12:30
21 Јединство - Графичар
0 - 10 21/02/2021 11:40

8. коло

22 Спартак (м) - БСК 2012
26 - 15
(12 - 4)
06/03/2021 13:10
23 Сивац 69 - Јединство
10 - 0 20/03/2021 10:00
24 Графичар - Кањижа
15 - 14
(6 - 6)
20/03/2021 10:50

9. коло

25 Графичар - Спартак (м)
21 - 20
(13 - 12)
21/02/2021 13:20
26 Кањижа - Сивац 69
15 - 24
(11 - 13)
06/03/2021 12:20
27 Јединство - БСК 2012
0 - 10 20/03/2021 14:10

10. коло

28 Спартак (м) - Јединство
10 - 0 06/03/2021 09:00
29 Сивац 69 - Графичар
17 - 20
(10 - 12)
06/03/2021 09:50
30 БСК 2012 - Кањижа
17 - 28
(10 - 17)
20/03/2021 12:30

М14 ПЛ - Б група


1. коло

1 Хајдук - ЖСК 1955
7 - 12
(3 - 8)
03/04/2021 10:50
2 Пролетер - Младост
10 - 0 03/04/2021 12:20
3 Југовић - Младост ТСК ОРК
15 - 11
(12 - 7)
03/04/2021 11:30

2. коло

4 ЖСК 1955 - Младост ТСК ОРК
12 - 12
(6 - 7)
17/04/2021 12:20
5 Хајдук - Пролетер
5 - 20
(3 - 9)
21/03/2021 11:30
6 Младост - Југовић
15 - 20
(6 - 10)
08/05/2021 11:50

3. коло

7 Пролетер - ЖСК 1955
12 - 6
(7 - 4)
03/04/2021 09:50
8 Југовић - Хајдук
15 - 9
(8 - 4)
17/04/2021 09:00
9 Младост ТСК ОРК - Младост
16 - 16
(8 - 10)
08/05/2021 09:20

4. коло

10 ЖСК 1955 - Младост
13 - 10
(5 - 6)
07/03/2021 13:10
11 Хајдук - Младост ТСК ОРК
14 - 22
(8 - 15)
08/05/2021 11:00
12 Пролетер - Југовић
20 - 12
(10 - 7)
17/04/2021 13:10

5. коло

13 Југовић - ЖСК 1955
16 - 9
(9 - 7)
08/05/2021 10:10
14 Младост - Хајдук
14 - 6
(6 - 2)
21/03/2021 13:10
15 Младост ТСК ОРК - Пролетер
11 - 18
(3 - 13)
17/04/2021 10:40

6. коло

16 ЖСК 1955 - Хајдук
10 - 6
(5 - 1)
07/03/2021 11:30
17 Младост - Пролетер
10 - 14
(4 - 5)
07/03/2021 10:40
18 Младост ТСК ОРК - Југовић
17 - 19
(9 - 9)
07/03/2021 09:50

7. коло

19 Младост ТСК ОРК - ЖСК 1955
15 - 9
(6 - 5)
21/03/2021 10:40
20 Пролетер - Хајдук
19 - 12
(10 - 5)
08/05/2021 08:30
21 Југовић - Младост
10 - 0 03/04/2021 13:10

8. коло

22 ЖСК 1955 - Пролетер
14 - 21
(10 - 7)
08/05/2021 12:40
23 Хајдук - Југовић
7 - 19
(4 - 12)
07/03/2021 09:00
24 Младост - Младост ТСК ОРК
16 - 19
(8 - 8)
21/03/2021 09:00

9. коло

25 Младост - ЖСК 1955
13 - 13
(6 - 7)
17/04/2021 09:50
26 Младост ТСК ОРК - Хајдук
12 - 5
(7 - 2)
03/04/2021 09:00
27 Југовић - Пролетер
17 - 19
(8 - 11)
21/03/2021 09:50

10. коло

28 ЖСК 1955 - Југовић
11 - 20
(6 - 9)
21/03/2021 12:20
29 Хајдук - Младост
12 - 16
(4 - 8)
17/04/2021 11:30
30 Пролетер - Младост ТСК ОРК
16 - 11
(9 - 5)
07/03/2021 12:20

Ж14 ПЛ - А група


1. коло

1 БСК 2012 - Апатин (ж)
19 - 4
(8 - 2)
21/03/2021 09:50
2 Лавови БП - Раванград
10 - 0 18/04/2021 12:20

2. коло

3 Круле - БСК 2012
16 - 2
(7 - 0)
06/03/2021 10:40
4 Апатин (ж) - Лавови БП
3 - 13
(1 - 7)
06/03/2021 09:50

3. коло

5 Лавови БП - Круле
12 - 12
(5 - 7)
21/03/2021 10:40
6 Раванград - Апатин (ж)
14 - 1
(6 - 0)
06/03/2021 11:30

4. коло

7 Круле - Раванград
17 - 1
(10 - 0)
06/03/2021 09:00
8 БСК 2012 - Лавови БП
2 - 13
(1 - 7)
03/04/2021 11:30

5. коло

9 Апатин (ж) - Круле
7 - 29
(0 - 17)
21/03/2021 12:20
10 Раванград - БСК 2012
8 - 3
(4 - 2)
18/04/2021 09:50

6. коло

11 Апатин (ж) - БСК 2012
11 - 17
(5 - 7)
18/04/2021 11:30
12 Раванград - Лавови БП
6 - 12
(3 - 7)
21/03/2021 09:00

7. коло

13 БСК 2012 - Круле
6 - 23
(1 - 16)
03/04/2021 09:50
14 Лавови БП - Апатин (ж)
12 - 3
(8 - 1)
03/04/2021 09:00

8. коло

15 Круле - Лавови БП
18 - 13
(9 - 4)
18/04/2021 10:40
16 Апатин (ж) - Раванград
2 - 11
(1 - 5)
03/04/2021 10:40

9. коло

17 Раванград - Круле
4 - 13
(1 - 8)
03/04/2021 12:20
18 Лавови БП - БСК 2012
13 - 3
(8 - 0)
06/03/2021 12:30

10. коло

19 Круле - Апатин (ж)
29 - 8
(12 - 3)
18/04/2021 09:00
20 БСК 2012 - Раванград
7 - 9
(1 - 6)
21/03/2021 11:30

Ж14 ПЛ - Б група


1. коло

1 Лехел - Zitzer
37 - 3
(19 - 1)
21/03/2021 10:30
2 Милетић - Кикинда
4 - 15
(2 - 6)
21/03/2021 09:40

2. коло

3 Zitzer - Кикинда
6 - 30
(3 - 14)
18/04/2021 11:30
4 Лехел - Милетић
22 - 8
(7 - 5)
18/04/2021 10:50

3. коло

5 Милетић - Zitzer
17 - 3
(7 - 0)
18/04/2021 09:50
6 Кикинда - Лехел
11 - 19
(4 - 7)
18/04/2021 09:00

4. коло

7 Zitzer - Лехел
4 - 25
(3 - 14)
07/03/2021 09:50
8 Кикинда - Милетић
17 - 14
(9 - 7)
07/03/2021 09:00

5. коло

9 Кикинда - Zitzer
17 - 6
(9 - 4)
07/03/2021 11:30
10 Милетић - Лехел
11 - 14
(5 - 10)
07/03/2021 10:50

6. коло

11 Zitzer - Милетић
2 - 19
(2 - 9)
21/03/2021 08:50
12 Лехел - Кикинда
11 - 10
(5 - 4)
21/03/2021 08:00

Ж14 ПЛ - В група


1. коло

1 Рума - Црепаја
14 - 11
(9 - 3)
04/04/2021 09:50
2 Раднички - Јабука (ж)
16 - 15
(4 - 6)
04/04/2021 11:30

2. коло

3 Црепаја - Јабука (ж)
8 - 5
(3 - 4)
20/03/2021 10:40
4 Рума - Раднички
18 - 10
(11 - 4)
20/03/2021 11:30

3. коло

5 Раднички - Црепаја
8 - 10
(5 - 5)
20/03/2021 09:50
6 Јабука (ж) - Рума
12 - 15
(6 - 6)
04/04/2021 10:40

4. коло

7 Црепаја - Рума
15 - 16
(5 - 10)
8 Јабука (ж) - Раднички
9 - 11
(5 - 7)
07/03/2021 12:30

5. коло

9 Јабука (ж) - Црепаја
11 - 12
(4 - 8)
07/03/2021 10:00
10 Раднички - Рума
9 - 17
(3 - 11)
07/03/2021 10:50

6. коло

11 Црепаја - Раднички
13 - 9
(9 - 3)
04/04/2021 09:00
12 Рума - Јабука (ж)
15 - 8
(10 - 5)
20/03/2021 09:00

Ж14 - Прва лига 1. - 3.


1. коло

1 Лехел - Рума
15 - 12
(4 - 6)
23/05/2021 11:30

2. коло

2 Круле - Лехел
10 - 13
(4 - 5)
23/05/2021 09:50

3. коло

3 Рума - Круле
15 - 19
(7 - 10)
23/05/2021 13:10

Ж14 - Прва лига 4. - 6.


1. коло

1 Кикинда - Црепаја
18 - 9
(10 - 4)
23/05/2021 10:40

2. коло

2 Лавови БП - Кикинда
19 - 23
(7 - 12)
23/05/2021 09:00

3. коло

3 Црепаја - Лавови БП
14 - 16
(7 - 8)
23/05/2021 12:20