Распоред утакмица - ЛМК РСВ 14

2022/2023
М14 - ГРУПА А М14 - ГРУПА Б М14 - ГРУПА В М14 - ГРУПА Г М14 - ГРУПА Д Ж14 - ГРУПА А Ж14 - ГРУПА Б Ж14 - ГРУПА В Ж14 - ГРУПА Г

М14 - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Сента
Сента
Кикинда Grindex
Кикинда
Сента
2
Кањижа
Кањижа
Ада

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Спартак (м)
Суботица
Сента
Сента
Суботица
3
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Спартак (м)
Суботица
Ада
5
Кањижа
Кањижа
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Спартак (м)
Суботица
Кањижа
Кањижа
Суботица
8
Сента
Сента
Сента

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Кикинда Grindex
Кикинда
Спартак (м)
Суботица
Кикинда
10
Кањижа
Кањижа
Сента
Сента
Кањижа

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Кикинда Grindex
Кикинда
Сента
Сента
Кикинда
12
Кањижа
Кањижа
Кањижа

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
14
Сента
Сента
Спартак (м)
Суботица
Сента
13
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Спартак (м)
Суботица
Суботица
15
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа
Кањижа
Кикинда

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Кањижа
Кањижа
Спартак (м)
Суботица
Кањижа
18
Сента
Сента
Ада

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Спартак (м)
Суботица
Кикинда Grindex
Кикинда
Суботица
20
Сента
Сента
Кањижа
Кањижа
Сента

М14 - ГРУПА Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Апатин
Апатин
Апатин
2
Графичар
Бездан
Лавови БП
Бачка Паланка
Бездан

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Пригревица
4
Графичар
Бездан
Врбас

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Графичар
Бездан
ПИК Пригревица
Пригревица
Бездан
6
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ПИК Пригревица
Пригревица
Лавови БП
Бачка Паланка
Пригревица
8
Апатин
Апатин
Графичар
Бездан
Апатин

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
ПИК Пригревица
Пригревица
Врбас
10
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин
Апатин
Бачка Паланка

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Апатин
Апатин
Врбас
12
Лавови БП
Бачка Паланка
Графичар
Бездан
Бачка Паланка

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
14
Графичар
Бездан
Бездан

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
ПИК Пригревица
Пригревица
Графичар
Бездан
Пригревица
16
Лавови БП
Бачка Паланка
Врбас

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Лавови БП
Бачка Паланка
ПИК Пригревица
Пригревица
Бачка Паланка
18
Графичар
Бездан
Апатин
Апатин
Бездан

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
20
Апатин
Апатин
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин

М14 - ГРУПА В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Растимо
Нови Сад
Шид
2
Рума
Рума
Феникс
Петроварадин
Рума

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3 Кленак
4
Растимо
Нови Сад
Рума
Рума
Нови Сад

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Рума
Рума
Рума
6
Феникс
Петроварадин
Растимо
Нови Сад
Петроварадин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Феникс
Петроварадин
Кленак
8
Рума
Рума
Шид

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Растимо
Нови Сад
Нови Сад
10
Феникс
Петроварадин
Петроварадин

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Растимо
Нови Сад
Нови Сад
12
Феникс
Петроварадин
Рума
Рума
Петроварадин

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13 Шид
14
Рума
Рума
Растимо
Нови Сад
Рума

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Рума
Рума
Кленак
16
Растимо
Нови Сад
Феникс
Петроварадин
Нови Сад

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Феникс
Петроварадин
Петроварадин
18
Рума
Рума
Рума

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Растимо
Нови Сад
Кленак
20
Феникс
Петроварадин
Шид

М14 - ГРУПА Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Граднулица
Зрењанин
Јединство
Нови Бечеј
Зрењанин
2
Пролетер
Зрењанин
Сечањ
3
Војводина
Нови Сад
Нови Сад

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
5
Граднулица
Зрењанин
Зрењанин
6
Пролетер
Зрењанин
Војводина
Нови Сад
Зрењанин

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јединство
Нови Бечеј
Сечањ
8
Војводина
Нови Сад
Граднулица
Зрењанин
Нови Сад
9
Пролетер
Зрењанин
Темерин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Јединство
Нови Бечеј
Пролетер
Зрењанин
Нови Бечеј
11
Граднулица
Зрењанин
Зрењанин
12
Војводина
Нови Сад
Сечањ

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Војводина
Нови Сад
Јединство
Нови Бечеј
Нови Сад
14
Пролетер
Зрењанин
Граднулица
Зрењанин
Зрењанин
15 Темерин

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Јединство
Нови Бечеј
Граднулица
Зрењанин
Нови Бечеј
17
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин
18
Војводина
Нови Сад
Темерин

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Јединство
Нови Бечеј
Темерин
20
Граднулица
Зрењанин
Сечањ
21
Војводина
Нови Сад
Пролетер
Зрењанин
Нови Сад

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
23
Граднулица
Зрењанин
Војводина
Нови Сад
Зрењанин
24
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Пролетер
Зрењанин
Јединство
Нови Бечеј
Зрењанин
26
Граднулица
Зрењанин
Темерин
27
Војводина
Нови Сад
Нови Сад

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Јединство
Нови Бечеј
Војводина
Нови Сад
Нови Бечеј
29
Граднулица
Зрењанин
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин
30 Сечањ

М14 - ГРУПА Д


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Црепаја
2
Јабука
Јабука
Јабука

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево
4
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Долово

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Јабука
Јабука
РА "Динамо"
Панчево
Јабука
6
Долово
Долово
Бешка

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
РА "Динамо"
Панчево
Панчево
8
Црепаја
Црепаја
Јабука
Јабука
Црепаја

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Долово
Долово
РА "Динамо"
Панчево
Долово
10
Црепаја
Црепаја
Бешка

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Долово
12
Јабука
Јабука
Бешка

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Црепаја
Црепаја
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја
14
Јабука
Јабука
Долово
Долово
Јабука

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
РА "Динамо"
Панчево
Јабука
Јабука
Панчево
16
Долово
Долово
Долово

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
РА "Динамо"
Панчево
Бешка
18
Јабука
Јабука
Црепаја
Црепаја
Јабука

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
РА "Динамо"
Панчево
Долово
Долово
Панчево
20
Црепаја
Црепаја
Црепаја

Ж14 - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Пригревица
Пригревица
Војводина ж
Нови Сад
Пригревица
2
Дероње
Дероње
Лавови БП
Бачка Паланка
Дероње
3
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Апатин

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Војводина ж
Нови Сад
Оџаци
Оџаци
Нови Сад
5
Пригревица
Пригревица
Дероње
Дероње
Пригревица
6
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин (ж)
Апатин
Бачка Паланка

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Дероње
Дероње
Војводина ж
Нови Сад
Дероње
8
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
Пригревица
Апатин
9
Оџаци
Оџаци
Лавови БП
Бачка Паланка
Оџаци

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Војводина ж
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад
11
Пригревица
Пригревица
Оџаци
Оџаци
Пригревица
12
Дероње
Дероње
Апатин (ж)
Апатин
Дероње

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Апатин (ж)
Апатин
Војводина ж
Нови Сад
Апатин
14
Лавови БП
Бачка Паланка
Пригревица
Пригревица
Бачка Паланка
15
Оџаци
Оџаци
Дероње
Дероње
Оџаци

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Војводина ж
Нови Сад
Пригревица
Пригревица
Нови Сад
17
Лавови БП
Бачка Паланка
Дероње
Дероње
Бачка Паланка
18
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Оџаци
Оџаци
Војводина ж
Нови Сад
Оџаци
20
Дероње
Дероње
Пригревица
Пригревица
Дероње
21
Апатин (ж)
Апатин
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Војводина ж
Нови Сад
Дероње
Дероње
Нови Сад
23
Пригревица
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
24
Лавови БП
Бачка Паланка
Оџаци
Оџаци
Бачка Паланка

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина ж
Нови Сад
Бачка Паланка
26
Оџаци
Оџаци
Пригревица
Пригревица
Оџаци
27
Апатин (ж)
Апатин
Дероње
Дероње
Апатин

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Војводина ж
Нови Сад
Апатин (ж)
Апатин
Нови Сад
29
Пригревица
Пригревица
Лавови БП
Бачка Паланка
Пригревица
30
Дероње
Дероње
Оџаци
Оџаци
Дероње

Ж14 - ГРУПА Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Лехел
Мужља
Темерин
Темерин
Мужља
2
Долово (ж)
Долово
Долово
3
Јабука (ж)
Јабука
Спартак
Дебељача
Јабука

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Темерин
Темерин
Спартак
Дебељача
Темерин
5
Лехел
Мужља
Долово (ж)
Долово
Мужља
6
Јабука (ж)
Јабука
Сечањ

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Долово (ж)
Долово
Темерин
Темерин
Долово
8
Јабука (ж)
Јабука
Лехел
Мужља
Јабука
9
Спартак
Дебељача
Дебељача

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Темерин
Темерин
Темерин
11
Лехел
Мужља
Спартак
Дебељача
Мужља
12
Долово (ж)
Долово
Јабука (ж)
Јабука
Долово

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Јабука (ж)
Јабука
Темерин
Темерин
Јабука
14
Лехел
Мужља
Сечањ
15
Спартак
Дебељача
Долово (ж)
Долово
Дебељача

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Темерин
Темерин
Лехел
Мужља
Темерин
17
Долово (ж)
Долово
Сечањ
18
Спартак
Дебељача
Јабука (ж)
Јабука
Дебељача

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Спартак
Дебељача
Темерин
Темерин
Дебељача
20
Долово (ж)
Долово
Лехел
Мужља
Долово
21
Јабука (ж)
Јабука
Јабука

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Темерин
Темерин
Долово (ж)
Долово
Темерин
23
Лехел
Мужља
Јабука (ж)
Јабука
Мужља
24
Спартак
Дебељача
Сечањ

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Темерин
Темерин
Сечањ
26
Спартак
Дебељача
Лехел
Мужља
Дебељача
27
Јабука (ж)
Јабука
Долово (ж)
Долово
Јабука

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Темерин
Темерин
Јабука (ж)
Јабука
Темерин
29
Лехел
Мужља
Мужља
30
Долово (ж)
Долово
Спартак
Дебељача
Долово

Ж14 - ГРУПА В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
ЛСК
Лаћарак
Феникс
Петроварадин
Лаћарак
2
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
Сремска Митровица

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Рума
Рума
ЛСК
Лаћарак
Рума
4
Феникс
Петроварадин
Срем
Сремска Митровица
Петроварадин

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Срем
Сремска Митровица
Рума
Рума
Сремска Митровица
6
Словен
Рума
Феникс
Петроварадин
Рума

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Рума
Рума
Словен
Рума
Рума
8
ЛСК
Лаћарак
Срем
Сремска Митровица
Лаћарак

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Феникс
Петроварадин
Рума
Рума
Петроварадин
10
Словен
Рума
ЛСК
Лаћарак
Рума

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Феникс
Петроварадин
ЛСК
Лаћарак
Петроварадин
12
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
Рума

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
ЛСК
Лаћарак
Рума
Рума
Лаћарак
14
Срем
Сремска Митровица
Феникс
Петроварадин
Сремска Митровица

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Рума
Рума
Срем
Сремска Митровица
Рума
16
Феникс
Петроварадин
Словен
Рума
Петроварадин

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Словен
Рума
Рума
Рума
Рума
18
Срем
Сремска Митровица
ЛСК
Лаћарак
Сремска Митровица

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Рума
Рума
Феникс
Петроварадин
Рума
20
ЛСК
Лаћарак
Словен
Рума
Лаћарак

Ж14 - ГРУПА Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Сента
Сента
Круле
Сивац
Сента
2
Кањижа
Кањижа
Мокрин
Мокрин
Кањижа

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Сента
Сента
Ада
4
Круле
Сивац
Кањижа
Кањижа
Сивац

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Кањижа
Кањижа
Кањижа
6
Мокрин
Мокрин
Круле
Сивац
Мокрин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Мокрин
Мокрин
Ада
8
Сента
Сента
Кањижа
Кањижа
Сента

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Круле
Сивац
Сивац
10
Мокрин
Мокрин
Сента
Сента
Мокрин

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Круле
Сивац
Сента
Сента
Сивац
12
Мокрин
Мокрин
Кањижа
Кањижа
Мокрин

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Сента
Сента
Сента
14
Кањижа
Кањижа
Круле
Сивац
Кањижа

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Кањижа
Кањижа
Ада
16
Круле
Сивац
Мокрин
Мокрин
Сивац

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Мокрин
Мокрин
Мокрин
18
Кањижа
Кањижа
Сента
Сента
Кањижа

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Круле
Сивац
Ада
20
Сента
Сента
Мокрин
Мокрин
Сента