Резултати ЛМК РСВ 12 - пролеће Штампање

М12 - Супер лига Ж12 - Супер лига М12 ПЛ - А група М12 ПЛ - Б група Ж12 ПЛ - А група Ж12 ПЛ - Б група

М12 - Супер лига


1. коло

4 ПИК Пригревица - Динамо
-
1 Лавови БП - Хајдук
-
2 Потисје Плетекс - Војводина
-
3 Кањижа - Младост ТСК ОРК
-

2. коло

8 Динамо - Младост ТСК ОРК
17 - 14
(7 - 8)
10/04/2021 10:50
5 ПИК Пригревица - Лавови БП
20 - 11
(9 - 4)
27/03/2021 10:50
6 Хајдук - Потисје Плетекс
-
7 Војводина - Кањижа
-

3. коло

12 Лавови БП - Динамо
9 - 15
(3 - 6)
27/02/2021 11:40
9 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
14 - 17
(7 - 7)
10/04/2021 09:00
10 Кањижа - Хајдук
9 - 19
(1 - 10)
14/02/2021 14:40
11 Младост ТСК ОРК - Војводина
20 - 7
(11 - 5)
27/03/2021 11:30

4. коло

16 Динамо - Војводина
21 - 7
(11 - 5)
10/04/2021 09:50
13 ПИК Пригревица - Кањижа
18 - 12
(10 - 4)
13/03/2021 09:00
14 Лавови БП - Потисје Плетекс
11 - 24
(5 - 12)
13/03/2021 09:50
15 Хајдук - Младост ТСК ОРК
15 - 7
(7 - 3)
10/04/2021 09:00

5. коло

20 Потисје Плетекс - Динамо
21 - 15
(11 - 7)
14/02/2021 13:50
17 Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
-
18 Кањижа - Лавови БП
12 - 15
(6 - 6)
10/04/2021 09:50
19 Војводина - Хајдук
9 - 22
(4 - 10)
13/03/2021 12:10

6. коло

24 Динамо - Хајдук
13 - 15
(8 - 9)
27/03/2021 09:00
21 ПИК Пригревица - Војводина
22 - 15
(11 - 4)
13/02/2021 10:50
22 Лавови БП - Младост ТСК ОРК
14 - 14
(9 - 5)
13/02/2021 11:40
23 Потисје Плетекс - Кањижа
20 - 11
(8 - 6)
27/03/2021 10:50

7. коло

28 Кањижа - Динамо
12 - 18
(7 - 9)
14/02/2021 12:50
25 Хајдук - ПИК Пригревица
12 - 11
(6 - 4)
27/02/2021 10:50
26 Војводина - Лавови БП
-
27 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
-

8. коло

32 Динамо - ПИК Пригревица
14 - 19
(8 - 13)
27/03/2021 11:40
29 Хајдук - Лавови БП
17 - 9
(10 - 3)
27/03/2021 09:50
30 Војводина - Потисје Плетекс
11 - 26
(4 - 16)
27/03/2021 09:50
31 Младост ТСК ОРК - Кањижа
18 - 7
(7 - 4)
27/03/2021 09:00

9. коло

36 Младост ТСК ОРК - Динамо
10 - 15
(3 - 8)
13/03/2021 11:20
33 Лавови БП - ПИК Пригревица
10 - 18
(5 - 10)
27/02/2021 09:00
34 Потисје Плетекс - Хајдук
10 - 10
(5 - 5)
14/02/2021 12:00
35 Кањижа - Војводина
21 - 10
(13 - 5)
27/02/2021 11:20

10. коло

40 Динамо - Лавови БП
-
37 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
12 - 16
(4 - 7)
13/03/2021 11:40
38 Хајдук - Кањижа
-
39 Војводина - Младост ТСК ОРК
9 - 19
(7 - 8)
27/02/2021 10:20

11. коло

44 Војводина - Динамо
17 - 22
(11 - 13)
13/03/2021 09:30
41 Кањижа - ПИК Пригревица
10 - 22
(3 - 14)
10/04/2021 10:50
42 Потисје Плетекс - Лавови БП
27 - 13
(16 - 5)
10/04/2021 11:40
43 Младост ТСК ОРК - Хајдук
8 - 13
(2 - 4)
13/03/2021 10:20

12. коло

48 Динамо - Потисје Плетекс
-
45 ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
13 - 7
(6 - 3)
13/02/2021 09:00
46 Лавови БП - Кањижа
16 - 12
(7 - 7)
13/03/2021 10:50
47 Хајдук - Војводина
25 - 5
(13 - 2)
10/04/2021 11:30

13. коло

49 Хајдук - Динамо
17 - 5
(8 - 2)
27/02/2021 09:50
50 Војводина - ПИК Пригревица
-
51 Младост ТСК ОРК - Лавови БП
-
52 Кањижа - Потисје Плетекс
10 - 25
(3 - 14)
27/02/2021 09:30

14. коло

56 Динамо - Кањижа
-
53 ПИК Пригревица - Хајдук
-
54 Лавови БП - Војводина
12 - 14
(4 - 5)
13/02/2021 09:50
55 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
14 - 8
(8 - 0)
27/02/2021 12:10

Ж12 - Супер лига


1. коло

1 Дероње - Јабука (ж)
8 - 8
(4 - 5)
28/03/2021 09:50
2 Халас Јожеф - Словен
10 - 11
(6 - 5)
10/04/2021 09:50
3 Мокрин - Војводина ж
-

2. коло

6 Лаки - Дероње
18 - 12
(9 - 8)
14/03/2021 12:20
4 Јабука (ж) - Халас Јожеф
9 - 18
(3 - 9)
10/04/2021 11:30
5 Словен - Мокрин
16 - 4
(7 - 0)
14/03/2021 13:10

3. коло

9 Халас Јожеф - Лаки
16 - 7
(9 - 2)
28/03/2021 10:40
7 Мокрин - Јабука (ж)
11 - 14
(6 - 10)
14/03/2021 09:00
8 Војводина ж - Словен
6 - 11
(2 - 4)
14/03/2021 11:30

4. коло

12 Лаки - Мокрин
26 - 10
(13 - 5)
10/04/2021 14:00
10 Дероње - Халас Јожеф
4 - 20
(2 - 6)
14/03/2021 14:00
11 Јабука (ж) - Војводина ж
5 - 17
(4 - 8)
27/02/2021 10:50

5. коло

15 Војводина ж - Лаки
-
13 Мокрин - Дероње
9 - 12
(4 - 6)
10/04/2021 09:00
14 Словен - Јабука (ж)
-

6. коло

18 Лаки - Словен
14 - 17
(7 - 10)
27/02/2021 14:10
16 Дероње - Војводина ж
4 - 12
(2 - 6)
10/04/2021 10:40
17 Халас Јожеф - Мокрин
-

7. коло

19 Јабука (ж) - Лаки
16 - 14
(8 - 6)
14/03/2021 10:40
20 Словен - Дероње
22 - 13
(10 - 8)
28/03/2021 11:30
21 Војводина ж - Халас Јожеф
-

8. коло

22 Јабука (ж) - Дероње
-
23 Словен - Халас Јожеф
7 - 16
(3 - 6)
27/02/2021 12:30
24 Војводина ж - Мокрин
26 - 8
(13 - 2)
28/03/2021 14:00

9. коло

27 Дероње - Лаки
-
25 Халас Јожеф - Јабука (ж)
19 - 5
(11 - 2)
27/02/2021 10:00
26 Мокрин - Словен
-

10. коло

30 Лаки - Халас Јожеф
-
28 Јабука (ж) - Мокрин
-
29 Словен - Војводина ж
-

11. коло

33 Мокрин - Лаки
7 - 18
(4 - 12)
27/02/2021 11:40
31 Халас Јожеф - Дероње
-
32 Војводина ж - Јабука (ж)
14 - 6
(7 - 2)
10/04/2021 13:10

12. коло

36 Лаки - Војводина ж
10 - 24
(5 - 14)
28/03/2021 09:00
34 Дероње - Мокрин
9 - 5
(5 - 3)
27/02/2021 15:00
35 Јабука (ж) - Словен
4 - 21
(1 - 14)
28/03/2021 13:10

13. коло

37 Словен - Лаки
13 - 10
(5 - 5)
10/04/2021 12:20
38 Војводина ж - Дероње
15 - 3
(11 - 1)
27/02/2021 13:20
39 Мокрин - Халас Јожеф
3 - 25
(3 - 13)
28/03/2021 12:20

14. коло

40 Лаки - Јабука (ж)
-
41 Дероње - Словен
-
42 Халас Јожеф - Војводина ж
18 - 12
(12 - 5)
14/03/2021 09:50

М12 ПЛ - А група


1. коло

1 Сента - Кикинда Grindex
-
2 Потисје Плетекс 2 - Спартак (м)
-
3 Црвенка - Јединство
-

2. коло

4 Кикинда Grindex - Јединство
14 - 6
(8 - 1)
10/04/2021 12:20
5 Сента - Потисје Плетекс 2
0 - 10 27/03/2021 12:20
6 Спартак (м) - Црвенка
-

3. коло

7 Потисје Плетекс 2 - Кикинда Grindex
7 - 12
(4 - 7)
27/03/2021 09:50
8 Црвенка - Сента
10 - 0 27/03/2021 10:40
9 Јединство - Спартак (м)
4 - 10
(1 - 7)
27/03/2021 09:00

4. коло

10 Кикинда Grindex - Спартак (м)
-
11 Сента - Јединство
0 - 10 13/03/2021 13:10
12 Потисје Плетекс 2 - Црвенка
9 - 13
(1 - 7)
10/04/2021 13:10

5. коло

13 Црвенка - Кикинда Grindex
-
14 Спартак (м) - Сента
10 - 0 10/04/2021 11:30
15 Јединство - Потисје Плетекс 2
-

6. коло

16 Кикинда Grindex - Сента
10 - 0 10/04/2021 09:50
17 Спартак (м) - Потисје Плетекс 2
12 - 5
(7 - 0)
13/03/2021 11:30
18 Јединство - Црвенка
8 - 12
(2 - 8)
27/03/2021 13:10

7. коло

19 Јединство - Кикинда Grindex
7 - 14
(2 - 9)
13/03/2021 10:40
20 Потисје Плетекс 2 - Сента
-
21 Црвенка - Спартак (м)
15 - 14
(7 - 7)
10/04/2021 09:00

8. коло

22 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс 2
-
23 Сента - Црвенка
-
24 Спартак (м) - Јединство
-

9. коло

25 Спартак (м) - Кикинда Grindex
18 - 19
(8 - 9)
27/03/2021 11:30
26 Јединство - Сента
-
27 Црвенка - Потисје Плетекс 2
17 - 5
(10 - 1)
13/03/2021 09:50

10. коло

28 Кикинда Grindex - Црвенка
16 - 13
(8 - 6)
13/03/2021 12:20
29 Сента - Спартак (м)
0 - 10 13/03/2021 09:00
30 Потисје Плетекс 2 - Јединство
11 - 8
(6 - 4)
10/04/2021 10:40

М12 ПЛ - Б група


1. коло

1 Младост ТСК - Нови Сад
0 - 0 10/04/2021 13:10
2 Граднулица - Нова Пазова 1957
4 - 22
(2 - 13)
03/04/2021 14:00
3 Бијељина - Младост ТСК ОРК 2
24 - 6
(11 - 3)
03/04/2021 13:10

2. коло

4 Раднички 1958 - Младост ТСК
10 - 0 03/04/2021 10:00
5 Нови Сад - Граднулица
-
6 Нова Пазова 1957 - Бијељина
-

3. коло

7 Граднулица - Раднички 1958
3 - 19
(1 - 11)
13/03/2021 11:40
8 Бијељина - Нови Сад
-
9 Младост ТСК ОРК 2 - Нова Пазова 1957
4 - 21
(3 - 11)
10/04/2021 12:40

4. коло

10 Раднички 1958 - Бијељина
2 - 16
(1 - 8)
10/04/2021 10:00
11 Младост ТСК - Граднулица
0 - 10 03/04/2021 12:00
12 Нови Сад - Младост ТСК ОРК 2
-

5. коло

13 Младост ТСК ОРК 2 - Раднички 1958
-
14 Бијељина - Младост ТСК
-
15 Нова Пазова 1957 - Нови Сад
-

6. коло

16 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
-
17 Младост ТСК - Младост ТСК ОРК 2
-
18 Граднулица - Бијељина
4 - 29
(1 - 14)
27/02/2021 13:10

7. коло

19 Нови Сад - Раднички 1958
0 - 10 10/04/2021 14:00
20 Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
10 - 0 10/04/2021 10:50
21 Младост ТСК ОРК 2 - Граднулица
14 - 5
(9 - 1)
27/02/2021 09:00

8. коло

22 Нови Сад - Младост ТСК
0 - 0 27/02/2021 14:00
23 Нова Пазова 1957 - Граднулица
-
24 Младост ТСК ОРК 2 - Бијељина
-

9. коло

25 Младост ТСК - Раднички 1958
-
26 Граднулица - Нови Сад
10 - 0 13/03/2021 10:40
27 Бијељина - Нова Пазова 1957
21 - 10
(9 - 6)
13/03/2021 09:50

10. коло

28 Раднички 1958 - Граднулица
-
29 Нови Сад - Бијељина
0 - 10 03/04/2021 09:50
30 Нова Пазова 1957 - Младост ТСК ОРК 2
20 - 10
(11 - 2)
27/02/2021 11:30

11. коло

31 Бијељина - Раднички 1958
25 - 5
(12 - 2)
27/02/2021 10:40
32 Граднулица - Младост ТСК
-
33 Младост ТСК ОРК 2 - Нови Сад
10 - 0 03/04/2021 11:30

12. коло

34 Раднички 1958 - Младост ТСК ОРК 2
11 - 3
(5 - 2)
13/03/2021 09:00
35 Младост ТСК - Бијељина
0 - 10 13/03/2021 13:10
36 Нови Сад - Нова Пазова 1957
0 - 10 13/03/2021 12:20

13. коло

37 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
12 - 6
(8 - 3)
03/04/2021 09:00
38 Младост ТСК ОРК 2 - Младост ТСК
10 - 0 13/03/2021 14:00
39 Бијељина - Граднулица
21 - 5
(12 - 1)
10/04/2021 09:00

14. коло

40 Раднички 1958 - Нови Сад
10 - 0 27/02/2021 12:20
41 Младост ТСК - Нова Пазова 1957
0 - 10 27/02/2021 09:50
42 Граднулица - Младост ТСК ОРК 2
5 - 6
(2 - 4)
10/04/2021 11:50

Ж12 ПЛ - А група


1. коло

1 Апатин (ж) - Пригревица
0 - 22
(0 - 13)
11/04/2021 11:30
2 Халас Јожеф 2 - Zitzer
10 - 0 20/03/2021 09:50

2. коло

3 Кањижа - Апатин (ж)
10 - 2
(5 - 2)
20/03/2021 09:00
4 Пригревица - Халас Јожеф 2
-

3. коло

5 Халас Јожеф 2 - Кањижа
6 - 6
(2 - 3)
11/04/2021 12:20
6 Zitzer - Пригревица
0 - 10 20/03/2021 12:20

4. коло

7 Кањижа - Zitzer
-
8 Апатин (ж) - Халас Јожеф 2
2 - 15
(0 - 11)
28/03/2021 11:30

5. коло

9 Пригревица - Кањижа
21 - 5
(11 - 4)
28/03/2021 10:40
10 Zitzer - Апатин (ж)
-

6. коло

11 Пригревица - Апатин (ж)
23 - 0
(10 - 0)
20/03/2021 10:40
12 Zitzer - Халас Јожеф 2
0 - 10 11/04/2021 10:40

7. коло

13 Апатин (ж) - Кањижа
5 - 8
(3 - 4)
11/04/2021 09:50
14 Халас Јожеф 2 - Пригревица
5 - 18
(2 - 11)
28/03/2021 09:00

8. коло

15 Кањижа - Халас Јожеф 2
2 - 10
(0 - 8)
20/03/2021 11:30
16 Пригревица - Zitzer
10 - 0 11/04/2021 09:00

9. коло

17 Zitzer - Кањижа
0 - 10 28/03/2021 12:20
18 Халас Јожеф 2 - Апатин (ж)
-

10. коло

19 Кањижа - Пригревица
-
20 Апатин (ж) - Zitzer
10 - 0 28/03/2021 09:50

Ж12 ПЛ - Б група


1. коло

2 Рума - Темерин
18 - 6
(8 - 3)
11/04/2021 11:30
1 Лехел - ЛСК
5 - 13
(4 - 7)
11/04/2021 10:40

2. коло

3 Темерин - ЛСК
-
4 Рума - Лехел
-

3. коло

5 Лехел - Темерин
-
6 ЛСК - Рума
-

4. коло

8 Темерин - Рума
5 - 19
(3 - 12)
14/03/2021 10:50
7 ЛСК - Лехел
25 - 14
(16 - 8)
14/03/2021 10:00

5. коло

9 ЛСК - Темерин
15 - 11
(7 - 3)
14/03/2021 12:30
10 Лехел - Рума
5 - 21
(3 - 9)
14/03/2021 11:40

6. коло

12 Темерин - Лехел
7 - 4
(1 - 3)
11/04/2021 09:50
11 Рума - ЛСК
19 - 7
(8 - 3)
11/04/2021 09:00