Резултати ЛМК РСВ 16 - пролеће Штампање

M16 - Супер лига M16 - Прва лига А група M16 - Прва лига Б група M16 - Прва лига В група M16 - Прва лига Плеј оф Ж16 - Супер лига Ж16 - Прва лига А група Ж16 - Прва лига Б група Ж16 - Прва лига Плеј оф

M16 - Супер лига


1. коло

1 Сомборелектро - Динамо
-
2 Спартак Војпут - Јабука
-
3 Црвенка - Лавови БП
-
4 Врбас Петрол - Војводина
-

2. коло

5 Динамо - Војводина
-
6 Сомборелектро - Спартак Војпут
-
7 Јабука - Црвенка
-
8 Лавови БП - Врбас Петрол
-

3. коло

9 Спартак Војпут - Динамо
-
10 Црвенка - Сомборелектро
-
11 Врбас Петрол - Јабука
-
12 Војводина - Лавови БП
-

4. коло

13 Динамо - Лавови БП
-
14 Сомборелектро - Врбас Петрол
-
15 Спартак Војпут - Црвенка
-
16 Јабука - Војводина
-

5. коло

17 Црвенка - Динамо
-
18 Војводина - Сомборелектро
-
19 Врбас Петрол - Спартак Војпут
-
20 Лавови БП - Јабука
-

6. коло

21 Динамо - Јабука
-
22 Сомборелектро - Лавови БП
-
23 Спартак Војпут - Војводина
-
24 Црвенка - Врбас Петрол
-

7. коло

25 Врбас Петрол - Динамо
-
26 Јабука - Сомборелектро
-
27 Лавови БП - Спартак Војпут
-
28 Војводина - Црвенка
-

8. коло

29 Динамо - Сомборелектро
-
30 Јабука - Спартак Војпут
-
31 Лавови БП - Црвенка
-
32 Војводина - Врбас Петрол
-

9. коло

33 Војводина - Динамо
-
34 Спартак Војпут - Сомборелектро
-
35 Црвенка - Јабука
-
36 Врбас Петрол - Лавови БП
-

10. коло

37 Динамо - Спартак Војпут
-
38 Сомборелектро - Црвенка
-
39 Јабука - Врбас Петрол
-
40 Лавови БП - Војводина
-

11. коло

41 Лавови БП - Динамо
-
42 Врбас Петрол - Сомборелектро
-
43 Црвенка - Спартак Војпут
-
44 Војводина - Јабука
-

12. коло

45 Динамо - Црвенка
-
46 Сомборелектро - Војводина
-
47 Спартак Војпут - Врбас Петрол
-
48 Јабука - Лавови БП
-

13. коло

49 Јабука - Динамо
-
50 Лавови БП - Сомборелектро
-
51 Војводина - Спартак Војпут
-
52 Врбас Петрол - Црвенка
-

14. коло

53 Динамо - Врбас Петрол
-
54 Сомборелектро - Јабука
-
55 Спартак Војпут - Лавови БП
-
56 Црвенка - Војводина
-

Ж16 - Супер лига


1. коло

1 Лаки - Пролетер (ж)
-
2 Пригревица - Срем
-
3 Сента - Словен
-

2. коло

4 Пролетер (ж) - Словен
14 - 15 24/11/2018 11:40
5 Лаки - Пригревица
21 - 13 17/11/2018 11:15
6 Срем - Сента
-

3. коло

7 Пригревица - Пролетер (ж)
-
8 Сента - Лаки
9 - 25 24/11/2018 11:50
9 Словен - Срем
13 - 16 08/12/2018 12:20

4. коло

10 Пролетер (ж) - Срем
10 - 17 02/12/2018 11:40
11 Лаки - Словен
-
12 Пригревица - Сента
17 - 5 17/11/2018 13:55

5. коло

13 Сента - Пролетер (ж)
-
14 Срем - Лаки
-
15 Словен - Пригревица
-

6. коло

16 Пролетер (ж) - Лаки
-
17 Срем - Пригревица
-
18 Словен - Сента
-

7. коло

19 Словен - Пролетер (ж)
15 - 12 08/12/2018 09:50
20 Пригревица - Лаки
8 - 19 02/12/2018 10:50
21 Сента - Срем
-

8. коло

22 Пролетер (ж) - Пригревица
-
23 Лаки - Сента
18 - 11 02/12/2018 12:40
24 Срем - Словен
16 - 23 24/11/2018 13:20

9. коло

25 Срем - Пролетер (ж)
27 - 23 17/11/2018 11:30
26 Словен - Лаки
-
27 Сента - Пригревица
7 - 14 24/11/2018 13:40

10. коло

28 Пролетер (ж) - Сента
-
29 Лаки - Срем
-
30 Пригревица - Словен
-