Делегирање - Трећа лига Север "Запад"

2020/2021
(Архива)
Мушкарци

Мушкарци


14. коло

23/04/2021
20:00
Каћ
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Вања Стојановић


Број утакмице: 014040
08/05/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Хајдук
Чуруг
Судија А: Бранко Радаковић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 014042

13. коло

25/04/2021
18:30
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Путинци
Путинци
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 013038
25/04/2021
15:30
Тител
Тител
Тител
Рума
Рума
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 013039

12. коло

29/04/2021
18:30
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 012034
08/05/2021
18:00
Путинци
Путинци
Путинци
Тител
Тител
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 012035

11. коло

15/05/2021
18:00
Тител
Тител
Тител
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 011031
10/04/2021
17:00
Рума
Рума
Рума
Путинци
Путинци
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 011032

10. коло

02/04/2021
20:00
Каћ
Рума
Рума
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић


Број утакмице: 010028
03/04/2021
13:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Тител
Тител
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 010029

9. коло

26/03/2021
20:30
Рума
Путинци
Путинци
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 009025
27/03/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 009026

8. коло

21/03/2021
14:00
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Путинци
Путинци
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 008022
21/03/2021
19:00
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Тител
Тител
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 008024

7. коло

18/04/2021
15:00
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Рума
Рума
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 007021

6. коло

04/04/2021
16:00
Путинци
Путинци
Путинци
Хајдук
Чуруг
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 006017

1. коло

10/10/2020
17:00
Рума
Рума
Рума
Раднички
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 001002