Распоред утакмица - ТРЛ "Јужни Банат" Штампање

Мушкарци

Мушкарци



1. коло

Будућност - Омладинац
Алибунар
Униреа (м) - Црепаја
Уздин
Банатски Карловац 2 - Омладинац
Банатски Карловац
Гај - Долово
Гај
Спартак - Глогоњ
Дебељача
Младост - Младост
Омољица

2. коло

Омладинац - Младост
Делиблато
Будућност - Униреа (м)
Алибунар
Црепаја - Банатски Карловац 2
Црепаја
Омладинац - Гај
Иланџа
Долово - Спартак
Долово
Глогоњ - Младост
Глогоњ

3. коло

Униреа (м) - Омладинац
Уздин
Банатски Карловац 2 - Будућност
Банатски Карловац
Гај - Црепаја
Гај
Спартак - Омладинац
Дебељача
Младост - Долово
Омољица
Младост - Глогоњ
Вршац

4. коло

Омладинац - Глогоњ
Делиблато
Будућност - Гај
Алибунар
Униреа (м) - Банатски Карловац 2
Уздин
Црепаја - Спартак
Црепаја
Омладинац - Младост
Иланџа
Долово - Младост
Долово

5. коло

Банатски Карловац 2 - Омладинац
Банатски Карловац
Спартак - Будућност
Дебељача
Гај - Униреа (м)
Гај
Младост - Црепаја
Омољица
Младост - Омладинац
Вршац
Глогоњ - Долово
Глогоњ

6. коло

Омладинац - Долово
Делиблато
Будућност - Младост
Алибунар
Униреа (м) - Спартак
Уздин
Банатски Карловац 2 - Гај
Банатски Карловац
Црепаја - Младост
Црепаја
Омладинац - Глогоњ
Иланџа

7. коло

Гај - Омладинац
Гај
Младост - Будућност
Вршац
Младост - Униреа (м)
Омољица
Спартак - Банатски Карловац 2
Дебељача
Глогоњ - Црепаја
Глогоњ
Долово - Омладинац
Долово

8. коло

Омладинац - Омладинац
Делиблато
Будућност - Глогоњ
Алибунар
Униреа (м) - Младост
Уздин
Банатски Карловац 2 - Младост
Банатски Карловац
Гај - Спартак
Гај
Црепаја - Долово
Црепаја

9. коло

Спартак - Омладинац
Дебељача
Долово - Будућност
Долово
Глогоњ - Униреа (м)
Глогоњ
Младост - Банатски Карловац 2
Вршац
Младост - Гај
Омољица
Омладинац - Црепаја
Иланџа

10. коло

Омладинац - Црепаја
Делиблато
Будућност - Омладинац
Алибунар
Униреа (м) - Долово
Уздин
Банатски Карловац 2 - Глогоњ
Банатски Карловац
Гај - Младост
Гај
Спартак - Младост
Дебељача

11. коло

Младост - Омладинац
Омољица
Црепаја - Будућност
Црепаја
Омладинац - Униреа (м)
Иланџа
Долово - Банатски Карловац 2
Долово
Глогоњ - Гај
Глогоњ
Младост - Спартак
Вршац

12. коло

Омладинац - Будућност
Делиблато
Црепаја - Униреа (м)
Црепаја
Омладинац - Банатски Карловац 2
Иланџа
Долово - Гај
Долово
Глогоњ - Спартак
Глогоњ
Младост - Младост
Вршац

13. коло

Младост - Омладинац
Вршац
Униреа (м) - Будућност
Уздин
Банатски Карловац 2 - Црепаја
Банатски Карловац
Гај - Омладинац
Гај
Спартак - Долово
Дебељача
Младост - Глогоњ
Омољица

14. коло

Омладинац - Униреа (м)
Делиблато
Будућност - Банатски Карловац 2
Алибунар
Црепаја - Гај
Црепаја
Омладинац - Спартак
Иланџа
Долово - Младост
Долово
Глогоњ - Младост
Глогоњ

15. коло

Глогоњ - Омладинац
Глогоњ
Гај - Будућност
Гај
Банатски Карловац 2 - Униреа (м)
Банатски Карловац
Спартак - Црепаја
Дебељача
Младост - Омладинац
Омољица
Младост - Долово
Вршац

16. коло

Омладинац - Банатски Карловац 2
Делиблато
Будућност - Спартак
Алибунар
Униреа (м) - Гај
Уздин
Црепаја - Младост
Црепаја
Омладинац - Младост
Иланџа
Долово - Глогоњ
Долово

17. коло

Долово - Омладинац
Долово
Младост - Будућност
Омољица
Спартак - Униреа (м)
Дебељача
Гај - Банатски Карловац 2
Гај
Младост - Црепаја
Вршац
Глогоњ - Омладинац
Глогоњ

18. коло

Омладинац - Гај
Делиблато
Будућност - Младост
Алибунар
Униреа (м) - Младост
Уздин
Банатски Карловац 2 - Спартак
Банатски Карловац
Црепаја - Глогоњ
Црепаја
Омладинац - Долово
Иланџа

19. коло

Омладинац - Омладинац
Иланџа
Глогоњ - Будућност
Глогоњ
Младост - Униреа (м)
Вршац
Младост - Банатски Карловац 2
Омољица
Спартак - Гај
Дебељача
Долово - Црепаја
Долово

20. коло

Омладинац - Спартак
Делиблато
Будућност - Долово
Алибунар
Униреа (м) - Глогоњ
Уздин
Банатски Карловац 2 - Младост
Банатски Карловац
Гај - Младост
Гај
Црепаја - Омладинац
Црепаја

21. коло

Црепаја - Омладинац
Црепаја
Омладинац - Будућност
Иланџа
Долово - Униреа (м)
Долово
Глогоњ - Банатски Карловац 2
Глогоњ
Младост - Гај
Вршац
Младост - Спартак
Омољица

22. коло

Омладинац - Младост
Делиблато
Будућност - Црепаја
Алибунар
Униреа (м) - Омладинац
Уздин
Банатски Карловац 2 - Долово
Банатски Карловац
Гај - Глогоњ
Гај
Спартак - Младост
Дебељача