Делегирање - Трећа лига Север "Исток"

Мушкарци

Мушкарци


10. коло

22/05/2021
16:00
Ковин
Раднички - Зрењанин
21 : 32
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Светлана Ничевски

9. коло

15/05/2021
16:30
Уздин
Униреа (м) - Раднички
25 : 30
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
15/05/2021
19:00
Зрењанин
Зрењанин - Јединство
38 : 27
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Марјановић

8. коло

09/05/2021
12:00
Владимировац
Владимировац - Зрењанин
24 : 37
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
09/05/2021
16:00
Бочар
Јединство - Униреа (м)
38 : 27
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стефана Ристић

7. коло

24/04/2021
16:00
Уздин
Униреа (м) - Владимировац
22 : 24
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
24/04/2021
17:00
Ковин
Раднички - Јединство
36 : 29
Делегат: Срђан Лазовић

6. коло

17/04/2021
20:00
Владимировац
Владимировац - Раднички
23 : 32
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
22/04/2021
20:30
Зрењанин
Зрењанин - Униреа (м)
53 : 17
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Зоран Марјановић

5. коло

15/11/2020
12:00
Зрењанин
Зрењанин - Раднички
36 : 30
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић
15/11/2020
12:00
Владимировац
Владимировац - Јединство
28 : 24
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

4. коло

07/11/2020
19:00
Бочар
Јединство - Зрењанин
18 : 29
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Милан Милиновић
08/11/2020
16:30
Ковин
Раднички - Униреа (м)
51 : 29
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Милан Милиновић

3. коло

01/11/2020
13:00
Уздин
Униреа (м) - Јединство
24 : 37
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
01/11/2020
13:00
Зрењанин
Зрењанин - Владимировац
33 : 26
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

2. коло

24/10/2020
13:00
Бочар
Јединство - Раднички
25 : 29
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
25/10/2020
15:00
Владимировац
Владимировац - Униреа (м)
38 : 19
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Светлана Ничевски

1. коло

18/10/2020
14:30
Уздин
Униреа (м) - Зрењанин
25 : 38
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
18/10/2020
17:30
Ковин
Раднички - Владимировац
40 : 28
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Лазовић