Табела Трећа лига Војводина ''Север''

2022/2023
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Сивац 69/2
Сивац
10 9 0 1 298 182 +116 18
2
Борац
Бачки Грачац
10 6 1 3 247 236 +11 13
3
Русин
Руски Крстур
10 5 1 4 283 299 -16 11
4
Графичар
Бездан
10 5 0 5 260 283 -23 10
5
Обилић (м)
Нови Кнежевац
10 2 0 8 230 286 -56 4
6 10 2 0 8 220 252 -32 4
7
Граничар
Гаково
0 0 0 0 0 0 0 0