Резултати ЛМК РСВ 16 - јесен Штампање

М16 - А М16 - Б М16 - В М16 - Г Ж16 - А Ж16 - Б

М16 - А


1. коло

1 Сомборелектро - Црвенка
-
2 Сомбор - Сивац 69
0 - 10 18/10/2020 13:10
3 Апатин - ПИК Пригревица
-

2. коло

4 Црвенка - ПИК Пригревица
-
5 Сомборелектро - Сомбор
-
6 Сивац 69 - Апатин
-

3. коло

7 Сомбор - Црвенка
-
8 Апатин - Сомборелектро
14 - 14 18/10/2020 10:40
9 ПИК Пригревица - Сивац 69
-

4. коло

10 Црвенка - Сивац 69
-
11 Сомборелектро - ПИК Пригревица
-
12 Сомбор - Апатин
-

5. коло

13 Апатин - Црвенка
-
14 Сивац 69 - Сомборелектро
-
15 ПИК Пригревица - Сомбор
10 - 0 18/10/2020 11:30

6. коло

16 Црвенка - Сомборелектро
33 - 9 18/10/2020 12:20
17 Сивац 69 - Сомбор
-
18 ПИК Пригревица - Апатин
-

7. коло

19 ПИК Пригревица - Црвенка
16 - 23 18/10/2020 09:00
20 Сомбор - Сомборелектро
-
21 Апатин - Сивац 69
12 - 18 18/10/2020 09:50

8. коло

22 Црвенка - Сомбор
-
23 Сомборелектро - Апатин
-
24 Сивац 69 - ПИК Пригревица
-

9. коло

25 Сивац 69 - Црвенка
-
26 ПИК Пригревица - Сомборелектро
-
27 Апатин - Сомбор
-

10. коло

28 Црвенка - Апатин
-
29 Сомборелектро - Сивац 69
-
30 Сомбор - ПИК Пригревица
-

М16 - Б


1. коло

1 Спартак (м) - Војводина
-
2 Кикинда Grindex - Хајдук
-
3 Потисје Плетекс - Врбас
-

2. коло

4 Војводина - Врбас
-
5 Спартак (м) - Кикинда Grindex
-
6 Хајдук - Потисје Плетекс
-

3. коло

7 Кикинда Grindex - Војводина
-
8 Потисје Плетекс - Спартак (м)
-
9 Врбас - Хајдук
-

4. коло

10 Војводина - Хајдук
-
11 Спартак (м) - Врбас
-
12 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
-

5. коло

13 Потисје Плетекс - Војводина
0 - 10 17/10/2020 12:20
14 Хајдук - Спартак (м)
-
15 Врбас - Кикинда Grindex
-

6. коло

16 Војводина - Спартак (м)
-
17 Хајдук - Кикинда Grindex
13 - 18 17/10/2020 09:50
18 Врбас - Потисје Плетекс
-

7. коло

19 Врбас - Војводина
15 - 24 17/10/2020 10:40
20 Кикинда Grindex - Спартак (м)
-
21 Потисје Плетекс - Хајдук
-

8. коло

22 Војводина - Кикинда Grindex
-
23 Спартак (м) - Потисје Плетекс
10 - 0 17/10/2020 09:00
24 Хајдук - Врбас
-

9. коло

25 Хајдук - Војводина
-
26 Врбас - Спартак (м)
-
27 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
-

10. коло

28 Војводина - Потисје Плетекс
-
29 Спартак (м) - Хајдук
22 - 22 17/10/2020 11:30
30 Кикинда Grindex - Врбас
11 - 21 17/10/2020 13:10

М16 - В


1. коло

1 Рума - Нова Пазова 1957
-
2 Хајдук - Инђија
-

2. коло

3 Раднички 1958 - Рума
-
4 Нова Пазова 1957 - Хајдук
-

3. коло

5 Хајдук - Раднички 1958
-
6 Инђија - Нова Пазова 1957
-

4. коло

7 Раднички 1958 - Инђија
33 - 14 17/10/2020 12:20
8 Рума - Хајдук
0 - 10 17/10/2020 09:00

5. коло

9 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
-
10 Инђија - Рума
10 - 0 17/10/2020 10:40

6. коло

11 Нова Пазова 1957 - Рума
-
12 Инђија - Хајдук
-

7. коло

13 Рума - Раднички 1958
-
14 Хајдук - Нова Пазова 1957
32 - 16 17/10/2020 11:30

8. коло

15 Раднички 1958 - Хајдук
-
16 Нова Пазова 1957 - Инђија
-

9. коло

17 Инђија - Раднички 1958
-
18 Хајдук - Рума
-

10. коло

19 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
21 - 15 17/10/2020 09:50
20 Рума - Инђија
-

М16 - Г


1. коло

1 Зрењанин - Долово
-
2 Пролетер - РА "Динамо"
-
3 Црепаја - Јабука
-

2. коло

4 Долово - Јабука
-
5 Зрењанин - Пролетер
6 - 21 17/10/2020 13:10
6 РА "Динамо" - Црепаја
-

3. коло

7 Пролетер - Долово
-
8 Црепаја - Зрењанин
-
9 Јабука - РА "Динамо"
-

4. коло

10 Долово - РА "Динамо"
-
11 Зрењанин - Јабука
-
12 Пролетер - Црепаја
20 - 16 17/10/2020 10:40

5. коло

13 Црепаја - Долово
-
14 РА "Динамо" - Зрењанин
-
15 Јабука - Пролетер
-

6. коло

16 Долово - Зрењанин
26 - 6 17/10/2020 09:50
17 РА "Динамо" - Пролетер
-
18 Јабука - Црепаја
21 - 17 17/10/2020 12:20

7. коло

19 Јабука - Долово
-
20 Пролетер - Зрењанин
-
21 Црепаја - РА "Динамо"
-

8. коло

22 Долово - Пролетер
-
23 Зрењанин - Црепаја
-
24 РА "Динамо" - Јабука
25 - 9 17/10/2020 09:00

9. коло

25 РА "Динамо" - Долово
19 - 9 17/10/2020 11:30
26 Јабука - Зрењанин
-
27 Црепаја - Пролетер
-

10. коло

28 Долово - Црепаја
-
29 Зрењанин - РА "Динамо"
-
30 Пролетер - Јабука
-

Ж16 - А


1. коло

1 Раванград - Пролетер (ж)
-
2 Халас Јожеф - Темерин
-

2. коло

3 Пролетер (ж) - Темерин
-
4 Раванград - Халас Јожеф
-

3. коло

5 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
-
6 Темерин - Раванград
-

4. коло

7 Пролетер (ж) - Раванград
-
8 Темерин - Халас Јожеф
-

5. коло

9 Темерин - Пролетер (ж)
-
10 Халас Јожеф - Раванград
-

6. коло

11 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
-
12 Раванград - Темерин
-

Ж16 - Б


1. коло

1 Железничар - Срем
-
2 Јабука (ж) - Словен
-

2. коло

3 Срем - Словен
-
4 Железничар - Јабука (ж)
-

3. коло

5 Јабука (ж) - Срем
-
6 Словен - Железничар
-

4. коло

7 Срем - Железничар
-
8 Словен - Јабука (ж)
-

5. коло

9 Словен - Срем
-
10 Јабука (ж) - Железничар
-

6. коло

11 Срем - Јабука (ж)
-
12 Железничар - Словен
-