Делегирање - Трећа лига Војводина ''Запад''

2021/2022
(Архива)
Мушкарци

Мушкарци


14. коло

19/05/2022
18:30
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Србобран
Србобран
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211814040
21/05/2022
17:30
Путинци
Путинци
Путинци
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211814042

13. коло

16/05/2022
20:00
Каћ
Тител
Тител
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211813038
18/05/2022
18:30
Путинци
Срем СМ
Сремска Митровица
Путинци
Путинци
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211813039

12. коло

04/05/2022
18:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211812034
07/05/2022
19:00
Тител
Тител
Тител
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Марко Батинић
Судија Б: Александар Сокић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 211812035

11. коло

30/04/2022
16:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Хајдук
Чуруг
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 211811031
11/05/2022
18:30
Путинци
Путинци
Путинци
Тител
Тител
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211811032
28/04/2022
20:00
Каћ
Србобран
Србобран
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211811033

10. коло

17/04/2022
17:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Путинци
Путинци
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211810028
16/04/2022
20:00
Србобран
Србобран
Србобран
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211810029

9. коло

09/04/2022
17:00
Жабаљ
Тител
Тител
Хајдук
Чуруг
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211809025
09/04/2022
19:00
Рума
Путинци
Путинци
Србобран
Србобран
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 211809026

8. коло

04/04/2022
19:00
Србобран
Србобран
Србобран
Тител
Тител
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 211808022
01/04/2022
20:00
Каћ
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211808024

7. коло

06/11/2021
20:00
Србобран
Србобран
Србобран
Хајдук
Чуруг
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Наташа Јовић


Број утакмице: 211807019
05/11/2021
20:00
Каћ
Путинци
Путинци
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 211807021

6. коло

30/10/2021
19:30
Каћ
Тител
Тител
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 211806017
31/10/2021
15:30
Сремска Митровица
Путинци
Путинци
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211806018

5. коло

22/10/2021
20:00
Каћ
Хајдук
Чуруг
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 211805013
24/10/2021
15:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Тител
Тител
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211805014

4. коло

17/10/2021
16:30
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 21180410
20/10/2021
21:00
Каћ
Тител
Тител
Путинци
Путинци
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Наташа Јовић


Број утакмице: 211804011
16/10/2021
19:30
Србобран
Србобран
Србобран
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 211804012

3. коло

08/10/2021
20:00
Хртковци
Путинци
Путинци
Хајдук
Чуруг
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 211803007
10/10/2021
15:00
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Србобран
Србобран
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211803008

2. коло

02/10/2021
19:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Тител
Тител
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 211802004
03/10/2021
17:30
Србобран
Србобран
Србобран
Путинци
Путинци
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211802005

1. коло

14/11/2021
19:00
Жабаљ
Тител
Тител
Србобран
Србобран
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211801001
25/09/2021
16:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 211801003