Резултати Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

1 Младост ТСК - Јабука
29 - 28
(10 - 12)
14/10/2020 18:30
2 Херцеговина - Долово
30 - 18
(14 - 9)
11/10/2020 18:00
3 Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
33 - 18
(16 - 8)
13/10/2020 20:00
4 Херцеговац - Раднички 1958
34 - 27
(14 - 16)
09/10/2020 18:30
5 Банатски Карловац - Црвена звезда
45 - 27
(21 - 16)
14/10/2020 19:00
6 Апатин - Сомборелектро
25 - 21
(14 - 12)
10/10/2020 17:00

2. коло

7 Јабука - Сомборелектро
18 - 18
(8 - 8)
17/10/2020 19:00
8 Младост ТСК - Херцеговина
32 - 25
(14 - 11)
18/10/2020 18:00
9 Долово - Потисје Плетекс
31 - 29
(15 - 12)
17/10/2020 15:00
10 Нова Пазова 1957 - Херцеговац
32 - 35
(15 - 17)
17/10/2020 20:00
11 Раднички 1958 - Банатски Карловац
33 - 38
(19 - 20)
18/10/2020 19:00
12 Црвена звезда - Апатин
25 - 36
(13 - 12)
18/10/2020 17:00

3. коло

13 Херцеговина - Јабука
34 - 24
(18 - 11)
24/10/2020 17:30
14 Потисје Плетекс - Младост ТСК
35 - 27
(14 - 11)
25/10/2020 18:00
15 Херцеговац - Долово
36 - 29
(16 - 15)
24/10/2020 17:00
16 Банатски Карловац - Нова Пазова 1957
41 - 33
(19 - 13)
24/10/2020 19:00
17 Апатин - Раднички 1958
37 - 24
(17 - 11)
25/10/2020 18:00
18 Сомборелектро - Црвена звезда
34 - 25
(17 - 12)
24/10/2020 19:00

4. коло

19 Јабука - Црвена звезда
32 - 26
(16 - 8)
01/11/2020 18:00
20 Младост ТСК - Херцеговац
34 - 37
(14 - 19)
30/10/2020 20:00
21 Херцеговина - Потисје Плетекс
28 - 26
(13 - 11)
31/10/2020 18:00
22 Долово - Банатски Карловац
32 - 32
(18 - 19)
01/11/2020 20:00
23 Нова Пазова 1957 - Апатин
25 - 28
(13 - 11)
01/11/2020 20:00
24 Раднички 1958 - Сомборелектро
28 - 21
(15 - 9)
01/11/2020 12:00

5. коло

25 Потисје Плетекс - Јабука
36 - 20
(17 - 8)
07/11/2020 19:00
26 Банатски Карловац - Младост ТСК
36 - 32
(22 - 17)
17/02/2021 18:00
27 Херцеговац - Херцеговина
32 - 36
(18 - 20)
06/11/2020 19:00
28 Апатин - Долово
34 - 25
(15 - 15)
07/11/2020 17:00
29 Сомборелектро - Нова Пазова 1957
24 - 24
(10 - 14)
07/11/2020 20:00
30 Црвена звезда - Раднички 1958
32 - 31
(15 - 17)
07/11/2020 20:00

6. коло

31 Јабука - Раднички 1958
27 - 25
(14 - 16)
11/11/2020 18:00
32 Младост ТСК - Апатин
38 - 34
(14 - 18)
11/11/2020 20:00
33 Херцеговина - Банатски Карловац
37 - 35
(20 - 17)
11/11/2020 19:00
34 Потисје Плетекс - Херцеговац
25 - 26
(12 - 13)
11/11/2020 19:00
35 Долово - Сомборелектро
29 - 25
(15 - 12)
11/11/2020 20:45
36 Нова Пазова 1957 - Црвена звезда
26 - 23
(11 - 15)
11/11/2020 21:00

7. коло

37 Херцеговац - Јабука
31 - 29
(17 - 16)
14/02/2021 18:00
38 Сомборелектро - Младост ТСК
28 - 32
(12 - 12)
14/11/2020 19:00
39 Апатин - Херцеговина
23 - 25
(11 - 10)
15/11/2020 17:00
40 Банатски Карловац - Потисје Плетекс
36 - 28
(16 - 16)
15/11/2020 18:00
41 Црвена звезда - Долово
33 - 34
(18 - 19)
14/11/2020 20:00
42 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
27 - 19
(17 - 6)
15/11/2020 18:00

8. коло

43 Јабука - Нова Пазова 1957
33 - 28
(16 - 14)
21/11/2020 17:00
44 Младост ТСК - Црвена звезда
34 - 24
(17 - 10)
22/11/2020 18:00
45 Херцеговина - Сомборелектро
33 - 25
(19 - 14)
02/12/2020 18:00
46 Потисје Плетекс - Апатин
27 - 28
(15 - 13)
21/11/2020 20:00
47 Херцеговац - Банатски Карловац
38 - 35
(17 - 18)
22/11/2020 18:00
48 Долово - Раднички 1958
25 - 26
(17 - 13)
22/11/2020 15:30

9. коло

49 Банатски Карловац - Јабука
40 - 27
(20 - 12)
28/11/2020 18:00
50 Раднички 1958 - Младост ТСК
37 - 35
(17 - 17)
28/02/2021 18:00
51 Црвена звезда - Херцеговина
25 - 38
(7 - 18)
27/02/2021 20:00
52 Сомборелектро - Потисје Плетекс
14 - 42
(6 - 19)
26/02/2021 20:30
53 Апатин - Херцеговац
28 - 24
(14 - 13)
28/02/2021 17:00
54 Нова Пазова 1957 - Долово
32 - 21
(11 - 13)
28/02/2021 20:00

10. коло

55 Јабука - Долово
32 - 23
(18 - 8)
06/03/2021 18:00
56 Младост ТСК - Нова Пазова 1957
26 - 25
(11 - 15)
06/03/2021 18:30
57 Херцеговина - Раднички 1958
46 - 31
(20 - 14)
06/03/2021 18:00
58 Потисје Плетекс - Црвена звезда
39 - 26
(18 - 15)
05/03/2021 20:30
59 Херцеговац - Сомборелектро
42 - 30
(21 - 16)
06/03/2021 15:30
60 Банатски Карловац - Апатин
25 - 28
(13 - 13)
06/03/2021 19:00

11. коло

61 Апатин - Јабука
36 - 21
(17 - 8)
13/03/2021 19:30
62 Долово - Младост ТСК
29 - 41
(18 - 18)
13/03/2021 19:00
63 Нова Пазова 1957 - Херцеговина
32 - 23
(14 - 9)
14/03/2021 17:00
64 Раднички 1958 - Потисје Плетекс
22 - 22
(11 - 16)
14/03/2021 19:00
65 Црвена звезда - Херцеговац
33 - 39
(18 - 19)
27/02/2021 20:00
66 Сомборелектро - Банатски Карловац
32 - 40
(20 - 18)
14/03/2021 18:00

12. коло

67 Јабука - Младост ТСК
22 - 22
(12 - 10)
68 Долово - Херцеговина
23 - 26
(10 - 16)
69 Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
29 - 28
(13 - 13)
70 Раднички 1958 - Херцеговац
30 - 38
(13 - 19)
71 Црвена звезда - Банатски Карловац
33 - 39
(17 - 21)
72 Сомборелектро - Апатин
23 - 34
(12 - 17)

13. коло

73 Сомборелектро - Јабука
18 - 29
(9 - 16)
74 Херцеговина - Младост ТСК
38 - 31
(15 - 14)
75 Потисје Плетекс - Долово
43 - 16
(20 - 9)
76 Херцеговац - Нова Пазова 1957
32 - 29
(16 - 10)
77 Банатски Карловац - Раднички 1958
34 - 36
(18 - 17)
78 Апатин - Црвена звезда
33 - 26
(15 - 13)

14. коло

79 Јабука - Херцеговина
26 - 28
(15 - 15)
80 Младост ТСК - Потисје Плетекс
31 - 30
(17 - 16)
81 Долово - Херцеговац
29 - 37
(15 - 19)
82 Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац
27 - 28
(10 - 12)
83 Раднички 1958 - Апатин
32 - 28
(13 - 18)
84 Црвена звезда - Сомборелектро
32 - 26
(14 - 12)

15. коло

85 Црвена звезда - Јабука
29 - 34
(11 - 19)
86 Херцеговац - Младост ТСК
38 - 31
(17 - 12)
87 Потисје Плетекс - Херцеговина
34 - 32
(13 - 15)
88 Банатски Карловац - Долово
40 - 28
(18 - 12)
89 Апатин - Нова Пазова 1957
34 - 27
(14 - 9)
90 Сомборелектро - Раднички 1958
30 - 32
(13 - 14)

16. коло

91 Јабука - Потисје Плетекс
29 - 24
(16 - 13)
17/04/2021 19:00
92 Младост ТСК - Банатски Карловац
40 - 42
(20 - 20)
17/04/2021 19:00
93 Херцеговина - Херцеговац
36 - 29
(17 - 15)
17/04/2021 19:00
94 Долово - Апатин
-
95 Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
39 - 25
(23 - 11)
18/04/2021 20:00
96 Раднички 1958 - Црвена звезда
27 - 27
(15 - 16)
17/04/2021 19:00

17. коло

97 Раднички 1958 - Јабука
29 - 35
(13 - 18)
98 Апатин - Младост ТСК
38 - 32
(21 - 12)
99 Банатски Карловац - Херцеговина
36 - 37
(18 - 19)
100 Херцеговац - Потисје Плетекс
45 - 36
(23 - 16)
101 Сомборелектро - Долово
26 - 37
(12 - 19)
102 Црвена звезда - Нова Пазова 1957
29 - 24
(14 - 13)

18. коло

103 Јабука - Херцеговац
29 - 26
(12 - 13)
104 Младост ТСК - Сомборелектро
42 - 26
(20 - 13)
105 Херцеговина - Апатин
20 - 24
(11 - 15)
106 Потисје Плетекс - Банатски Карловац
38 - 33
(18 - 15)
107 Долово - Црвена звезда
33 - 26
(18 - 11)
108 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
39 - 34
(25 - 13)

19. коло

109 Нова Пазова 1957 - Јабука
-
110 Црвена звезда - Младост ТСК
-
111 Сомборелектро - Херцеговина
-
112 Апатин - Потисје Плетекс
-
113 Банатски Карловац - Херцеговац
-
114 Раднички 1958 - Долово
-

20. коло

115 Јабука - Банатски Карловац
-
116 Младост ТСК - Раднички 1958
-
117 Херцеговина - Црвена звезда
-
118 Потисје Плетекс - Сомборелектро
-
119 Херцеговац - Апатин
-
120 Долово - Нова Пазова 1957
-

21. коло

121 Долово - Јабука
-
122 Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
-
123 Раднички 1958 - Херцеговина
-
124 Црвена звезда - Потисје Плетекс
-
125 Сомборелектро - Херцеговац
-
126 Апатин - Банатски Карловац
-

22. коло

127 Јабука - Апатин
-
128 Младост ТСК - Долово
-
129 Херцеговина - Нова Пазова 1957
-
130 Потисје Плетекс - Раднички 1958
-
131 Херцеговац - Црвена звезда
-
132 Банатски Карловац - Сомборелектро
-

Жене


1. коло

1 Темерин - Рума
25 - 24
(12 - 12)
18/10/2020 20:00
2 Јадран - Спартак
25 - 28
(12 - 13)
3 Младост - Мокрин
37 - 26
(22 - 18)
29/10/2020 20:00
4 Раванград - Раднички
- 29/10/2020 19:00
5 Пролетер (ж) - Лаки
43 - 25
(22 - 12)
13/02/2021 15:30
6 Халас Јожеф - Словен
31 - 21
(18 - 6)
04/11/2020 19:30

2. коло

7 Рума - Словен
25 - 18
(12 - 10)
25/10/2020 18:00
8 Темерин - Јадран
25 - 23
(13 - 12)
25/10/2020 14:00
9 Спартак - Младост
34 - 23
(16 - 9)
24/10/2020 19:00
10 Мокрин - Раванград
19 - 13
(5 - 7)
05/11/2020 19:30
11 Раднички - Пролетер (ж)
- 24/10/2020 19:00
12 Лаки - Халас Јожеф
15 - 33
(5 - 16)
25/10/2020 19:00

3. коло

13 Јадран - Рума
-
14 Младост - Темерин
23 - 25
(9 - 10)
31/10/2020 20:00
15 Раванград - Спартак
14 - 48
(6 - 21)
01/11/2020 16:00
16 Пролетер (ж) - Мокрин
37 - 20
(21 - 10)
01/11/2020 15:00
17 Халас Јожеф - Раднички
- 30/10/2020 18:00
18 Словен - Лаки
25 - 21
(13 - 6)
31/10/2020 11:00

4. коло

19 Рума - Лаки
29 - 17
(15 - 6)
08/11/2020 18:00
20 Темерин - Раванград
37 - 30
(18 - 17)
08/11/2020 17:00
21 Јадран - Младост
29 - 32
(14 - 13)
08/11/2020 17:00
22 Спартак - Пролетер (ж)
29 - 23
(15 - 9)
07/11/2020 19:00
23 Мокрин - Халас Јожеф
15 - 38
(5 - 19)
07/11/2020 17:30
24 Раднички - Словен
- 07/11/2020 15:00

5. коло

27 Младост - Рума
21 - 23
(11 - 11)
11/11/2020 20:00
28 Пролетер (ж) - Темерин
27 - 30
(15 - 18)
29 Раванград - Јадран
18 - 32
(10 - 13)
18/11/2020 18:00
30 Халас Јожеф - Спартак
24 - 20
(12 - 9)
18/11/2020 19:00
25 Словен - Мокрин
-
26 Лаки - Раднички
- 11/11/2020 14:00

6. коло

33 Рума - Раднички
- 15/11/2020 12:00
34 Темерин - Халас Јожеф
21 - 30
(8 - 14)
25/11/2020 20:30
35 Јадран - Пролетер (ж)
24 - 17
(9 - 9)
14/11/2020 18:00
36 Младост - Раванград
38 - 31
(16 - 18)
15/11/2020 18:00
31 Спартак - Словен
26 - 21
(16 - 11)
14/11/2020 19:00
32 Мокрин - Лаки
18 - 25
(9 - 16)
15/11/2020 19:00

7. коло

39 Раванград - Рума
13 - 29
(9 - 10)
21/11/2020 18:00
40 Словен - Темерин
24 - 18
(5 - 10)
21/11/2020 19:00
41 Халас Јожеф - Јадран
27 - 18
(10 - 12)
21/11/2020 17:30
42 Пролетер (ж) - Младост
26 - 32
(10 - 14)
21/11/2020 13:00
37 Лаки - Спартак
17 - 38
(7 - 21)
21/11/2020 14:00
38 Раднички - Мокрин
-

8. коло

44 Рума - Мокрин
37 - 18
(18 - 11)
04/03/2021 18:30
45 Темерин - Лаки
36 - 15
(22 - 6)
21/02/2021 18:00
46 Јадран - Словен
26 - 29
(10 - 17)
03/03/2021 19:00
47 Младост - Халас Јожеф
24 - 33
(12 - 13)
21/02/2021 18:00
48 Раванград - Пролетер (ж)
-
43 Спартак - Раднички
-

9. коло

50 Пролетер (ж) - Рума
24 - 26
(11 - 12)
28/02/2021 12:30
51 Раднички - Темерин
-
52 Лаки - Јадран
23 - 30
(9 - 13)
28/02/2021 18:00
53 Словен - Младост
31 - 23
(13 - 11)
27/02/2021 20:00
54 Халас Јожеф - Раванград
59 - 17
(28 - 9)
01/03/2021 19:30
49 Мокрин - Спартак
-

10. коло

55 Рума - Спартак
27 - 21
(15 - 11)
56 Темерин - Мокрин
34 - 24
(19 - 7)
07/03/2021 19:00
57 Јадран - Раднички
-
58 Младост - Лаки
24 - 19
(10 - 9)
59 Раванград - Словен
15 - 30
(9 - 15)
06/03/2021 19:00
60 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
18 - 31
(11 - 16)
06/03/2021 13:30

11. коло

61 Халас Јожеф - Рума
24 - 15
(11 - 9)
13/03/2021 19:30
62 Спартак - Темерин
29 - 26
(16 - 13)
13/03/2021 19:00
63 Мокрин - Јадран
26 - 36
(16 - 19)
13/03/2021 20:30
64 Раднички - Младост
-
65 Лаки - Раванград
31 - 18
(13 - 10)
14/03/2021 18:00
66 Словен - Пролетер (ж)
26 - 22
(16 - 9)
14/03/2021 20:00

12. коло

67 Рума - Темерин
35 - 27
(19 - 14)
68 Спартак - Јадран
31 - 27
(19 - 9)
69 Мокрин - Младост
28 - 35
(11 - 18)
70 Раднички - Раванград
-
71 Лаки - Пролетер (ж)
21 - 35
(9 - 19)
72 Словен - Халас Јожеф
24 - 27
(16 - 15)

13. коло

73 Словен - Рума
19 - 18
(7 - 8)
74 Јадран - Темерин
24 - 24
(14 - 13)
75 Младост - Спартак
23 - 33
(7 - 20)
76 Раванград - Мокрин
15 - 37
(9 - 19)
77 Пролетер (ж) - Раднички
-
78 Халас Јожеф - Лаки
34 - 15
(19 - 6)

14. коло

79 Рума - Јадран
31 - 21
(14 - 8)
80 Темерин - Младост
32 - 29
(16 - 15)
81 Спартак - Раванград
45 - 11
(23 - 3)
82 Мокрин - Пролетер (ж)
24 - 24
(15 - 15)
83 Раднички - Халас Јожеф
-
84 Лаки - Словен
25 - 35
(13 - 16)

15. коло

85 Лаки - Рума
17 - 38
(4 - 16)
86 Раванград - Темерин
17 - 35
(6 - 19)
87 Младост - Јадран
17 - 29
(7 - 16)
88 Пролетер (ж) - Спартак
26 - 30
(14 - 14)
89 Халас Јожеф - Мокрин
41 - 28
(25 - 13)
90 Словен - Раднички
-

16. коло

93 Рума - Младост
32 - 18
(15 - 11)
17/04/2021 15:30
94 Темерин - Пролетер (ж)
-
95 Јадран - Раванград
41 - 15
(23 - 9)
17/04/2021 19:00
96 Спартак - Халас Јожеф
18 - 22
(11 - 9)
17/04/2021 19:00
91 Мокрин - Словен
20 - 36
(14 - 19)
15/04/2021 19:00

17. коло

100 Халас Јожеф - Темерин
31 - 26
(15 - 15)
101 Пролетер (ж) - Јадран
-
102 Раванград - Младост
20 - 26
(8 - 16)
97 Словен - Спартак
31 - 30
(16 - 13)
98 Лаки - Мокрин
29 - 17
(17 - 8)

18. коло

105 Рума - Раванград
48 - 3
(25 - 3)
106 Темерин - Словен
29 - 32
(14 - 14)
107 Јадран - Халас Јожеф
22 - 25
(5 - 16)
108 Младост - Пролетер (ж)
22 - 30
(6 - 14)
103 Спартак - Лаки
34 - 19
(18 - 8)
104 Мокрин - Раднички
-

19. коло

110 Мокрин - Рума
-
111 Лаки - Темерин
-
112 Словен - Јадран
-
113 Халас Јожеф - Младост
44 - 27
(25 - 22)
114 Пролетер (ж) - Раванград
-
109 Раднички - Спартак
-

20. коло

116 Рума - Пролетер (ж)
-
117 Темерин - Раднички
-
118 Јадран - Лаки
-
119 Младост - Словен
-
120 Раванград - Халас Јожеф
-
115 Спартак - Мокрин
-

21. коло

121 Спартак - Рума
-
122 Мокрин - Темерин
-
123 Раднички - Јадран
-
124 Лаки - Младост
-
125 Словен - Раванград
-
126 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
-

22. коло

127 Рума - Халас Јожеф
-
128 Темерин - Спартак
-
129 Јадран - Мокрин
-
130 Младост - Раднички
-
131 Раванград - Лаки
-
132 Пролетер (ж) - Словен
-