Резултати ЛМК РСВ 14 - пролеће Штампање

M14 - Супер лига M14 - Прва лига А група M14 - Прва лига Б група M14 - Прва лига В група M14 - Прва лига Г група M14 - Прва лига Д група М14 - Прва лига Плеј оф Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига А група Ж14 - Прва лига Б група Ж14 - Прва лига В група Ж14 - Прва лига 1. - 3. Ж14 - Прва лига 4. - 6.

M14 - Супер лига


1. коло

1 ПИК Пригревица - Пролетер
16 - 12 26/01/2019 14:00
2 Графичар - Динамо
14 - 18 26/01/2019 14:50
3 Потисје Плетекс - Лавови БП
17 - 28 05/05/2019 12:39
4 Суботица Унит - Војводина
10 - 20 09/03/2019 17:02
5 Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
18 - 22 26/01/2019 11:50

2. коло

6 Пролетер - Младост ТСК ОРК
16 - 21 05/05/2019 12:41
7 ПИК Пригревица - Графичар
19 - 17 23/02/2019 12:36
8 Динамо - Потисје Плетекс
33 - 20 06/04/2019 22:02
9 Лавови БП - Суботица Унит
21 - 14 08/12/2018 09:50
10 Војводина - Врбас Петрол
19 - 17 22/02/2019 18:05

3. коло

11 Графичар - Пролетер
16 - 16 09/03/2019 17:00
12 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
19 - 26 20/04/2019 22:30
13 Суботица Унит - Динамо
16 - 21 24/03/2019 20:22
14 Врбас Петрол - Лавови БП
25 - 12 09/02/2019 14:21
15 Младост ТСК ОРК - Војводина
13 - 14 06/04/2019 21:57

4. коло

16 Пролетер - Војводина
13 - 20 06/04/2019 22:01
17 ПИК Пригревица - Суботица Унит
28 - 10 14/04/2019 17:43
18 Графичар - Потисје Плетекс
24 - 17 23/03/2019 12:29
19 Динамо - Врбас Петрол
20 - 18 24/03/2019 20:21
20 Лавови БП - Младост ТСК ОРК
17 - 14 20/04/2019 22:31

5. коло

21 Потисје Плетекс - Пролетер
17 - 25 09/02/2019 14:33
22 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
17 - 17 05/05/2019 12:42
23 Суботица Унит - Графичар
11 - 25 07/04/2019 17:39
24 Младост ТСК ОРК - Динамо
12 - 20 06/04/2019 22:00
25 Војводина - Лавови БП
19 - 13 26/01/2019 11:00

6. коло

26 Пролетер - Лавови БП
15 - 20 08/12/2018 11:30
27 ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
14 - 20 23/03/2019 12:28
28 Графичар - Врбас Петрол
15 - 23 07/04/2019 17:41
29 Потисје Плетекс - Суботица Унит
21 - 15 26/01/2019 12:40
30 Динамо - Војводина
15 - 25 22/02/2019 18:03

7. коло

31 Суботица Унит - Пролетер
15 - 12 30/04/2019 20:33
32 Војводина - ПИК Пригревица
20 - 18 09/12/2018 11:30
33 Младост ТСК ОРК - Графичар
20 - 18 23/03/2019 12:31
34 Врбас Петрол - Потисје Плетекс
22 - 11 10/03/2019 19:01
35 Лавови БП - Динамо
7 - 20 10/03/2019 18:59

8. коло

36 Пролетер - Динамо
9 - 22 22/02/2019 18:01
37 ПИК Пригревица - Лавови БП
16 - 14 09/02/2019 14:24
38 Графичар - Војводина
13 - 21 09/03/2019 16:48
39 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
14 - 18 20/04/2019 22:29
40 Суботица Унит - Врбас Петрол
7 - 24 22/02/2019 18:02

9. коло

41 Врбас Петрол - Пролетер
22 - 12 24/03/2019 20:18
42 Динамо - ПИК Пригревица
28 - 17 10/03/2019 19:03
43 Лавови БП - Графичар
14 - 20 23/02/2019 12:46
44 Војводина - Потисје Плетекс
26 - 17 23/03/2019 12:26
45 Младост ТСК ОРК - Суботица Унит
32 - 7 05/05/2019 12:39

10. коло

46 Пролетер - ПИК Пригревица
14 - 17 26/01/2019 15:50
47 Динамо - Графичар
22 - 10 26/01/2019 16:40
48 Лавови БП - Потисје Плетекс
23 - 12 10/03/2019 19:04
49 Војводина - Суботица Унит
21 - 8 05/05/2019 12:41
50 Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
13 - 21 26/01/2019 14:20

11. коло

51 Младост ТСК ОРК - Пролетер
15 - 7 09/03/2019 17:03
52 Графичар - ПИК Пригревица
18 - 17 20/04/2019 22:32
53 Потисје Плетекс - Динамо
9 - 30 09/02/2019 14:30
54 Суботица Унит - Лавови БП
12 - 19 24/03/2019 20:19
55 Врбас Петрол - Војводина
22 - 21 30/04/2019 20:32

12. коло

56 Пролетер - Графичар
22 - 22 05/05/2019 12:40
57 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
22 - 17 23/02/2019 12:38
58 Динамо - Суботица Унит
15 - 5 08/12/2018 12:20
59 Лавови БП - Врбас Петрол
14 - 20 07/04/2019 17:37
60 Војводина - Младост ТСК ОРК
23 - 15 09/02/2019 14:34

13. коло

61 Војводина - Пролетер
21 - 11 09/02/2019 14:31
62 Суботица Унит - ПИК Пригревица
17 - 20 09/02/2019 14:27
63 Потисје Плетекс - Графичар
16 - 19 09/12/2018 12:20
64 Врбас Петрол - Динамо
22 - 17 08/12/2018 10:40
65 Младост ТСК ОРК - Лавови БП
15 - 15 23/02/2019 12:37

14. коло

66 Пролетер - Потисје Плетекс
12 - 13 06/04/2019 21:59
67 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
11 - 22 10/03/2019 19:07
68 Графичар - Суботица Унит
21 - 15 09/02/2019 14:23
69 Динамо - Младост ТСК ОРК
20 - 12 09/02/2019 14:32
70 Лавови БП - Војводина
16 - 17 26/01/2019 13:30

15. коло

71 Лавови БП - Пролетер
14 - 11 24/03/2019 20:22
72 Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
18 - 9 09/12/2018 09:00
73 Врбас Петрол - Графичар
16 - 18 09/02/2019 14:25
74 Суботица Унит - Потисје Плетекс
17 - 16 26/01/2019 15:10
75 Војводина - Динамо
15 - 21 30/04/2019 20:33

16. коло

76 Пролетер - Суботица Унит
17 - 7 22/02/2019 18:03
77 ПИК Пригревица - Војводина
10 - 24 23/03/2019 12:30
78 Графичар - Младост ТСК ОРК
15 - 17 09/12/2018 10:40
79 Потисје Плетекс - Врбас Петрол
13 - 30 05/05/2019 12:38
80 Динамо - Лавови БП
21 - 16 05/05/2019 12:43

17. коло

81 Динамо - Пролетер
23 - 10 30/04/2019 20:32
82 Лавови БП - ПИК Пригревица
21 - 19 07/04/2019 17:40
83 Војводина - Графичар
21 - 13 05/05/2019 12:43
84 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
15 - 12 23/02/2019 12:34
85 Врбас Петрол - Суботица Унит
28 - 15 30/04/2019 20:31

18. коло

86 Пролетер - Врбас Петрол
16 - 21 08/12/2018 09:00
87 ПИК Пригревица - Динамо
18 - 29 05/05/2019 12:40
88 Графичар - Лавови БП
16 - 14 20/04/2019 22:30
89 Потисје Плетекс - Војводина
17 - 28 09/12/2018 09:50
90 Суботица Унит - Младост ТСК ОРК
9 - 14 09/03/2019 16:56

M14 - Прва лига А група


1. коло

1 Апатин - Сомборелектро
23 - 22 22/04/2019 09:50
2 БСК 2012 - Сомбор
20 - 6 22/04/2019 09:00

2. коло

3 Сомборелектро - Сомбор
14 - 4 22/02/2019 18:13
4 Апатин - БСК 2012
12 - 13 22/02/2019 18:14

3. коло

5 БСК 2012 - Сомборелектро
19 - 13 23/03/2019 12:41
6 Сомбор - Апатин
4 - 17 22/04/2019 10:50

4. коло

7 Сомборелектро - Апатин
12 - 12 22/02/2019 18:13
8 Сомбор - БСК 2012
6 - 15 22/02/2019 18:14

5. коло

9 Сомбор - Сомборелектро
5 - 20 23/03/2019 12:42
10 БСК 2012 - Апатин
18 - 23 23/03/2019 12:43

6. коло

11 Сомборелектро - БСК 2012
7 - 22 22/04/2019 11:40
12 Апатин - Сомбор
22 - 6 23/03/2019 12:40

M14 - Прва лига Б група


1. коло

1 Сивац 69 - Русин
10 - 0 20/04/2019 22:35
2 Спартак Војпут - Црвенка
14 - 22 20/04/2019 22:36

2. коло

3 Русин - Црвенка
0 - 10 24/02/2019 13:12
4 Сивац 69 - Спартак Војпут
24 - 10 24/02/2019 13:13

3. коло

5 Спартак Војпут - Русин
10 - 0 24/02/2019 13:14
6 Црвенка - Сивац 69
10 - 10 20/04/2019 22:36

4. коло

7 Русин - Сивац 69
0 - 10 23/03/2019 12:49
8 Црвенка - Спартак Војпут
30 - 11 23/03/2019 12:50

5. коло

9 Црвенка - Русин
10 - 0 23/03/2019 12:51
10 Спартак Војпут - Сивац 69
13 - 27 23/03/2019 12:51

6. коло

11 Русин - Спартак Војпут
0 - 10 20/04/2019 22:36
12 Сивац 69 - Црвенка
10 - 12 24/02/2019 13:15

M14 - Прва лига В група


1. коло

1 Сента - Јединство
16 - 5 24/02/2019 11:20
2 Црвена звезда - Хајдук
28 - 19 20/04/2019 15:16

2. коло

3 Јединство - Хајдук
6 - 20 23/03/2019 13:05
4 Сента - Црвена звезда
23 - 27 20/04/2019 22:46

3. коло

5 Црвена звезда - Јединство
22 - 10 23/03/2019 13:07
6 Хајдук - Сента
17 - 19 23/03/2019 13:07

4. коло

7 Јединство - Сента
9 - 41 20/04/2019 22:45
8 Хајдук - Црвена звезда
12 - 24 24/02/2019 10:50

5. коло

9 Хајдук - Јединство
22 - 15 20/04/2019 22:45
10 Црвена звезда - Сента
18 - 13 23/03/2019 13:06

6. коло

11 Јединство - Црвена звезда
1 - 22 24/02/2019 15:15
12 Сента - Хајдук
21 - 15 24/02/2019 15:14

M14 - Прва лига Г група


1. коло

1 Јабука - Војка
21 - 13 20/04/2019 23:03
2 Црепаја - Херцеговина
10 - 0 24/02/2019 14:07

2. коло

3 Војка - Херцеговина
10 - 0 20/04/2019 23:05
4 Јабука - Црепаја
21 - 10 23/03/2019 13:15

3. коло

5 Црепаја - Војка
15 - 9 23/03/2019 13:16
6 Херцеговина - Јабука
0 - 10 23/03/2019 13:19

4. коло

7 Војка - Јабука
12 - 24 24/02/2019 14:08
8 Херцеговина - Црепаја
0 - 10 20/04/2019 23:02

5. коло

9 Херцеговина - Војка
0 - 10 23/03/2019 13:16
10 Црепаја - Јабука
12 - 12 20/04/2019 23:04

6. коло

11 Војка - Црепаја
13 - 19 24/02/2019 14:06
12 Јабука - Херцеговина
10 - 0 24/02/2019 14:07

M14 - Прва лига Д група


1. коло

1 Инђија - Раднички 1958
4 - 23 21/04/2019 23:33
2 Локомотива - Рума
10 - 0 21/04/2019 23:32

2. коло

3 Раднички 1958 - Рума
10 - 0 24/02/2019 15:22
4 Инђија - Локомотива
22 - 37 24/02/2019 15:23

3. коло

5 Локомотива - Раднички 1958
22 - 19 24/02/2019 15:21
6 Рума - Инђија
0 - 10 24/02/2019 15:23

4. коло

7 Раднички 1958 - Инђија
24 - 12 23/03/2019 13:29
8 Рума - Локомотива
0 - 10 23/03/2019 13:28

5. коло

9 Рума - Раднички 1958
0 - 10 23/03/2019 13:32
10 Локомотива - Инђија
26 - 15 23/03/2019 13:31

6. коло

11 Раднички 1958 - Локомотива
23 - 19 21/04/2019 23:30
12 Инђија - Рума
10 - 0 21/04/2019 23:31

М14 - Прва лига Плеј оф


1. коло

1 БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
2 Црвенка - Раднички 1958
13 - 20 18/05/2019 18:39
3 Црвена звезда - Јабука
9 - 19 04/05/2019 12:51

2. коло

4 Јабука - СЛОБОДАН
-
5 БСК 2012 - Црвенка
23 - 15 04/05/2019 12:52
6 Раднички 1958 - Црвена звезда
28 - 12 18/05/2019 18:36

3. коло

7 Црвенка - СЛОБОДАН
-
8 Црвена звезда - БСК 2012
14 - 21 19/05/2019 18:33
9 Јабука - Раднички 1958
18 - 28 04/05/2019 12:52

4. коло

10 Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
11 БСК 2012 - Јабука
18 - 22 18/05/2019 18:37
12 Црвенка - Црвена звезда
16 - 15 04/05/2019 12:50

5. коло

13 Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
14 Раднички 1958 - БСК 2012
22 - 13 04/05/2019 12:51
15 Јабука - Црвенка
18 - 15 18/05/2019 18:35

Ж14 - Супер лига


1. коло

4 Темерин - Долово (ж)
23 - 10 20/04/2019 22:39
1 Јадран - Железничар
22 - 16 20/04/2019 22:39
2 Халас Јожеф - Словен
22 - 8 20/04/2019 22:36
3 Кањижа - Пролетер (ж)
14 - 23 20/04/2019 22:36

2. коло

7 Долово (ж) - Пролетер (ж)
10 - 22 07/04/2019 17:53
8 Темерин - Јадран
12 - 18 23/03/2019 13:58
5 Железничар - Халас Јожеф
13 - 16 05/05/2019 12:00
6 Словен - Кањижа
14 - 14 20/04/2019 22:34

3. коло

11 Јадран - Долово (ж)
26 - 15 24/02/2019 13:25
12 Халас Јожеф - Темерин
11 - 18 07/04/2019 18:02
9 Кањижа - Железничар
17 - 16 09/02/2019 14:45
10 Пролетер (ж) - Словен
17 - 11 23/03/2019 14:09

4. коло

14 Долово (ж) - Словен
12 - 15 07/04/2019 17:55
15 Темерин - Кањижа
19 - 13 10/03/2019 16:17
16 Јадран - Халас Јожеф
21 - 19 10/03/2019 16:23
13 Железничар - Пролетер (ж)
9 - 18 07/04/2019 17:56

5. коло

18 Халас Јожеф - Долово (ж)
24 - 13 09/02/2019 14:44
19 Пролетер (ж) - Темерин
18 - 18 05/05/2019 12:18
20 Кањижа - Јадран
9 - 29 07/04/2019 18:04
17 Словен - Железничар
23 - 12 09/03/2019 16:41

6. коло

22 Долово (ж) - Железничар
14 - 12 23/03/2019 13:57
23 Темерин - Словен
20 - 17 09/02/2019 14:39
24 Јадран - Пролетер (ж)
13 - 17 09/02/2019 14:40
21 Халас Јожеф - Кањижа
24 - 10 23/03/2019 14:08

7. коло

27 Кањижа - Долово (ж)
13 - 15 09/02/2019 14:43
28 Железничар - Темерин
12 - 28 24/02/2019 13:24
25 Словен - Јадран
14 - 23 05/05/2019 12:17
26 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
16 - 14 20/04/2019 22:35

8. коло

32 Долово (ж) - Темерин
14 - 12 23/03/2019 14:00
29 Железничар - Јадран
13 - 22 23/03/2019 13:59
30 Словен - Халас Јожеф
17 - 17 23/03/2019 14:10
31 Пролетер (ж) - Кањижа
24 - 11 23/03/2019 14:09

9. коло

35 Пролетер (ж) - Долово (ж)
16 - 10 09/03/2019 16:39
36 Јадран - Темерин
22 - 18 24/02/2019 13:21
33 Халас Јожеф - Железничар
18 - 10 09/02/2019 14:43
34 Кањижа - Словен
15 - 22 24/02/2019 14:58

10. коло

39 Долово (ж) - Јадран
19 - 24 20/04/2019 22:38
40 Темерин - Халас Јожеф
12 - 11 10/03/2019 16:19
37 Железничар - Кањижа
22 - 12 05/05/2019 12:17
38 Словен - Пролетер (ж)
11 - 15 24/02/2019 14:59

11. коло

42 Словен - Долово (ж)
13 - 11 09/03/2019 16:27
43 Кањижа - Темерин
16 - 30 07/04/2019 18:05
44 Халас Јожеф - Јадран
18 - 19 07/04/2019 18:07
41 Пролетер (ж) - Железничар
21 - 12 09/03/2019 16:29

12. коло

46 Долово (ж) - Халас Јожеф
15 - 21 05/05/2019 12:19
47 Темерин - Пролетер (ж)
11 - 9 09/02/2019 14:37
48 Јадран - Кањижа
22 - 12 10/03/2019 16:21
45 Железничар - Словен
14 - 14 07/04/2019 17:52

13. коло

51 Железничар - Долово (ж)
16 - 18 24/02/2019 13:22
52 Словен - Темерин
17 - 14 05/05/2019 12:20
49 Пролетер (ж) - Јадран
20 - 19 05/05/2019 12:22
50 Кањижа - Халас Јожеф
13 - 23 24/02/2019 15:00

14. коло

55 Долово (ж) - Кањижа
18 - 15 05/05/2019 12:15
56 Темерин - Железничар
26 - 12 20/04/2019 22:38
53 Јадран - Словен
13 - 13 09/02/2019 14:38
54 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
15 - 14 24/02/2019 15:01

Ж14 - Прва лига А група


1. коло

1 Врбас - СЛОБОДАН
-
2 Маглић - Срем
0 - 10 24/03/2019 20:36
3 Раднички - Раванград
18 - 8 05/05/2019 12:33

2. коло

4 Раванград - СЛОБОДАН
-
5 Врбас - Маглић
10 - 0 23/02/2019 12:57
6 Срем - Раднички
18 - 10 23/02/2019 13:02

3. коло

7 Маглић - СЛОБОДАН
-
8 Раднички - Врбас
11 - 17 24/03/2019 20:32
9 Раванград - Срем
6 - 33 23/02/2019 12:58

4. коло

10 Срем - СЛОБОДАН
-
11 Врбас - Раванград
25 - 1 23/02/2019 13:01
12 Маглић - Раднички
0 - 10 14/04/2019 13:11

5. коло

13 Раднички - СЛОБОДАН
-
14 Срем - Врбас
13 - 6 24/03/2019 20:34
15 Раванград - Маглић
10 - 0 05/05/2019 12:32

6. коло

16 Врбас - СЛОБОДАН
-
17 Срем - Маглић
10 - 0 05/05/2019 12:34
18 Раванград - Раднички
4 - 16 24/03/2019 20:36

7. коло

19 Раванград - СЛОБОДАН
-
20 Маглић - Врбас
0 - 10 14/04/2019 13:14
21 Раднички - Срем
13 - 24 14/04/2019 13:16

8. коло

22 Маглић - СЛОБОДАН
-
23 Врбас - Раднички
16 - 12 05/05/2019 12:31
24 Срем - Раванград
15 - 4 14/04/2019 13:13

9. коло

25 Срем - СЛОБОДАН
-
26 Раванград - Врбас
6 - 13 14/04/2019 13:10
27 Раднички - Маглић
10 - 0 23/02/2019 13:00

10. коло

28 Раднички - СЛОБОДАН
-
29 Врбас - Срем
13 - 13 05/05/2019 12:32
30 Маглић - Раванград
0 - 10 24/03/2019 20:33

Ж14 - Прва лига Б група


1. коло

1 Младост - СЛОБОДАН
-
2 Мокрин - Zitzer
14 - 9 24/02/2019 13:58
3 Херцеговина - Кикинда
4 - 13 14/04/2019 13:19

2. коло

4 Кикинда - СЛОБОДАН
-
5 Младост - Мокрин
6 - 12 05/05/2019 13:02
6 Zitzer - Херцеговина
27 - 2 05/05/2019 13:00

3. коло

7 Мокрин - СЛОБОДАН
-
8 Херцеговина - Младост
6 - 18 14/04/2019 13:18
9 Кикинда - Zitzer
18 - 10 05/05/2019 13:01

4. коло

10 Zitzer - СЛОБОДАН
-
11 Младост - Кикинда
8 - 15 24/03/2019 20:46
12 Мокрин - Херцеговина
20 - 4 05/05/2019 13:01

5. коло

13 Херцеговина - СЛОБОДАН
-
14 Zitzer - Младост
11 - 13 24/02/2019 14:00
15 Кикинда - Мокрин
22 - 15 24/02/2019 13:59

6. коло

16 Младост - СЛОБОДАН
-
17 Zitzer - Мокрин
21 - 16 14/04/2019 13:24
18 Кикинда - Херцеговина
14 - 3 24/02/2019 13:57

7. коло

19 Кикинда - СЛОБОДАН
-
20 Мокрин - Младост
17 - 8 24/03/2019 20:44
21 Херцеговина - Zitzer
9 - 13 24/03/2019 20:45

8. коло

22 Мокрин - СЛОБОДАН
-
23 Младост - Херцеговина
14 - 11 24/02/2019 13:59
24 Zitzer - Кикинда
14 - 16 24/03/2019 20:48

9. коло

25 Zitzer - СЛОБОДАН
-
26 Кикинда - Младост
12 - 5 05/05/2019 13:00
27 Херцеговина - Мокрин
4 - 19 24/03/2019 20:47

10. коло

28 Херцеговина - СЛОБОДАН
-
29 Младост - Zitzer
15 - 16 14/04/2019 13:21
30 Мокрин - Кикинда
11 - 24 14/04/2019 13:23

Ж14 - Прва лига В група


1. коло

1 Јабука (ж) - Црепаја
10 - 9 24/02/2019 13:52
2 Панчево (ж) - Спартак
19 - 16 24/02/2019 13:52

2. коло

3 Црепаја - Спартак
8 - 16 24/02/2019 13:51
4 Јабука (ж) - Панчево (ж)
17 - 20 24/02/2019 13:51

3. коло

5 Панчево (ж) - Црепаја
10 - 2 05/05/2019 14:10
6 Спартак - Јабука (ж)
14 - 8 23/03/2019 14:17

4. коло

7 Црепаја - Јабука (ж)
6 - 18 20/04/2019 23:13
8 Спартак - Панчево (ж)
10 - 10 05/05/2019 11:30

5. коло

9 Спартак - Црепаја
29 - 3 23/03/2019 14:22
10 Панчево (ж) - Јабука (ж)
12 - 13 23/03/2019 14:21

6. коло

11 Црепаја - Панчево (ж)
9 - 15 23/03/2019 14:20
12 Јабука (ж) - Спартак
10 - 18 24/02/2019 13:50

7. коло

13 Јабука (ж) - Црепаја
13 - 7 05/05/2019 12:20
14 Панчево (ж) - Спартак
13 - 18 20/04/2019 23:13

8. коло

15 Црепаја - Спартак
4 - 25 20/04/2019 23:11
16 Јабука (ж) - Панчево (ж)
15 - 22 20/04/2019 23:12

9. коло

17 Панчево (ж) - Црепаја
27 - 12 20/04/2019 23:10
18 Спартак - Јабука (ж)
16 - 14 05/05/2019 13:20

Ж14 - Прва лига 1. - 3.


1. коло

1 Срем - СЛОБОДАН
-
2 Кикинда - Спартак
19 - 15 18/05/2019 19:14

2. коло

3 Спартак - СЛОБОДАН
-
4 Срем - Кикинда
16 - 8 18/05/2019 19:17

3. коло

5 Кикинда - СЛОБОДАН
-
6 Спартак - Срем
10 - 18 18/05/2019 19:19

Ж14 - Прва лига 4. - 6.


1. коло

1 Врбас - СЛОБОДАН
-
2 Мокрин - Панчево (ж)
16 - 13 18/05/2019 19:20

2. коло

3 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
-
4 Врбас - Мокрин
21 - 14 18/05/2019 19:21

3. коло

5 Мокрин - СЛОБОДАН
-
6 Панчево (ж) - Врбас
16 - 20 18/05/2019 19:22