Делегирање - Трећа лига Север "Исток"

2020/2021
(Архива)
Мушкарци

Мушкарци


10. коло

22/05/2021
16:00
Ковин
Раднички
Ковин
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 010020

9. коло

15/05/2021
19:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 009017
15/05/2021
16:30
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Раднички
Ковин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 009018

8. коло

09/05/2021
16:00
Бочар
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 008015
09/05/2021
12:00
Владимировац
Владимировац
Владимировац
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 008016

7. коло

24/04/2021
17:00
Ковин
Раднички
Ковин
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 007013
24/04/2021
16:00
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Владимировац
Владимировац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 007014

6. коло

17/04/2021
20:00
Владимировац
Владимировац
Владимировац
Раднички
Ковин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 006011
22/04/2021
20:30
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 006012

5. коло

15/11/2020
12:00
Владимировац
Владимировац
Владимировац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 005009
15/11/2020
12:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Ковин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 00510

4. коло

07/11/2020
19:00
Бочар
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 004007
08/11/2020
16:30
Ковин
Раднички
Ковин
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 004008

3. коло

01/11/2020
13:00
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 003005
01/11/2020
13:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Владимировац
Владимировац
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 003006

2. коло

24/10/2020
13:00
Бочар
Раднички
Ковин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић


Број утакмице: 002003
25/10/2020
15:00
Владимировац
Владимировац
Владимировац
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 002004

1. коло

18/10/2020
17:30
Ковин
Раднички
Ковин
Владимировац
Владимировац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 001001
18/10/2020
14:30
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 001002