Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 - пролеће Штампање

M16 - Супер лига M16 - Прва лига А група M16 - Прва лига Б група M16 - Прва лига В група M16 - Прва лига 1. - 3. Ж16 - Супер лига M16 - Прва лига 4. - 6.

M16 - Супер лига



1. коло

1 Сомборелектро - Динамо
Сомбор
2 Спартак Војпут - Јабука
Суботица
3 Црвенка - Лавови БП
Панчево
12/05/2019
14:20
4 Врбас Петрол - Војводина
Панчево
12/05/2019
15:10

2. коло

5 Динамо - Војводина
Врбас
20/04/2019
08:50
6 Сомборелектро - Спартак Војпут
Сомбор
7 Јабука - Црвенка
Јабука
8 Лавови БП - Врбас Петрол
Врбас
20/04/2019
12:10

3. коло

9 Спартак Војпут - Динамо
Суботица
16/02/2019
11:00
10 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
11 Врбас Петрол - Јабука
Јабука
02/02/2019
12:40
12 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
16/03/2019
11:40

4. коло

13 Динамо - Лавови БП
Врбас
20/04/2019
10:30
14 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
15 Спартак Војпут - Црвенка
Сомбор
02/03/2019
09:50
16 Јабука - Војводина
Јабука

5. коло

17 Црвенка - Динамо
Јабука
02/02/2019
11:50
18 Војводина - Сомборелектро
Нови Сад
19 Врбас Петрол - Спартак Војпут
Врбас
20/04/2019
08:00
20 Лавови БП - Јабука
Бачка Паланка

6. коло

21 Динамо - Јабука
Панчево
22 Сомборелектро - Лавови БП
Нови Сад
23 Спартак Војпут - Војводина
Нови Сад
02/02/2019
14:40
24 Црвенка - Врбас Петрол
Нови Сад
16/03/2019
10:50

7. коло

25 Врбас Петрол - Динамо
Јабука
02/02/2019
10:50
26 Јабука - Сомборелектро
Јабука
27 Лавови БП - Спартак Војпут
Панчево
12/05/2019
11:50
28 Војводина - Црвенка
Врбас
20/04/2019
11:20

8. коло

29 Динамо - Сомборелектро
Суботица
30 Јабука - Спартак Војпут
Јабука
31 Лавови БП - Црвенка
Нови Сад
16/03/2019
09:50
32 Војводина - Врбас Петрол
Нови Сад
16/03/2019
09:00

9. коло

33 Војводина - Динамо
Бачка Паланка
02/03/2019
11:00
34 Спартак Војпут - Сомборелектро
Суботица
35 Црвенка - Јабука
Јабука
02/02/2019
10:00
36 Врбас Петрол - Лавови БП
Црвенка
16/02/2019
10:50

10. коло

37 Динамо - Спартак Војпут
Врбас
20/04/2019
13:00
38 Сомборелектро - Црвенка
Сомбор
39 Јабука - Врбас Петрол
Јабука
40 Лавови БП - Војводина
Црвенка
16/02/2019
09:50

11. коло

41 Лавови БП - Динамо
Бачка Паланка
02/03/2019
10:00
42 Врбас Петрол - Сомборелектро
Врбас
43 Црвенка - Спартак Војпут
Врбас
20/04/2019
09:40
44 Војводина - Јабука
Нови Сад

12. коло

45 Динамо - Црвенка
Панчево
12/05/2019
11:00
46 Сомборелектро - Војводина
Нови Сад
47 Спартак Војпут - Врбас Петрол
Сомбор
02/03/2019
10:50
48 Јабука - Лавови БП
Јабука

13. коло

49 Јабука - Динамо
Јабука
50 Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка
51 Војводина - Спартак Војпут
Панчево
12/05/2019
13:30
52 Врбас Петрол - Црвенка
Црвенка
16/02/2019
09:00

14. коло

53 Динамо - Врбас Петрол
Панчево
12/05/2019
15:11
54 Сомборелектро - Јабука
Сомбор
55 Спартак Војпут - Лавови БП
Нови Сад
02/02/2019
10:50
56 Црвенка - Војводина
Црвенка
16/02/2019
11:40

M16 - Прва лига А група



1. коло

1 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
2 Сомбор - Локомотива
Пригревица
17/02/2019
17:00

2. коло

3 Локомотива - СЛОБОДАН
 
4 ПИК Пригревица - Сомбор
Пригревица
17/02/2019
19:00

3. коло

5 Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
6 Локомотива - ПИК Пригревица
Пригревица
17/02/2019
18:00

4. коло

7 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
 
8 Локомотива - Сомбор
Пригревица
14/04/2019
13:30

5. коло

9 Локомотива - СЛОБОДАН
Брчко
10 Сомбор - ПИК Пригревица
Пригревица
14/04/2019
12:30

6. коло

11 Сомбор - СЛОБОДАН
 
12 ПИК Пригревица - Локомотива
Пригревица
14/04/2019
14:30

7. коло

13 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
14 Сомбор - Локомотива
Пригревица
17/03/2019
17:00

8. коло

15 Локомотива - СЛОБОДАН
 
16 ПИК Пригревица - Сомбор
Пригревица
17/03/2019
16:00

9. коло

17 Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
18 Локомотива - ПИК Пригревица
Пригревица
17/03/2019
18:00

M16 - Прва лига Б група



1. коло

1 Југовић - Рума
Темерин
13/04/2019
13:00
2 Младост ТСК - Растимо
Темерин
13/04/2019
09:00

2. коло

3 Рума - Растимо
Каћ
17/03/2019
10:50
4 Југовић - Младост ТСК
Каћ
17/03/2019
11:40

3. коло

5 Младост ТСК - Рума
Каћ
17/03/2019
09:00
6 Растимо - Југовић
Темерин
13/04/2019
15:40

4. коло

7 Рума - Југовић
Петроварадин
16/02/2019
10:50
8 Растимо - Младост ТСК
Петроварадин
16/02/2019
11:40

5. коло

9 Растимо - Рума
Петроварадин
16/02/2019
09:00
10 Младост ТСК - Југовић
Петроварадин
16/02/2019
09:50

6. коло

11 Рума - Младост ТСК
Темерин
13/04/2019
14:50
12 Југовић - Растимо
Каћ
17/03/2019
09:50

M16 - Прва лига В група



1. коло

1 Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
2 Кикинда Grindex - Младост
Зрењанин
15/02/2019
09:50

2. коло

3 Младост - СЛОБОДАН
 
4 Зрењанин - Кикинда Grindex
Зрењанин
15/02/2019
09:00

3. коло

5 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
6 Младост - Зрењанин
Зрењанин
15/02/2019
10:50

4. коло

7 Зрењанин - СЛОБОДАН
 
8 Младост - Кикинда Grindex
Вршац
14/04/2019
11:00

5. коло

9 Младост - СЛОБОДАН
Вршац
10 Кикинда Grindex - Зрењанин
Вршац
14/04/2019
10:00

6. коло

11 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
 
12 Зрењанин - Младост
Вршац
14/04/2019
09:00

7. коло

13 Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
14 Кикинда Grindex - Младост
Кикинда
17/03/2019
09:00

8. коло

15 Младост - СЛОБОДАН
 
16 Зрењанин - Кикинда Grindex
Кикинда
17/03/2019
11:00

9. коло

17 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
18 Младост - Зрењанин
Кикинда
17/03/2019
10:00

M16 - Прва лига 1. - 3.



1. коло

1 Локомотива - СЛОБОДАН
Брчко
2 Растимо - Зрењанин
Пригревица
12/05/2019
15:30

2. коло

3 Зрењанин - СЛОБОДАН
 
4 Локомотива - Растимо
Пригревица
12/05/2019
18:50

3. коло

5 Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
6 Зрењанин - Локомотива
Пригревица
12/05/2019
17:10

Ж16 - Супер лига



1. коло

1 Лаки - Пролетер (ж)
Рума
03/02/2019
12:10
2 Пригревица - Срем
Рума
03/02/2019
11:20
3 Сента - Словен
Сента

2. коло

4 Пролетер (ж) - Словен
Зрењанин
24/11/2018
11:40
5 Лаки - Пригревица
Црвенка
17/11/2018
11:15
6 Срем - Сента
Сремска Митровица

3. коло

7 Пригревица - Пролетер (ж)
Рума
03/02/2019
13:50
8 Сента - Лаки
Сента
9 Словен - Срем
Рума
08/12/2018
12:20

4. коло

10 Пролетер (ж) - Срем
Зрењанин
02/12/2018
11:40
11 Лаки - Словен
Рума
03/02/2019
14:40
12 Пригревица - Сента
Пригревица

5. коло

13 Сента - Пролетер (ж)
Сента
14 Срем - Лаки
Црвенка
15/02/2019
15:40
15 Словен - Пригревица
Црвенка
15/02/2019
11:50

6. коло

16 Пролетер (ж) - Лаки
Црвенка
15/02/2019
10:00
17 Срем - Пригревица
Црвенка
15/02/2019
10:50
18 Словен - Сента
Рума

7. коло

19 Словен - Пролетер (ж)
Рума
08/12/2018
09:50
20 Пригревица - Лаки
Пригревица
02/12/2018
10:50
21 Сента - Срем
Сента

8. коло

22 Пролетер (ж) - Пригревица
Сремска Митровица
16/03/2019
12:20
23 Лаки - Сента
Црвенка
24 Срем - Словен
Сремска Митровица
24/11/2018
13:20

9. коло

25 Срем - Пролетер (ж)
Сремска Митровица
17/11/2018
11:30
26 Словен - Лаки
Сремска Митровица
16/03/2019
10:50
27 Сента - Пригревица
Сента

10. коло

28 Пролетер (ж) - Сента
Зрењанин
29 Лаки - Срем
Сремска Митровица
16/03/2019
13:10
30 Пригревица - Словен
Сремска Митровица
16/03/2019
10:00

M16 - Прва лига 4. - 6.



1. коло

1 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
2 Младост ТСК - Младост
Бачки Јарак

2. коло

3 Младост - СЛОБОДАН
 
4 ПИК Пригревица - Младост ТСК
Пригревица
12/05/2019
16:20

3. коло

5 Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
6 Младост - ПИК Пригревица
Пригревица
12/05/2019
18:00